Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 58
  1. #1
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Cheating avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Home
    Postitusi
    447

    E-poed ja E-kaubandus

    Usun, et tänaseks on juba pea iga kolmas inimene endale Netipoest kaupa soetanud. Seega otsustasin teha teema kus võiks jagada infot/linke netipoodide kohta mida oled kasutanud. Jagada kogemusi ja teada anda heades/halbadest poodidest, supper soodukates ja kõigest muust mis E-Kaubanduse alla sobiks.
    Isiklikult pole juba mitu aastat Eestist riideid ostnud. Esiteks on valik väga kehva ja teiseks hinnad pole ka nagu väga normaalsed, võrreldes teiste riikidega. Okei, teen otsa lahti ja lisan siia mõned esimesed lingid mida soovitan.

    www.dolcefugo.com Fake!
    www.jdsports.co.uk
    www.mandmdirect.com
    www.sportsdirect.com
    www.usc.co.uk
    www.dress-for-less.com
    Viimati muudetud Cheating poolt : 19.10.12 at 18:03

  2. #2
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: E-poed ja E-kaubandus

    palju on transpordi kulud, toll?

  3. #3
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Cheating avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Home
    Postitusi
    447

    Re: E-poed ja E-kaubandus

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    palju on transpordi kulud, toll?
    Enamus saitidel on Delivery infos Tranpordi kulud kirjas. Keskmiselt jäävad hinnad 10€-15€ vahele.
    Mõned saidid pakuvad Free Delivery-it kui on tellimus ületab mingi kindla summa. Siiani ma pole kordagi mingit tollimaksu maksnud, ega tea sellest mitte midagi.

  4. #4

    Re: E-poed ja E-kaubandus

    Tundub, et esimene on fake.

  5. #5
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Cheating avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Home
    Postitusi
    447

    Re: E-poed ja E-kaubandus

    Mismõttes kas fake kaup? või üldiselt fake sait?

  6. #6

    Re: E-poed ja E-kaubandus

    Fake kaup.

  7. #7
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Cheating avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Home
    Postitusi
    447

    Re: E-poed ja E-kaubandus

    mhm.. juba googeldan ise ka. Sõber ja tema tuttavad on sealt tellinud:) Ise veel õnneks pole.

    E:Mul väga hea meel, et kohe selline avastus tehti. Seal väga palju ilusaid asju mida tahaks tellida. Tundub, et järgimine kord kui midagi sellist sõber jagab siis tuleks ikkagi korra googlist läbi lüüa, ning uurida, sest kõik pole tõesti kuld, mis läigib.
    Ei tasu arvata, et ma meelega selle siia panin või olen ise kuidagi selle saidiga seotud!
    Ikka juhtub.
    Viimati muudetud Cheating poolt : 19.10.12 at 18:23

  8. #8

    Re: E-poed ja E-kaubandus

    Esimene kahtlus tekkis, kui erinevate firmade triiksärkidel olid logod täpselt sama asetusega ja stiiliga ning googeldamine andis vastuse. Kahju..

  9. #9

    Re: E-poed ja E-kaubandus

    http://www.clothingattesco.com/ mingite alede ajal on seal ikka asjad täiesti tasuta, enda riided on sellised +- aga laste asjad on päris head ja odavad

    www.amazon.co.uk teavad ilmselt kõik :)
    www.yoox.com väga suur valik firma riideid
    www.asos.com väga korralik riide pood kus on ka ikka mega alesid

  10. #10

    Re: E-poed ja E-kaubandus

    Mingi suvel proovisin otsida O'Neilli riideid kuskilt odavamalt netist, aga ei leidnud miskit.
    Võib neid kuskilt leida ?

  11. #11

    Re: E-poed ja E-kaubandus

    Tsitaat Algselt postitas raidov Vaata postitust
    www.asos.com väga korralik riide pood kus on ka ikka mega alesid
    +tasuta saatmine.

  12. #12

    Re: E-poed ja E-kaubandus

    amazon.co.uk's oli just paar nädalat tagasi mingi suusa geari ale, kus oli päris heade hindadega O'neilli asju, aga üldiselt on nii, et sama hooaja kaupa ei tohi keegi alla mingi määratud hinna müüa.. ja need on sellised diilid mida keegi vist väga ei riku ka..

    Eks see oleneb palju brändist ka ilmselgelt aga O'neilli asjadega tundub vähemalt nii, leiad natukene odavamalt aga mitte mingi 50%

  13. #13
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: E-poed ja E-kaubandus

    Hea teema, saab kindlasti palju väärt inffi.
    Kui tihti teil tellides nii on olnud, et kätte saades pole riided parajad olnud? Nt teksasid ilma proovimata ei julge küll osta jne.

  14. #14
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: E-poed ja E-kaubandus

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Hea teema, saab kindlasti palju väärt inffi.
    Kui tihti teil tellides nii on olnud, et kätte saades pole riided parajad olnud? Nt teksasid ilma proovimata ei julge küll osta jne.
    huvitab sama. endal paar sõpra, kes ainult netist tellivadki riideid

  15. #15
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: E-poed ja E-kaubandus

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Hea teema, saab kindlasti palju väärt inffi.
    Kui tihti teil tellides nii on olnud, et kätte saades pole riided parajad olnud? Nt teksasid ilma proovimata ei julge küll osta jne.
    Mul viimase 2 sportsdirecti tellimuse peale
    6st paarist 3 sobivad enamvähem. Sellega et ei lähe jalga peab kindlasti arvestama, eriti kui oled natuke ebastandardsete mõõtmetega. Firmadel suurused nii erinevad lihtsalt, et nende numbrite järgi ei saa täpselt sama suuri pükse erinevatelt tootjatelt. Esimene tellimus sain poolte riietega vastu pükse, teine kord olin natuke targem.
    Viimati muudetud virukunn poolt : 20.10.12 at 01:24

  16. #16

    Re: E-poed ja E-kaubandus

    Mul on vb paari asjaga nii olnud ja tellinud olen ikka päris PALJU asju

    Üks kord mingite särkidega oli nii, et XL oli nagu M või isegi S ja obv olin tellinud samalt firmalt 5 erinevat :D

    Üldiselt kui tellid mingi brändi asju mida sa oled varem ka ostnud siis on suht safe.. tundmatutega on veits keerulisem

    Aga tõotab kasulik teema tõesti tulla.

    Võiksite mitte riiete kohtasid ka jagada, mul ei tule vist praegu enda küll ühtegi ette, äkki homme meenub midagi

  17. #17
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: E-poed ja E-kaubandus

    www.dhgate.com

    hiinas toodetud kaup. tehnikat osta sealt ei julgeks, aga riideid miks mitte. pole ise veel midagi tellinud, aga tean, et sugulane sealt korduvalt riideid ostnud ja rahule jäänud.

  18. #18
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: E-poed ja E-kaubandus

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Hea teema, saab kindlasti palju väärt inffi.
    Kui tihti teil tellides nii on olnud, et kätte saades pole riided parajad olnud? Nt teksasid ilma proovimata ei julge küll osta jne.
    Ise tellin kõike pmst peale teksade, nendega olen mitu x alt läinud, üks asi mida peab ikka enne proovima ka. Muude asjadega mul lihtne ja enamasti kõik sobib.
    Pole aastaid Eestist enam riideid ostnud, mõttetult kallis lihtsalt kõik. Kui siis ainult vahel mingi hädaabi ost vms.
    Ise vaatan siit tavaliselt, http://www.6pm.com/, valik solid.
    Ja vahel ka www.macys.com
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 20.10.12 at 07:11

  19. #19
    Õpihimuline Mängur Kasutaja dabljuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    494

    Re: E-poed ja E-kaubandus

    Tsitaat Algselt postitas raidov Vaata postitust

    Võiksite mitte riiete kohtasid ka jagada, mul ei tule vist praegu enda küll ühtegi ette, äkki homme meenub midagi
    Raamatuid saab http://www.bookdepository.co.uk/

    tasuta delivery, sellega teeb amazonile ära

  20. #20
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: E-poed ja E-kaubandus

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Mul viimase 2 sportsdirecti tellimuse peale
    6st paarist 3 sobivad enamvähem. Sellega et ei lähe jalga peab kindlasti arvestama, eriti kui oled natuke ebastandardsete mõõtmetega. Firmadel suurused nii erinevad lihtsalt, et nende numbrite järgi ei saa täpselt sama suuri pükse erinevatelt tootjatelt. Esimene tellimus sain poolte riietega vastu pükse, teine kord olin natuke targem.
    +1

    Muidu sportsdirecti asjad on ikka väga mõistliku hinnaga. Eriti sporditarved, jalka asju saab väga hea hinnaga. Kuigi tõsi, tavasärkidest mingi neljast üks läheb alati vennale või papsile . Enda kaalu jms poolest on kõige kindlam alati S võtta.

Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES