Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 5 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 98
  1. #1
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    DON SNG Strateegia/Üldine arutlus

    Ei leidnud paremat kohta kuhu seda teemat panna
    DON SNG
    Väike seletus kes ei tea: Double or Nothing Sit and Go-d erinevad tavalistest Sit and Go-dest sellepoolest, et raha ei saa mitte 3 vaid 5 inimest, võidusummad ei ole erinevad, kõik 5 duubeldavad oma buyini miinus reik. Minu arust tuleb olla rohkem tight kui tavalistes kuna suht paljud (Starsis vähemalt) võtavad suvalt iga kaardiga flippe, mis aitavad kaasa Sinu võidule.

  2. #2
    Õpihimuline Mängur Kasutaja rainer avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    383

    Re: DON SNG Strateegia/Üldine arutlus

    Väga hea, vähemalt algus on sinu poolt nüüd tehtud :)

    Kindlasti hakkan sellel alafoorumil silma peal hoidma. Loodan, et saame mõtteid ja ideid vahetada, kuidas olla maksimaalselt edukas DON-mängija. Ise olen ka viimase poole kuu jooksul tõsisemalt DONe mänginud. Seda pole just palju, kuid väike kogemus on ikka olemas. Edaspidi püüangi rohkem ennast SNG vallas arendada.
    Cash-game on ka tore ja huvitav ja kindlasti distsipliini nõudev, kuid suuri variatsioone ma eriti ei kannata :D
    DONid peaksid oma olemuselt olema vist vähem variatsioonirikkad? Kui ma nyyd õigesti aru olen saanud :) Igatahes hetkel tundub, et DONid sobivad mulle isiklikult rohkem kui cashmängud.

    Sellised mõtted alustuseks siis minu poolt.
    Igatahes, head duubeldamist!

  3. #3

  4. #4
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: DON SNG Strateegia/Üldine arutlus

    Selline küsimus et kuidas see värk autoriõigustega on, kas võib ära tõlkida, viide lehele alla panna, ja siia tekst siia üles kirjutada?

  5. #5
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: DON SNG Strateegia/Üldine arutlus

    Tsitaat Algselt postitas Timpz
    Selline küsimus et kuidas see värk autoriõigustega on, kas võib ära tõlkida, viide lehele alla panna, ja siia tekst siia üles kirjutada?
    jumala pärast mitte, autorikaitse tuleb kohe ja lööb sul hambad sisse

  6. #6
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: DON SNG Strateegia/Üldine arutlus

    Ära jah tõlkima hakka, tee ümberjutustus

  7. #7

    Re: DON SNG Strateegia/Üldine arutlus

    Selles artiklis oli jah päris head juttu kirjutatud.

    Aga mina ootan, et Stars tekitaks juba mõned odavamad triple or nothingud , arvan, et seal võib kah päris hästi teenida :)

  8. #8

    Re: DON SNG Strateegia/Üldine arutlus

    üks trikk veel, mis DONides peaks väga kasumlik olema: Right to first bluff ehk peale floppi AI, eelis siis OOP mängijal. Vastasel on seal ikka väga raske ilma nutsita callida. Keskmiste blindidega siis tasub blindide röövijate raised callida ja flopis AI.

  9. #9

    Re: DON SNG Strateegia/Üldine arutlus

    Kui palju siin foorumis üldse regulaarseid DoNide mängijaid on? Ise mängin hetkel Starsis 10.80 bi DoNe.

    Õhuga shoveda ei soovita. OOP bluff AI ei ole üldse hea mõte imo. See toidab ainult sel juhul kui vastane floppi ei taba. Pigem tee siis juba mingi minbet ja too chipsid väiksema riskiga koju.

    Seda artiklit olin juba varem näinud ja tegemist on väärt kirjatükiga. Tooks eriti esile ühte kuldreeglit, mille vastu eksitakse häbematult palju, kuigi tegemist peaks olema elementaarse põhitõega:

    "Sinu ülesanne bubbles ei ole mitte vastaste väljapeksmine, vaid esimese 5 hulgas lõpetamine"

  10. #10

    Re: DON SNG Strateegia/Üldine arutlus

    Aristotep, just, aga kui tihti tabab vastane floppi? ja niimodi, et tal on TPTK või parem, et ta julgeks shove callida ja callida DONis kui ta ise tuli blinde varastama? 10-20%? Obv ei kasutaks suur stäkk vs suur stäkk situatsioonis, aga neid situatsioone tuleb ikka omajagu ette. Mängu jooksul tunde järgi kasutada 1-2 korda on minu arust vägagi ok.

    Ise regulaarselt ei mängi

  11. #11

    Re: DON SNG Strateegia/Üldine arutlus

    tema artiklite tõlkimisest oli pokernewsi foorumis kunagi juttu http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic1220/
    seal on see asi küll suht soiku jäänud

  12. #12
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: DON SNG Strateegia/Üldine arutlus


  13. #13
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: DON SNG Strateegia/Üldine arutlus

    ma ka 5.40 DON regular, keegi veel peale minu ja aristotep?

  14. #14
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: DON SNG Strateegia/Üldine arutlus

    Tsitaat Algselt postitas kilu6
    lol

    ma ka aeg-ajalt mängin neid, aga üldiselt vähe, mulle meeldib võimalus lauast lahkuda, kui enam ei viitsi :)

  15. #15

    Re: DON SNG Strateegia/Üldine arutlus

    Toksin ka 5.40- DON-e mõnel üksikul laual. Timpzi ma juba silmasin mingis lauas igatahes :P

  16. #16
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: DON SNG Strateegia/Üldine arutlus

    mängin done, madalaid 1.20-3.30 coolerid ja tavalisi

    et siin mõni teadjam mees võiks õpetusvideo teha:)

  17. #17
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    368

    Re: DON SNG Strateegia/Üldine arutlus

    Starsist:
    DONide mängime on nagu igavene bubble :)
    Olen mänginud alates 1.10 kuni 54$... hetke seisuga on nii, et 10nest mängijast on 20+ levelil alati igas lauas vähemalt 5 regulari, kes tavaliselt toksivad 30 lauda korraga. Mäng on kõigil standartne ja bluffima tullakse vb 20 korrast 1l. Tüüpiline on see, et regularid ootavad premium kätt ja siis siis jälle standart. Lõppfaasis muutuvad looseimaks ja raise AI A5s alates on tavaline,igalt postsioonilt(alates 7handed). Rohkelt mängivad ka postiooni,MP3,CO AI on tihedam nähtus BTNi oma,sest seda callitakse looseimalt.
    DONid on siiski enamasti lõpus bingo ja heakaardi kombinatsioon-kui kumbki hästi välja ei tule,siis söövad su blinded. Keskmine käte arv 1s mängus on 45-70(pean silmas tavalisi,mitte turbosid); olen saanud ka mäele ka ala 18 käega ning teinud ka 128 maratoni.
    Minu kogemus antud mängudes piirdub ainult ala 1700 SNG ga. Heal päeval äärmiselt tootlik,halvemal on targem mitte näppida ning downswingi või brake eveni läbi mängimine võtab tavaliselt vähemalt 300 sng (räägin enda eest).
    Isiklikult loobusin hetkel nendest,kuna viimased 2nädalat on liiga crazy - 10nes DONis oli 1 mängu jooksul 7 x!!! AA; suured paarid vs suured paarid koguaeg ja natuke jaburaks on see mootor näpitud seal jälle...
    PS! alguse edust ärge pilvedesse minge, sest enamasti jõuab rahadesse rohkem newbisid,kui regulare-NB! ma ei väida, et mootor on rigged,lihtsalt kuidagi juhtub newbye ALATI tagas olles hittima või kui on ees,siis seda jääb ka lõpuni.

  18. #18
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: DON SNG Strateegia/Üldine arutlus

    Tsitaat Algselt postitas EdgarP
    Starsist:
    PS! alguse edust ärge pilvedesse minge, sest enamasti jõuab rahadesse rohkem newbisid,kui regulare-NB! ma ei väida, et mootor on rigged,lihtsalt kuidagi juhtub newbye ALATI tagas olles hittima või kui on ees,siis seda jääb ka lõpuni.
    Kui madalamal tasemel ainult mõni regular ja rohkelt uustulnukaid, siis see on ju loomulik, et neid algajad jõaub palju rahadesse, sest regulare eriti pole.

  19. #19

    Re: DON SNG Strateegia/Üldine arutlus

    Olen ise justkui sarnast asja kogenud. Mingi 4 korda olen mõne nädalaste vahedega alustanud DON-ide mängimist. IGA kord on olnud nii, et esimesel ja kuidagi veel teisel päeval on võidu protsent suhteliselt suur ja kõik hästi. Aga siis nagu puuga lööödud, mitte ükski suures eduseisus olev käsi vajalikul hetkel vastu ei pea ja miinused järjest tulevad. Imelik igatahes. :)

  20. #20
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: DON SNG Strateegia/Üldine arutlus

    mul oli siin viimase 3 päeva jooksul selline swing et jube, 5.40 DONidega 66$ kahjumit mingi 30 turnaga, sis mängisin selle järgmiste päevadega tasa

Lehekülg 1, kokku 5 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES