Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 6, kokku 17 EsimeneEsimene ... 4567816 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 322
  1. #101

    Re: Keiss is back

    Pokkerituba korjab maksud rakega juba ära ja maksab osa sellest riigile (antud mängija eest). Nii on kahjuks see reguleeritud, rohkem aidata ei oska, kuid kuulujutud liiguvad, et tahetakse veel karmimaks seda maksustamist teha, seega varsti on lootust, et toad tõstavad raket Eesti mängijatele.

  2. #102

    Re: Keiss is back

    See ei saa pokkerimängija maksustamine olla juba seetõttu, et HU bumhunter ja RB'st elatuv fr tüüp maksaks sama sissetuleku juures kordades, vbla isegi kümnetes kordades erinevat maksu. Ka kaotajad maksavad seda.

  3. #103

    Re: Keiss is back

    Ongi ju ideaalselt reguleeritud, kaotajad isegi maksustatakse.

    Igatahes kui maksuamet uuriks kust raha saad, siis mina ei kardaks õelda, et olen hasartmängur ja mul maksud makstud juba pokkeritoa poolt. Nii lihtne see ongi. Hasartmängu maksustamine ei peagi sarnanema muude maksustamistega (sarnaselt töötavate inimeste maksustamisele), seda reguleerib erinev seadus.

  4. #104
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Keiss is back

    Ma oleks nõus riigile oma pokkeritulude pealt iga kell maksu maksma järgnevatel tingimustel:
    a)riik katab pokkeriõppimisega seotud kulud (coach, treeningsaidid, raamatud, õppimisele kuluv aeg)
    b)riik võimaldab mulle töövahendid, alates arvutist ja abiprogrammidest, lõpetades interneti ühendusega.
    c)riik tasandab minu alla EV jooksu, st maandab minu riske
    d)riik võimaldab mul vabalt konkureerida teiste pokkerimängijatega ja seda esialgu vähemalt Euroopa Liidus (st. et EL liikmed saavad kõik ühiselt omavahel mängida ldo)
    e)riik võimaldab mul tehtud töö pealt hiljem obv pensioni saada, vastavalt minu sissetulekutele ja makstud maksudele.
    f)Kuna pokkerimäng ei ole 24/7 töö, kus võid muretult iga päev rassida (tuleb ette, et võid vajada paari päevast, paari nädalast või suisa mitme kuulist pausi), siis kompenseerib riik täiesti random aegadel, kus ma omale puhkuse võtan, mulle puhkuse ajaks elatusvahendid, haigekassad jms. sotsiaalsed mõnud.
    g)Ning lõpuks kõige shokeerivam asi üldse- ma eeldan, et riik garanteerib mulle ka bankrolli, millega ma saan siis tööd teha. Siis on riik see, kelle kapitaliga mängitakse ja siis on maksud ka seletatavad.
    Siis ma näeks põhjust riigile makse maksta, muudel juhtudel aga pean ma seda maksu võtmist varguseks.

  5. #105
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Keiss is back

    mis aineid tarvitanud oled

  6. #106
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Keiss is back

    lol

    e: mina olen nõus riigile maksma makse ainult siis, kui ta garanteerib mulle töö, eluaseme, auto, naise + nelipaki iga õhtu. ja kui ma kulutan rohkem kui teenin, peavad nad selle ka mulle kinni maksma. siis olen nõus makse maksma

  7. #107
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Keiss is back

    Nii absurdne kui see ka tunduda võib, siis pigem olgu nõudmised "absurdsed" kui et lasta endale pähe kusta. Mina elan endale ja tahan ellu jääda eks, mitte ei orja riigile ja ei maksa enda kapitali pealt kellegile lambist. Sa ju ei tee diili kellegiga, et näe sul juba bankroll ja oskused olemas, nüüd on nii hea diil meil, et sina tee täpselt seda, mida sa kogu aeg teinud oled ja pidevalt arenda ennast edasi ja riski üha suuremate summadega (enda kapitaliga) ning mina iga kuu lõpus saan selle diiliga mingi kolmandiku, mis jagatakse kuskile uroodidele BUS radade ja muu pasa tegemiseks. Ning ongi kogu diil. Riik ei lase isegi vabalt EL liikmesriikide mängijatel omavahel ühises majandusruumis koos mängida.

  8. #108
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Keiss is back

    Et kui tahad turul seeni müüa siis riik peaks sulle andma kapitali millega korilastelt kauba kokku ostad? Aga kui kaup on riknenud?

  9. #109
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Keiss is back

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    Et kui tahad turul seeni müüa siis riik peaks sulle andma kapitali millega korilastelt kauba kokku ostad? Aga kui kaup on riknenud?
    Ma ju ei müü turul seeni. Miks ma peaksin maksma riigile maksu oma hasartmängu eest kui ma olen võitev mängija? See on ebaaus, sest riik tuleb mängu alles siis, kui sa oled mingi aeg higistanud, võitma hakanud ja võtab lihtsalt tuima näoga sult sinu töö ära. Ma tahan konkreetseid hüvesid sellise au eest. Kui ma midagi maksan, siis ma tahan ka vastu saada, makes sense eks? Kui sulle mingi kapp ukse taha tuleb ja küsib lambist iga kuu mingi protsendi, ise midagi vastu andmata, isegi eirates vaba majandusruumi alustõdesid, siis see on vargus, väljapressimine. Mida saab pokkerimängija vastu? Vastu hambaid ainult.

  10. #110
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Keiss is back

    umbes nagu ettevõtjad saavad riigilt kõik ja ise ei pea midagi tegema

  11. #111
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Keiss is back

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    umbes nagu ettevõtjad saavad riigilt kõik ja ise ei pea midagi tegema
    Pigem ikka, et umbes ettevõtja teeb kõik ja riik tuleb lambist segast peksma.

  12. #112
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Keiss is back

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Miks ma peaksin maksma riigile maksu oma hasartmängu eest kui ma olen võitev mängija? See on ebaaus, sest riik tuleb mängu alles siis, kui sa oled mingi aeg higistanud, võitma hakanud ja võtab lihtsalt tuima näoga sult sinu töö ära.
    Maksude olemusest ja ühiskonna toimimisest oled õigesti aru saanud. Ebaõiglane värk jah. Aga samas võiks koolid, haiglad, politsei, ühistransport, teedevõrk, riiklik pension jms ikka olemas olla sinu jaoks. Sest sa oled ju väärt seda, right?

    Kui "riik" oleks vastaspool seisev isik, siis ta nendiks, et "Näe, investeerisin 18a+ sellesse tonti, andsin talle tasuta arstiabi, tasuta kooli, tasuta politsei & piirivalve jne. Lootsin, et kasvab suureks ja hakkab siis ise ka süsteemi panustama. Sitt investeering oli.".

    Üldse paneb mind imestama, et riigi suhtes on kõige kriitilisemalt meelestatud tavaliselt need, kes sinna mitte sittagi ise ei panusta. Just sellised tahavad sealt kõige rohkem saada ja karjuvad kõige kõvemini kui midagi valesti tundub olevat.

  13. #113
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Keiss is back

    See on koht, kus ma ei soovi edasi vaielda, sest teema kisub liiga laiali valguma. Üldse, ma elan siiski enda jaoks, mitte riigi ning ma olen vaba mees, mitte ori. Austage minu vabadusi ja mina austan teid vastu, võtke minult minu vabadused ja mind ei koti ei teie politsei, ei teie maksud, mitte miski.

  14. #114
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Keiss is back

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    mis aineid tarvitanud oled

    seekord tundub olevat tavalisest kangem värk

  15. #115
    Grinder
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    PS
    Postitusi
    854

    Re: Keiss is back

    reede ju ikkagi

  16. #116
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: Keiss is back

    lakibensiin obv

  17. #117

    Re: Keiss is back

    puupirta

  18. #118
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: Keiss is back

    siis ei näeks kirjutada enam :P

  19. #119
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Keiss is back

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    See, kes ei maksa on minu arvates rumal inimene. Ilmselgelt iga kindlustus on long-runnis -EV aga kahjuks tervise jms.-iga saame oma elu numbrile panna ainult korra, mitte sadu kordi, et long-runni oodata.
    Sai ju räägitud, et erakorraline meditsiin on Eestis tasuta. Ja worst case scenario mis juhtub? Ei jäeta ju ravimata sind, vaid jääd hiljem sitaks võlgu. Ja sellega ei pane ohtu oma tervist ega elu, vaid kõigest majandusliku seisu.

  20. #120

    Re: Keiss is back

    Mina panustan alkoholiaktsiisi kaudu ja vastu saan aukus teed. Fair enough.

Lehekülg 6, kokku 17 EsimeneEsimene ... 4567816 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES