Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 10, kokku 47 EsimeneEsimene ... 8910111220 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 181 kuni 200, kokku 937
  1. #181

    Re: [30-60$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

    Tsitaat Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
    Poker Stars $58.74+$1.26 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players -

    Hero (BTN/SB): t530 26.50 BBs
    BB: t470 23.50 BBs

    Pre Flop: (t30) Hero is BTN/SB with K 4
    Hero raises to t40, BB calls t20

    Flop: (t80) 3 A 8 (2 players)
    BB bets t40, Hero raises to t490 all in

    peaks olema std shove, kui teame, et tegu on normaalse regulariga?
    Tegu ei saa olla normaalse regulariga, kui me eelnevalt mingit jama pole korraldanud ja mingit dünaamikat pole. Kui meil selline image, et siin 4high fd shoveme üle donki, siis muidugi well played tema poolt iga Ax ja veel mõned käed.

  2. #182

    Re: [30-60$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

    Samas ma pole uuemaid õppevideosid näinud, äkki on donkbet mingi uus trend?

  3. #183

    Re: [30-60$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

    Mul 252 kätt oop airiga donkbeti monoflopis ja -86.17bb on tulemus. Sample väga väike aga töötab väga ilusti siiani.
    Shove on halb jah arvestades, et ma mängin fe peale aga raise 110-120 peaks töötama ilusti ju.
    Selliseid showdowne polnud olnud, ei olnud sellist image't
    Vastane adjustis suht kiiresti minu btni laia avamist 3bettidega ja anyAx oli tal 3bjam pigem. Lisasin koheselt limbid oma btn'ile jne, ta oli muutunud agressiivsemaks ühesõnaga, ise ei olnud mingit frustrarsiooni ka korraldanud aga ma lihtsalt eeldasin kuna vastane oli adjustive, et ta kasutab seda olukorda ja donkab seda mono floppi airga close to 100%.
    Olen tähele pannud suht palju donke mono boardidel regide poolt.

    See on hetkel puhtalt minu enda suht alusetu teooria kuni ma pole leidnud seda videot, kus mersi seda ütleb.

    Arvate muidu, et donk on halb mono boardidel airiga siis? Ja pole tähele pannud sellist käitumist?

    edit: vb ma olen kogemata mõistnud, et cbettida neid 100% on hea airiga, siis donkb'ida ka automaatselt hea :D ei tea...
    Viimati muudetud gamblingFTW poolt : 16.11.12 at 09:04

  4. #184

    Re: [30-60$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

    Ma arvan, et mersi video käis limbitud pottide kohta. Ja veel cbettide kohta.

  5. #185

    Re: [30-60$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Ma arvan, et mersi video käis limbitud pottide kohta. Ja veel cbettide kohta.
    Sul võib õigus olla :D aga mr'd pottides on donkb airiga siis halb tegevus?

  6. #186
    FPP Pro Kasutaja Gang Starr avatar
    Liitus
    Sep 2012
    Asukoht
    training
    Postitusi
    231

    Re: [30-60$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

    See ei saa ju nii general olla, et kas üks või teine tegevus on hea või halb. Kõik taandub ju lõpuks sellele kes sul vastas on, mida sa tead temast, milline on gameflow plus muud triljon pisiasja mis peaksid määrama miks sa mida teed. Mitte aga tegema midagi sest keegi kuskil on öelnud, et nii on hea.
    fun fact on see, et paljud regularid/ abc mängijad on vaadanud tundide kaupa videosid ning siis lähevad lauda tegevust pmt kopeerima, sest keegi kuskil teeb nii ja makez moneys, aru saamata sellest, et pealtnäha võivad situatsioonid samad näida, kui tegelikuses olles hoopis teised - arvesse võttes mu esimesi lauseid. Ja mis veel hullem ei mõelda mis tegelikult liigutuse taga seisab.

  7. #187

    Re: [30-60$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

    Tsitaat Algselt postitas Gang Starr Vaata postitust
    See ei saa ju nii general olla, et kas üks või teine tegevus on hea või halb. Kõik taandub ju lõpuks sellele kes sul vastas on, mida sa tead temast, milline on gameflow plus muud triljon pisiasja mis peaksid määrama miks sa mida teed. Mitte aga tegema midagi sest keegi kuskil on öelnud, et nii on hea.
    fun fact on see, et paljud regularid/ abc mängijad on vaadanud tundide kaupa videosid ning siis lähevad lauda tegevust pmt kopeerima, sest keegi kuskil teeb nii ja makez moneys, aru saamata sellest, et pealtnäha võivad situatsioonid samad näida, kui tegelikuses olles hoopis teised - arvesse võttes mu esimesi lauseid. Ja mis veel hullem ei mõelda mis tegelikult liigutuse taga seisab.
    Muidugi, aga general on kõik see, mis sa readless mängid ja iga su liigutus enne, kui sa tead kuidas su vastane antud olukorras on võimeline käituma ja järgmises olukorras arvestad seda infot ja on uus olukord jne jne.. kolm bikerit sõidavad maanteel ja kõigil on sama maantee, sama bike aga erinev olukord jne. Mina jätkan igal juhul oma donkamist mono boardidel seni kuni kellelgi selge proof, et see ei tööta, võib olla saan ise seda tõestada mingi sample peale. Muidugi kui ma saan aru, et vastane mind abuseb, siis ma hakkan seda vastupidi ära kasutama. Mingisugune liin tuleb võtta enne, kui readid tekivad.

  8. #188

    Re: [30-60$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

    Poisid-poisid, tulge tuppa, söök sai valmis!

  9. #189

    Re: [30-60$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

    Tsitaat Algselt postitas simenkon Vaata postitust
    Poisid-poisid, tulge tuppa, söök sai valmis!
    Mis pakud?

  10. #190
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 370

    Re: [30-60$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

    Nuudleid ja hapupiima

  11. #191

    Re: [30-60$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

    Nuudlid ja hapupiim it is.

  12. #192

    Re: [30-60$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

    Bernard'i video packi esimesest osast olen pool ära vaadanud ja on täspselt, mida ootasin. On spetsiifiline ja rohkem advanced. Matemaatiliselt seletab paljusid olukordi ja väga hästi analüüsib erinevate vastaste vastu olukordi ja game flow'd lisab ka otsustele. Väga solid jutt vennal igal juhul. See minu arvamus, täidab täpselt seda kohta, mis mul suht null. Chardid on ka palju spestiifilisemad tal, teen ise neid charte ümber ja hakkan mingi aeg analüüsima oma HHd selle põhjal, et arendaks erinevates olukordades täpsemaid otsuseid optimaalsemate range'dega.

    Soovitan kindlasti seda video packi.

    AA, võtsin natuke 100stesse ka shote juba. EV looks OK.

    60-100 see kuu

  13. #193

    Re: [30-60$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

    Ja muidugi see lugu on sicko !!!

  14. #194

    Re: [30-60$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

    Täna siis jäädvustasin ajalukku halvima päeva :D

    -1223
    ( Click to show/hide )


    buy inides 30-60-100

    ( Click to show/hide )


    edit: spordiuudiseid vahelduseks http://sport.err.ee/male/786b24eb-95...d-dd767db9ff52
    Viimati muudetud gamblingFTW poolt : 19.11.12 at 01:00

  15. #195

    Re: [30-60$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

    60-100 proovin ja 30min olen saanud 5 mängu mängida sharky'ga, koppa hakkab ette viskama vaikselt. Kellelgi sama probleem veel? Otsin kahte lauda ka korraga veel...

  16. #196

    Re: [30-60$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

    Tsitaat Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
    60-100 proovin ja 30min olen saanud 5 mängu mängida sharky'ga, koppa hakkab ette viskama vaikselt. Kellelgi sama probleem veel? Otsin kahte lauda ka korraga veel...
    Mul suht sama täna

  17. #197
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: [30-60$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

    Jh sharky oli kuidagi ekstra uimane 23-1.00 vahel, panin kogu kupatuse kinni ja pärast oli täitsa ok vb traffic öösel väiksem siis ei mämmerdanud nii palju. Sellest ei suuda aru saada, miks sharky üle tühja laua käib ja ei rega vahepeal, näen ise, et on tühi ja jõuan manuaalselt ette....Loll loom. :D

  18. #198

    Re: [30-60$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

    Ma olen ka sama tähele pannud, ma ei tea suht lamp. Äkki tüübil server üle koormatud vms? Samas 30seid regab normaalselt all the time.

  19. #199

    Re: [30-60$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

    ( Click to show/hide )

    mõtsin, et natuke igav on aga raha print ei tohiks ju kunagi igav olla :D

  20. #200

    Re: [30-60$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

    Esmaspäevani Inglismaal. Gl grinderid.

Lehekülg 10, kokku 47 EsimeneEsimene ... 8910111220 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES