Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 322

Hübriidvaade

  1. #1
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

    Mulle mingit teadet ei tulnud ega ka e-maili kuigi supportist küsisin eile mis saab...
    Igatahes täna on tulnud ports raha kuskilt ehk siis sain midagi kuskilt tagasi aga kas tehtud rebuysid ka arvestati pole kindel ja seda ka minu teada kuskilt vaadata ei saa. Minu kassa alt näiteks pole näha, et oleks tagastatud. Kunagi oli sama jama, erplander viitsis ilusti tööd teha ja saatis päringud ja edastas need mulle. Nüüd aga Erput enam seal tööl pole ja pole ka kuskilt konkreetset abi loota. Erplander ongi imo parim kampaaniajuht ja pokkeritöötaja. Nii unibetis kui ka oo-s kui küsisin abi oli konkreetne vastus õige pea oodata. Kui ta jälle lahkub kuskilt siis on tagasiminek paraku silmaga nähtav.
    Obv kajastub see ka negatiivselt ka sharkscopes (pole veel vaadanud) kuhu turniir kirja läks arvan...aga no cash...lahe.

    Tsitaat Algselt postitas mait47 Vaata postitust
    kas selline türniiride tühistamine on selles toas standard? eile mängisin üle pika aja ka OO ja ei osanud eriti midagi arvata kui turniir peaks olema 30min peal juba aga laud pole veel avanenudki.
    Rääkisin eile ühe oo turnareguga ja pidi olema jah viimasel ajal. Mul selle projekti raames selline asi esmakordne aga muid jamasid on pidevalt, näiteks peab manuaalselt jälgima turniiri seisu, üle kontrollima lobby tegelikku seisu, vahest ei vii uude lauda, avab küll aga ennast pole, siis peab end ise üles otsima :)

    Kujutan ette mis tunne oleks kui sama jama juhtuks ft-s olles...või hu-s olles ja turniir tühistatakse

    igatahes viisin osa tibusid starsi ja kui pafi konto ka korda saan siis ka sinna. Lihtsalt turniiride valik ei ole piisav+pole kindel kui teha turnaõhtu kas see ikka toimub või on aeg raisatud...aeg on raha...

    BR 980€
    Viimati muudetud Keiss poolt : 27.12.12 at 18:20

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES