Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 17 EsimeneEsimene ... 2345614 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 322
  1. #61
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Keiss is back

    kardio intensiivis on üldiselt 3x 8 inimest valves ööpäevas.. selles palatis olemine on juba 1keur päev + protseduurid ja ravimid ja aparaadid.. kuradi tavaline röntgengi on ca 50-100€ pilt.. jne.. see kindlustusfirma 4,5keur on mõttetu kui juhtud liiklusõnnetusse näiteks.. imho ka parim kuskil nö min palgaga tööl olla..

  2. #62

    Re: Keiss is back

    Erakorraline meditsiin on Eestis tasuta. Noortel inimestel on probleemid üldiselt siiski erakorralised või kui ka mitte, siis päris üleöö ei lähe keegi operatsioonile. Haigekassa hakkab aga kehtima kohe esimesest päevast, mil tööle asud. Mistõttu on hea, kui on võimalus kuhugile vajadusel tööle minna (ilma jutumärkideta), "tööle minna" või näiteks iseennast tööle võtta.

    Samas kehtib edukate pokkerimängijate kohta ka eetiline küsimus -kui ikka elad kuskil riigis ja tarbid selle teenuseid, võiks nende eest kasvõi pisutki maksta. Eriti kui rull muidu kenasti veereb. Minu jaoks pole alkoholi ja kütuseaktsiis ning elementaarkaupade käibemaks nüüd küll asi, millele rõhuda.

  3. #63
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Keiss is back

    Kui inimesel lööb mingi terve elu kestev haigus välja, siis kindlustusfirma tõenäoliselt enam temaga samadel tingimustel (ilmselt üldse mitte) tegemist ei taha teha. Ei maksa rohtude soodustusi jms elu lõpuni kinni. Mina nt. seetõttu ei viiks neile raha. Reisikindlustus, liikluskindlustus on loomulikult teine asi.

  4. #64

    Re: Keiss is back

    Seda vabatahtliku haigekassat saab 1a teha, nii mulle vastati haigekassast kui ma endale tegin seda

  5. #65
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Keiss is back

    Vabatahtlik haigekassa on suht jura. Pigem leida kontakt, kes probleemi korral tööle võtab, kui tervist käest ära läheb. Imestasin ise ka, et tööle asudes hakkab kindlustus kohe kehtima. Loogiline oleks nagu viiteaeg 1 kuu, muidu tunduks ju süsteem auklik.
    Ei tea kas pretsedenti on olnud, kus intensiivis oleb tyyp on järku tööle vormistatud

  6. #66
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Foux avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    486

    Re: Keiss is back

    Ma ntx. isa firmas min. palgaga tööl ja ta miskit seletas, et see tal mingis mõttes isegi kasulik. Mingeid makse peab vähem maksma vms. kuna palgad lähevad kuludesse vms.

  7. #67
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Keiss is back

    Tsitaat Algselt postitas Foux Vaata postitust
    Ma ntx. isa firmas min. palgaga tööl ja ta miskit seletas, et see tal mingis mõttes isegi kasulik. Mingeid makse peab vähem maksma vms. kuna palgad lähevad kuludesse vms.
    Ärge nüüd seda juttu küll uskuge

  8. #68
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: Keiss is back

    Tsitaat Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
    Ärge nüüd seda juttu küll uskuge
    +1

  9. #69
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: Keiss is back

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Ei tea kas pretsedenti on olnud, kus intensiivis oleb tyyp on järku tööle vormistatud

    LOL jah see vist tunduks "natuke" kahtlane aga on vist võimalik Eestis?

  10. #70
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Foux avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    486

    Re: Keiss is back

    Tsitaat Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
    Ärge nüüd seda juttu küll uskuge
    Nu ma ei tea. Ma ei hakanud süvenema. Ei tea, mis skeemid tal seal on. Ja eks ma olen tema hädajuhu töötaja ka. Et täitsa niisama ei ole arvel.

  11. #71
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Keiss is back

    Ainuke variant, mida ma näen, oleks sind töötukassa kaudu tööle võtta ja siis töötukassalt tööjõu toetust taotleda.

  12. #72
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Keiss is back

    Mis te muretsete selle pärast, noored terved mehepojad? Me ei ela USA-s kus õnnetusjuhtumi korral lastakse sul kasti minna kui haigekassat ja raha pole + asjad ei maksa tegelt sittagi võrreldes muude riikidega. Mingid puusaoperatsioonid €2K? USA-s heal juhul saad käe kipsi panna selle raha eest.

  13. #73
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Keiss is back

    Leidke omale tuttav, kes võtab teid tööle. Maksate talle iga kuu sots ja muud maksud kinni (ca €140), saad aasta algususes tulumaksugi tagasi ja sellega asi piirdubki. On küll natuke kallis, aga vähemalt on mugav, kuna teised ajavad su eest asjad joonde.

    Pakun, et kui tehagi ettevõte, kuhu palkad pokkerimängijaid, siis saaks sellega isegi reaalset kasumit teha, sest inimestel ei ole tutvusi või on laisaid neid otsima ja on nõus maksma rohkemgi. See, kes ei maksa on minu arvates rumal inimene. Ilmselgelt iga kindlustus on long-runnis -EV aga kahjuks tervise jms.-iga saame oma elu numbrile panna ainult korra, mitte sadu kordi, et long-runni oodata.

  14. #74
    Grinder
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    PS
    Postitusi
    854

    Re: Keiss is back

    Ma juba 2 kuud olen tartu haiglas erakorralise haigena

  15. #75

    Re: Keiss is back

    Mitte, et seda propageerida aga kuhugi ametikoolidesse või kuhu iganes ennast kaugõppesse kirja pannes saab ka haigekassa ja isegi kui kohal ei käi kehtib see septembrist kuskil juulikuuni. Ja siis järgmine aast kuhugi mujale või kui miskit toredat juttu räägid, et miks koolis ei käinud, siis saab vast ka sinna samasse kooli tagasi.

    EDIT: Või kolige Kanadasse, seal vist kuus miski 50 doltsi peab maksma ja väga hea mditsiinisüsteem.

  16. #76

    Re: Keiss is back

    min palgaga olematule tööle minekul on ka veel see pluss, et pension tiksub. Ise oleks küll huvitatud, aga ei viitsi väga palju liigutada selle nimel. Ongi välja pakkuda äriidee: pokerdajatele töökohad. Kohustusi ja asjaajamist peaks olema minimaalselt, pmst ainult otsekorraldus mingile x arvele. Tõenäoliselt oleks huvilisi veelgi. Mis sellise teenuse ligikaudne hind võiks tulla?

    Edit: ja kas keegi viitsiks ära ka teha?

  17. #77
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: Keiss is back

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    min palgaga olematule tööle minekul on ka veel see pluss, et pension tiksub. Ise oleks küll huvitatud, aga ei viitsi väga palju liigutada selle nimel. Ongi välja pakkuda äriidee: pokerdajatele töökohad. Kohustusi ja asjaajamist peaks olema minimaalselt, pmst ainult otsekorraldus mingile x arvele. Tõenäoliselt oleks huvilisi veelgi. Mis sellise teenuse ligikaudne hind võiks tulla?

    Edit: ja kas keegi viitsiks ära ka teha?
    Selle kohta peaks eraldi teema tegema vist, minu arust seda ka varem arutatud omajagu, küll ei mäleta enam kus threadis, Ranka ja sinu nägemus väga meeldib, vb tuleb veel häid mõtteid, endal ka plaanis lähiajal tervisekindlustus ära teha siis ühel või teisel moel.....andke ideedega TULD.

  18. #78
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Keiss is back

    Ametikoolidest saad kinga. On kogemus isegi paar aastat tagasi. Mäletan, et isegi istusin kasinnis, kui kooli direktor helistas, et miks ma kohal ei käi... Loomulikult ma ei võtnud vastu...Igatahes sain kinga 2 kuuga, ma nüüd ei tea kaua mul haigekassa oli.

    Aga arvan ka et point on kuskil minpalgaga fiktiivselt olla kui seda haigekassa lepingut teha.

  19. #79

    Re: Keiss is back

    jasssass, väga avalikult ka seda asja arutada ei saa, see teema on just sobiv. wink-wink

  20. #80
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Keiss is back

    Suures plaanis võtab see teema kokku selle, miks ühiskonna seisukohalt peaks kogu pokkeri jms gamblingu keelustama. Tegelased, kes makse ei maksa, teenivad üle keskmise ja arutavad üksmeelselt, kuidas tarbida teenuseid, mille eest tööl käivad inimesed peavad maksma. Sisult on see samasugune riigi tagant vargus nagu salaviin, salasigaretid või kütuse aktsiisipettus. Aga miskipärast tundub siin kõigile see täiesti normaalne ja aktsepteeritav. Go figure.

Lehekülg 4, kokku 17 EsimeneEsimene ... 2345614 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES