Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 24, kokku 27 EsimeneEsimene ... 142223242526 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 461 kuni 480, kokku 527
  1. #461
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: fikuuu küsib steiki vol.2

    Tsitaat Algselt postitas Tylos Vaata postitust
    Turnadel eelise kaotamine HEM-i mittekasutamise tõttu on üks suuremaid bullshitonaatoreid mis ma kuulnud olen.Pigem kaob eelis just HEM-i kasutamise korral.
    Põhjendus ?

  2. #462
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    340

    Re: fikuuu küsib steiki vol.2

    Tsitaat Algselt postitas rasmer Vaata postitust
    Põhjendus ?
    Kuna mängu jooksul struktuur muutub.Näitena minu enda mäng.Kuna üle poolte mu turnadest on rebuy omad siis ei saa ma kuidagi turna keskfaasis adekvaatseks lugeda HEM-i "in the middle" statte millest suur osa on kogutud rebuy osas.Totaalne struktuuri ja mängijate käitumisstiili erinevus.
    Turnamängijale on kaks tegevust mis peaks olema must be,colorcodemine ja noted.HEM on vähemalt minu arvates eksitav faktor.

  3. #463
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: fikuuu küsib steiki vol.2

    Tsitaat Algselt postitas Tylos Vaata postitust
    Turnadel eelise kaotamine HEM-i mittekasutamise tõttu on üks suuremaid bullshitonaatoreid mis ma kuulnud olen.Pigem kaob eelis just HEM-i kasutamise korral.
    LOL see jutt on küll üks suurim bullshit mida ma kuulnud olen.Ja räägib mees kes avalikult tunnistab, et enam ei biidi.

  4. #464
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    340

    Re: fikuuu küsib steiki vol.2

    orly

  5. #465

    Re: fikuuu küsib steiki vol.2

    Tsitaat Algselt postitas Tylos Vaata postitust
    Kuna mängu jooksul struktuur muutub.Näitena minu enda mäng.Kuna üle poolte mu turnadest on rebuy omad siis ei saa ma kuidagi turna keskfaasis adekvaatseks lugeda HEM-i "in the middle" statte millest suur osa on kogutud rebuy osas.Totaalne struktuuri ja mängijate käitumisstiili erinevus.
    Turnamängijale on kaks tegevust mis peaks olema must be,colorcodemine ja noted.HEM on vähemalt minu arvates eksitav faktor.
    Ise arvan küll, et see puhta jama. Sa ei pea võtma neid statte üks-ühele. Kui sa mängid vähemalt 8l laual, siis pead ikka päris osav olema, et aru saada vastaste range'dest. Kindlasti sa saad sellest aru mingiks ajaks, kui tulevad showdownid aga hud'iga tuleb see info palju kiiremini. Hem peaks ikka väga suure eelise andma multitablemisel.

    Ja see näide, mis sa tõid rebuy turkade kohta ongi see koht, kus sa ei pea üksühele võtma statte aga näed ju kohe ära kes on agressiivsem ja kui sul pole endal reade kogunud vastase kohta, siis on hud'i info kindlasti parem, kui mitte mingit infot.

    Ilma Hud'ita olen mitu korda sattunud täielike nittide AA, KK'de otsa kelle vastu saaks näitkes premium Ax'd kaheldavate kohtade peal ilusti mucki panna.

    edit: ropka jõudis ette juba :D

  6. #466
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: fikuuu küsib steiki vol.2

    Tsitaat Algselt postitas Tylos Vaata postitust
    Kuna mängu jooksul struktuur muutub.Näitena minu enda mäng.Kuna üle poolte mu turnadest on rebuy omad siis ei saa ma kuidagi turna keskfaasis adekvaatseks lugeda HEM-i "in the middle" statte millest suur osa on kogutud rebuy osas.Totaalne struktuuri ja mängijate käitumisstiili erinevus.
    Turnamängijale on kaks tegevust mis peaks olema must be,colorcodemine ja noted.HEM on vähemalt minu arvates eksitav faktor.
    Ja siis teegi järeldused mis turniirifaasiga tegemest on ja vii kokku see HEMi-i statidega.Üks ühele muidugi ei saa aga pildi lööb selgemaks küll.

    Edit.LOL gambling jõudis ette.
    Viimati muudetud ropka11 poolt : 01.12.12 at 15:33

  7. #467
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    340

    Re: fikuuu küsib steiki vol.2

    Ei vaidle vastu.Igal kitsel omad heinad.Kindlasti on härrad suured turnade crusherid :)

  8. #468

    Re: fikuuu küsib steiki vol.2

    Tsitaat Algselt postitas Tylos Vaata postitust
    Ei vaidle vastu.Igal kitsel omad heinad.Kindlasti on härrad suured turnade crusherid :)
    Õnneks sul on suur eelis siis teiste ees, kui sa abiprogrammi ei kasuta, valdav enamus ju kasutavad.

  9. #469
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    340

    Re: fikuuu küsib steiki vol.2

    Tsitaat Algselt postitas supernova66666 Vaata postitust
    Õnneks sul on suur eelis siis teiste ees, kui sa abiprogrammi ei kasuta, valdav enamus ju kasutavad.
    Mingi kolmeaastase sarkasm?

  10. #470

    Re: fikuuu küsib steiki vol.2

    Tsitaat Algselt postitas Tylos Vaata postitust
    Mingi kolmeaastase sarkasm?
    See on ju SINU mitte minu jutt, neil kes hemmi ei kasuta, on eelis.

  11. #471
    Grinder Kasutaja fikuuu avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    663

    Re: fikuuu küsib steiki vol.2

    Mõtlesin siin eile,et vb peaks tõesti HEMi uuesti tööle panema..
    Saatsin supportile kirja et mu license keyd resetitaks..
    Lisaks mäletan et viimane kord oli mul mingi jama käte importimisega,vaatan kas saan ta korralikult tööle.

    Aga tore lugeda tulihingelist võitlust tõe nimel :)

  12. #472
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    340

    Re: fikuuu küsib steiki vol.2

    See on minu arvamus mitte jutt.Jutte räägib Onu Raivo.Kui teiste argumendid on piisavalt põhjendatud siis võib ka minu arvamus muutuda.

  13. #473
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: fikuuu küsib steiki vol.2

    See ei saa lihtsalt loogiliselt võimalik olla, et ilma on parem, võimatu lihtsalt.
    /.....
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 01.12.12 at 17:37

  14. #474
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: fikuuu küsib steiki vol.2

    rohkem infot > vähem infot

    Tylos saab juba aru sellest, et paljusid statse ei ole mõttekas x hetkel kasutada, nüüd peab ta ainult välja mõtlema, milliseid statse saab kasutada

  15. #475

    Re: fikuuu küsib steiki vol.2

    Tsitaat Algselt postitas Tylos Vaata postitust
    See on minu arvamus mitte jutt.Jutte räägib Onu Raivo.Kui teiste argumendid on piisavalt põhjendatud siis võib ka minu arvamus muutuda.
    Lihtsalt pidin mainima, et Onu Raivo ei räägi juba mõnda aega mitte midagi...

    Ise olen ka HEM-ta üsna abitu, sest HEM-ga saab üsnagi palju infot kiiresti kätte > saab kiiremini teatud otsuseid teha > rohkem aega mõelda raskete situatsioonide üle teistel laudadel...

  16. #476
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: fikuuu küsib steiki vol.2

    Mängin 45man sng-sid tavaliselt 8-18 lauda, ilma hudi kasutamata, oleks see pointless, iga otsuse tegemiseks on aega suht vähe, kui ma peaks neid kõikki vaakumis tegema siis sama hästi võiks mängimata jätta. Hilises faasis fold to 3bet etc, on üliolulised imo. Statidele saab color ranged panna, lisaks ei keela keegi nõutse teha kui on mõni oluline asi, mis silma jääb ja hiljem kasutatav on.
    Fikuuu, kui peaksid jääma 45manide peale siis võta ühendust, saan paari väga head videod pakkuda.

  17. #477

    Re: fikuuu küsib steiki vol.2

    reggie, mitmeseid sa lased muidu?

  18. #478

    Re: fikuuu küsib steiki vol.2

    Omalt poolt lisaks, et minu teada saab HEM'is filtreerida statse viisil, kus statse näidatakse vaid vastavatelt blaindi levelitelt või ehk siis tegelikult olukordadest, kus vastase stäkk blaindides oli enamvähem sama (olenevalt sellest, kuidas konfigureerida). See välistab sügava stäkiga vastaselt kogutud andmete esitamise mängu hiljemas faasis ja vastupidi. Kuigi jah, sel puhul tuleb vähem käsi statsi kohta. Sellega tuleb arvestada aga jah andmed oleks täpsemad ja valesid statse poleks tarvis niikuinii. Üldist mängijate agressiivsust ja regulare saaks kiiresti tuvastada aga filtreerimata ka.

    PokerTracker4-l sama võimalus aga HUD töötab momendil sellise filtreerimise puhul vigadega. PT3 kohta ei mäleta, kas sellel ka oli. Igatahes PT4 kogub ka automaatselt märkusi (turniiridele mõeldud Auto Notes disainitud Shaun Deeb poolt) ja see on tasuta kaasas.

    Üldiselt HEM ja PT teeb mängu hullemaks vaid siis, kui seda valesti kasutada aga õigesti kasutama hakkamine on harjumise asi lihtsalt.

  19. #479
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    340

    Re: fikuuu küsib steiki vol.2

    Musaire tegi esimese tõsise selgituse ja infoga postituse siin mida ma saan võtta kui põhjendust ja sellega selle taustal nõustuda HEM-i kasulikkuses turnadel.Tnx for that.Edu sulle,fikuuu,oma diiliga ja sry risustamise eest.

  20. #480
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: fikuuu küsib steiki vol.2

    Saab vabalt HEMiga ja HEMita mängida MTTd.

    Kuid 100% kindel, et kui oskad natuke neid statse kasutada st neist aru saada ja õigeid statse kuvada on see kasulikum kui ilma HEMita mängida.

    Imelapsed kellel HEMi mitte kasutamine +EV on mängivad mingit HS cashi :)

    Mitte MTTsid

Lehekülg 24, kokku 27 EsimeneEsimene ... 142223242526 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 13 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 13 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES