Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 15, kokku 17 EsimeneEsimene ... 51314151617 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 281 kuni 300, kokku 322
  1. #281
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

    Tsitaat Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
    Pargi kohta ei oska öelda, aga Tartu Olympicus käis pidev kelkimine, et kes ikka iga nädal kohal on jne. Ku nii head mängijad oleks siis grindiks kodus pappi kokku, mitte ei rüüpaks õlut fishide keskel.
    Pappi nad teenivad vabalt(eeldatavasti) seal(Pargis) bumhuntides, see ka skill sessuhtes.

  2. #282
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

    Jah, minu viga, eeldan, et räägid kurikuulsast Pargi cashgamest. Minu näide oli Olympicu 10€ Freezeout turniirist.

  3. #283
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

    Tsitaat Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
    Jah, minu viga, eeldan, et räägid kurikuulsast Pargi cashgamest. Minu näide oli Olympicu 10€ Freezeout turniirist.
    Aa jah, my bad. 10€ donkamendil väga palju raha kokku ei aja jep.

  4. #284

    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

    Ise olen nüüd ka mõned korrad donkamente käinud mängimas Pargis ja otseselt midagi halba rääkida ei saaks. Lauad olnud enamvähem viisakad ja pole keegi minu/teiste kohta midagi solvavat kobisenud (regularid pigem omavahel lõõpinud). Pauside ajal vahel suitsuruumis kuulnud toredat juttu, et: "Mulle pokker meeldib, ei pea mõtlema eriti". Teen oma sisemise muige ära ja mängin edasi. Vb lihtsalt pole "õigetesse" laudadesse sattunud. Samas ise ka tavaliselt üsna madalat profiili hoidnud, kui hullult jutustada tahan pokkeri mängimise ajal, siis teen pigem sõpradega väikese õlle+donkamenti.

  5. #285

    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

    Ega praegu ongi korralik seal, viisakad inimesed jne. Diilerid ka koolitatud ja kutsuvad korrale, varem oli hullem ja muidugi oleneb seltskonnast kes lauas. Eks regulare siin foorumis ka, teavad paremini rääkida.

    E: Parim kild oli see, et olin kerge nädalakese pidu pand ja pühap läksime mingisele turniirile, siis vaheajal tuldi õpetama, et kui sul hea kaart on käes siis ära oma käsi värista - aga mul suht stabiilselt oligi pohmaka värin sees:)

  6. #286
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

    Siiani ühel turniiril käinud Parkis, mingi 35€? donkament oli. 3bettisin esimese 5 käe jooksul 4 korda. Lõpuks mingil pool Soome/Eesti vanamutikesel ei andnud rahu. "See ei ole pokker ju, raise, 3bet, 4bet, 5bet. Nii ei saa mängida ju." Edasi seletas midagi vene ja soome keeles minu kohta, aru ei saanud. Aga no Parki "regularide" tase oli ikka alla igasugust arvestust.

  7. #287
    Õpihimuline Mängur Kasutaja K2okfor_Mey avatar
    Liitus
    Mar 2012
    Asukoht
    Ma usun Lance Armstrongi ja Pokerstarsi random käte jagamisse.. LOOOL
    Postitusi
    429

    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

    Park regularide best move on IMO call, seda tehakse söögi alla ja peale sita drawiga 3rd pairiga jne jne....

  8. #288
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

    Nagu see oleks üllatus, et lives fishid enamjaolt Pargis, lol.

  9. #289
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    Nägin sind korra 10r turniiril Mustikas, olin teises lauas. Purjus kalad tegid mõned suckoudid(?) sulle ja sappi sealt pritsis, kui sind maha calliti ja võideti. Pärst sinu välja kukkumist veel arutati, mis sulle nüüd ei meeldinud. Lühidalt - lives ei sõimata kalu ja ei panda neid ennast halvasti/rumalalt tundma.
    Aa see turna, nojah mu KK calliti pimedalt 48ga pre maha mingi 40bb mitu korda järjest, tõmmati riverisse ja irvitati ka veel. Mul suht suva kuidas nad end tundsid. Võin kihla vedada, et kes irvitab mu üle peale sellist suckouti saab veel halva repliigi minu poolt, keegi ei sõimanud kedagi igatahes, ei tasu selliste juttu sul väga tõsiselt võtta. Ja usu mind nende mängustiil minu reaktsioonidest olenemata ei muutu grammivõrdki.

    Parem elada emotsioonid välja sel hetkel kui vaikselt nohistada, endasse seda sitta koguda ja igavesti mäletada ning foorumisse kribada. Nagu eestlasele omane. Mul on see turna ammu peast pühitud.

    Pargis on täitsa ok seltskond nüüd vist, vanamehi ka vähemaks jäänud. Aga need mündikate seltskonnad on ikka ...
    Viimati muudetud Keiss poolt : 29.01.13 at 01:19

  10. #290
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

    no kui paloveri või sinu tüüpi mängija vastu suckout teha siis võtab tahest tahtmata kkogu laua muigama tho..

  11. #291

    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

    Tsitaat Algselt postitas Keiss Vaata postitust
    Aa see turna, nojah mu KK calliti pimedalt 48ga pre maha mingi 40bb mitu korda järjest, tõmmati riverisse ja irvitati ka veel. Mul suht suva kuidas nad end tundsid. Võin kihla vedada, et kes irvitab mu üle peale sellist suckouti saab veel halva repliigi minu poolt, keegi ei sõimanud kedagi igatahes, ei tasu selliste juttu sul väga tõsiselt võtta. Ja usu mind nende mängustiil minu reaktsioonidest olenemata ei muutu grammivõrdki.

    Parem elada emotsioonid välja sel hetkel kui vaikselt nohistada, endasse seda sitta koguda ja igavesti mäletada ning foorumisse kribada. Nagu eestlasele omane. Mul on see turna ammu peast pühitud.

    Pargis on täitsa ok seltskond nüüd vist, vanamehi ka vähemaks jäänud. Aga need mündikate seltskonnad on ikka ...
    1. Sa ju tahad, et nad calliks 48-ga su KK-d. Peaksid sisemiselt tantsima, fistpumpima ja õhusuudlusi saatma.
    2. Sulle peaks ikka korda minema, kuidas nad end tunnevad. Sa peaks tegema nende olemise mõnusaks, et nad ikka jätkaks mängimist ja 48-ga nuppude panemist.
    3. Halva repliigi asemel naerata ja tee rebuy või soovi edu.
    4. Sa ju ei tahagi, et nende mängustiil muutuks.
    5. Emotsioonid võib muidugi välja elada aga nagu mainitud peaks need rõõmsad olema (sest on veel dead money), mitte solvavad.

    Ei mäleta, mis raamatus see oli aga point, miks ei tohi kalasid sõimata(nende vigu välja tuua):
    1. Nad solvuvad ja lähevad ära/ei tule enam tagasi.
    2. Nad hakkavad selle tulemusel paremini mängima.

  12. #292
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

    Viimane post on muidugi obv, aga pole midagi teha, kui inimene on oma peas Eesti Phil Hellmuth.

  13. #293
    Grinder
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    PS
    Postitusi
    854

    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

    Keegi peab ju ometi parim olema!

  14. #294

    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

    Ei taha spämmida, aga rooofl.

  15. #295
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Keiss käis Unibeti särgiga, jõi punast veini, oli über baller ja sõimas fishe
    Paks-Sergei pidas ennast Iveyks ja sõimas fishe.

    Koos lauda sattusid, siis kiideti üksteise skilli ja laideti teiste oma.

    Manyuko on elulahe vana. Nalja saab igakord. Täielik vastand eelpool nimetatuile.
    Cool story aga pean sulle pettumuse valmistama. Minust ei saa kahjuks iialgi Manuyko taolist mängijat. Ilmselt ka nalja ei saa iga kord.
    Mina seda Classicu 4-5 aasta tagust elu enam ei mäleta ega tea ka kes sina oled. Tundub, et sul on väga hea mälu. Ehk meenutad mulle mis keeles me Sergeiga üksteist kiitsime?

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    +2 miljonit
    Noh sa võid veel +20 miljonit ka vsiu postile lisada aga mäletan päris hästi kuidas sa mind ka "sõimasid" kui ma veel esimesi samme Pargis tegin. Aga ma ei käi fooorumis vingumas selle pärast. Mis on lives juhtunud see on ja kõik. Sa ju pidasid ka mind random fishiks kelle peal hea end välja elada nagunii hiljem enam kunagi ei kohtu. Ilmselt ma ei olnud ainus. Laud muide muigas ka

    Vsiul on muidugi ilus jutt aga kust sa selle aja ja energia leiad, et neid vanu ja kulunud kõigile teada tõdesid korrutada viitsid? Ma olen neid ise ka kuulnud paar korda vähemalt aga ma ei ela raamatu järgi. Mul on omad põhimõtted ja kui siin foorumis mõni arvab, et peaksin end muutma, et kellelegi rohkem meeldida siis seda ei juhtu
    Lits mees kes kõigile meeldib. Minu eesmärk pokkeris ei olegi olla "nice guy".

    Kellele ma ei meeldi sellel ei ole kohustust käia siin topicus spämmimas. Foorumis on obv palju kasutajaid kes mulle ei meeldi aga ma isegi ei mõtle neile veel vähem raiskan oma väärtuslikku aega käies kuskil kribamas, rohveldamas, irvitamas. Ma isegi ei loe enamus teemasid.
    Viimati muudetud Keiss poolt : 29.01.13 at 21:28

  16. #296

    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

    Vsiul on muidugi ilus jutt aga kust sa selle aja ja energia leiad, et neid vanu ja kulunud kõigile teada tõdesid korrutada viitsid?
    ma ei käi kõigile korrutamas. ei meenugi, kellele veel sellist juttu rääkinud olen....vbolla svenzale paar aastat tagasi....
    miks ma seda siin räägin sulle? minu idee ei ole sinu leake lappida. mind lihtsalt häiris, et sa paned reede õhtul meelt lahutama tulnud kalad ennast halvasti tundma. seda kahel põhjusel: lihtsalt oli inimlikult kahju ja teiseks - mulle meeldib nendega koos mängida ja ma ei tahaks, et nad solvuks või ebamugavalt tunneks end ning ei tahaks tagasi tulla.
    see kui sa käituda oskad ei tee sinust "litsi".
    ah jaa, igaks juhuks soovitan paar tooni maha võtta, sest mõnikord on nende seas mõni selline, kes nalja ei mõista ja võib füüsiliseks minna.

  17. #297
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    ah jaa, igaks juhuks soovitan paar tooni maha võtta, sest mõnikord on nende seas mõni selline, kes nalja ei mõista ja võib füüsiliseks minna.
    Sa võid mulle alati pm-e saata või koha peal öelda aga ei...pead asja avalikult foorumis arutama.
    Seega korrutad ju kõigile, kõik loevad.
    Kui sina arvad, et fishidele naeratada ja nendega sõpra panna samal ajal lootes, et saab käe nende taskusse toppida ei tee mehest litsi siis see on sinu arvamus.
    Mul on enda arvamused.

    Mis seal ikka, läheb füüsiliseks siis läheb. Eks tuleb siis 110 valida...
    Viimati muudetud Keiss poolt : 29.01.13 at 21:18

  18. #298

    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

    fishi halba mängu või suckouti halvustavalt kommenteerida on küll suur leak imo. vsiuga nõustun täielikult ja mind isiklikult ajab kõvasti rohkem närvi enda halb/läbimõtlemata mäng/move. pigem toovad 48-tüüpi kätega suckoudid ja muud -ev liigutused muige näole, kuna see tuletab meelde, et surnud raha ja fishe jagub..

  19. #299

    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

    hämmastav suhtumine endiselt elukutseliselt pokkerimängijalt. Keegi juhib tähelepanu räigetele leakidele, siis lihtsalt ajad oma jonni edasi. Endaga nii rahul... Eriline douchebag.

  20. #300

    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

    sry, kui ma sind solvasin.
    ma nägin sind esimest ja viimast korda 2012a jooksul ja sa kukkusid enne teist pausi välja, niiet polnud aega otse rääkida.
    õigupoolest ei ootaks endiselt pro pokkerimängijalt sellist suhtumist aga sinu kaitsepositsioon on ka arusaadav.


    Kui sina arvad, et fishidele naeratada ja nendega sõpra panna samal ajal lootes, et saab käe nende taskusse toppida ei tee mehest litsi siis see on sinu arvamus.
    tule ütle mulle seda teinekord irl. saame seda asja arutada.

    Mis seal ikka, läheb füüsiliseks siis läheb. Eks tuleb siis 110 valida...
    ilma naljata on mõnikord mõni poiss otse soomest tulnud puhkama ja pisut napsisena ei hoita end tagasi.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES