Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 17 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 322
  1. #21
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 096

    Re: Keiss is back

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Kuidas osad sellele teemale kaasa suudavad elada? Olematu eeldatav $/h, olematu sample, max variatsioon, brm'ist pole aimugi ja jutust on väga selgelt näha, et varasemate bustimiste põhjused pole kuhugi kadunud. OP võiks selgelt õpingutele selle aja kulutada...

    Teema meenutab oma tõsiseltvõetavuses kunagist epic freerollidele stakemise teemat...
    Olematu hourly on täiesti olematu probleem. Kui sa oleks fishina ajanud omal ajal hourlyt taga, oleksid sa siiani fish.

  2. #22

    Re: Keiss is back

    esimene kuu 180 ja 6. kuu 1524 taala

  3. #23

    Re: Keiss is back

    GL!

  4. #24
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: Keiss is back

    1.Tasa sõuad, kaugele jõuad. Jah
    2. 821€, 8214€

    gl op!
    Viimati muudetud Priidix poolt : 01.11.12 at 01:36 Põhjus: vb pingutan üle..

  5. #25
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Keiss is back

    Esimene kuu -64$. Kolmas kuu hitid 1200$ ja "laenad endale", kuid ei maksa tagasi ja quitid projekti. :(

  6. #26
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: Keiss is back

    Tsitaat Algselt postitas Keiss Vaata postitust
    Tere jälle!
    Kuidas kommenteerid kuuldusi, et Full Tilt taasavatakse ainult sellepärast, et sealsed bossid said haisu ninna su tagasitulekust?

  7. #27
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: Keiss is back

    Esimene kuu 252$ ja 6s kuu 2938$. GL

  8. #28
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: Keiss is back

    888s pokkeris häid madalaid turnasid ja fieldid ei ole üüratud samas ka trios.

    Edu

    Ennustada ei julge, sest ma ei ole irromant :D

  9. #29
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Keiss is back


  10. #30
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Keiss is back

    rohvel
    edu keiss!

  11. #31

    Re: Keiss is back

    Tsitaat Algselt postitas Ecuador13 Vaata postitust
    gl keiss ja külma närvi, starsi alla 100BI rolliga ei soovita kolida, €200 ja €3k

    chill muruntau
    Ma lihtsalt omast kogemusest rääkisin. Viimase shoti starsi turnadesse lõpetasin, kui alles oli 200 BI. Liiga riskantne. 100 BI miinust on std 2-3 päeva turniirides. Ja olen mänginud +10k turniiri 35-40% ROI'ga ja ikka mõnikümmend $k plussis, aga what do I know. GLLLZOR, PRRINNTINGGGZ ja €3k ja TLB top 10 spot aasta lõpuks. Ship it!

  12. #32

    Re: Keiss is back

    mikskipärast ei lase editida posti, lööb posti valgeks. Igatahes, mikro turniirid ei ole koht, kust €50 või €100 rolli üles grindida, selle rahaga pigem NL2 või mikro SNG'd. Alla $1k rolliga pole mõtet üldse turniire puutuda, ja siis ka max 5,5'seid.

  13. #33
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Keiss is back

    Kui ma peaks €50 üritama üles grindida vana rasva pealt, siis täiesti kindlalt valiks micro cashi. Vähegi hoolikama mängu juures on BR-i kaotus peaaegu välistatud, samas tuleb mängutunne tagasi ja võidetud rahaga saab kiirelt ülespoole liikuda.

    Keiss, kas sa oled valmis selleks, et postitad kuu aja pärast "200 turniiri lõppesid kõik non-cashiga, 5x reloaditud BR on nullis, aga ise olen rahul, sest tegin head mängu"? See pole ju eesmärk? Või kui istud end poolvigaseks mingil kopikaturniiril ja saad siis bubble lähedal bad beati - see ei aita ju positiivsete emotsioonidega pokkeri juurde tagasi tulla. Aga MTT puhul on see tõenäoline outcome.

  14. #34
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Keiss is back

    Mehelik sess teha siis see 50€ võib ühe sessiga isegi kõige madalamates turnades hävida.
    Samas see "mehelik" ebavajalik sinna ette, sest vahet ei ole kas sa mängid päevaga 100 turnat ja hävid või siis 10 päeva igapäev 10 turnat ja hävid.
    Üks sama run.

  15. #35
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Keiss is back

    GLGL

  16. #36

    Re: Keiss is back

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    mikskipärast ei lase editida posti, lööb posti valgeks. Igatahes, mikro turniirid ei ole koht, kust €50 või €100 rolli üles grindida, selle rahaga pigem NL2 või mikro SNG'd. Alla $1k rolliga pole mõtet üldse turniire puutuda, ja siis ka max 5,5'seid.
    THIS!

  17. #37
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Keiss is back

    1. kuu - busto
    6. kuu - busto

  18. #38
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss is back

    Väga põnevad vastused :P eriti hea youtoube link, sai tööl naerda :)

    Hourly rate kohta ütleks, et peale tööd G4S-i minna nagu priva soovitas tundub päris hea variant. Mõtlen sellele veel

    10x10 turnat või 100 turnat korraga mängida? No ma eelistaks 10x10 kuna mängutase 100 turnat korraga teha päevas tundub liiga kreisi või suisa teostumatu minu puhul vähemalt, mängutaseme langus on garanteeritud arvan. Üldiselt ma ei spekuleeriks liigselt ette ehk ei nutaks ette nö, läheb nagu minema peab. 200 turniiri järjest ma ei non cashi igal juhul ja nagu öeldud cash mind ei huvita enam kuigi olen ka seal sarnaselt muruntauga võitnud, lol ...nüüd on turniiride aeg

    Ennustajatega lepiks kokku nii, et ennustame siiski eurodes, et kõigile selgem oleks jälgida. Kes tahab võib ära muuta postituse muidu panen eurodesse kirja, ei viitsi hakata arvutama ümber ise. Esimese kokkuvõtte teen kuu möödudes ehk 30 november ja siis ka mingid vaheauhinnad.

    Igal juhul ei ole see koht arutamiseks mis brm-iga mängida või mis formatsioone eelistada vms sest ma igal juhul hakkan mängima mtt-sid ja igal juhul alt pihta, et enesekindlust koguda ja säilitada projekti käigus positiivne freerolleri tunne. Nimetagem siis seda kasvõi lucky shotiks.

    Kõik kes teavad mis ja kus on head kolkasaitide overlay vms turnad võivad mulle kõrva sositada, luban, et kõigile ei ütle :)

    See projekt on minu jaoks ainult fun nii, et veel kord chill
    Viimati muudetud Keiss poolt : 01.11.12 at 01:14

  19. #39
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Keiss is back

    Tsitaat Algselt postitas Keiss Vaata postitust

    See projekt on minu jaoks ainult fun nii, et veel kord chill
    Täiesti mõttetud ajaraiskamised on siuksed projektid imo. Absoluutne aja põletamine ja mõttetusega tegelemine, kui just mingit motiveerivat propi ei tee mis antud ajakulu hüvitaks eesmärgini jõudes.
    Kui sul plekki on siis mängi normaalselt või siis ära mängi üldse. Mina aru ei saa nendest diilidest ausalt, waste of f time and nobody cares.

  20. #40
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Foux avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    486

    Re: Keiss is back

    Mida te nutate? Tasuta kino tehakse teile. Donkamendid FTW. Ma alati kopikast alustanud kuigi raha oleks depoks, et vana limiiti mängida.

Lehekülg 2, kokku 17 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES