Tsitaat Algselt postitas Keiss Vaata postitust
turni shove on standart minu jaoks kuna vastane donkbetis ja üks jõlkus niisama kaasas seega vastane nõrk ja mul oute palju.

Tänane turniiride kogus nii lühikese aja jooksul oli minu jaoks esmakordne. Samas ei ütleks, et oleks liiga kiire olnud. Võibolla 100% keskendumist ei olnud iga turniiri juures kuid eriti kaua ei pidanud nii mängima. Väga-väga kiirelt kukkusid lauad üksteise kõrvalt ära. Nii kohutavat runi, coolerite karja ja bad biite selle projekti raames ei ole olnudki. Parimaks jäi 1 rahakoht starsis, 40/683! Mitte kuskil ei saanud kordagi korralikku suurt stacki. Starsi turniiril kus rahadesse jõudsin taheti minu vastu 2x minna preflop all-ini 22-ga. No mida helli...ja muidugi sellest ka piisas showdownil...starsis ikka päris haiged agropäkapikud...lõppu veel kena 3 outer nagu enamus turniiride juures kus täna minu AK vms solid hand mingi j8...89s jne jne vastu kuidagi ei saanud. Ebareaalne jooks lihtsalt.

19-st turniirist 1 mincash, ei mahu pähe minu jaoks sellised tulemused.....öäkkk...keskmisest pakuks 3-4x vähem. Huvitav millal mul 3-4k turnadel joppama hakkab? Täna jälle panen sellisel turnal turnil top setiga nuppe, overbetin, vastas mastiostuga fish mõtleb pikalt kas gamblida ja olemas...top 10 stack jäi tulemata.
Stars ajab suht tilti ikka endiselt, hea jooksuga on seal võimalik tegusid teha küll sest imekäed callivad pre nuppe ikka, paraku ise ei tõmba aga teised tõmbavad, sellisel päeval on pokkerit lihtsalt vastik mängida.

ok, aitab halast, next time better...

BR 983€, üle saja eurone kukkumine. Sellise turniiride kogusega peaks iga päev jõudma ft-sse või ligi pooltel kordadel rahadesse, hmm... raske...
nh