Jep, nii on. Te leidsite õige ajal HUNLi. Jääksid std lauad, saaks table-selectimist edasi kasutada vähe "egoistlikemate" regide näol, kes annavad actionit madalamalt tulijatele ja teevad vähem mängu kallal tööd. Ka seda oli piisavalt tegelt, et soliidselt kasumit teenida. Aga seegi sureks lõpuks samamoodi välja.

Ma arvan, et tasub küll investida aega pokkeri õppimisele, sest raha on siiski veel päris palju selles mängus. Isegi 3-5k$ kuus nimel tasub pingutada võrreldes sellega, mis tööd tehakse muudel aladel sama teenistuse eest. Ma näen muidugi rohkem väärtust sellel, sest pole jõudnud end veel majanduslikult nii ära kindlustada. Muidugi on see probleem, et pokkeristrateegial pole väga väärtust mujal või ei saa lihtsalt otseses mõttes töökohta vahetada, kui nö firma pankroti läheb. Et aja investeerimine uue, mõne elulisema, skilli omandamiseks oleks jätkusuutlikuma väärtusega. Aga arvan, et olen päris palju õppinud läbi pokkeri-psühholoogia ja tööeetika, mida on kindlasti võimalik teistesse valdkondadesse üle kanda.