Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 44, kokku 45 EsimeneEsimene ... 3442434445 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 861 kuni 880, kokku 890
  1. #861

    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?


  2. #862
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Liquicity avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    454

    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    Väga huvitav.
    Müüsin pühapäeval maha S80-ne. Sai mult paarsada euri alla esialgsest pakutut 2800-st.
    Auto oli tegelikult väga heas korras vähemalt enda teada. Täna juba müügis sama auto ja 2790.-ga.
    Tõenäoliselt tavaline vahendaja ,kes enda nimele masinat ei registreerigi. Mul paar sõpra tegelevad päevast päeva autode vahendamisega, teenides keskmiselt 200-500eur auto pealt. Müüvad kuus ca 6-7 masinat, vahel rohkemgi. Kui huvipakkuvat masinat minnakse vaatama, kaubeldakse võimalikult palju alla, pärasti ise müüvad nii ,et sentigi kaubelda ei saa .Meeldib, ei meeldi? ostad seda mida näed, kui ei taha, siis tuleb järgmine ostja. Selline on müügitaktika. Siiamaani ei tea, et ükski auto oleks rohkemaks ajaks, kui paariks kuuks kätte jäänud. Autode hinnad jäävad enamsti 500-1500 vahele vahel kallimad kuni 3K. Viimaseaja trend on, et vahendatavad masinad leiavad uue omaniku venemaal.
    Kui pokkeris taipu ei ole ja midagi muud suurt ka ei oska, siis tuleb siin bananalandis kuidagi raha skeemitada. :D
    Viimati muudetud Liquicity poolt : 29.11.12 at 19:58

  3. #863
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

    Tsitaat Algselt postitas Liquicity Vaata postitust
    Tõenäoliselt tavaline vahendaja ,kes enda nimele masinat ei registreerigi. Mul paar sõpra tegelevad päevast päeva autode vahendamisega, teenides keskmiselt 200-500eur auto pealt. Müüvad kuus ca 6-7 masinat, vahel rohkemgi. Kui huvipakkuvat masinat minnakse vaatama, kaubeldakse võimalikult palju alla, pärasti ise müüvad nii ,et sentigi kaubelda ei saa .Meeldib, ei meeldi? ostad seda mida näed, kui ei taha, siis tuleb järgmine ostja. Selline on müügitaktika. Siiamaani ei tea, et ükski auto oleks rohkemaks ajaks, kui paariks kuuks kätte jäänud. Autode hinnad jäävad enamsti 500-1500 vahele vahel kallimad kuni 3K. Viimaseaja trend on, et vahendatavad masinad leiavad uue omaniku venemaal.
    Kui pokkeris taipu ei ole ja midagi muud suurt ka ei oska, siis tuleb siin bananalandis kuidagi raha skeemitada. :D
    Kui ta enda nimele ei vormista, siis sisuliselt on tema vormistatud ostu-müügi leping võltsing? Sest tarvis on ju minu andmeid+minu allkirja. Arvata võib, et ta võltsib selle siis ju. Tema vormistatud ostu-müügi leping on küll kehtiv aga ta ei saa ju nii teha?

    Või mingi seaduse auk kuskil?

  4. #864
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Liquicity avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    454

    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

    Uude lepingusse tehakse jh su allkiri järgi. Üldiselt kedagi see ei huvita. Isegi teinud paar korda kunagi aastaid tagasi, eelmise omaniku allkirja, kuna masinad läksid kiirelt edasi.
    Vahel kasutatakse ka ostjana firmat ja registreeritakse ümber, kui on kallim masin ja suurem tulu ja on teada et müügiga võib kauem minna. Aga neid 500euriseid masinaid ei taha ükski vahendaja vormistada , sest see on lisakulu.
    Ma müüsin kunagi autot nii, et uus omanik ei reganud ümber ja müüs minu andmetega edasi. Ka kolmas omanik ei viitsinud õigeaegselt ümber regada, Pm oli auto veel aasta aega minu nimel olnud. Kolmanda omaniku käes olev auto läks aresti alla , kui mul olid probleemid kohtutäituriga kunagi :D

  5. #865
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

    Selge aga kui ta võltsib minu allkirja, siis nagu põhimõtteliselt ma saaksin ju asja anda kohtusse? Karta on, et ma ei viitsiks huiata kedagi, sest müük toimus ausalt aga natuke huvitab see teema mind.
    Annaksin ta kohtusse paberite võltsimise eest, mida ma võidaks pole aimugi :D aga oleks ju võimalik?

  6. #866
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    Selge aga kui ta võltsib minu allkirja, siis nagu põhimõtteliselt ma saaksin ju asja anda kohtusse? Karta on, et ma ei viitsiks huiata kedagi, sest müük toimus ausalt aga natuke huvitab see teema mind.
    Annaksin ta kohtusse paberite võltsimise eest, mida ma võidaks pole aimugi :D aga oleks ju võimalik?
    Sina ei võida midagi. Teine osapool saab rahalise karistuse või kuni aasta vangistust ja peab maksma kohtukulud, kui asi nii kaugele välja peaks jõudma.

    //Edit: Tegelikult pole kindel. Ma pole lepinguõigust veel õppinud, aga kas võltsitud allkirjaga lepingut kehtetuks ei kuulutata? Loogiliselt peaksid sa siis uuesti oma vara omanik olema.
    Viimati muudetud Fabulous poolt : 29.11.12 at 20:48

  7. #867
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    450

    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

    Seaduse järgi on vist ainult mingi x päeva selle auto ümberkirjutamiseks. 5 või 7 vms ei mäleta täpselt. Kui selle aja jooksul ei tehta ümber võid ajutiselt auto arvelt maha võtta.

  8. #868
    Grinder Kasutaja Murdock avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    690

    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

    Peaks saama teha ka 2 ostumüügilepingut,ehk kolmas inimene läheb kahe ostumüügi lepinguga arki ja saab auto enda nime peale.

  9. #869
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    450

    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

    Võib ka vist 5 teha, kui see kõik toimub mingi kindla aja jooksul, ehk kui esimene omanik ei ole jõudnud suksut arvelt maha võtta

  10. #870
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

    Selge. Lõpetasin kindlustuse ka kohe ära aga jätsin talle 8 päeva, et kokkulepitud sai et nädala pärast vormistab ümber.
    Tuttav töötab ARKis ja lasen aegajalt kontrollida, kas auto vormistatud või ei.

    Kas võõrast autot saab ka kuidagi kindlustada muidu? Ütleme, et sõidan sõbra autoga ja ise kindlustan selle? Või peavad andmed ühtima 1:1-le?

  11. #871
    Grinder Kasutaja Murdock avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    690

    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

    Minuteada eipea,võtad autodokumendid ja enda isikutõendava kaarti kaasa ja peaks saama ära teha

  12. #872
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

    Tsitaat Algselt postitas Poke Vaata postitust
    mul ei lasnud seb virtuaalkaardiga, alles mingiaeg tagasi proovisin.

    eks ma tellin selle "pildikaardi" kui te ütlete, et sellega saab.

    kui õlled ja maksud kinni taod, siis kannad mulle paypalis ja saad kohe eesti panka raha.

  13. #873

    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    Selge. Lõpetasin kindlustuse ka kohe ära aga jätsin talle 8 päeva, et kokkulepitud sai et nädala pärast vormistab ümber.
    Tuttav töötab ARKis ja lasen aegajalt kontrollida, kas auto vormistatud või ei.

    Kas võõrast autot saab ka kuidagi kindlustada muidu? Ütleme, et sõidan sõbra autoga ja ise kindlustan selle? Või peavad andmed ühtima 1:1-le?
    Saad kindlustada ka võõrast autot.
    Tõenäoliselt keegi ei võltsi su allkirja ega ei riku seadust, skeem aus ja seaduslik:
    ostumüügileping nr1: Sina müüd ostjale 1
    ostumüügileping nr2: ostja nr1 müüb ostjale nr 2
    jne jne
    viimane ostja läheb kogu selle ostumüügilepingu patakaga arki koos auto dokumentidega ja vormistab auto enda nimele.

    See on täiesti seaduslik tegevust ja täiesti tavaline tava inimeste poolt kelle tegevuseks on autode/sõidukite ost müük.
    Sina annad esimese ostumüügilepinguga auto üle ostjale nr 1 ja tema saab sellega auto seaduslikuks omanikuks koos kõikide kohustustega jne.
    Ainuke probleem on kui autoga rikutakse seadust ja põgenetakse, ning pole autot veel ümber vormistatud, või tehakse avarii. Siis pöördutakse sinu poole ja sa saad ostumüügi lepinguga tõestada et auto pole enam sinu oma, eks see ebameeldiv on, aga juhtub harva seda (kuid siiski juhtub).

  14. #874
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

    Tsitaat Algselt postitas vennike Vaata postitust
    kui õlled ja maksud kinni taod, siis kannad mulle paypalis ja saad kohe eesti panka raha.
    lahke pakkumine, aga sain korda oma asjad seal juba:D

  15. #875
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

    http://forumserver.twoplustwo.com/29...abuse-1272388/

    Totaalne trainwreck 2+2's. 2 tüüpi ja ühe tüübi ema kõik internetis probleeme lahendamas lol.

  16. #876
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

    Päris ei jää hiljaks ju täna. Korralik ilm, mõnus ummik.

  17. #877
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

    Sa ei pääse tööle, ma ei saa koju :D

  18. #878

    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

    ilm on standard, sõiduvõtted ja/või rehvid annavad osadel inimestel soovida ja seetõttu tekivadki ummikud. põhitänavad ikka lahti lükatud

  19. #879
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

    Tsitaat Algselt postitas valgelendur Vaata postitust
    Saad kindlustada ka võõrast autot.
    Tõenäoliselt keegi ei võltsi su allkirja ega ei riku seadust, skeem aus ja seaduslik:
    ostumüügileping nr1: Sina müüd ostjale 1
    ostumüügileping nr2: ostja nr1 müüb ostjale nr 2
    jne jne
    viimane ostja läheb kogu selle ostumüügilepingu patakaga arki koos auto dokumentidega ja vormistab auto enda nimele.

    See on täiesti seaduslik tegevust ja täiesti tavaline tava inimeste poolt kelle tegevuseks on autode/sõidukite ost müük.
    Sina annad esimese ostumüügilepinguga auto üle ostjale nr 1 ja tema saab sellega auto seaduslikuks omanikuks koos kõikide kohustustega jne.
    Ainuke probleem on kui autoga rikutakse seadust ja põgenetakse, ning pole autot veel ümber vormistatud, või tehakse avarii. Siis pöördutakse sinu poole ja sa saad ostumüügi lepinguga tõestada et auto pole enam sinu oma, eks see ebameeldiv on, aga juhtub harva seda (kuid siiski juhtub).

    Tänud, sain ka tuttava käest sama kinnituse. Ei teadnudki, et nii on võimalik teha. Pealtnägijas äsja rääkis sellest ja igaksjuhuks jamade vältimiseks soovitati ARKis lasta märge teha, et sõiduk müüdud ja edasine enam ei puutu minusse. :).

  20. #880

    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

    ARK kanne ei ole õigusliku tähendusega omandisuhte osas vaid tegemist on lihtsalt riigi poolt hallatava registriga. Auto nagu tavalise vallasasja puhul muutub omanik asja üleandmisega teisele poolele. Seetõttu on autodega võimalik igasugused skeemitamised ning ilmselt antud olukord peaks varsti muutuma.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES