Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 24, kokku 24 EsimeneEsimene ... 14222324
Näidatakse tulemusi 461 kuni 465, kokku 465
  1. #461

    Re: Vapsik stake jahil

    Damn...
    No stats, no meta :D

  2. #462

    Re: Vapsik stake jahil

    Annan igaks juhuks siingi teada, et rahakanne on käes. Pikemalt hiljem.

  3. #463

    Re: Vapsik stake jahil

    Tsitaat Algselt postitas taipupole
    Annan igaks juhuks siingi teada, et rahakanne on käes. Pikemalt hiljem.
    ootaks ka ülevaadet õpetaja silme läbi :)

  4. #464

    Re: Vapsik stake jahil

    Patt oleks pärast sellist kasumiprotsenti kurta. Ja polegi midagi kurta. Ainult positiivsed tunded ja seda eelkõige Vapsiku enda pärast, kes tundub väga meeldiva ja ausa inimesena. Seda viimast võib veel eriti rõhutada ja ma pean seda selliste tehingute puhul väga oluliseks.

    NL25 tulemust ei oska ma hinnata, sest mängisin seda väga vähe, et erilist winrate’i pilti ei oma. Samuti olen võrdlemisi kindel, et sellel tasemel võitev mängija ei konda seal kaua. Seetõttu oli kogu selle aja jooksul veidi üllatav, et Vapsikul oli nii palju probleeme NL50s võitmisega, sest olin võrdlemisi kindel, et kuigi BB/100 kohta võib olla isegi kaks korda väiksem, siis positiivseks jääb see ikka. Sample on muidugi võrdlemisi väike, et midagi väga oletada, kuid paar lahendust pakuks välja küll, kuid seda eraviisiliselt.

    Miks tehing edukas oli? Ma polnud seda teemat varem eriti lugenud, kuid juba stake’i postituses paistsid silma paar-kolm asja, mis mulle mängupõhiselt ei meeldinud, kuid mille parandamine tundus võrdlemisi kerge. Esimese sessi lõpuks oli mul kirjas kuskil 15 suuremat ja pisemat märkust, millel kas lühemalt või pikemalt peatusime. 15 märkust ei tähenda, et need olnuks leakid, vaid olukordi annab lahendada erinevalt ja mõnikord on kasu sellestki, kui neid teisi võimalusi pakutakse. Samuti tundub, et Vapsik ise soovis väga areneda ja tahtis kaasa mõelda ning enda arvamust proovida, mis on ülioluline (nagu öeldud: olukordi annab lahendada erinevalt, tähtis on põhjendus, et miks nii teha).

    Edasi läks kõik juba libedalt.

    Mis edasi? Tõenäoliselt tasub nati NL25 teha ja siis soovitaks NL50 peale üle minna. Kasvõi poolvägisi. Loomulikult olen endiselt valmis kas enda sesse näitama või ise vaatama või käsi analüüsima, kui vaid aega on.

    Mida veel? Ülikooli ära mitte mingil juhul tagaplaanile jäta: pokker võib olla, kuid haridus (ja sellega koos sõbrad jms) peab olema. Muud vist polegi.

  5. #465
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Vapsik stake jahil

    Kuna NL-50 käis natukene närvidele, siis mõtlesin, et mis seal ikka ja lasin 100k kätt täis (alguse 10k kätt vist on enne seda tehtud, kui taipupole käest coachimist sain, aga samal ajal ma usun, et jooks on ülekeskmise olnud, seega ma usun, et see winrate võib üsna adekvaatne olla. Punane joon jookseb enam-vähem breakevenis ning EV joonest olen mõnevõrra üleval pool):


Lehekülg 24, kokku 24 EsimeneEsimene ... 14222324

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES