Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 12, kokku 17 EsimeneEsimene ... 21011121314 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 221 kuni 240, kokku 322
  1. #221
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

    Paneks küll kui oleks oma talu kuhu elu lõpuni plaan elama jääda :)
    Lind nimelt harjub ära kust toitu saab ja ei taha neid alt vedada.
    Töötame ja ehk saab ka lind siis kergema elu peale.

  2. #222
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

    TÄNA:

    4k R/A 3$ 120/640 ebareaalne vaal avas 89o ja snappis mu TT AI ja ma out ...
    1,75k F 11$ 140/242 2 lvl suutis üks vaal madalas flopis AQ-ga mu TT maha callida ja hittida riverisse õiget värvi kaardi ka veel:P
    Live Ev 3€ 11/24
    3k R/A 7$ 15/260 (addon otsa ja läks) 62.84$ grr nõme cooler kui K72fd flopis minu KJ KQ vastu sattus... nagu ikka siis suuremad turnad hävivad ikka julmalt, kas tühistatakse või mingi haige jooks.
    10k R/A 11$ hea stacki sain rebuydeta ja muidugi turniir TÜHISTATI
    1,5k F 5$ TÜHISTATUD
    1k R/A 0.50$ TÜHISTATUD
    1,5k T R 2$ TÜHISTATUD
    500$ F 1$ 288/618
    500 R/A 0.50$ 239/440

    Pean juba plaani avg bi-ga turniiride mängimisele kuid nii kaua kuni hitin enamasti vaid micros ja lows viltu veab pole mõtet obv. Ei teagi miks nii läheb, lows on tglt free money ka 15 seas sitaks, selliseid naljamuuve tehakse, et ... vaatasin, et olen küll pidevalt ft lähedale ja projekti raames ft-s 6x saanud aga kordagi pole top3 veel jõudnud, 4-6 kohti on ikka...samas kui micros ainult 4 ft kohta aga 2 võitu ja üks 3.koht. Kokku siis 10 ft kohta. Variatsioon obv siiski.

    Tänane OO oma tühistatud turniiridega ajas küll kopsu üle maksa. Mingi tund aega oli enamus laudu blackoutis kuniks enamus tühistati ja siis üks ärkas ellu ning kes esimesena lobbyt refreshis mis ka ei töötanud korrektselt ehk ennast ei leidnud üles ja pidi sign-inima-outima pidevalt(samal ajal osad turniirid töötasid) see sai away laua omale. Nii mõnigi kärme mees sai korraliku eelise nii ja free money ...
    Viimati muudetud Keiss poolt : 26.12.12 at 23:12

  3. #223

    Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

    kas selline türniiride tühistamine on selles toas standard? eile mängisin üle pika aja ka OO ja ei osanud eriti midagi arvata kui turniir peaks olema 30min peal juba aga laud pole veel avanenudki.

  4. #224

    Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

    endalgi jäi eile paar donkamenti pooleli. saatsin kirja ja vastati:

    Vastuseks Teie küsimusele seoses turniiride katkestusega.

    Teil on tagastatud $7.36 mängukontole 1500$ GP, (722168361) eest;
    $5,000 Freezeout (722168891) eest on tagastatud €8.34 ning $3,000 GP Freezeout (722816511)- €4.17.


    ehk siis poolelioleva turniiri eest tagastati ICM järgi(bi oli 5,5) teistel tagastati bi eurodes.
    ei tea , kas nad tagastavad kõigil automaatselt või sain mina kirja(+screenshoti) tõttu koheselt....

  5. #225
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

    Mulle mingit teadet ei tulnud ega ka e-maili kuigi supportist küsisin eile mis saab...
    Igatahes täna on tulnud ports raha kuskilt ehk siis sain midagi kuskilt tagasi aga kas tehtud rebuysid ka arvestati pole kindel ja seda ka minu teada kuskilt vaadata ei saa. Minu kassa alt näiteks pole näha, et oleks tagastatud. Kunagi oli sama jama, erplander viitsis ilusti tööd teha ja saatis päringud ja edastas need mulle. Nüüd aga Erput enam seal tööl pole ja pole ka kuskilt konkreetset abi loota. Erplander ongi imo parim kampaaniajuht ja pokkeritöötaja. Nii unibetis kui ka oo-s kui küsisin abi oli konkreetne vastus õige pea oodata. Kui ta jälle lahkub kuskilt siis on tagasiminek paraku silmaga nähtav.
    Obv kajastub see ka negatiivselt ka sharkscopes (pole veel vaadanud) kuhu turniir kirja läks arvan...aga no cash...lahe.

    Tsitaat Algselt postitas mait47 Vaata postitust
    kas selline türniiride tühistamine on selles toas standard? eile mängisin üle pika aja ka OO ja ei osanud eriti midagi arvata kui turniir peaks olema 30min peal juba aga laud pole veel avanenudki.
    Rääkisin eile ühe oo turnareguga ja pidi olema jah viimasel ajal. Mul selle projekti raames selline asi esmakordne aga muid jamasid on pidevalt, näiteks peab manuaalselt jälgima turniiri seisu, üle kontrollima lobby tegelikku seisu, vahest ei vii uude lauda, avab küll aga ennast pole, siis peab end ise üles otsima :)

    Kujutan ette mis tunne oleks kui sama jama juhtuks ft-s olles...või hu-s olles ja turniir tühistatakse

    igatahes viisin osa tibusid starsi ja kui pafi konto ka korda saan siis ka sinna. Lihtsalt turniiride valik ei ole piisav+pole kindel kui teha turnaõhtu kas see ikka toimub või on aeg raisatud...aeg on raha...

    BR 980€
    Viimati muudetud Keiss poolt : 27.12.12 at 18:20

  6. #226
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

    Sa partysse pole vaadanud? Ei tea mis seis seal küll varem oli aga nüüd peale seda kui bwin ja party kokku pandi, viskasin ka sinna pilgu peale ja seal on 1-10 daalaseid turnasi ( regular FO, rebuy, turbo jne) päris tihti. Field ei ole ka nii suur kui starsis ja tundus ikka väga soft esimese päeva järgi.

  7. #227

    Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

    OO soft ja üldse see sait ei ole mullegi väga meele järgi. nüüd pühade ajal tõmbasin uuesti peale ja tegin veiniuimas mõned mtt-d. BE lasen kuna palju ft bubble kohti aga no WTF mis tase...??? ma pole sellist porri ammu näinud....

  8. #228

    Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

    Kuna mängin praegu samamoodi madala sisseostuga MTT-sid mõtlesin isegi party peale, aga peale 2+2 teema lugemist kus inimested ulmeprobleemidega välja tulid ei tundu see eriti hea variant. (teed rebuy - läheb raha aga chipe ei saa, cashid aga raha kontole juurde ei tule jne)

    Iseenesest ega OOs väga palju parem pole kui näiteks liigutatakse uude lauda ja laud freezib senikauaks kuni ise midagi ette võtad. Tase on tõesti soft aga kardan et varem või hiljem tuleb mõnest sellisest üllatusest lihtsalt tilt ja insta cashout. Ei ole mõtet starsiga ära harjuda ma ütlen.

  9. #229
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

    Ma isegi mõtlesin Party peale kui lugesin PN-i saitide kirjeldust. See aga eeldaks, et pean hakkama jamama MB ja DNS-ga milleks mul eriti tuju ja aega pole kui aus olla.
    Loodan, et Unibet teeb litsentsi ära lõpuks, mingid jutud käisid kuskil. Seal läks mul ikka hästi. Triobeti niipea ei tahaks jalga tõsta, eurosite ka veel ehk siis turniirid on ikka kallimad kui dollarisaidil :D

    Kuna ma riske hajutan korralikult siis miks mitte proovida seal Partys, ei kavatsekski sinna mingeid ulme deposid hakata tegema ja võidetud rahasse suhtun veidi teisiti...

    Igatahes tegin paffi ka konto ja homme obv läheb paugutamiseks. Starsis ja pafis 100€ peal ja need on ka dollarisaidid ehk 130$ rollid seal. Hakkan seal mingeid 5$ obv laskma, eks vaatame kuidas läheb. Põhikodu hetkel veel OO-s kuna mängijate tase on nõrk, support vastab sekunditega eesti keeles ja harjunud mängudega. Kõik uus vajab aga kohanemist.

    Täna oli päris tihe tööpäev ja mõtlesin veel pokerdada ka aga...viimasel hetkel loobusin. Ei tundnud end kuigi hästi, homme tööle ka veel vaja minna:P
    Puhanud pea annab paremaid tulemusi.
    Chill!

  10. #230
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

    Päris hull tööpäev oli tööl aga eks hunti kisub ikka metsa poole ja tõmbasin sellised lauad lahti:
    Pafis polnud midagi võtta hilisõhtul.

    OO-s:
    3k F 5$ 99 vs AA 379/820
    15k R/A 11$ JJ vs AJ 440/731
    1k PLH 3$ 72/173 KQ vs AK Kxx flopis
    10k R/A 5$ 153/921
    1,75k F 5$ 34/435 12$
    1,5k R/A 0.50$ JJ vs QTo bvb 223/702
    2k T R/A 2$ 113/361
    2k F 11$ 3/255 288$, üsna närvesööv turniir. FT-sse sain 45bb stackiga ja 2. kohal. Paraku kestis ft terve igavik. Freezeout turniiridel on ikka hoopis teine mäng. Tüübid raise-foldivad ft-s veel 10bb sackiga, limp-call/foldivad samuti jne jne. Kõrvalt vaadates ajas öökima...Päris kohutav oli, et 2 suurimat tohmanit keda näinud viimasel ajal said aga top twosse. See tegi meele mõruks. Vähemalt see 3 koht päästis mu päeva. Ainuke mis deepi läks. Hea meel oli ft eelne mäng kus sai paar kena bluffi tehtud+agro mängu ja siis enam ei usutud ja stäkk üles ilusti.

    Starsis:
    3k F 1k cap 5$ 367
    7,5k 2R1A 5$ A6 vs 77 bvb
    4k F 2.75$ maja vs maja!
    8k F 9$ 434/1349 A9s vs AQ vs QJ pre ai shordina
    4k F 2.75$ 1044/2244 KJ vs KT KTx flopis

    Starsi roll 83E. Mäng võrreldes OO-ga tundus nagu öö ja päev...muidugi kenad coolerid olid ka minu kahjuks aga siiski. Vähe limpimist, palju agrotamist, ei meeldi

    BR kokku 1120€ Lõpuks nelja kohaline :) ROI on ka jälle täpselt 150 nagu lootsingi kui jätan ära igasugused sitikad-satikad + speedi ja plo...nüüd vaatame kuidas edasi läheb. Kardan Starsi mänge veits, pafi omasid pigem mitte. See kuu olen mänginud hetkeseisuga vaid 79 turniiri.
    Viimati muudetud Keiss poolt : 30.12.12 at 05:00

  11. #231
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

    Wp

  12. #232
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

    starsi turnad ikka kõvemad kui olympic-triobeti turkad? isegi micro-low levelis? Huvitav küll miks ikka nii?

  13. #233
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

    Täna:

    OO

    4k r 3$
    500 turbo r 0.50$
    6k r 7$
    500 deep 2$
    1k r 0.50$
    500 t r 0.50$
    15k r 11$
    500f 1$
    2k f 5$
    5k f 11$
    Live EV 22€ token

    Stars:

    2k f 1k cap 5$

    PAF:

    400 f 2$
    1,6k f 11$

    Seda kõike 19.05-20.20 regamisega.

  14. #234
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

    Tänane päev läks suht aia taha, oo-s 1 mincash, teisest jäin napilt ilma.
    Starsis 13/850...bvb ax vs ax ja out ... 37$...peaaegu oleks mu starsi debüüt olnud üliedukas.

    siiski on stars megaraske, kui oo-s ma tihti domineerin laua üle siis starsis olen nagu õrrel istuv linnuke, kes peab heale jooksule lootma. Vbl vajan kohanemise aega. Polnud ka oo-s algus kerge.

    roll 1088
    Viimati muudetud Keiss poolt : 30.12.12 at 23:52

  15. #235

    Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

    starsi ja trio/OO tase ei ole absoluutselt võtteldav, isegi low stakes mtt-del. ei ole mõtet isegi rääkida, "aga starsis on ka donke palju" jms. keskmine tase on tugevam mtt-del, kus sa ei saa tabel selecti ise teha.

  16. #236
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

    Täna:

    OO

    3k r 3$
    1k r 1$
    200k sat 5$
    4k r 3$
    1,75k f 11$
    3k r 7$
    500 r 0.50$
    1k r gear 0.50$
    1,5k r turbo 2$
    Live Ev 3€

    Stars:

    3k f 1k cap 5$
    2k f 1k cap 8max 4$
    2k r 500 cap 2$
    2k f 1k cap 5$
    3k f 500 cap 9$
    5k 2r1a 5$


    Paf (spade)

    4k r 5$
    4k r 11$
    1k r 2$

    seda kõike 2h jooksul
    Viimati muudetud Keiss poolt : 02.01.13 at 18:24

  17. #237
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

    http://www.boomplayer.com/et/poker-h...695_66FEA55965

    Kuidas kommenteerite?
    Kuidas oleksite mänginud?

    Kuidas pafi ja oo käsi lihtsalt ja kiirelt üles panna. Mul mingeid abiprogesid pole.
    Starsis on küll kerge ja mõnus :)))))
    Viimati muudetud Keiss poolt : 02.01.13 at 17:25

  18. #238
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

    PRE-FLOP
    Sjokolate folds, _Keiss_ calls 80, Ukunor folds, Rise29 folds, Sissel2009 folds, Texasfiju folds, diggerx74 folds, prabuddha folds, fede222222 calls 80, klinke200 raises to 160, _Keiss_ calls 160, fede222222 calls 160.

    FLOP [board cards: 4S,5C,8C]
    fede222222 checks, klinke200 bets 240, _Keiss_ calls 240, fede222222 calls 240.

    TURN [board cards: 4S,5C,8C,AC]
    fede222222 bets 80, klinke200 raises to 3,075 and is all-in, _Keiss_ calls 2,470 and is all-in, fede222222 calls 700 and is all-in.

    RIVER [board cards: 4S,5C,8C,AC,JS]


    SHOWDOWN
    klinke200 shows [ QS,JC ]
    _Keiss_ shows [ 5H,4H ]
    fede222222 shows [ QC,5D ]
    _Keiss_ wins 3,300, _Keiss_ wins 3,540.


    Tüüpiline mäng pafis...


    Mis mul starsis iseenesest meeldib on see, et suuri pref all-ine callitakse suht marginaalsete kätega, 25bb ATo turniiri keskfaasis jms

  19. #239
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

    Kuidas kommenteerite?
    Kuidas oleksite mänginud?

    Kuidas pafi ja oo käsi lihtsalt ja kiirelt üles panna. Mul mingeid abiprogesid pole.
    Starsis on küll kerge ja mõnus :)))))
    tunrni shove on huvitav

  20. #240
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

    turni shove on standart minu jaoks kuna vastane donkbetis ja üks jõlkus niisama kaasas seega vastane nõrk ja mul oute palju.

    Tänane turniiride kogus nii lühikese aja jooksul oli minu jaoks esmakordne. Samas ei ütleks, et oleks liiga kiire olnud. Võibolla 100% keskendumist ei olnud iga turniiri juures kuid eriti kaua ei pidanud nii mängima. Väga-väga kiirelt kukkusid lauad üksteise kõrvalt ära. Nii kohutavat runi, coolerite karja ja bad biite selle projekti raames ei ole olnudki. Parimaks jäi 1 rahakoht starsis, 40/683! Mitte kuskil ei saanud kordagi korralikku suurt stacki. Starsi turniiril kus rahadesse jõudsin taheti minu vastu 2x minna preflop all-ini 22-ga. No mida helli...ja muidugi sellest ka piisas showdownil...starsis ikka päris haiged agropäkapikud...lõppu veel kena 3 outer nagu enamus turniiride juures kus täna minu AK vms solid hand mingi j8...89s jne jne vastu kuidagi ei saanud. Ebareaalne jooks lihtsalt.

    19-st turniirist 1 mincash, ei mahu pähe minu jaoks sellised tulemused.....öäkkk...keskmisest pakuks 3-4x vähem. Huvitav millal mul 3-4k turnadel joppama hakkab? Täna jälle panen sellisel turnal turnil top setiga nuppe, overbetin, vastas mastiostuga fish mõtleb pikalt kas gamblida ja olemas...top 10 stack jäi tulemata.
    Stars ajab suht tilti ikka endiselt, hea jooksuga on seal võimalik tegusid teha küll sest imekäed callivad pre nuppe ikka, paraku ise ei tõmba aga teised tõmbavad, sellisel päeval on pokkerit lihtsalt vastik mängida.

    ok, aitab halast, next time better...

    BR 983€, üle saja eurone kukkumine. Sellise turniiride kogusega peaks iga päev jõudma ft-sse või ligi pooltel kordadel rahadesse, hmm... raske...

Lehekülg 12, kokku 17 EsimeneEsimene ... 21011121314 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES