Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 14, kokku 45 EsimeneEsimene ... 4121314151624 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 261 kuni 280, kokku 890
  1. #261
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

    Neid kõige odavamaid saepuru-mööbleid ma oskan ise ka otsida. Mind huvitab, kas:

    1) melamiiniga kaetud saepuruplaadist tehtud mööbel peab ikka mõnda aega vastu või kukuvad paari aastaga uksed eest ära

    2) kui üle €2K maksta ei taha, kas on üldse mõtet midagi muud otsida või tuleb 'prostaga' leppida?

  2. #262
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    326

    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Neid kõige odavamaid saepuru-mööbleid ma oskan ise ka otsida. Mind huvitab, kas:

    1) melamiiniga kaetud saepuruplaadist tehtud mööbel peab ikka mõnda aega vastu või kukuvad paari aastaga uksed eest ära

    2) kui üle €2K maksta ei taha, kas on üldse mõtet midagi muud otsida või tuleb 'prostaga' leppida?
    Normaalsel kasutamisel kindlasti ei kuku eest ära, aga kui meeldib uksi paugutada siis võib probleem tekkida.

  3. #263

    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

    Ära JYSKist küll endale mööblit osta - hull peast!

    Cod, räägi Rikardiga, ta ju Eesti suurima mööbliettevõtte boss....

    edit: a ta vist ei tegele köögimööbliga.

    edit2: köögimööbel võta ikka kvaliteetsest firmast. Obv, et maksad rohkem, kuid selle eest saad väärt kraami.
    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 13.11.12 at 20:43

  4. #264

    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

    Köögimööbel lase ikka teha endale!Ise maksin 2300 Eurot koos paigaldusega, vaikselt sulgevate ustega.Ise väga rahul.
    Mul oli muidu suht suur pind kah, milllele lasin teha!
    Saad ise valida,mis materjalist tahad,mis värvi jne.Võin mõne päev pildi ka teha mööblist kui tahad.Tulid mehed, mõõtsid ära,pooleteise kuu pärast oli paigas.

    Uurisin ka enne igast foorumitest, nii et leidisngi sobiva endale knolle.ee
    Viimati muudetud basiilik poolt : 13.11.12 at 21:07

  5. #265
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Ära JYSKist küll endale mööblit osta - hull peast!

    Cod, räägi Rikardiga, ta ju Eesti suurima mööbliettevõtte boss....

    edit: a ta vist ei tegele köögimööbliga.

    edit2: köögimööbel võta ikka kvaliteetsest firmast. Obv, et maksad rohkem, kuid selle eest saad väärt kraami.
    No €25K maksvasse korterisse ei pane €10K köögimööblit.
    Tsitaat Algselt postitas basiilik Vaata postitust
    Köögimööbel lase ikka teha endale!Ise maksin 2300 Eurot koos paigaldusega, vaikselt sulgevate ustega.Ise väga rahul.
    Mul oli muidu suht suur pind kah, milllele lasin teha!
    Saad ise valida,mis materjalist tahad,mis värvi jne.Võin mõne päev pildi ka teha mööblist kui tahad.Tulid mehed, mõõtsid ära,pooleteise kuu pärast oli paigas.

    Uurisin ka enne igast foorumitest, nii et leidisngi sobiva endale knolle.ee
    Näita pilte kui viitsid :)

  6. #266
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

    Tsitaat Algselt postitas basiilik Vaata postitust
    Köögimööbel lase ikka teha endale!Ise maksin 2300 Eurot koos paigaldusega, vaikselt sulgevate ustega.Ise väga rahul.
    Mul oli muidu suht suur pind kah, milllele lasin teha!
    Saad ise valida,mis materjalist tahad,mis värvi jne.Võin mõne päev pildi ka teha mööblist kui tahad.Tulid mehed, mõõtsid ära,pooleteise kuu pärast oli paigas.

    Uurisin ka enne igast foorumitest, nii et leidisngi sobiva endale knolle.ee
    Tegin ise samamoodi, ning mul läks ca 3k€ koos paigaldusega, samuti päris suure pinna peale tuli mööbel, mitte ainult paar kappi :D

  7. #267
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Neid kõige odavamaid saepuru-mööbleid ma oskan ise ka otsida. Mind huvitab, kas:

    1) melamiiniga kaetud saepuruplaadist tehtud mööbel peab ikka mõnda aega vastu või kukuvad paari aastaga uksed eest ära

    2) kui üle €2K maksta ei taha, kas on üldse mõtet midagi muud otsida või tuleb 'prostaga' leppida?
    kööki mina melamiini ei valiks. tegemist on põmst paberiga. uksed on tavaliselt ikka hingede peal, hinged on metallis (pokkerisheriffi vanasõna). otsi mõni eesti mööblitootja, las saadab müügimehe ja teeb pakkumise.

  8. #268
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

    Total eclipse oma silmaga nähtud:)

  9. #269

    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    kööki mina melamiini ei valiks. tegemist on põmst paberiga. uksed on tavaliselt ikka hingede peal, hinged on metallis (pokkerisheriffi vanasõna). otsi mõni eesti mööblitootja, las saadab müügimehe ja teeb pakkumise.

    Ma olen mööblikonstruktorina töödanud ja melamiinplaat on köögis väga ok - melamiin on vaigutüüp, millega see paber on immutatud, sees on karbamiidiga immutatud saepuruplaat, mis niiskust ei salli, aga melamiinkate on väga niiskuskindel. Üldiselt melamiinist tehakse ainult karkass ehk need pinnad, mis ei jää nähtavad. Fassaadi võid teha ka melamiinist (odav) või siis ikka spoonitud mdf (pärispuit vineeriga kaetud kiudplaat) Tööpind, kus lõikumine jms toimub tehakse enamasti laminaadist (odav), komposiit või graniit. Aga põhilaksu hinnale paneb ikkagi furnituur - ehk kui kvaliteetseid sahtlisiine, hingi ja muud tehnikat sa kasutada soovid.

    Aga õige lähenemine on see, et mõõdad umbes köögi ära ja paned oma nägemuse köögist kirja ja siis hakkad hinnapakkumisi küsima või siis lähed salongi, valid materjalid ja muud, mis vaja, lased mailile joonised ja siis seda joonist kasutades küsid teistes mööblitegijalt ka hinna pakkumist.

  10. #270
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

    Tsitaat Algselt postitas bluetramm Vaata postitust
    Ma olen mööblikonstruktorina töödanud ja melamiinplaat on köögis väga ok - melamiin on vaigutüüp, millega see paber on immutatud, sees on karbamiidiga immutatud saepuruplaat, mis niiskust ei salli, aga melamiinkate on väga niiskuskindel. Üldiselt melamiinist tehakse ainult karkass ehk need pinnad, mis ei jää nähtavad. Fassaadi võid teha ka melamiinist (odav) või siis ikka spoonitud mdf (pärispuit vineeriga kaetud kiudplaat) Tööpind, kus lõikumine jms toimub tehakse enamasti laminaadist (odav), komposiit või graniit. Aga põhilaksu hinnale paneb ikkagi furnituur - ehk kui kvaliteetseid sahtlisiine, hingi ja muud tehnikat sa kasutada soovid.

    Aga õige lähenemine on see, et mõõdad umbes köögi ära ja paned oma nägemuse köögist kirja ja siis hakkad hinnapakkumisi küsima või siis lähed salongi, valid materjalid ja muud, mis vaja, lased mailile joonised ja siis seda joonist kasutades küsid teistes mööblitegijalt ka hinna pakkumist.
    tyty!

    Aga minu eelarve juures (€1-2K), mis materjale ma küsima/tahtma peaks? Pikkus tuleb mööblil kuskil 3-3.5m.

  11. #271
    Õpihimuline Mängur Kasutaja TrvP avatar
    Liitus
    Jan 2012
    Postitusi
    409

    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

    Miks Bentley'l bänn peal?

  12. #272
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

    õiged mehed teevad köögimööbli ise, hinnas vast ei võida aga õiged suurused ja materjalid saad küll valida

  13. #273

    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    tyty!

    Aga minu eelarve juures (€1-2K), mis materjale ma küsima/tahtma peaks? Pikkus tuleb mööblil kuskil 3-3.5m.
    Köögi saad sa kindlalt, aga nüüd sõltub, kas sa tahad ülemisi kappe ka? Uut tehnikat, valamut, segistit jne? aga köögi saab selle raha eest küll koos paigaldusega.

    Krt tegelt nüüd tuleb nii palju tegureid siin mängu, et ma võin pm teel nõu anda kui vaja

    Aga alati võib mööblifirmade müügiinimesi pommitada ja paned omad tingimused kirja, kui hind tuleb kõrge, siis hakkad materjalide kvaliteeti langetama, kuni saavutad oma hinnataseme. Tegelt kõik eesti tegijad tellivad toormaterjali ühest kohast, seega hinna erinevust tuleb töörahadega, mida küsitakse, mis tegelt ei garanteeri kvaliteeti. Seega tasub küsida hinnapakkumisi teistel tegijaltelt ka, sest turuseis on suht sarnane kodulaenudega, kui viid lauale odavama pakkumise, siis on võimalus saada suht omahinna lähedane pakkumine.

  14. #274

    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

    Mul pikkus 2.3x2.6 m, koos valamu ja segistiga ja prügikastidega, ja valgustitega :D
    Ülemised kapid kah olemas!Alumised sahtlid on kõik äravõetavad!
    Ma panen pildid mingi nädala jooksul, hetkel pole digikat, soovitan kindlasti läbi mõelda enne kui midagi tegema hakkad.
    Ma vana loll võtsin pliidi laiuseks 60 cm, millel kirves hind kah.
    Edu!

  15. #275
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Liquicity avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    454

    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

    Tsitaat Algselt postitas TrvP Vaata postitust
    Miks Bentley'l bänn peal?
    Miks mitte?

    las poiss puhkab natuke

  16. #276

    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

    Tsitaat Algselt postitas TrvP Vaata postitust
    Miks Bentley'l bänn peal?
    thank god.

  17. #277
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

    Tsitaat Algselt postitas Platinum Vaata postitust
    Hiljuti ostsin arensist ja 4200.- oli mööbel. Tehnika ja muud asjad tulid lähes samapalju juurde. Ise aretasin paigale.
    Arens muidugi umb kõige kallim koht kust köögimööblit osta kah. : D

  18. #278
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    Arens muidugi umb kõige kallim koht kust köögimööblit osta kah. : D
    Täpselt nii :D

    Võtsin ka hinnapakkumisi ja Arens tegi 5.5k€, Baltest mööbel tegi miski 4k€ ja mööbel sai tellitud lõpuks 3k€ kolmandast kohast :D

  19. #279

    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

    Tsitaat Algselt postitas bluetramm Vaata postitust
    Ma olen mööblikonstruktorina töödanud ja melamiinplaat on köögis väga ok - melamiin on vaigutüüp, millega see paber on immutatud, sees on karbamiidiga immutatud saepuruplaat, mis niiskust ei salli, aga melamiinkate on väga niiskuskindel. Üldiselt melamiinist tehakse ainult karkass ehk need pinnad, mis ei jää nähtavad. Fassaadi võid teha ka melamiinist (odav) või siis ikka spoonitud mdf (pärispuit vineeriga kaetud kiudplaat) Tööpind, kus lõikumine jms toimub tehakse enamasti laminaadist (odav), komposiit või graniit. Aga põhilaksu hinnale paneb ikkagi furnituur - ehk kui kvaliteetseid sahtlisiine, hingi ja muud tehnikat sa kasutada soovid.

    Aga õige lähenemine on see, et mõõdad umbes köögi ära ja paned oma nägemuse köögist kirja ja siis hakkad hinnapakkumisi küsima või siis lähed salongi, valid materjalid ja muud, mis vaja, lased mailile joonised ja siis seda joonist kasutades küsid teistes mööblitegijalt ka hinna pakkumist.
    Melamiin ei ole kindlasti väga niiskuskindel materjal. Melamiinifilmi paksus on ca 0,1m ja see kantud saepuruplaadile, mis heal juhul niiskustõkkega töödeldud, aga reaalselt Eestis enamus melamiine, mida poest ostad on tavalise PLP (P2 klassifikatsioon) peale pressitud. Isegi P3 plaadile pressitud melamiini ei soovita niisketes ruumides kasutada, vaid eelistada laminaati. Karkass ei pea muidugi köögis niiskuskindel olema, uksed aga küll.

    Melamiinist on täiesti OK teha kööki karkass, aga uksed kindlasti laminaadist. Tööpinnaks kõlbab köögi puhul HPL laminaadist pressitud tööpind (CPL ära osta) ja samast laminaadist võid võtta ka tagaseina.
    Furnituur on jah see koht, mis enamikul juhul määrab, kui kalliks su köögimööbel läheb - hinged, sulgurid, käepidemed.

    1-2k€ saad kindlasti ok mööbli, kui su köögi pikkus on ca 1,5-2m.

  20. #280
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

    ma ostsin 5a tagasi M-Keskusest mingi 300€ kanti ja pole midagi katki. Ühe kapinupu olen ainult välja vahetanud. Miski poola toode on.

Lehekülg 14, kokku 45 EsimeneEsimene ... 4121314151624 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES