Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 47 12311 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 937
  1. #1

    [NLHE cash] Victory loves preparation

    Tere ka minu poolt,

    Peale pikka kaalumist avan ka lõpuks päeviku.
    Mängin pokerstarsis nickname'i "Tonnar" all.

    Olen online-pokkeris tõusude-mõõnadega br'e maha gamblinud mingi 3a aga päris tõsiste eesmärkidega viimased 2 kuud. Enne seda olen mänginud malet mingi 13a (viimased aastad vähem pühendunult), mis on ka natuke kallutanud teed pokkerimaailma. Suurim saavutus oli, kui tulin noorte välkmale Eesti meistriks. Ma tean, et niki kindlasti ütleb, et see pole midagi erilist :D aga noh minu jaoks oli hea saavutus ja sain selle abil ka Euroopa noorte välk-ja kiirmale MVil käidud (koos Ottomar Ladvaga- tõusev täht ).
    Praegu õpin Maaülikoolis 2sel kursusel energiakasutust ja üritangi nüüd kooli ja pokkeriga tegeleda.

    Päeviku eesmärgiks on eelkõige mõtivatsiooni tõstmine. Plaanin loobuda nädalavahetuste pidudest, kus br'i maha ballatsetud, kui seda pole veel ollagi. Niiet hea oleks enne cashoudi jadade lõppu jaole saada. Plaan trennis hakata korralikult käima- see kuu ainult 4 korda jõudnud (kaks korda tahaks esialgu vähemalt nädala jooksul käia).

    Foorumlastele üldiselt ma tuttav ei ole. Tean andut (ka Paikuse hoodist) hästi ja on suureks motivatsiooniks ja abiks olnud. Alaskalt coachi saanud. Nikit tean ka malelaua tagant päris okeilt.

    Praegustest tulemustest nii palju, et alustasin augusti lõpus $7 dollaritest HT HUSNGdest ja jõudsin sept lõpuks $60steni. BRi boositisid ka väikesed turka võidud ja 30stes ka korrlik üle EV jooks. 60stest kolisin kiirelt tagasi 30stesse ja siis pilootisin lõpuks veel 15stesse tagasi. Nüüd olen tagasi 30stes ja päris okei enesetundega (vaatan nüüd iga sess 1-2 videot lisaks grindimisele, mis annab ka lisaks distsipliini).

    graafikuid

    sharkscope lifetime
    ( Click to show/hide )


    sept 7-15-30-60 (oli ka septembri graafikute teemas)
    ( Click to show/hide )


    okt seni 15-30 ( päris palju üles alla liikumist on olnud)
    ( Click to show/hide )


    okt 30
    ( Click to show/hide )

  2. #2

    Re: [30$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

    "Olen online-pokkeris tõusude-mõõnadega br'e maha gamblinud mingi 3a aga päris tõsiste eesmärkidega viimased 2 kuud."
    Ses suhtes, et viimase kahe kuuga pole veel br'i maha gamblinud, et mitte valesti aru saada :D

    Edit: ja obv see pole ka eesmärk
    Viimati muudetud gamblingFTW poolt : 25.10.12 at 21:53

  3. #3
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: [30$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

    edu !

  4. #4
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JohnnyDolce avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    ESTonia
    Postitusi
    454

    Re: [30$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

    HT HUdes päris palju kõikumist, millist BRM-i kasutad? On pokker ainuke sissetulekuallikas, kuidas cash outidega?

    Kui küsimusi, postita julgelt -siin saad ainult abi.
    Ja trollimist. Edu!

  5. #5
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: [30$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

    edu, kes sa oled muidu :)

  6. #6

    Re: [30$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

    Tsitaat Algselt postitas JohnnyDolce Vaata postitust
    HT HUdes päris palju kõikumist, millist BRM-i kasutad? On pokker ainuke sissetulekuallikas, kuidas cash outidega?

    Kui küsimusi, postita julgelt -siin saad ainult abi.
    Ja trollimist. Edu!
    Long time no post. Meeldib su SN ja pilt :D

    GL OP!

  7. #7

    Re: [30$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

    Tsitaat Algselt postitas JohnnyDolce Vaata postitust
    HT HUdes päris palju kõikumist, millist BRM-i kasutad? On pokker ainuke sissetulekuallikas, kuidas cash outidega?

    Kui küsimusi, postita julgelt -siin saad ainult abi.
    Ja trollimist. Edu!
    50 bi up kasutan 10 bi shotid ja kui tunnen hästi siis võtan 5 bi shotte 40 bi pealt, praegu üritan pokkeriga ülikooli elu ära majandada, et olla sõltumatu kuna see on mulle väga oluline, kuid kui rolli enam 30 jaoks ei piisa siis ma ei cashoudi ja saaksin ka vanematelt toetust. Variatsiooni pärast ei põe ja mitte ainult selle pärast, et olen HUdes praegu enamus ajast üle ev jooksnud vaid ma tean, et suudan seda taluda ja volüümiga läbi grindida. Ja mul on ka inimesed kelle poole pöörduda probleemide puhul.

    Niki, Heinmets olen :D

    Edit: ja ofc ty.

  8. #8
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: [30$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

    oks, gl. kui vajad mingeid ht materjale, siis mul on asju. pm/skype

  9. #9

    Re: [30$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

    edu laudades!

  10. #10

    Re: [30$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

    tyty,
    suutsin täna jälle end täis juua. No oli põhjust ka, kasuvenna sünnipäev, aga sellest ajendatuna olen homme ilmselt tallinnas peol kuskil...

  11. #11

    Re: [30$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

    plaanis on igal juhul homme hommikul tlna bussi peale minnna, korralik pidu maha panna tuttatavatega ja siis laup tagasi tartu bussile tulla ja laup õhtu+ pühap mat. anal. i õppida ja KT maxile teha. pole paha plaan tegelt.

  12. #12
    Bännitud Kasutaja BentleyMulsanne avatar
    Liitus
    May 2012
    Asukoht
    Sandbagging
    Postitusi
    499

    Re: [30$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

    Soovin edu !

  13. #13

    Re: [30$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

    Tallinna mineku jättis kaine mõistus ära täna. Pesus käidud, mäkis käidud, enestunne okei ja otsustasin grindima hakata.
    Keegi Kalevi-Rocki mängu ka vaatama täna?

    päeviku esimene käsi ka.

    Vastane oli võimeline betsizele adjustima kuna paar kätte enne tegi cr mu 30/80 betile rather dry flopil.
    Ma ei tea, mõtlesin kas call v jam, calliga hoian bluffid sees ja halvale river cardile, mis completeb mõlemad drawd on võimalus ära anda pot.

    Poker Stars $29.37+$0.63 No Limit Hold'em Tournament - t15/t30 Blinds - 2 players -

    Hero (BTN/SB): t580 19.33 BBs
    BB: t420 14 BBs

    Pre Flop: (t45) Hero is BTN/SB with A 2
    Hero raises to t60, BB calls t30

    Flop: (t120) 3 4 3 (2 players)
    BB checks, Hero bets t50, BB calls t50

    Turn: (t220) 2 (2 players)
    BB bets t130, Hero ??

    Edit: vaatasin, et peaks natuke mõttekäiku ka kirjeldama. Turnis ma arvan, et mul on suur osa ajast parim käsi kuna kõik käed, mida 2 completeb oleksid juba flopis UB peale märku andnud. Käed mis turn üles äratab on 5x, 6x ja ofc 3x ka kuid ma arvan, et 14bb deep seda tema callin ranges oop pf pole pmts üldse. Siis turnis ta betib üle poole poti natuke, millega üritab reppida pmts midagi, kuid see näib FD või 5x,6x, või airina. Ja kas on rohkem valuet callimisel v jam on mõistlikum?
    Viimati muudetud gamblingFTW poolt : 26.10.12 at 17:09

  14. #14

    Re: [30$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

    readless

    Poker Stars $29.37+$0.63 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players -

    BB: t470 23.50 BBs
    Hero (BTN/SB): t530 26.50 BBs

    Pre Flop: (t30) Hero is BTN/SB with 9 9
    Hero raises to t40, BB calls t20

    Flop: (t80) 8 7 J (2 players)
    BB bets t40, Hero raises to t110, BB calls t70

    Turn: (t300) K (2 players)
    BB bets t320 all in, Hero??

    Kas readless on siin clear fold?

  15. #15

    Re: [30$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

    A2 peaks olema lihtne, kuna tal tõesti ei saa olla palju 234 käsi ranges, samas kui bluffida tahaks, siis miks ta seda flopis ei teinud. Ise kaldun ikka mahacallimise peale.
    99 flatiks flopi, as played vastik spot, K completes ta donkingranges palju ja võib ju endale korrutada, et ta ei teeks seda käega, aga nad raisad teevad küll.

  16. #16

    Re: [30$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

    nojaa, aga mis käega ta donkab siis seal K8, K7, KJ? kui ta juba flopis valis cr'i callimise, siis miks ta nüüd käega, mis upgrades nutsuks peaks lampi shovema ja value võtmata jätma. Jx ta ju pigem c/c K turni peale. Selline liin tundub mulle pigem just Q9dd, QTdd, 7xdd ja siis 98,9T,7T,79 mis üritavad Kd reppida kerge equitiga kui calli saab.

    edit: aga jah, ma callisin igal juhul aga hakkasingi kahtlema, et ei saa vist ikka readless eeldada sellist loogikat?
    Viimati muudetud gamblingFTW poolt : 26.10.12 at 21:08

  17. #17

    Re: [30$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

    Need tainad 30$ mängudes ei mõtle bettides, millelt nad täpsemalt calli loodavad saada.. Kõik betid on value poole kaldu. Kas ta flopis mõtles, millelt ta calli saab? Ei koti teda see. Väike bet on väike käsi, suur bet on suur käsi. Sinu cr on nende jaoks info, et sa enam ei foldi ja nüüd on ainuke hirm, et sa midagi veel kokku ei tõmbaks. Mina näen niimoodi seda limiiti.

    Kui pean ennustama, mis tal oli, siis pakun 78. Tegelt ikkagi Kx loogilisem.
    Viimati muudetud alaska poolt : 26.10.12 at 22:08

  18. #18

    Re: [30$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

    Yeap, 89 oli aga jah... loose call ikka. Ty

  19. #19

    Re: [30$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

    Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t20.00/t40.00 Blinds - 2 players -


    Hero (BTN/SB): t435.00 10.88 BBs
    BB: t565.00 14.12 BBs

    Pre Flop: (t60) Hero is BTN/SB with K T
    Hero raises to t80, BB calls t40

    Flop: (t160) 4 A 5 (2 players)
    BB checks, Hero bets t80.00, BB raises to t485, Hero mõtleb, et what the ff??

    Vastase kohta reade ausalt öeldes ei mäleta, jäi meelde see käsi ja otsisin HEMist üles. No esmapilgul mõtlesin, et see ez fold aga siis mõtlesin pärast, et Ax ei calli seda pf. 4x,5x callivad need sick fuckid callivad isegi 47o vahest mr oop. Aga siis ma mõtlesin, ranges on obv FD ja kui 5x ja 4x lisan siis on ta ranges ka käed nagu 67o, 78o, 68o. Lükkasin stovesse enam vähem minu jaoks loogilise range'i ja suht value oritented jättes välja palju airi.
    Peame olema mingi 38% hea, et teha +ev call






    Proovin täna multitableda 15 daalaseid ja eks näis, panen õhtul graphi ka kuidas läks. Praegu on igal juhul läheb hästi kuna fundamental leake on see level täis aga rungood soosib ka hetkel kindlasti. Õhtul head VIP freerollid ka.

    edit: ja ma ei saa aru kuidas stovest normaalset teksti copyda saab. Mul ei lase paremat klahvi vajutada, kui teksti aktiivseks teen. tegin prtscreeni.
    AA, KK, QQ, JJ jäi ka rangest välja aga no airi jäi ka välja, mis peaks kompenseerima selle.
    Viimati muudetud gamblingFTW poolt : 27.10.12 at 16:15

  20. #20

    Re: [30$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

    OMFG panin normaalse pange praegu, panin stovesse kõik neli masti. Niiet see equiti läheb väga väikseks, kui ainult clubdraw jätta.

Lehekülg 1, kokku 47 12311 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES