Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 11, kokku 17 EsimeneEsimene ... 910111213 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 201 kuni 220, kokku 322
  1. #201
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    €700se br'ga turnaproks hakkamine on pehmelt öeldes optimistlik plaan. Ära veel tööst loobu.
    Pigem mõtlesin ikka paariks kuuks puhkust võtta. Selle elaks üle. Tavaliselt aastas korra puhatakse. Hakkabki aasta täis saama igapäevasest rabelemisest.

  2. #202
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

    Tsitaat Algselt postitas Ecuador13 Vaata postitust
    100%+ roi ei ole sustainable, isegi mitte unes, sorry :(
    ftp aegadest on mu roy üle 100%. ühtegi monster hitti seal sees ei olnud. sample oli ainult 3,5k turnat tho. ja need olid rush. neid korraga üle 4 ei mängi nii et ei saanud ka mass mtt grinderi volüümi näidata :)

  3. #203
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    142

    Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

    Varsti saab Staris ka siis Zoom turkasi 100+ ROI-ga lasta?:)[Loodame(Y)]

  4. #204

    Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    ftp aegadest on mu roy üle 100%. ühtegi monster hitti seal sees ei olnud. sample oli ainult 3,5k turnat tho. ja need olid rush. neid korraga üle 4 ei mängi nii et ei saanud ka mass mtt grinderi volüümi näidata :)
    Starsis turnasid mängides sai teiste rekside tausta vaadatud. Ma ei leidnud ühtegi +5k sämpliga mängijat +50% ROI'ga, pole võimalik enam. Enamus turkarekse on BE kuni $10k/aasta mängijad. Hullumeelse variatsiooniga sandikopikaid kokku nühkida pole just see, mida ise pokkeris otsiks.

    Edit: multisaitimisel urgaste mikrodes on kindlasti kõrgem ROI ja väiksem variatsioon võimalik.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 18.12.12 at 02:01

  5. #205
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Starsis turnasid mängides sai teiste rekside tausta vaadatud. Ma ei leidnud ühtegi +5k sämpliga mängijat +50% ROI'ga, pole võimalik enam. Enamus turkarekse on BE kuni $10k/aasta mängijad. Hullumeelse variatsiooniga sandikopikaid kokku nühkida pole just see, mida ise pokkeris otsiks.

    Edit: multisaitimisel urgaste mikrodes on kindlasti kõrgem ROI ja väiksem variatsioon võimalik.
    ei vaidle sellele vastu, ex mängud ole raskemaks läinud. ma mängisin 2010 kevad-2011 kevad. rush mtt-dega ei ole väga võimalik sellist samplet saada aastaga.selleks peaks konkreetselt nolifema.

  6. #206
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Starsis turnasid mängides sai teiste rekside tausta vaadatud. Ma ei leidnud ühtegi +5k sämpliga mängijat +50% ROI'ga, pole võimalik enam. Enamus turkarekse on BE kuni $10k/aasta mängijad. Hullumeelse variatsiooniga sandikopikaid kokku nühkida pole just see, mida ise pokkeris otsiks.

    Edit: multisaitimisel urgaste mikrodes on kindlasti kõrgem ROI ja väiksem variatsioon võimalik.
    Kui asjad starsis nii hullud on siis tõesti pole mõtet ju seal mängidagi. OO imo polegi nii hull urkasite ju :)
    Turniirivalik on suht ok isegi, nüüd on ka vaheajad täistunnil sünkroonis :)
    Ipokeris on minu tutvusringkonnas ja ka selle foorumi liikmeid, kes teeninud üle 40k€ ja roi 40-60%, mänge mitu tuhat. Tegelikult selle poole püüdlengi, ei nutaks kui roi alla saja kukub aga siiski võiks ju endast maximumi anda ja parem poole vähem mänge poole kõrgema roiga arvan ma.
    Küsimus on ainult kuidas saavutada sellist massi töö ja muu saja asja kõrvalt? :)

    Kuskil võiks olla mingi edetabel roide ja asjade kohta, oleks hea võrrelda. Pagana päralt, no mitte ei taha uskuda, et starsis keegi enam tänapäeval üle 50% roid ei suuda näidata? Pole ju miskit erilist???

    Ma ei pea turniirimängijaid hullumeelseteks variatsioonisõpradeks.
    Kunagi küll pidasin jah aga siis olid mu teadmised turniirimängust palju algelisemad ja mängisin 90+% ajast cashi.

    Kui nüüd keegi soovitab mõne hea pokkerisaidi (midagi neist võiks olla - overlayd, hea struktuuriga, passiivse fieldiga, korraliku valikuga jne) siia või privasse oleksin väga tänulik. Oo-s turniirivalik minu uuendatud soovidega on jäänud palju ahtamaks ja teadagi mingi 6 aknaga vms mängimine on lihtsalt jube igav Palun mitte pakkuda triobeti, seda ma juba tean mis seal toimub
    Viimati muudetud Keiss poolt : 18.12.12 at 22:58

  7. #207

    Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

    Vaata Starsi turnade fielde, siis saad aru, miks seal suurt ROI-d pole:)

  8. #208

    Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

    long run ja roi 100% lol wat? kas see et ma viitsisin su teksti poolenisti lugeda voi sa eeldadki et 100% on "normaalne" :1?

  9. #209

    Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

    Fieldi suurus ei mõjuta ROI'd pikas perspektiivis üldse, ainult tase loeb. Lihtsalt pika perspektiivi välja mängimine võtab kauem.

    Kõige paremini teenivad neti turkareksidest ikkagi starsi omad. Lihtsalt nad ei püüdlegi max ROI poole, kuna see on täiesti mõttetu näitaja. $/h loeb ainsana ja seda saab maksimeerida lisades rohkem laudu.

  10. #210
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

    2+2 MTT community ROI teema. Highstakesi regid tänapäeval üle 50% ei saa.

    http://forumserver.twoplustwo.com/61...layer-1265127/

  11. #211
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    long run ja roi 100% lol wat? kas see et ma viitsisin su teksti poolenisti lugeda voi sa eeldadki et 100% on "normaalne" :1?
    Õnneks ei ole selle teksti lugemine isegi poolenisti päeva kohustuslik osa

    Mis näitaja on üldse $/h? Kui kolme lauaga hobimängija chatib msnis, fb-s, surfab, loeb uudiseid/raamatut, vaatab filmi või mida iganes keegi teeb, maksab arveid ja vastab meilidele või teeb tööasju ja klõpsib lisaks ka kasumlikult kolme lauda mis talle on nö kõrvaline teema siis ei saagi seda võrrelda profimängija leivaga vaid lisaväärtusena mis õhtut täidab


    Ma ei eelda midagi vaid mõtlen sellele kui kaua see on võimalik? Ilmselt jah 10k mängude puhul ei ole aga kui siin juba toodi näide, et 3k mängude puhul on see juba tehtud teatud mänguliigi raames siis miks mitte ka 5k või 10k mängude puhul ei ole see tehtav? Kes ütleb kus on piir ja mis on võimalik.

    Tsitaat Algselt postitas rasmer Vaata postitust
    2+2 MTT community ROI teema. Highstakesi regid tänapäeval üle 50% ei saa.

    http://forumserver.twoplustwo.com/61...layer-1265127/
    Highstakesis 50% on muidugi ülim aga micro/low stakesis?
    Kui panna high stakes 50% roiga mängija mängima microsid siis kes julgeb pea panti panna, et ta micros üle 100% roid long runis näidata ei suuda? Mis võtabki kokku mu mõttekäigu, ilma et ma HS mängijatega end võrdleksin.
    Viimati muudetud Keiss poolt : 19.12.12 at 00:23

  12. #212
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss is back

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Keiss, oleksin väga tänulik, kui saaksid sheerida seda turniirikava :)
    Tegin uue. Pane mulle oma meiliaadress kuhu saaksin seda sinuga jagada.

  13. #213
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

    Tsitaat Algselt postitas Keiss Vaata postitust
    Ma ei eelda midagi vaid mõtlen sellele kui kaua see on võimalik? Ilmselt jah 10k mängude puhul ei ole aga kui siin juba toodi näide, et 3k mängude puhul on see juba tehtud teatud mänguliigi raames siis miks mitte ka 5k või 10k mängude puhul ei ole see tehtav? Kes ütleb kus on piir ja mis on võimalik.
    Kui 10K mängude puhul ei ole võimalik siis selleks pead lihtsalt luckima, et 3K mängu puhul teha. Su eesmärk pokkeris on lucky olla?

  14. #214
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Keiss is back

    Tsitaat Algselt postitas Keiss Vaata postitust
    Tegin uue. Pane mulle oma meiliaadress kuhu saaksin seda sinuga jagada.
    PS.

  15. #215
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

    Nii nagu elus on ka pokkeris elu tunduvalt lahedam kui on õnne :) Igatahes. Mis muud oskan ma väsinuna hetkel öelda :)
    Naljakas, et ma nägin sind unes Codecci, et just sina kirjutasid mulle foorumis või rääkisid minuga selles teemas ja seda sa ka ainsana tegid öösel kui ma juba magasin :D Wiieerddd! :)

  16. #216
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

    Wiiiierd on tegelikult weird, nii kummaline kui see ka poleks :D

  17. #217
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

    eks ta ole :)
    Keiss kirjutatakse ka tglt Case :)))))

  18. #218
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

    Täna siis laksasin korralikult oo-s, 15 turniiri. Käive oli päris hea, 120€ pakuks BI-le. Mitte ühtegi ft kohta ei tulnud, rahakohti see-eest palju ja ainult -12€ imekombel.
    20-50 kohad enamasti kõik, peale tööpäeva selline maraton siis, suht kass peal.............ei tahtnud tulla lõpus.
    Viimati muudetud Keiss poolt : 23.12.12 at 02:32

  19. #219
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

    Täna:

    Live EV 22€ token 17/24
    1,5k R 1$ 569/824
    2k F 5$ 188/450
    3k F 5$ 440/788
    1,5k 0.50$ R/A 1/694 +364$ Top Gear on üks mu lemmikturniiridest kuna saab sügava stäkiga mängida. FT avg oli 35bb alustades :P Kokku tuli üle 2k$ fond ja add-on on magus 5k millega saab stäkke tasakaalustada. Olin vist alates hetkest mil alles oli ca 80 pidevalt esikohal ja sai omada suure stäkiga. Vastased on nagu ikka sellise BI-ga turnadel aga lisaks just sel turniiril olid coolerid ka veel minu kasuks :) Vist ei pidanud kordagi flippama/suckoutima suuri potte vms...lihtsalt käed pidasid. Mitte, et ma kurdaks aga 5-20k turnadel on nad minu kahjuks siiani olnud Hea oli see, et antud turniir oli mul viimasena hommikuni lahti ja lootused olid sellel muidu oleks "kena" miinuspäev tulnud.
    Lõpus olin nii tsoonis sees...
    5k F 11$ 73/533 ehk mullikoht. Vbolla oleks pidanud foldima, oleks vist 90% juhul rahadesse saanud kuna 2 1bb suurust stäkki olid kohe surnuks blindimas aga noh lubasin endale ju, et ei lähe mincashi hittima...
    20k R/A 11$ 290/881
    1k PLH 3$ 65/173
    10k R/A 5$ 95/928 27.33$ paraku ka selle turniiriga jäin miinusesse sest alguses neid rebuysid ikka läks nii mõnigi...kole oli vaadata neid 2-3outereid nii sel kui teistel turnadel. Endal obv ei õnnestunud teha...
    1,75k F 5$ 223/426

    Viimasel ajal ei ole enam Freezeout turniirid läinud. Algstäkk on neil üldiselt nigel, rebuy turniiridel saab nii mõnigi täis donk hea stäki ja kui õnnestub talt see kätte saada võib vahepeal päris pikalt suure stäkiga mängu teha...lisaks peab oma freezeout turniiride strateegia üle vaatama. Kaalusin juba vahepeal ka 11$ reb turniiridega vähe koomale tõmmata aga tänane 1.koht mõistagi andis indu juurde, et küllap need coolerid ka suurematel turniiridel minu kasuks hakkavad kukkuma.
    Uurisin maad ka teistel saitidel ja jäi silma, et trios eriti head valikut pole. Pigem siis juba pafffi minna ja võtta starsis cap gar turnad, kus osalejaid just mitmetes tuhandetes pole :)
    BR 953.91 Väike progress ikkagi.
    Kena jõuluaega kõigile!
    Viimati muudetud Keiss poolt : 24.12.12 at 05:45

  20. #220
    Õpihimuline Mängur Kasutaja K2okfor_Mey avatar
    Liitus
    Mar 2012
    Asukoht
    Ma usun Lance Armstrongi ja Pokerstarsi random käte jagamisse.. LOOOL
    Postitusi
    429

    Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

    GJ :D pane rasvatihastele jõuluks pekki ka :D

Lehekülg 11, kokku 17 EsimeneEsimene ... 910111213 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES