Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 9 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 178
  1. #1

    SNG stake@PokerStars

    Pokkerituba: PokerStars

    Pokkerialias: Imric_est

    Pokkerikarjäär: Üldiselt nokk kinni, saba lahti jne. Esimene tõsine plusskuu oli 12.2008. Minu jaoks rahuldav oli ka 01.2009 ja 02.2009. Märtsi plussiks jäi aga ainult 1500 eeku. On olnud palju gämblimist, tilti jms.

    Eelnevad tulemused:
    http://www.officialpokerrankings.com...975E7.html?t=2

    http://www.sharkscope.com Username Games Played Av. Profit Av. Stake Av. ROI Total Profit Form Network Filter
    Imric_est 710 $0 $7 -6% $221 - PokerStars SNG Only x

    Miks vajan steiki: Et kokku saada piisav BR ise jätkamiseks.

    Diili detailne kirjeldus: 50/50 diil. Kogu diili ajal mängin ma turniiride koguarvult 90%+ ulatuses SNG-sid ja kuni 10% ulatuses max 3$ MTT-sid. Diili esialgseks kestvuseks on 15 päeva. Päevas pean keskmiselt mängima 50 SNG-d ehk 15 päeva jooksul 750 SNG-d. Antud eesmärgi mittetäitmise korral saab kasumi jagunemine olema 70/30 stake'ja kasuks. Stake'i summa peaks olema 200$, et saaksin alustada 5.40 DONidega. Eeldatav ROI 5% annab 750 SNG tulemuseks +187$. Loodetavasti tuleb ROI siiski natuke suurem, 10% oleks juba väga hea. Kogu diili kestel ei tohi ma ka mängida suurema BI-ga kui 12$ SNG-sid, selle punkti rikkumisel kuulub diil kohesele katkestamisele ja rahad tagasikandmisele.


    Lisainfo: Olen minevikus teinud igasugu plaane ja ka mõned korrad stake küsinud ning ka saanud. Investorid on kahel korral oma raha kasumiga tagasi saanud, kuid seda 100% moneyback lubaduse tõttu, mitte minu edu tõttu. Kolmandal korral sai investor oma raha tagasi ja mina ka väikse kasumi juba nö. riskidiili tõttu, kuid hiljem läks enamus rahast siiski kus seda ja teist ehk rahalaudades. Sharkscope'ist on ilusti näha, et minu üldROI on -6%, paar kuud tagasi oli see veel -12%, http://www.pokerprolabs.com/topshark/topshark.aspx annab viimasest ajast parema ülevaata. Viimasel ajal olen SNG-sid ikka kõvasti tõsisemalt võtma, kuid rahalauad on võtnud oma. Hetkeseisuga panin table limiti 0.01/0.02 peale ja keskenduda just ja ainult SNG-dele. Kuni 3$ MTT-d soovin diili sisse jätta väikse vahelduse mõttes.

    Laekumised:

    rohelinekonn (Julian125): 10 osakut 50$
    levis (vulcanus30): 10 osakut 50$
    kilu6 (kilu6): 10 osakut 50$
    stennn (stennn) 10 osakut 50$

    Seega SOLD OUT

    Algus 13.04.2009 kell 18.00, lõpp 28.04.2009 kell 17.59.59. Eesmärgi 750 SNGd täitmise korral tulude jagunemine 50/50, vastasel juhul 70/30 osakute ostjate kasuks

  2. #2

    Re: SNG stake@PokerStars

    Ma panen 5$ ja jätan täna 5 õlut joomata. Vaatame palju teed siis sellest.

  3. #3
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: SNG stake@PokerStars

    Olen eelnevalt steikinud imricit ja siis oli üks neist mainitud ~120% raha tagasi kindlasti. Tegu oli diiliga, kus ta pidi mängima cashi laudades. Ta ebaõnnestus ja lubatud raha viimane tükk laekus ~3(?) kuud hiljem lubatust kuupäevast. Sellist tüüpi diiliga ma aga ei usu, et ta kedagi üle laseb(mis on põhjus, miks ma seda teemat ei lukusta või kustuta), kuna üldiselt on tegu ausa inimesega, minu diilil juhtus vist eraelus palju hullu sel ajal, kui tahab, räägib ise. Ütlemata ma seda ei saa jätta, loodan, et mõistad.

    lenC

  4. #4

    Re: SNG stake@PokerStars

    http://www.pokerprolabs.com/Imric_est/pokerstars.aspx




    Selline väike 90 päeva tabel erinevate filtritega.


    LenCi jutu selgituseks, et töökaotus võib meil kõigil jalad alt lüüa. Muidugi hindasin ise ka oma võimeid/võimalusi eelnevalt üle. Hetkel olen igatahes otsustanud, et vähemalt Starsi cashilaudadesse ei ole mul ennem asja, kui NL100 nö. halfshortstacki (40*40) jaoks on raha koos. SNG võib esmapilgul küll suurema volume juures vähem sisse tuua aga cash ei too lõpptulemusena ju nkn midagigi sisse.

  5. #5
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: SNG stake@PokerStars

    Ma võin 50$ eest võtta.

  6. #6

    Re: SNG stake@PokerStars

    Väga kena, kui sa seda teeksid, saaks asja liikuma. Kui üks foorumi eestvedajatest teerajaja on, küll siis ka järgijaid leidub

  7. #7
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: SNG stake@PokerStars

    Tsitaat Algselt postitas Imric
    Väga kena, kui sa seda teeksid, saaks asja liikuma. Kui üks foorumi eestvedajatest teerajaja on, küll siis ka järgijaid leidub
    Loodan, et saad asja käima.

  8. #8
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: SNG stake@PokerStars

    Kas ma saan õigesti aru, kui võtta 30USD eest:
    *kui saad selle 5% tootluse, siis mina saaksin tagasi 0,5*187*0,15=14,025USD ehk kahjum mulle...

    Ei tunne seda stake värki ehk uurin...


    L.


  9. #9
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: SNG stake@PokerStars

    +50$ minult kui vaja

  10. #10

    Re: SNG stake@PokerStars

    Heh, hetkel ei saa mina Sinu valemis olevatest arvudest aru, kuid põhipoindile saan vist.pihta.

    Näide 5% ROI näitel : Ühe osaku hind 5$, Lutzky võtab seega 6 osakut. Osakute koguarv 40.

    750x5x0,05=187,50 mis on kogukasum, sellest 93,75 jääb mulle ja 93,75 läheb 40 osaku vahel jagamisele. Lutzky saab seega (93,75/40)x6=14.06 juurde oma esialgsele 30$-le ehk tagasimakse summa on 44$.



    PS. Väga on vaja . Selle projekti eduka lõpetamise puhul, tahan kohe järgmise ja natuke kõrgematasemelisema kallale asuda.

  11. #11
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: SNG stake@PokerStars

    selge. huvitav...nii võib tõesti järsku rikkaks saada ;D

    peab mõtlema

  12. #12

    Re: SNG stake@PokerStars

    mõtleisn ka võtta, kuid lenci posituts tegi väga kahtlevaks .. ma ie viidsi oma rahasid taga otsima hakata hiljem ...

  13. #13

    Re: SNG stake@PokerStars

    Tsitaat Algselt postitas leits
    mõtleisn ka võtta, kuid lenci posituts tegi väga kahtlevaks .. ma ie viidsi oma rahasid taga otsima hakata hiljem ...
    lenC ei pidanud oma rahasid kuskilt taga otsima ega pommima ega norima ... Küsi temalt endal järgi, kui ei usu. Esialgu lubatud summa asemel maksin ma ka natuke rohkem.

    Päris palju saaks selle 200$-iga muidugi korda saata kuskil eemal ja kaugemal, sõidaks kohe Taisse seda kulutama 8)

  14. #14
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: SNG stake@PokerStars

    võtan kah siis 50$ eest. Palju sul puudu veel on? panen täna kunagi rahad teele.

  15. #15
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: SNG stake@PokerStars

    Mitmel laual korraga SNGsid mängid?

  16. #16

    Re: SNG stake@PokerStars

    12-18 olen hetkel max mänginud.

    Hetkel on kõik puudu. Niipea, kui kuskilt midagi laekub Editin algset postitust.


  17. #17
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: SNG stake@PokerStars

    Hello Julian125,

    We have transferred $50.00 from your account to 'Imric_est' as per your request.


    Good luck to you both.

    Regards,

    PokerStars Cashier

  18. #18

    Re: SNG stake@PokerStars

    Ja vaata et sa ei joo kui sa mängid. Ja oled kogu aeg nähtaval, Hide from search feature, et seal linnukest ees poleks. Ja ei mingit cashi. Hea meelega näeks kuidas 5st õllest saab 10 :) Ja kui üritad kedagi üle lasta, siis isiklikult luban, et tulen mootorsaega kohale ja lõikan midagi maha sult.

  19. #19
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: SNG stake@PokerStars

    Ma DoNe toetaks, aga paar asja võiks teist moodi olla:

    1. Selle MTTde osa võiks ära jätta, 10% MTTsid tähendab, et see 5% ROI võib sulada miinus 5% peale.
    2. Samuti on $200 just paras max $5 mängudeks, mitte kuni $12.
    3. Enne ei alusta, kui vähemalt 5 steikijat (saemeest).

    Palun räägi ka juba mängitud $5 DoNidest, kas oli swong või leidsid enda mängus vigu ja edaspidi teed teistmoodi?

    Viimase kahe kuu jooksul mängitud $5 DoNid, esimesed 5 koha tulemused kustutasin, sest Sharkscope näitab seal valesti.


  20. #20

    Re: SNG stake@PokerStars



    1. See MTTde osa võiks ära jätta, 10% MTTsid tähendab, et see 5% ROI võib sulada miinus 5% peale.
    ROI võib sulada -5% peale aga kasvada ka +50% peale. Üldiselt ma tahan endale mingi vahelduse võimaluse jätta, kuigi suhte võib muuta ka 95/5
    2. Samuti on $200 just paras max $5 mängudeks, mitte kuni $12.
    Kindlasti ei ei hakka ma 200$ puhul mängima 12$ SNG-sid, kui DONi puhul on piiripealne 30x BI, siis kõik muud variandid 50x BI.
    3. Steikijaid peaks olema vähemalt 5.
    Miks just minimaalselt 5 ?

    Palun räägi ka juba mängitud $5 DoNidest, kas oli swong või leidsid enda mängus vigu ja edaspidi teed teistmoodi?
    Mõned DONi sessid tegin peale seda, kui olin ennast cashis välja vihastanud, see on kindlalt viga

Lehekülg 1, kokku 9 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES