Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 42, kokku 47 EsimeneEsimene ... 324041424344 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 821 kuni 840, kokku 937
  1. #821
    FPP Pro
    Liitus
    Mar 2015
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    200

    Re: [HUNL cash] Victory loves preparation

    Crushing :)

  2. #822
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: [HUNL cash] Victory loves preparation

    ilus ilus. Head lõppu

    Loen hetkel Josh Waitzkini raamatut "The Art of Learning". Päris hea lugemine ja maleisu ajab peale :P
    Viimati muudetud andu_andu poolt : 31.12.15 at 12:09

  3. #823

    Re: [HUNL cash] Victory loves preparation

    tyty m8s!!!

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    ilus ilus. Head lõppu

    Loen hetkel Josh Waitzkini raamatut "The Art of Learning". Päris hea lugemine ja maleisu ajab peale :P
    Tundub huvitav. Male on fun, kui tahad matchi, siis anna teada :)
    Mängin tihti enne sesse ja sesside vahel malet ja päris cool palju see annab ülevaadet enda hetkelisest mindsetist ja keskendumisvõimest. Kui in da zone, siis selle pealt päris hea raskemaid matche vastu võtta.

  4. #824

    Re: [HUNL cash] Victory loves preparation

    males ka yolo allinne saab teha?

  5. #825

    Re: [HUNL cash] Victory loves preparation

    Tsitaat Algselt postitas lambitont Vaata postitust
    males ka yolo allinne saab teha?
    Ikka saab, yolo alline saab alati teha.

  6. #826

    Re: [HUNL cash] Victory loves preparation

    Teen siis ka lühikese kokkuvõtte ka parimast kuust oma pokkerikärjääri jooksul ja natuke ka 2016 plaanidest.

    Kuu alguses tegin kohe omale excelisse plaani, et hoida oma vpp progressil silma peal ja lisasin sinna ka igapäevaste tegemiste plaanid. Pmts nagu töögraafik. Ükski päev ei tahtnud üle ka pingutada, et oleks jätkusuutlik kuu ja ei põleks kuskil läbi. Alkoholi tarbisin minimaalselt, et ei läheks pohmakapäevi nahka ja kõik sujus ilusti. Paar sellist päeva oli ka, kui ei jõudnud kohe üldse pelada ja tegin ainult 300-500 vppd aga mõni päev lasin pikkade matchidega NL400s ja 600s need tasa, kust tulid 2400+ vpp päevad. Jõuluajal mahutasin ka kolm vaba päeva sisse.
    Kokku tegin PT järgi 137h mängu ja 24 tööpäeva.

    Sealt ka siis soliidne kuu profit $22836.41. Lisaks siis ka rb $1506+$2600=$4106
    Kokku $26942.41

    Graafik
    ( Click to show/hide )


    Mängisin ka päris palju käsi natuke kõrgemal, kui ma muidu seda teen. 10328 kätt NL400+ limiitidest. Kui tunne oli hea selectisin paremaid matche neis limiitides ja praeguse KOTH süsteemiga on ka palju rohkem mängijaid nõus laudade pärast battlema. Jooks oli ka muidugi magus.

    Selle kõige najalt ongi mul plaanis võtta selle kuu jooksul coachi rio coachilt Krab'ilt. Saatsin talle juba kirja ära aga hetkel pole veel vastust saanud. Tunnen, et olen stabiilsema mindsetiga ja spewin kõvasti vähem viimasel ajal. On olnud hea aeg kogemuste hankimiseks kõrgemal aga tunnen, et tuleb ka kõvasti tööd teha samal ajal, et säilitada seda, mis ma sellest heast runnist ja mängust gainisin. Edaspidi tuleb veel paremini teha.

    Hoian silma peal ka 6max mängul. Sest pole ilmselt saladus, et HUNLil pikka tulevikku pole ja on vaja olla valmis mänguformaati vahetama. Oktoobris alustasin vaikselt NL50e proovimisega ja detsembris lisasin ka NL100 ja NL200. Alustasin alati laudu, sest mingit scriptiasja mul pole ja mängisin 1-3l laual tableselectides HU kõrvale, kui actionit vähem oli. Hea run on tõsiasi nagu seda viimasel ajal on olnud :) Aga arvan, et hea tableselectiga saab ka väga solid winratei hoida neis limiitides.

    Graafik
    ( Click to show/hide )


    See aasta kavatsen samalaadse exceli-stiilis plaaniga jätkata ja hakata omale igakuiseid töögraafikuid tegema. Pokkeris ma endale volüümigoale enam ei sea, sest enam pole vip-programmi ka starsi poolt. Sean omale eesmärgiks mängukvaliteeti stabiilselt parandada ja kvaliteet>kvantiteet stiilis edasi minna.

    Pokkerivälisetest goalidest kõige konkreetsem on 365km jooksmist. Nägin facebookis oma gümnaasiumi klassiõe blogipostitust, kes eelmine aasta sellise eesmärgi täitis ja arvan, et see on vägagi tehtav mu jaoks. Pole olnud kõige suurem spordimees aga 3km iga 3s päev teha, ei tohiks olla väga suur eneseületamine. Igapäevased venitused panen ka omale plaanipäraseks tegevuseks.
    Plaanin veel hakata hobikorras saksa keelt õppima ja sain juba foorumi kasutajalt confidence'ilt head materjali, kus räägib, kuidas keeleõppele läheneda.

    Korteriostu, mis on olnud mul pikaaegne unistus, lükkan mõneks ajaks edasi, sest nüüd on juba väljavaated palju paremad. Aga kui midagi head leian, siis ei pelga sp nl100-200 rolliks oma BR teha.

    Üldiselt sporti teha, grindida ja lugeda.

    GL!

    E: aasta kokkuvõtet ma ei viitsi tegema hakata. Oli ka väga hea ja stabiilne aasta aga midagi väga põnevat ei olnud. See aasta tuleb veel parem ja loodan, et ka põnevam, et oleks midagi huvitavat kirja panna!
    Viimati muudetud gamblingFTW poolt : 02.01.16 at 20:09

  7. #827
    Grinder Kasutaja ROTT RUUDI avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    520

    Re: [HUNL cash] Victory loves preparation

    Aasta graphi? :P
    Viimati muudetud ROTT RUUDI poolt : 02.01.16 at 20:15

  8. #828

    Re: [HUNL cash] Victory loves preparation

    Tsitaat Algselt postitas ROTT RUUDI Vaata postitust
    Aasta graphi? :P
    https://gyazo.com/6ff0fcce8b90afd90f207ae9989bdb86

  9. #829
    Õpihimuline Mängur Kasutaja feelitwell avatar
    Liitus
    Mar 2015
    Postitusi
    328

    Re: [HUNL cash] Victory loves preparation

    Väga enesekindel ja selged väljavaated. Edu, jätkupidevust ja tugevust mees!

  10. #830
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: [HUNL cash] Victory loves preparation

    Su SN Tonnar Starsis, ja kui ma ei eksi siis paar kuud tagasi 2+2 HUNL alafoorumis mitme tegelase poolt top 5-10 SSNL regulariks hinnatud?

    Kui nii siis väga ilus töö, aga krt kui sellise kaliibriga venna parim kuu on $26K 52K-käelise volüümi juures siis see näitab korralikult kui jõhkrad muutused on viimaste aastatega toimunud... Isegi veel 2013 igasugused lambi midstakes õlid (including me) tegid regulaarselt $30K kuid regularidega praktiliselt mängimata. Su praeguse skilliga oleks prolly 2010-2012 $500K aastaid teinud :D
    Viimati muudetud Codecci poolt : 02.01.16 at 22:26

  11. #831
    Õpihimuline Mängur Kasutaja feelitwell avatar
    Liitus
    Mar 2015
    Postitusi
    328

    Re: [HUNL cash] Victory loves preparation

    Kui mõtled tõsiselt, et peaks muud mängi ka õppima hakkama siis PLO IMHO! lolng-long runi suht kindlasti hea valik ning samas saad ka HU mängida kui arusaamine mängust tekib soliidne:)

  12. #832

    Re: [HUNL cash] Victory loves preparation

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Su SN Tonnar Starsis, ja kui ma ei eksi siis paar kuud tagasi 2+2 HUNL alafoorumis mitme tegelase poolt top 5-10 SSNL regulariks hinnatud?

    Kui nii siis väga ilus töö, aga krt kui sellise kaliibriga venna parim kuu on $26K 52K-käelise volüümi juures siis see näitab korralikult kui jõhkrad muutused on viimaste aastatega toimunud... Isegi veel 2013 igasugused lambi midstakes õlid (including me) tegid regulaarselt $30K kuid regularidega praktiliselt mängimata. Su praeguse skilliga oleks prolly 2010-2012 $500K aastaid teinud :D
    Jup, tyvm.
    Mis raskelt tuleb, see raskelt läheb :D

    E: aga midstakes ma ei ütleks, et ma olen väga kõva kaliibriga vend praeguses konkurentsis (SS's võin küll seal top10 seas olla). Ja kui ma oleks 2012 500k aasta teind, siis olen päris kindel, et see oleks sama kiiresti busti ka läinud või oleks sellele palju halbu valikuid järgnenud :D
    Viimati muudetud gamblingFTW poolt : 02.01.16 at 23:57

  13. #833

    Re: [HUNL cash] Victory loves preparation

    Tsitaat Algselt postitas feelitwell Vaata postitust
    Kui mõtled tõsiselt, et peaks muud mängi ka õppima hakkama siis PLO IMHO! lolng-long runi suht kindlasti hea valik ning samas saad ka HU mängida kui arusaamine mängust tekib soliidne:)
    PLO jääb mu jaoks kaugemale tulevikku. Aeg on näidanud, et mitmele formaadile korraga on mul raske keskenduda ja põhiformaat kannatab tugevalt, kui mixin. Sp ka mängin aint NLHU deep'i, kus hetkel actionit küll, kui regidega mängid. Ja ei lisa isegi HU capi, va kui vahest bumhuntin. NLHU on 6maxile suht lähedane ja tundub hetkel õige valik üleminekuks. Eriti, kui mul on paljude teiste regide ees laua alustamise eelis, sest ma hea meelega pelan small/midstakes 6max regide vastu HUd. Vb kunagi liigun sellest üle PLO 6maxi.

  14. #834
    Õpihimuline Mängur Kasutaja feelitwell avatar
    Liitus
    Mar 2015
    Postitusi
    328

    Re: [HUNL cash] Victory loves preparation


  15. #835
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    321

    Re: [HUNL cash] Victory loves preparation

    motiveeriv, gl 2k16

  16. #836

    Re: [HUNL cash] Victory loves preparation

    Tsitaat Algselt postitas korrastaja Vaata postitust
    motiveeriv, gl 2k16
    tyvm

  17. #837

    Re: [HUNL cash] Victory loves preparation

    Kõrgemal mängides ka nats suuremad swingid. Täna vähe pikem match 600s ühe solid midstakes rexiga.
    https://gyazo.com/c5d8996fbec9e03e94223d146c26bbfd

    Kuu selline https://gyazo.com/f01b008f3407e7d7f252e484c8970e4f

    See kuu kõvasti vähem volli pand. Coachingu ja muu stuffi peale aega läind. Loodetavasti kangutab tagasi ülesse kuu teises pooles :)

  18. #838
    Õpihimuline Mängur Kasutaja feelitwell avatar
    Liitus
    Mar 2015
    Postitusi
    328

    Re: [HUNL cash] Victory loves preparation

    kena mindset!

  19. #839

    Re: [HUNL cash] Victory loves preparation

    Nonii. Saigi tagasi kangutatud. Üle ev ka, mis teeb meele heaks.
    https://gyazo.com/4e006db2ca200cd732d73a605414f780
    Varsti plaanin uuesti coachi võtta ja siis uus 20k+ kuu teha.
    TCOOP ka hakkas, mis teeb nats kurvaks. Peab ilmselt ca 1-2k sinna investima nagu tavaliselt.

  20. #840
    FPP Pro
    Liitus
    Mar 2015
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    200

    Re: [HUNL cash] Victory loves preparation

    Tsitaat Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
    Nonii. Saigi tagasi kangutatud. Üle ev ka, mis teeb meele heaks.
    https://gyazo.com/4e006db2ca200cd732d73a605414f780
    Varsti plaanin uuesti coachi võtta ja siis uus 20k+ kuu teha.
    TCOOP ka hakkas, mis teeb nats kurvaks. Peab ilmselt ca 1-2k sinna investima nagu tavaliselt.

    :D edu TCOOPiga, kunagi peab hitt ära tulema.

Lehekülg 42, kokku 47 EsimeneEsimene ... 324041424344 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES