Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 13, kokku 17 EsimeneEsimene ... 31112131415 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 241 kuni 260, kokku 322
  1. #241

    Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

    Tsitaat Algselt postitas Keiss Vaata postitust
    turni shove on standart minu jaoks kuna vastane donkbetis ja üks jõlkus niisama kaasas seega vastane nõrk ja mul oute palju.

    Tänane turniiride kogus nii lühikese aja jooksul oli minu jaoks esmakordne. Samas ei ütleks, et oleks liiga kiire olnud. Võibolla 100% keskendumist ei olnud iga turniiri juures kuid eriti kaua ei pidanud nii mängima. Väga-väga kiirelt kukkusid lauad üksteise kõrvalt ära. Nii kohutavat runi, coolerite karja ja bad biite selle projekti raames ei ole olnudki. Parimaks jäi 1 rahakoht starsis, 40/683! Mitte kuskil ei saanud kordagi korralikku suurt stacki. Starsi turniiril kus rahadesse jõudsin taheti minu vastu 2x minna preflop all-ini 22-ga. No mida helli...ja muidugi sellest ka piisas showdownil...starsis ikka päris haiged agropäkapikud...lõppu veel kena 3 outer nagu enamus turniiride juures kus täna minu AK vms solid hand mingi j8...89s jne jne vastu kuidagi ei saanud. Ebareaalne jooks lihtsalt.

    19-st turniirist 1 mincash, ei mahu pähe minu jaoks sellised tulemused.....öäkkk...keskmisest pakuks 3-4x vähem. Huvitav millal mul 3-4k turnadel joppama hakkab? Täna jälle panen sellisel turnal turnil top setiga nuppe, overbetin, vastas mastiostuga fish mõtleb pikalt kas gamblida ja olemas...top 10 stack jäi tulemata.
    Stars ajab suht tilti ikka endiselt, hea jooksuga on seal võimalik tegusid teha küll sest imekäed callivad pre nuppe ikka, paraku ise ei tõmba aga teised tõmbavad, sellisel päeval on pokkerit lihtsalt vastik mängida.

    ok, aitab halast, next time better...

    BR 983€, üle saja eurone kukkumine. Sellise turniiride kogusega peaks iga päev jõudma ft-sse või ligi pooltel kordadel rahadesse, hmm... raske...
    nh

  2. #242
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

    Täna kui mõnus rammestav tööpäev selja taga mõistan kui hea on olla hobimängija või siis semipro vms...
    Midagi hullu eilne downswingi poiss ei tähenda ja kui vaja tõmbame hoogu maha. Alles paar kuud tagasi mängisin OO-s 4 lauaga micros ja lows kuni 5$ freeze siis nüüd mängin kuni 11$ rebuysid ja pilt teine:

    http://imageshack.us/f/16/mtts.jpg

    Pilt sama nagu kunagi Unibetis cashi mängides ainult, et cashilauad enamasti püsisid tunde enne kui lagunesid :) Välimus ja laudade arv on pea sama. Ka vastaste tase umbes sama.
    Nüüdisajal cashi tase muidugi hoopis teine kui sel ajal.
    Juhin tähelepanu sellele, et tänu disainile on esmapilgul tunne nagu mängiksin ühes toas kuid tegemist on lausa kolme erineva võrgustikuga.
    Iga täistund on ka kõikidel saitidel paus. Kas ka triobetis on 5 min enne täistundi paus?
    Kahju ainult, et laudu päris identseks teha ei saa ka suuruse poolest aga peaagu on ok :)
    Viimati muudetud Keiss poolt : 03.01.13 at 23:56

  3. #243
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

    Trios on ka 55minutil paus.

    Ise mängin umbes samamoodi muidu, kolmes toas ja hetkel kuni 10 lauda tavaliselt kuna 22'' monitorile ei taha rohkem mahutada väga. Tulevikus tahaks ühte monitori juurde, saaks laudu ka lisada. Mitme tolline monitor sul muidu on?

  4. #244
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

    Taaskord miinuspäev hoolimata ühest ft kohast.
    OO 2k 22$ 7 left...callisin 20bb stackiga keskelt utg minraise KQs-ga.
    Flopi Qxx valefd juures panin vastase cbetile AI vastu. Call oli kiire sest muidugi oli ülepaar (KK) käes. Krt ei teagi kas cooler või enda halb mäng ehk oleks pidanud parema rahakoha nimel pre foldima sest shorte oli ka paar tk. 7/152 ja 121$ täna parim siis.
    Viimasel ajal kogu aeg mul top pair vs parem kikker või ülepaar.
    Täna siis sai proovitud ka agv stake ehk võtsin 22$ freezeoute 2 tk. Ühes ft ja teises 4k gar AA vs AKs pre AI 30bb vs sama ja out ...nii mõnna.
    Jooksen ikka kole halvasti enda meelest, pidevalt coolerid ja flippide kaotused. Head hitti pole, 15, 13, 7 kohad pole just need millega teenib. Ka rahakohtasid on väga vähe...ilmselt gamblin liigselt freezeoutidel ja nitin rebuydel. Või krt seda teab ehk taob lihtsalt variatsioon kannaga pähe.
    Võibolla on viimase aja viletsad tulemusedtingitud hoopis liigsest laudade arvust ja multisaitingust kuigi samas ei usu eriti.
    Igaks juhuks proovin optimeerida laudade arvu ja üle 12 turniiri korraga ei mängi.
    Parim oleks 8 ca samas nõuab see suuremat ajaressurssi mida mul kahjuks ei ole.

    BR 934€

  5. #245
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

    Tsitaat Algselt postitas Romka Vaata postitust
    Trios on ka 55minutil paus.

    Ise mängin umbes samamoodi muidu, kolmes toas ja hetkel kuni 10 lauda tavaliselt kuna 22'' monitorile ei taha rohkem mahutada väga. Tulevikus tahaks ühte monitori juurde, saaks laudu ka lisada. Mitme tolline monitor sul muidu on?
    24-ne, http://www.pcpro.co.uk/reviews/perip...yncmaster-t240

    Ei tea kas väga ajast maha jäänud (???) aga sellega ma viimased aastad olen hakkama saanud.
    Uus ja parem monitor juurde ei teeks paha

  6. #246

    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

    OO 2k 22$ 7 left...callisin 20bb stackiga keskelt utg minraise KQs-ga.
    Flopi Qxx valefd juures panin vastase cbetile AI vastu. Call oli kiire sest muidugi oli ülepaar (KK) käes. Krt ei teagi kas cooler või enda halb mäng ehk oleks pidanud parema rahakoha nimel pre foldima sest shorte oli ka paar tk.
    20bb deep fold>ship>call.
    1. fold. meeldib, sest utg ei ava eff stack 20bb juures pasaga, kui ta mingi eriline kala pole(vaevalt, sest kala ei ava 2x reeglina). sinu käsi on tema utg range vastu halvas seisus, domineeritud ja sa ei saa tihti flopist rohkem raha sisse.
    sul on pool lauda veel taga ja võib tekkida olukordi, kus keegi squeeseb/3bet-shipib vms ja sa ei saa callida.
    2. ship. oleneb tema ja sinu imagost ja võid saada mõned flipid(55-99, AJ) foldima aga kui shortid lauas ja tunned end laua vastu mugavalt, siis ICM suicide.

  7. #247
    Grinder Kasutaja Ecuador13 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Abusing fish
    Postitusi
    574

    Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

    Mul ka KQ leak, pretty much what vsiu said

  8. #248
    Õpihimuline Mängur Kasutaja K2okfor_Mey avatar
    Liitus
    Mar 2012
    Asukoht
    Ma usun Lance Armstrongi ja Pokerstarsi random käte jagamisse.. LOOOL
    Postitusi
    429

    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

    Kq AJ...is s..t pikas perspektiivis va ridade vms peale minna :D

  9. #249
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

    Nojah mul oligi alguses vist mingi selline hägune mõte kuna oli suited ja supernuts käsi arvestades varasemat jooksu, et foldida aga kui juba top paari hittisin ei tahtnud maha panna ka ja tekkis hetkeidee "kätt kaitsta". Olin sellel turniiril pikalt shortstackinud ja tiltasin obv, eelmine käsi sain just 10bb pealt 20bb peale nö suure stacki :P
    Igatahes tundub jah fold pre hea sest top paari obv ei foldi ja siis võib juba jamas olla ning moneyjump oli ka käega katsutav...seega jah pre fold parim lahendus kuna ei olnud riidi ka, et lag donk oleks vastas olnud vms.
    Viimati muudetud Keiss poolt : 08.01.13 at 23:39

  10. #250
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

    Hakkasin mõtlema mida hero AQ-ga teinud oleks?
    Obv oleks tulemus sama olnud :P Pre nagu foldida ka ei taha 7 handed ikkagi.

  11. #251

    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    20bb deep fold>ship>call.
    1. fold. meeldib, sest utg ei ava eff stack 20bb juures pasaga, kui ta mingi eriline kala pole(vaevalt, sest kala ei ava 2x reeglina). sinu käsi on tema utg range vastu halvas seisus, domineeritud ja sa ei saa tihti flopist rohkem raha sisse.
    sul on pool lauda veel taga ja võib tekkida olukordi, kus keegi squeeseb/3bet-shipib vms ja sa ei saa callida.
    2. ship. oleneb tema ja sinu imagost ja võid saada mõned flipid(55-99, AJ) foldima aga kui shortid lauas ja tunned end laua vastu mugavalt, siis ICM suicide.
    Ma üldjuhul alati callin, kuna liiga tugev, et maha panna, samuti liiga tugev, et muuta bluffiks ning lõpuks liiga nõrk, et foldida. Niti vastu võib üldjuhul foldida, samas kui min-raise, siis ma lähen juba kolmikut või kahte paari/masti ostma 1bb eest.
    Viga on lihtsalt postflop c/r top paariga ja all-in minna ülepaari või AQ vastu. Enamasti mis juhtub on check/call, check/check ning hero betib ja vastane foldib või callib

  12. #252

    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

    Tsitaat Algselt postitas Kaitz20 Vaata postitust
    Ma üldjuhul alati callin, kuna liiga tugev, et maha panna, samuti liiga tugev, et muuta bluffiks ning lõpuks liiga nõrk, et foldida. Niti vastu võib üldjuhul foldida, samas kui min-raise, siis ma lähen juba kolmikut või kahte paari/masti ostma 1bb eest.
    Viga on lihtsalt postflop c/r top paariga ja all-in minna ülepaari või AQ vastu. Enamasti mis juhtub on check/call, check/check ning hero betib ja vastane foldib või callib
    ???
    hero on mp - see tähendab, et talle maksab see 2bb-d. see tähendab, et tal on pool lauda veel taga. herol on 20bb-d - ei ole just ruumi ringi vaadata ja floppe nuusutada, 3betti callida ei saa, tagant overcalli saades mängid multiway potis 18bb ef stackida ilma initsiatiivita.
    vastane avas utg min-raisega - utg range on tightim. ft alguses mängitakse standardina tightimalt. Su käsi ei ole utg range vastu heas seisus. pole tight(?) ft-s väga implied oddse postflop valuet saada nõrgematelt kätelt.


    Viga on lihtsalt postflop c/r top paariga ja all-in minna ülepaari või AQ vastu. Enamasti mis juhtub on check/call, check/check ning hero betib ja vastane foldib või callib


    jah, ka antud juhul oli viga flopist sissa ajada, kuid vastane ei checki siin paremaga turni kunagi ja lähed seal bustoks või foldid, kui oled 25+% stackis sisse pannud.

  13. #253
    Grinder Kasutaja Ecuador13 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Abusing fish
    Postitusi
    574

    Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

    Kui oled juba pre callinud, siis peab ilmselt sisse ajama, see ei ole koht nittimiseks, kui nittida siis pre. Kuid mida teete kui avaja on lag või semi-lag?

  14. #254

    Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

    Tsitaat Algselt postitas Ecuador13 Vaata postitust
    Kui oled juba pre callinud, siis peab ilmselt sisse ajama, see ei ole koht nittimiseks, kui nittida siis pre. Kuid mida teete kui avaja on lag või semi-lag?
    imo kui oled pre callinud, siis callid floppi ja gii turn, või võib ka flopil sisse ajada....
    kui on lag, siis 3b ja ajad sisse või 3bet shoved. samas ma arvan et fold ei ole ka halb, kuna imo ft-s(!), 7handed, ei ole lagid ka utg maniakid. suht flowl põhinev imo.....4-5handed pannakse juba toorelt.

  15. #255

    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    ???
    hero on mp - see tähendab, et talle maksab see 2bb-d. see tähendab, et tal on pool lauda veel taga. herol on 20bb-d - ei ole just ruumi ringi vaadata ja floppe nuusutada, 3betti callida ei saa, tagant overcalli saades mängid multiway potis 18bb ef stackida ilma initsiatiivita.
    vastane avas utg min-raisega - utg range on tightim. ft alguses mängitakse standardina tightimalt. Su käsi ei ole utg range vastu heas seisus. pole tight(?) ft-s väga implied oddse postflop valuet saada nõrgematelt kätelt.


    Viga on lihtsalt postflop c/r top paariga ja all-in minna ülepaari või AQ vastu. Enamasti mis juhtub on check/call, check/check ning hero betib ja vastane foldib või callib


    jah, ka antud juhul oli viga flopist sissa ajada, kuid vastane ei checki siin paremaga turni kunagi ja lähed seal bustoks või foldid, kui oled 25+% stackis sisse pannud.
    minu viga, eeldasin et hero on BB pealt
    Arvan, et samuti, et pigem fold või kui avab kergelt ja palju käsi, siis shove parem.

  16. #256
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

    Siiani ei ole täheldanud tglt, et OO ft-d oleks nitised :)
    Riidi ei olnud, et lag oleks vastane seega fold.
    Aga mis teha AQ-ga? :P

  17. #257

    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

    kas mõtled AQs või AQo?

  18. #258
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

    offi...

  19. #259
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

    tegin vist täna isikliku rekordi, ca 15 turnat sai lahti võetud ja ainult live eventsil sain tokeni next stepile kus obv hävin ag ülejäänud no moneys ja out ca 3 h ...... naiss....kõik drawd vastastele, flipid ka, tundsin, et downswing istub sügaval sees ja seetõttu olid enamus vist odavad kuni 5$. Ei taha tulla enam. Kui mul AK siis pre ai kaotan aq-le ja vastupidi on loomulikult 100%...........
    parim lahendus on vist mängida kuni 2$ turnasid või veel parem, break pikemat aega. Ei leia enam motti nii.
    kaartidel pole mälu? No midagi need raisad ikka mäletavad vist.

  20. #260

    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

    Tsitaat Algselt postitas Ingvar78 Vaata postitust
    kas mõtled AQs või AQo?

Lehekülg 13, kokku 17 EsimeneEsimene ... 31112131415 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES