Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 16, kokku 17 EsimeneEsimene ... 614151617 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 301 kuni 320, kokku 322
  1. #301
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

    Whatever.
    Mul ei ole mingeid huvisid enam selles vestluses osaleda.

  2. #302
    Grinder Kasutaja MrRiver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    735

    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

    Jätke rahule, inimesele ei meeldi rohkem raha võita lihtsalt.

  3. #303
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

    Tsitaat Algselt postitas Keiss Vaata postitust
    Cool story aga pean sulle pettumuse valmistama. Minust ei saa kahjuks iialgi Manuyko taolist mängijat. Ilmselt ka nalja ei saa iga kord.
    Mina seda Classicu 4-5 aasta tagust elu enam ei mäleta ega tea ka kes sina oled. Tundub, et sul on väga hea mälu. Ehk meenutad mulle mis keeles me Sergeiga üksteist kiitsime?



    Noh sa võid veel +20 miljonit ka vsiu postile lisada aga mäletan päris hästi kuidas sa mind ka "sõimasid" kui ma veel esimesi samme Pargis tegin. Aga ma ei käi fooorumis vingumas selle pärast. Mis on lives juhtunud see on ja kõik. Sa ju pidasid ka mind random fishiks kelle peal hea end välja elada nagunii hiljem enam kunagi ei kohtu. Ilmselt ma ei olnud ainus. Laud muide muigas ka
    4 aasta tagust aega ei mäleta, aga 3 aasta tagune on väga selgelt meeles. interesting. Kas ma riivasin kuidagi su tundeid? Ise küll ei mäleta antud situatsiooni, aga olen suht kindel, et laud muigas pigem sinu kui minu üle. imo sa oledki üks random fish.no offence, aga su fafafa jutt ei avalda eriti muljet.

    E: vsiul on õigus, aga kui ei taha kuulada võtta siis ei taha. over ja out.
    Viimati muudetud udikaz poolt : 30.01.13 at 05:31

  4. #304
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

    Keiss sa oled mu iidol

  5. #305
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Keiss sa oled mu iidol
    +1

  6. #306

    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

    Tsitaat Algselt postitas Keiss Vaata postitust
    Cool story aga pean sulle pettumuse valmistama. Minust ei saa kahjuks iialgi Manuyko taolist mängijat. Ilmselt ka nalja ei saa iga kord.
    Mina seda Classicu 4-5 aasta tagust elu enam ei mäleta ega tea ka kes sina oled. Tundub, et sul on väga hea mälu. Ehk meenutad mulle mis keeles me Sergeiga üksteist kiitsime?
    Sa ei suuda mulle Keiss pettumust valmistada. Pole lihtsalt milleski pettuda.

    Mina ka tol ajal ei teadnud kellega tegemist. Minu jaoks olid suvaline lammas. Seda, et sa Keiss oled, sain teada kunagi hiljem Olympsis, EMVl vist. Näitasin sõbrale, et näe see on see lammas, kes Classicus laia lehte mängis alati ja fishe sõimas. Suur oli üllatus, kui öeldi, et tegemist oli nö "professionaalse mängijaga". Mälu pole väga hea, aga lauas jäävad üldjoontes meelde head mängijad ja regular fishid, kes oma oskusi ülehindavad.

    Sergeiga rääkisite ladusas eesti keeles.

  7. #307
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Keiss sa oled mu iidol
    :D

  8. #308
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

    printeriks sünnitakse

  9. #309

    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

    Mulle ka meenub Keiss Classicust, käisin isegi seal pea igal turniiril.
    Erksalt on meeles näiteks seik, kui Keiss cashi lauas väitis, et ta on seal selgelt parim mängija, kuna ta on online'is pea miljon kätt mänginud.

  10. #310

    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    printeriks sünnitakse

  11. #311

    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

    Tsitaat Algselt postitas Tuul Vaata postitust
    Mulle ka meenub Keiss Classicust, käisin isegi seal pea igal turniiril.
    Erksalt on meeles näiteks seik, kui Keiss cashi lauas väitis, et ta on seal selgelt parim mängija, kuna ta on online'is pea miljon kätt mänginud.
    Ja mis nüüd on poisist saanud? Grindib micro MTTsi :)

  12. #312
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

    Lol. Eesti on nii väike ikka. Shit you do, just finds a way back at you.

  13. #313
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Keiss sa oled mu iidol
    privador sa oled minu iidol

  14. #314

    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    printeriks sünnitakse
    On printerid ja on heiterid. Päris palju heitereid ITT

  15. #315
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Keiss sa oled mu iidol
    võta järjekorda, Keiss mu iidol aastast 2k2 :)

  16. #316
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    imo sa oledki üks random fish.
    Ok, miks mitte. Ainult siin on üks aga. Miks sa õpetad ja kommenteerid fishi teemas?
    Fishi ju ei õpetata ega kritiseerita. Ise ju väidad nii.

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Sergeiga rääkisite ladusas eesti keeles.
    Hmm, kas Sergei tõesti rääkis eesti keelt? Võib olla tõesti rääkis ta eesti keelt hmm...pole teda enam kuskil aastaid näinud.
    Kahjuks pole ma aga kunagi tema mängu imetleja olnud paaril lihtsal põhjusel:
    kui temaga käes olin ja foldisin siis tuli tema poolt pea alati chicken, chicken, chicken, ka-kaaak-kaa-kaak,
    lisaks kestsid turniirid tema jaoks tihti 15 minutit kuniks ta oma stacki ära bluffis.
    Kahtlen, et ma teda nende asjade eest kiitsin :D Samas ma viha ka ei pea tema kaagutamiste eest, eks ta üritas mängijaid tilti ajada :P Enamus läksid ka selle õnge.
    Veini jõin ma tol ajal 2x aastas max. Olin siis ikka õllesõber rohkem:) Võimalik, et nägid mind siis just sel korral. Muide mitme endise Classicu fishiga saan tänasel päeval väga hästi läbi. Räägin nendega tihti Olympsis turnade vaheaegadel skillisaalis ja automaatide juures kus nad oma raha uputavad. Nii, et kõik on täitsa oki-toki ses mõttes


    Tsitaat Algselt postitas Tuul Vaata postitust
    Mulle ka meenub Keiss Classicust, käisin isegi seal pea igal turniiril.
    Erksalt on meeles näiteks seik, kui Keiss cashi lauas väitis, et ta on seal selgelt parim mängija, kuna ta on online'is pea miljon kätt mänginud.
    Raske on kommenteerida sellist kontekstist välja rebitud lauset. Ilmselt ma siiski ei tulnud lauda nii, et oleks kõigile valju häälega teatanud, et "lüpsan teid kõiki ja olen maailma parim mängija vms"
    Ei mäleta kahjuks sind Classicu cashist üldse. Turniire küll vist mängisime koos ja oleme Olympsis ju ka jõudnud koos päris kaugele ja lõpus rahalisi diile teinud vist paar korda isegi. Hindan sinu mängu piisavalt kõrgelt. Kahju, et sa minust teisel arvamusel oled. Jutule on sinuga muidugi raske saada sest nende tundide pikkuste lauas viibimiste ajast meenub mulle vaid "hea mäng" lause. Oleme ka peale turniiri kätt surunud. Vaiksemat meest on raske leida kui siis ehk Härra Veerpalu.
    Ei meenu, et oleksid mulle kuskil lives "peale minu järjekordset ebaviisakust vms" midagi öelnud. Kui hakkan jälle "sõimama" siis ütle vastu midagi palun. Üldse on naljakas neid netivendasid lives näha. Eriti Parkis kus kohalikud šaakalid (nimesid ei nimetaks) mölamaffia käima panevad ja vaikseid netipoisse aasivad. Need aga nina maas nohistavad ja isegi enda kaitseks poolt lausetki ei ütle. Mul on neist tihti päris kahju kohe, hinges elan ikka kaasa neile.

    Need Classicu jutud on ajast ja arust üldse. On täiesti võimalik, et sai seal mõni kord isegi liiale mindud eks kõigil juhtub aga mingit sõimamist pole ka kunagi olnud. See pole minu loomuses lihtsalt aga sitasti sai vast küll öeldud, ilmselt oli ka põhjuseid. See aga oli ammu-ammu kui tegin pokkeris alles esimesi samme ning olin ka muidu noorem ja rohelisem.

    Tsitaat Algselt postitas lissavassa Vaata postitust
    Ja mis nüüd on poisist saanud? Grindib micro MTTsi :)
    Ära minu pärast muretse. Millega ise tegeled? Mina olen tänasel päeval töötav pereisa, kes mängib hobi korras pokkerit. Mul on stabiilne sissetulek ja haigekassa.
    Cashi enam ei viitsi, mäng peab ikka meelt ka lahutama, läbikäidud etapp. Uue pokkeri formaadiga vähese ajaressursi korral ei ole kerge kohaneda ja kiirelt läbi lüüa.

    Tsitaat Algselt postitas LuuK Vaata postitust
    võta järjekorda, Keiss mu iidol aastast 2k2 :)
    armastan teid ka sõbrad :)
    Viimati muudetud Keiss poolt : 30.01.13 at 22:48

  17. #317

    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

    Kusjuures mulle on ka märkus tehtud, et mul mindsetiga probleeme, et mis jutustad fishiga lauas ja õpetad v laidad maha jne. Selline ***** saatja ma ei ole....aga...ma olen hobimängija ja mind tõesti ei koti kui lauas on mōni pro ja ootab, et millal ta nyyd skalbi võtab. Kui mängin kuus yhe turniiri, siis jutustangi fishidega ja kui vajalik siis ka aitan v laidan, sest ma ei hakka käsi kokku hõòruma, et väga hea, et fishe veel on, et kui kuu aja pärast tulen, siis äkki KK peab. Elan ennast välja, lahutan meelt. Et need kes prod on, siis saage aru. Inimesed istuvad erinevatel põhjustel seal laua taga.

  18. #318

    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

    Kõik õige, Keiss. Mul oli see seik lihtsalt sellepärast erksalt meeles, et olin ise selleks ajaks üle 2 miljoni käe mänginud :D. Ja selles pole kahtustki, et sa classicu cashis tollel hetkel lauas üks parimaid olid. Raske oli mitte olla.

    Olümpicust diil (OOPS?) oli mulle kõvasti +EV, sest kui mu mälu mind ei peta oli mul sellel hetkel väikseim stack ja sinul suurim.

  19. #319
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

    Tsitaat Algselt postitas Keiss Vaata postitust
    Ok, miks mitte. Ainult siin on üks aga. Miks sa õpetad ja kommenteerid fishi teemas?
    Fishi ju ei õpetata ega kritiseerita. Ise ju väidad nii.
    Ou gaad. you miss the point dude.

  20. #320
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

    Tsitaat Algselt postitas Ajuvaba Vaata postitust
    Kusjuures mulle on ka märkus tehtud, et mul mindsetiga probleeme, et mis jutustad fishiga lauas ja õpetad v laidad maha jne. Selline ***** saatja ma ei ole....aga...ma olen hobimängija ja mind tõesti ei koti kui lauas on mōni pro ja ootab, et millal ta nyyd skalbi võtab. Kui mängin kuus yhe turniiri, siis jutustangi fishidega ja kui vajalik siis ka aitan v laidan, sest ma ei hakka käsi kokku hõòruma, et väga hea, et fishe veel on, et kui kuu aja pärast tulen, siis äkki KK peab. Elan ennast välja, lahutan meelt. Et need kes prod on, siis saage aru. Inimesed istuvad erinevatel põhjustel seal laua taga.
    nõustun, aga sa jätad ühe väikse asja märkamata. jutt läks 3-4 aasta taguse aja peale, kus OP oli veel fulltime pro mitte hobimängija ning sinu ja tema õpetamismaneerid erinevad teineteisest väga kardinaalselt.

Lehekülg 16, kokku 17 EsimeneEsimene ... 614151617 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES