Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 56, kokku 62 EsimeneEsimene ... 6465455565758 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 101 kuni 1 120, kokku 1224
  1. #1101

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    See häiris ka mind ning oli algseks ajendiks, miks ma sellel teemal sõna võtsin.

  2. #1102
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Tsitaat Algselt postitas sm112 Vaata postitust
    Ma arvan, et enamusele sealt 10% hulgast läheb seadus korda emotsionaalsetel põhjustel, mitte materiaalsetel.
    pigem on põhjused materiaalsed.

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Homoseksuaalsus ei ole muidugi patt, vaid lihtsalt vaimne hälve, nagu psühhopaatia., sotsiopaatia, nartsissism jne.
    Tõesti peaksid pooldajad igale taolisele väljaütlemisele vastama hakkama?

    edit:
    Tsitaat Algselt postitas Herbert Sammal Vaata postitust

    PS! Ei sega kõnealune seadus minu elu kuidagi, segas teie jutt "teistsugust arvamust omavate" kohta. Nemad vaid ahistavad ja laimavad vastaspoolt eks:)
    Kui " teistugust arvamust omavad" inimesed asjadega veidigi kursis oleks, siis ei olekski mingit probleemi
    Viimati muudetud atsetoon poolt : 20.06.14 at 22:15

  3. #1103

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Tsitaat Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
    pigem on põhjused materiaalsed.
    Lihtsalt huvi pärast, kui viitsid, siis seleta veidi pikemalt. Ise arvasin siiamaani, et see seadus laseb homodel tunda ennast samamoodi täieõiguslike ühiskonna liikmetena, luues perekonna jne ja materiaalne pool on teisejärguline. Minu arust mehe ja naise abielu kui nõrgemale soole materiaalse kindluse andmine ei ole ka enam tänapäeval nii aktuaalne, rääkimata siis samasooliste kooselust, kus ei ole ju "tugevamat ja nõrgemat sugu".

  4. #1104
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Tsitaat Algselt postitas sm112 Vaata postitust
    Lihtsalt huvi pärast, kui viitsid, siis seleta veidi pikemalt. Ise arvasin siiamaani, et see seadus laseb homodel tunda ennast samamoodi täieõiguslike ühiskonna liikmetena, luues perekonna jne ja materiaalne pool on teisejärguline. Minu arust mehe ja naise abielu kui nõrgemale soole materiaalse kindluse andmine ei ole ka enam tänapäeval nii aktuaalne, rääkimata siis samasooliste kooselust, kus ei ole ju "tugevamat ja nõrgemat sugu".
    Lihtsaim näide on lapsendamine(kujutan ette juba, milline suurepärane vastukaja nüüd tuleb). Näiteks on inimesi, kes kunagi on naisega lapse saanud. Oletame nüüd, et lapse emaga juhtub midagi, oleks ju normaalne kui kooselavatel inimestel, kes nüüd koos last kasvatavad on samad õigused?

    Kui ühega kooselavatest inimestest juhtub midagi ja arstidel on allkirja vaja mingiks protseduuriks, siis peaks ju normaalne olema, et elukaaslasel on esimesena õigus valida, mida "partneriga" tehakse?

    Lisaks pärand jms.

  5. #1105
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Tsitaat Algselt postitas Herbert Sammal Vaata postitust
    A jah.. see on ka päris intelligentne loogika- kui sul on 8 klassi haridust siis oled sa insta rassist/alkohoolik/naisepeksja/homovihkaja. Õnnestub kuidagi keskharidus saada või ülikoolgi läbida.. oled kohe tolerantne/arukas/sobiv ühiskonda.
    Support for same-sex marriage generally correlates with younger age (younger than 50), higher education

    http://en.wikipedia.org/wiki/Public_..._United_States

    (infoks. lihtsalt, et siinne jutt ei oleks tühipaljas lahmimine. ma ei ole midagi sellist väitnud mida sa muide siin räägid btw)

  6. #1106

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Tsitaat Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
    Lihtsaim näide on lapsendamine(kujutan ette juba, milline suurepärane vastukaja nüüd tuleb). Näiteks on inimesi, kes kunagi on naisega lapse saanud. Oletame nüüd, et lapse emaga juhtub midagi, oleks ju normaalne kui kooselavatel inimestel, kes nüüd koos last kasvatavad on samad õigused?

    Kui ühega kooselavatest inimestest juhtub midagi ja arstidel on allkirja vaja mingiks protseduuriks, siis peaks ju normaalne olema, et elukaaslasel on esimesena õigus valida, mida "partneriga" tehakse?

    Lisaks pärand jms.
    Need on mõlemad pigem emotsionaalsed kui materiaalsed põhjused (õigused), ja lähevad sinna samasooliste kooselu ühiskonna poolt tunnustamise ja sellega kaasneva alla, materiaalsete põhjuste all pidasin silmas rohkem majanduslikke aspekte (kohustused). Ei nori, huvi pärast uurin.

  7. #1107
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Lisaks pärand jms.

  8. #1108

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Tsitaat Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    Kogu see homo teema on suht gay.
    Parim post selles arutelus..

  9. #1109
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 699

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Tsitaat Algselt postitas sm112 Vaata postitust
    Pastilaal on see viga, et ta on küll intelligentne inimene, aga puudu jääb emotsionaalsest intelligentsusest. Sellised inimesed arvavad, et just neil on õigus ja nende vaated ja seisukohad on õiged, saamata aru sellest, et õigus on suhteline mõiste ja ainukesed absoluutsed seadused on loodusseadused.
    Hea post :P

  10. #1110

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Tsitaat Algselt postitas Herbert Sammal Vaata postitust
    Minul on siin kasutaja selleks, et mugavam oleks lugeda uusi postitusi. Bänn tuleb siis okei..
    Mind häiris see läbivoolav mõte (sina+ pastilaa ofc..) kui jubedad on need "valged värdjad natsid" kes ei lase oma "normidesse" omasooiharaid. Sitt päev.. aga neid "omg-valged tropid" on enamus rahvast Eestis. Mind häirivad need "mittevalged mittevärdjad mittenatsid" (ei julge teid muudmoodi nimetada, ei tunne isiklikult..pärast solvute veel), kes ei lase oma "normidesse" eelmise lause teises pooles kirjeldatud tegelasi. Tule jah mulle silmakirjalikkusest rääkima. Rõhutan siin kohal, et mul pole geide vastu suurt midagi. Naljaga pooleks- mulle meenub see ütlus, et mida rohkem on geisid, seda rohkem jääb naisi heteromeestele!
    A jah.. see on ka päris intelligentne loogika- kui sul on 8 klassi haridust siis oled sa insta rassist/alkohoolik/naisepeksja/homovihkaja. Õnnestub kuidagi keskharidus saada või ülikoolgi läbida.. oled kohe tolerantne/arukas/sobiv ühiskonda.

    PS! Ei sega kõnealune seadus minu elu kuidagi, segas teie jutt "teistsugust arvamust omavate" kohta. Nemad vaid ahistavad ja laimavad vastaspoolt eks:)
    Nii seosetut juttu ei oska ega taha kommneteerida.

  11. #1111
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    http://vimeo.com/m/38177969 See dokukas aitab mõnel vb. neid paremini mõista. Üsna ilmekalt tuleb välja ka paraadide ja teavitustöö vajalikus.
    vaatasin ära ja julgen soovitada - tunnine dok siis lätist, kus asi läks päris teravaks. väga hästi ka kajastab sealsete poliitikute kahepalgelisust antud küsimuses (tunnistavad, et häälte nimel toetavad ebaõiglust). tabavad mõtted londoni linnapealt, kapist väljatulnud pastori eksnaiselt jne.

  12. #1112
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Kuna kooselu seadus on mõeldud kõigile, siis hääletaksin poolt või vastu vastavalt oma vajadustele. Mulle seda seadust vaja pole ja hääletaksin vastu. Kui see seadus oleks ametlikult mõeldud homodele, siis ma hääletusest osa ei võtaks. <<< See on minu silmis tervemõistuslik mõtlemisviis.

  13. #1113

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Nii seosetut juttu ei oska ega taha kommneteerida.
    Jep, Sambla Herbs on nkn madala haridusega, ebaintelligente..raudselt kuulus eelmise sajandi esimesel poolel NSDAP-sse. Muud moodi ei oska seletada endast erinevaid vaateid/arvamusi.
    Nagu FB on mul paar sõbralisti inimest paadunud ateistid. Vähemalt jagavad pidevalt Atheists vms temaatilise community pilte/tekste. On nii mõnigi väga lähedane sõber olemas, kes on tunnistanud end kristlaseks, samas pole nad kunagi hakanud sellel teemal illi suust välja ajama (a la Vahitorni tädid..). Samas need ateistid igal võimalusel röögivad ning mõnitavad usklikke, mis teeb neist way tõsisemad jüngrid oma ateismi religiooniga. Sama on ju ka selle homoteemaga. Mind tõepoolest jätab suht külmaks kas keegi on M+M või N+N, nende asi.. aga siis on need "agressiivsed tolerandid". Sõimavad kõiki ja kõike, mis ei mahu nende raamidesse. "Olge sallivamad, värdjad!". Padad ja katlad.. Imo teeb see suurima karuteene kogu selle homoteema juures.

  14. #1114

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Ma olen vb loll ja ei tea asjadest midagi (olgem ausad, ei ole ka väga viitsinud süvendeda), kuid usk ja kirik, kui selline, on maailma ajaloo suurim butafooria ja kurjuse kants. Sellist jama peabki bashima. Krdi Tartus tahavad õiguteaduskonda likvideerida. Selle fckng teoloogia oleks pidanud juba 20a kinni panema ja üldse ära keelama. Tramaivõi rsk.

  15. #1115
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    See homoteema tõmbab vere keema ikka meestel. Mingi viirus imo

  16. #1116

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Tsitaat Algselt postitas Herbert Sammal Vaata postitust
    Jep, Sambla Herbs on nkn madala haridusega, ebaintelligente..raudselt kuulus eelmise sajandi esimesel poolel NSDAP-sse. Muud moodi ei oska seletada endast erinevaid vaateid/arvamusi.
    Nagu FB on mul paar sõbralisti inimest paadunud ateistid. Vähemalt jagavad pidevalt Atheists vms temaatilise community pilte/tekste. On nii mõnigi väga lähedane sõber olemas, kes on tunnistanud end kristlaseks, samas pole nad kunagi hakanud sellel teemal illi suust välja ajama (a la Vahitorni tädid..). Samas need ateistid igal võimalusel röögivad ning mõnitavad usklikke, mis teeb neist way tõsisemad jüngrid oma ateismi religiooniga. Sama on ju ka selle homoteemaga. Mind tõepoolest jätab suht külmaks kas keegi on M+M või N+N, nende asi.. aga siis on need "agressiivsed tolerandid". Sõimavad kõiki ja kõike, mis ei mahu nende raamidesse. "Olge sallivamad, värdjad!". Padad ja katlad.. Imo teeb see suurima karuteene kogu selle homoteema juures.
    Katsu teinekord eelnevad postitused mõttega läbi lugeda ja siis alles vasta, muidu võib kentsakalt välja kukkuda.

    Mind absoluutselt ei huvita, kas sa oled homo, lesbi, must, valge, ateist, kristlane või muslem. Inimestel peavad olema ühiskonnas võrdsed õigused, mille alusel elada. Kui üks grupp peab ennast teistest paremaks ja hakkab nende õigusi alusetult pärssima, siis see ei ole terve ühiskonna märk. Miks peaks homodel olema väiksemad õigused, kui heterodel?

    Kui sa usust tahad rääkida, siis viimase paari aasta tendents tundub olevat, et kristlased käivad tänavatel kirikusse uusi liikmeid värbamas. Vist on liikmeid vähemaks jäämas neil. Viimati eelmisel laupäeval pidasid kaks keskealist prouat mind Kadrioru pargis kinni ja tahtsid Jumalast ning hinge päästmisest rääkida. Ei ole veel ükski ateist mind tänaval kinni pidanud ja hakanud rääkima, et Jumalat pole olemas ning su hing päästmist ei vaja.

    Ära pööra asju isiklikuks, pole kedagi rünnanud ega harimatuks sõimanud.

  17. #1117

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Tsitaat Algselt postitas Herbert Sammal Vaata postitust
    . aga siis on need "agressiivsed tolerandid". Sõimavad kõiki ja kõike, mis ei mahu nende raamidesse. "Olge sallivamad, värdjad!". Padad ja katlad.. Imo teeb see suurima karuteene kogu selle homoteema juures.
    Nii on, ise olen seaduse vastuvõtmise poolt, aga sain insta siin mingi homofoobi märgi külge. Tuleb tunnistada, et olen ka ise selle padutolerantsuse peroioodi läbi põdenud, tahtmata aru saada, miks inimesed ikkagi vihkavad mingeid gruppe. Inimene, kes sõidab 100% ajast autoga, töö-hobid-kaubanduskeskus marsruudil, võib ju kodutuid vaadata kui eluheidikuid, keda tuleb aidata ja tolereerida, aga kui ise järjekordselt bussi tagaistmel kuseloigu sisse istud, siis ei ole see nii kerge. Rohkem tolerantsust mittetolerantsete suhtes, ma ütlen.

  18. #1118

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Ma olen vb loll ja ei tea asjadest midagi (olgem ausad, ei ole ka väga viitsinud süvendeda), kuid usk ja kirik, kui selline, on maailma ajaloo suurim butafooria ja kurjuse kants. Sellist jama peabki bashima. Krdi Tartus tahavad õiguteaduskonda likvideerida. Selle fckng teoloogia oleks pidanud juba 20a kinni panema ja üldse ära keelama. Tramaivõi rsk.
    +1

  19. #1119

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Alustuseks olgu öeldud, et mul pole homode vastu midagi. Tehku, mis tahavad oma magamistoas, aga olles lapsevanem, siis paneb mind muretsema see, mis on toimunud viimase kümne aasta jooksul Massachusetssis. Kui juba lasteaia programmidesse viiakse sisse õpetused samasooliste perekondade kohta ning lapsevanemal pole mingisugust õigust selle üle, kas tema peab seda oma väikelapsele vajalikuks õpetuseks või mitte, siis minu arvates piirab see juba minu, kui hetero, õigusi. Massachusettsis näiteks visati vangi isa, kes palus, et talle antaks ette teada, millal antud õpetus toimub, et tema saaks oma lapse sel päeval koju jätta. Kas siis lapsevanemal pole mingit valikut?
    http://www.massresistance.org/docs/m..._Mass_2012.pdf

    Lapsendamise koha pealt, ma ei usu ka, et homoseksuaalsus oleks nakkav või oleneks kasvatusest, aga ma kardan küll, et neid lapsi hakkaksid eakaaslased narrima, mis omakorda viib depressioonini ning halvimal juhul enesehävituse või suisa enesetapuni. Teismeiga on niigi segadusseajav, igasugune erinevus teiste suhtes tekitab vaid lisa meelehärmi. Ükskõik, kui palju seda koolis õpetatakse, kui valdav osa on heterod, siis jääb see ülejäänud alati vähemuseks, erinevaks. Teismeliste jaoks on aga erinevus hea asi, mille kallal norima hakata, ma ei usu, et õpetus seda muudaks. Tihtipeale võib see just vastupidist efekti omada. Meile näiteks õpetati põhikoolis seksuaaltervise tundides taolisi asju, homoseksuaalsusest, hermofrodiitidest, transseksuaalidest jne. Ma pean ennast sallivaks inimeseks, aga ma ei taha kõike detailselt teada, ma ei taha, et selline õpe võetaks läbi sügavuti, ma ei taha, et see algaks juba lasteaias. Tekib tõrge, millegi vastu, mida sulle kõigest väest normaalsusena pähe üritatakse määrida.

    Pealegi on uurimused näidanud, et paljud homodest ei soovigi tegelikult abielluda ning nende suhted ei ole enamasti püsivad.

  20. #1120
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Mina olen ka samasooliste paaride adopteerimise vastu juba kasvõi sellest lähtuvalt, et pidevalt tehakse uuringuid ja arvamusi kus tõdetakse, et lapse parimaks kasvamiseks on vajalik ema ja isa mõlema olemasolu. Ehk siis et , üksikvanemate lastel on kindlasti raske kuna jääb puudu kas siis ema või isa roll. Nüüd kui samasooliste paaride puhul vaadata siis jääb see üks roll puudu juba by default ja ei ema ei asenda see kui üks pedepoiss meelast kiisuhäält teeb. Kõik need homopaaride adopteerimise pooldajad alati toovad välja, et homovanemad on paremad kui alkohoolikuid, naisepeksjad jms. Loomulikult on, aga sellele vastu ei saa vaielda, et õnnelikud heterovanemad on siiski parim valik. Seega miks on vaja toota peremudelit mis ei saa olema mitte kunagi kõige parem variant. Ideaalis ei ole neid alkohoolikuid, narkareid, naise-laste peksjaid ja homovanemaid ja kui neid isegi tekib, siis ei tohiks seda soodustada riigi poolt. Ei vaidle vastu et üksikvanem võib olla päris hea lapsevanem (loe: parem kui narkarid, alkassid jne.), aga üksikisik ju adopteerida ei saa ja minu arvates õigustatult.

    ei viitsi pastilaa ja co´ga vaidlusesse astuda, lihtsalt my two cents selle kohta :)

Lehekülg 56, kokku 62 EsimeneEsimene ... 6465455565758 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES