Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 5, kokku 17 EsimeneEsimene ... 3456715 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 322
  1. #81
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: Keiss is back

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    jasssass, väga avalikult ka seda asja arutada ei saa, see teema on just sobiv. wink-wink
    :D jassDUMBass

  2. #82

    Re: Keiss is back

    Kusjuures ma olen ise ka aastaid rääkinud, et me peaks maksma makse. Põhimõtteliselt me tarbime teenuseid teiste inimeste ja ettevõtete arvelt. Need argumendid, et tuba maksab midagi ja maksame kõrgemaid tarbimismakse jne on suht bs. Aga noh, kui riik ei taha võtta, ma ei lähe pakkuma ka.

  3. #83
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: Keiss is back

    Kogu pokkerist teenitud $$$ jäävad ju Eestisse, kas ma oleksin üksikisiukuna Eesti majandusele kasulikum 600€ kuupalka teenides?
    Eeldusel, et maksan oma ravikindlustuse ise kinni. Miks ma siis parasiit olen?

  4. #84

    Re: Keiss is back

    Majandusele kasulikum või mitte on teine küsimus hoopis. Point on selles, et pokkerimängijad tarbivad tasuta teenuseid ja hüvesid, mille eest töötajad maksavad riigile maksude näol. See on maksumaksjate suhtes räigelt ebaõiglane. See, et €5k teeniv pokkerimängija on riigieelarvele ja siinsele majandusele kordades positiivsema mõjuga, kui min palka saav 0 oskustega inimene, on hoopis teine point. Minu südametunnistust rahuldab see täiesti

  5. #85
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Keiss is back

    Pokker ei ole just 100% kindel sissetulek või mis? Ning IMO oleks vägagi fundamentaalselt vale maksustada inimest hasartmängu eest kui ta võitma hakkab. Kui mul on näiteks 1 miljon dollarit bankroll ja ma gamblin sellega pokkeris, ehk teisisõnu teen riskantseid investeeringuid sellega ja pean kasumi pealt veel maksu maksma, siis ma ootaks ka seda, et kui investeering kasumit tagasi ei too, siis riik kompenseerib mulle mingi osa sellest. Sest kui riik tahab minu kapitali pealt väga riskantsete investeeringute pealt saadud kasumi pealt enda kaukasse pappi saada, siis ta peaks olema ka valmis minu riske taandama. Pole majandusinimene, katsusin kuidagi oma mõtet formuleerida, ilmselt saaks seda veel täpsemini ja paremini teha.

  6. #86

    Re: Keiss is back

    Ettevõtete ja investeerimise puhul see nii toimubki. Miinuses aasta miinus läheb tulevastest maksudes maha, loss säilib 7 aastat. Maksustamine muidugi aastapõhine kah ja aasta peale võitev pokkerimängija juba miinusesse ei jää. Samas oleks palju probleemsem võitva hobimängija ja elukutselise vaheline piir imo.

    P.S. aga äriidee pakkumine teha fiktiivseid töökohti kehtib ikka veel

  7. #87
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Keiss is back

    kas keegi oskab seletada miks see vabatahtlik kindlustus 1a ainult?

  8. #88

    Re: Keiss is back

    Muru, orgunni mingi bisness, kuhu võtad elukutselised "tööle". Usun et suht paljud elukutselised oleksid huvitatud

  9. #89

    Re: Keiss is back

    ma ei viitsi ega oska seda orgunnida. Ma tahakski, et keegi teine seda teeks, "töötaksin" hea meelega :D

  10. #90
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: Keiss is back

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    kas keegi oskab seletada miks see vabatahtlik kindlustus 1a ainult?
    Selles suhtes et ostad ära selle ja siis peale ühte aastat juurde ei saagi? wtf

  11. #91
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Keiss is back

    ma ei tea

    ma sain nii aru?

  12. #92
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: Keiss is back

    ma sain ka samamoodi, keegi kes teab võib selgitada

    ma mõtlen et kui maksad, peaks olema õigust seda tähtajatult osta

  13. #93

    Re: Keiss is back

    See on küll nüüd kass, kui seda saab ainult aastaks osta :/

  14. #94
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Keiss is back

    Tsitaat Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
    Selles suhtes et ostad ära selle ja siis peale ühte aastat juurde ei saagi? wtf
    Kust te selle välja lugesite?
    http://www.haigekassa.ee/kindlustatu...e/vabatahtlik/

    Lepingu tähtaeg on VÄHEMALT üks aasta.

  15. #95
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Keiss is back

    ok siis obv sain valesti aru

    siis k6ik fine

  16. #96

    Re: Keiss is back

    Alla aastast lepingut ei saa teha, saad teha minimaalselt 1 aasta või siis rohkem, näiteks 1a ja 2 kuud+.

  17. #97

    Re: Keiss is back

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Pokker ei ole just 100% kindel sissetulek või mis? Ning IMO oleks vägagi fundamentaalselt vale maksustada inimest hasartmängu eest kui ta võitma hakkab. Kui mul on näiteks 1 miljon dollarit bankroll ja ma gamblin sellega pokkeris, ehk teisisõnu teen riskantseid investeeringuid sellega ja pean kasumi pealt veel maksu maksma, siis ma ootaks ka seda, et kui investeering kasumit tagasi ei too, siis riik kompenseerib mulle mingi osa sellest. Sest kui riik tahab minu kapitali pealt väga riskantsete investeeringute pealt saadud kasumi pealt enda kaukasse pappi saada, siis ta peaks olema ka valmis minu riske taandama. Pole majandusinimene, katsusin kuidagi oma mõtet formuleerida, ilmselt saaks seda veel täpsemini ja paremini teha.
    Pokkerimängija on kui ettevõtja, fie jne, mitte palgatöötaja, kellele tiksub iga kuu kindel palk. Oled iseenda tööandja. Kui mul on BR 5000 euri ja investeerin selle nt lilleärisse, siis see ei ole ju ka 100% õnnestuv projekt ega kindel tuli. Kas riik peaks mulle hiljem midagi kompenseerima kui ma lilleärisse ei oska?

  18. #98

    Re: Keiss is back

    Pokkerimängija eest on kahjuks Eestis juba tulumaks makstud, topeltmaksustamist meie riigis ei toimu.

    Hateritele!

  19. #99
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: Keiss is back

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Muru, orgunni mingi bisness, kuhu võtad elukutselised "tööle". Usun et suht paljud elukutselised oleksid huvitatud
    Tahaks ka coca-ga ühes firmas töötada:) Milline luksus, lähed "tööle" ja Hotcoca isiklikult toob hommikul kohvi "lauda"

    Tegelt ka

  20. #100

    Re: Keiss is back

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Pokkerimängija eest on kahjuks Eestis juba tulumaks makstud, topeltmaksustamist meie riigis ei toimu.

    Hateritele!
    davai, toon lambi näite. Pokkerimängija Ants teenis eelmine aasta $50k. kus on see kirjas, et tema pealt on täpselt sendi pealt õige tulumaks makstud? Ettevõtte tulumaks ja eraisiku tulumaks on ikkagi erinevad asjad.

Lehekülg 5, kokku 17 EsimeneEsimene ... 3456715 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES