Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 10, kokku 53 EsimeneEsimene ... 8910111220 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 181 kuni 200, kokku 1041
  1. #181
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    ajuvaba juttu tuleb siit päris palju, elusees ei usu, et mingid kõrguse kartuse paranoiad krdi vannitoas või mingid hullumajja sattunud, kuna kanepit suitsetanud? wtfff
    cracki suitsetasite/süstisite vb?

  2. #182
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Ranka sa unustad ühe kõige minimaalsema detaili ära kogu selle "issand, mul oli nii hirmus" näite juures. Kui kanep oleks legaliseeritud(mida ma ei poolda Eestis lähitulevikus), siis tänu kontrollile ja valikule sa saaksid ise valida letist, mis toodet sa tahad. Kas võtad õlut, viina või piiritust. Praegu suitsetad seda sitta, mis Vasja otsustab sulle anda ja on kogu lugu.Lisaks vanusepiirang on kergemini sätestatav, mis on ülitähtis aspekt tegelt.

    PS. karupoeg, mis ayahuasca meeliavardavast toimest arvad? Ise jood/suitsetad(tubakat) btw? Biased oled Vandalari suunas või üleüldiselt narkootiliste ainete?
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 25.11.12 at 23:13

  3. #183
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 315

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Võib-olla küll. Ei ole legaalset kraami proovinud.

  4. #184
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Ma olen oma elu elanud nii nagu ta mul on. Ma ei ole just eriline winner ja pole kunagi tahtnud ollagi. Näidake fcking natukegi respekti inimese vaba valiku suhtes.
    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Kanep on kasulik
    esmaspäevahommikune huumorinurk.

    säti latt hästi madalale, siis ei pea kunagi pettuma lol.

  5. #185
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Finally, A Politician Admits That Winning The Drug War Is "Impossible"

    Mr Calderón’s comments sum up what seems to be a growing consensus: stopping or even seriously reducing drug consumption has so far proved impossible, so it is time to focus on ways of making that consumption less harmful. That sort of thinking has been fashionable for a long time on the demand side, with innovations such as needle exchanges and methadone replacement now common in many rich countries. The next step is to explore legal ways of managing the supply side, as Colorado and Washington have recently voted to do.

  6. #186
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    A kui suur tõenäosus on, et diilerini oli jõudnud mingite "lisanditega" kraam, kui nii mõnigi koges paanikahooge?

  7. #187

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    A kui suur tõenäosus on, et diilerini oli jõudnud mingite "lisanditega" kraam, kui nii mõnigi koges paanikahooge?
    olen kogenud paanikahoogu (see maailm pole reaalne) amsterdami coffe shopis ostetud-tõmmatud kraamiga. Ka ennem seda oli kanepiga kokkupuuteid olnud.

  8. #188
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    ausalt ma ei viitsi enam seda juttu siisa tagasi trükkida. olin oma arvamust väljendamas ca 2000 tähemärgiga kui kõik peresse läks ja koga teksti kustutasin. ühesõnaga tahtsin teid kõike perse saata. fakk. närvi ajab kui oma lollimatki mõttet ei suuda edasi anda.

  9. #189

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    järgmine kord vajuta ctrl+z ja tekst tuleb tagasi :)

  10. #190

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Oijah...ma luban teile, et need jutukesed siin kanepisõltlaste hullumajas lõpetamisest on täielik bs. Olen kindel, et enamustel, kes siin sõna on võtnud selles võtmes, tegelikult igasugune kogemus puudub (mingi 5 aastat tagasi korra kvartalis ei ole kogemus) ja nad ei tea tegelikult asjast mitte midagi. Need kolm sõpra, kes siin kellegil hullaris lõpetasid, oleksid seda varem või hiljem nii ehk teisiti teinud, kuna kupli all ei olnud arvatavasti juba varem kõik korras. Olgu selleks detonaatoriks siis alkohol, kanep või palderjanitee.
    Q_q postis on enamus ära öeldud ja vandalar on harilik smoker, kes on lihtsalt kuskilt teiselt planeedilt oma mõttemaailma ja arusaamadega :) Tema kanepilembusega ei ole siin midagi pistmist.
    Kirjutasin tegelikult väga pika jutu valmis, kuid oma suurte sõrmedega suutsin selle nutikal eest ära kustutada ja enam ei viitsi uuesti pihta hakata.

    Edit: krt, tegelt homme arvuti taha saan, siis kirjutan uuesti.
    krt, ei viici tervet teemat läbi lugeda, aga....
    Olen ikka kursis küll asjadega. tegin isegi mingi periood - ca 6 kuud iga kuiselt st 3-4x kuus õit. see jääb ca 10a tagusesse aega.
    Minupoolest kimugu edasi, kes tahavad aga legaliseerimine on BS. See, et alko on legaalne, ei ole agrument. Iga mõistusega inimene peaks sellest aru saama. Mingi potheadide nõrk argument.
    Kui ma ütlesin ennist, et meil on näide siit foorumist, siis pidasin just Vandalari silmas. No WTF jutt see on, et ma ei tahagi raha/edukust jms, ma olen rahul oma "õielise" eluga? See on standard potheadi vabandus oma failimisele!!!
    Igaüks tahaks tolmuahvi S AMG-d, andu graafikuid jms. See jutt, et oled rahul kuskil muldonnis ja kuulad linnulaulu ja FBI sind kätte ei saa on ehe näide et pot is good, mkay?
    Viimati muudetud vsiu100 poolt : 26.11.12 at 08:37

  11. #191
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    krt, ei viici tervet teemat läbi lugeda, aga....
    Olen ikka kursis küll asjadega. tegin isegi mingi periood - ca 6 kuud iga kuiselt st 3-4x kuus õit. see jääb ca 10a tagusesse aega.
    Minupoolest kimugu edasi, kes tahavad aga legaliseerimine on BS. See, et alko on legaalne, ei ole agrument. Iga mõistusega inimene peaks sellest aru saama. Mingi potheadide nõrk argument.
    Kui ma ütlesin ennist, et meil on näide siit foorumist, siis pidasin just Vandalari silmas. No WTF jutt see on, et ma ei tahagi raha/edukust jms, ma olen rahul oma "õielise" eluga? See on standard potheadi vabandus oma failimisele!!!
    Igaüks tahaks tolmuahvi S AMG-d, andu graafikuid jms. See jutt, et oled rahul kuskil muldonnis ja kuulad linnulaulu ja FBI sind kätte ei saa on ehe näide et pot is good, mkay?
    Sorry for OT, aga kui Vandalar kunagi poti ei oleks teinud, kas tal siis oleks S AMG ja andu graafikud :D?

  12. #192

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    krt, ei viici tervet teemat läbi lugeda, aga....
    Olen ikka kursis küll asjadega. tegin isegi mingi periood - ca 6 kuud iga kuiselt st 3-4x kuus õit. see jääb ca 10a tagusesse aega.
    Minupoolest kimugu edasi, kes tahavad aga legaliseerimine on BS. See, et alko on legaalne, ei ole agrument. Iga mõistusega inimene peaks sellest aru saama. Mingi potheadide nõrk argument.
    Kui ma ütlesin ennist, et meil on näide siit foorumist, siis pidasin just Vandalari silmas. No WTF jutt see on, et ma ei tahagi raha/edukust jms, ma olen rahul oma "õielise" eluga? See on standard potheadi vabandus oma failimisele!!!
    Igaüks tahaks tolmuahvi S AMG-d, andu graafikuid jms. See jutt, et oled rahul kuskil muldonnis ja kuulad linnulaulu ja FBI sind kätte ei saa on ehe näide et pot is good, mkay?
    Möh? Mina näiteks ei taha S AMG-d, kui see tähendaks 12-16h tööpäevasid. Ei taha ka kaatrit ja villat Hispaaniasse, kui see tuleb vaba aja ja tervise arvelt. Kas see teeb minust potheadi? Hälviku? Elus failinud kodaniku? Ma ei saa üldse aru, mis seos on sellel hetkel pistmist antud teemaga?

    Inimesi on erinevaid ja kõik ei pea vajalikuks tervet oma elu tööga sisustada, et varakult hauas lõpetada. Mulle meeldib näiteks väga oma vaba aeg ja olen teadlikult lükanud tagasi paremaid pakkumisi, et säilitada seda vabadust. See ei tee minust laiska inimest ega elus failinud kodanikku. Ma võiks vastupidiselt väita, et enamik inimesi tänapäeval on keskendunud liigselt oma karjäärile ja mammona kokku krabamisele ja tänu sellele elus konkreetselt failinud, kuna ei suuda nautida enam linnulaulu ja muldonni rustikaalselt mugavust.

    Sry for OT.

  13. #193
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 315

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Möh? Mina näiteks ei taha S AMG-d, kui see tähendaks 12-16h tööpäevasid. Ei taha ka kaatrit ja villat Hispaaniasse, kui see tuleb vaba aja ja tervise arvelt. Kas see teeb minust potheadi? Hälviku? Elus failinud kodaniku? Ma ei saa üldse aru, mis seos on sellel hetkel pistmist antud teemaga?

    Inimesi on erinevaid ja kõik ei pea vajalikuks tervet oma elu tööga sisustada, et varakult hauas lõpetada. Mulle meeldib näiteks väga oma vaba aeg ja olen teadlikult lükanud tagasi paremaid pakkumisi, et säilitada seda vabadust. See ei tee minust laiska inimest ega elus failinud kodanikku. Ma võiks vastupidiselt väita, et enamik inimesi tänapäeval on keskendunud liigselt oma karjäärile ja mammona kokku krabamisele ja tänu sellele elus konkreetselt failinud, kuna ei suuda nautida enam linnulaulu ja muldonni rustikaalselt mugavust.

    Sry for OT.
    Siia sobiks too Dalai-Laama ütlus, mis kõlas umbes nii: inimesed hävitavad oma tervise, et saada raha. Raha investeerivad nad uuesti tervisesse. Pidevalt muretsevad tuleviku pärast ja unustavad oleviku ning kokkuvõttes nad ei ela tulevikus ega olevikus ning surevad nii nagu nad ei oleks elanudki.

    Tundus su jutt kuidagi tema ütluse kopeering.

  14. #194

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Sorry for OT, aga kui Vandalar kunagi poti ei oleks teinud, kas tal siis oleks S AMG ja andu graafikud :D?
    ei oleks. aga tal oleks võimalus(imepisike) midagigi saavutada. See aeg kui ringi "tripid" ei ole sa võimeline suurt midagi ära tegema/saavutama ning kui seda aega liialt palju tuleb, siis ei olegi aega elada. Elad oma rohelises mullis ja sulle tundub et elu on ilus. Mida rohkem sa seal mullis oled, seda vähem tahad tegelikust elust osa võtta.
    Ma ei ütle, et ärge suitsetage. Olen isegi teinud ja vbolla teen kunagi veel. Aga selle propageerimine ja legaliseerimise pooldamine on idiootsus.

    Vbolla leian kontakti selle endise diileri ja hullumaja kliendiga(vist on peale pikka ravi adekvaatne) ja lasen tal oma kogemustest rääkida, kui ta nõus on.

  15. #195

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Möh? Mina näiteks ei taha S AMG-d, kui see tähendaks 12-16h tööpäevasid. Ei taha ka kaatrit ja villat Hispaaniasse, kui see tuleb vaba aja ja tervise arvelt. Kas see teeb minust potheadi? Hälviku? Elus failinud kodaniku? Ma ei saa üldse aru, mis seos on sellel hetkel pistmist antud teemaga?

    Inimesi on erinevaid ja kõik ei pea vajalikuks tervet oma elu tööga sisustada, et varakult hauas lõpetada. Mulle meeldib näiteks väga oma vaba aeg ja olen teadlikult lükanud tagasi paremaid pakkumisi, et säilitada seda vabadust. See ei tee minust laiska inimest ega elus failinud kodanikku. Ma võiks vastupidiselt väita, et enamik inimesi tänapäeval on keskendunud liigselt oma karjäärile ja mammona kokku krabamisele ja tänu sellele elus konkreetselt failinud, kuna ei suuda nautida enam linnulaulu ja muldonni rustikaalselt mugavust.

    Sry for OT.
    Jah, prioriteedid peavad paigas olemas ja keegi pole sind potheadiks kutsunud.
    Sul on tõenäoliselt hea töökoht, naine(vbolla lapsed)/meessõber(?), oma kodu, auto jms. Ma väidan, et ühel tõsisel potheadil, kes igapäevaselt kimub, ei saa neid asju kunagi olema.

  16. #196
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    See aeg kui ringi "tripid" ei ole sa võimeline suurt midagi ära tegema/saavutama ning kui seda aega liialt palju tuleb, siis ei olegi aega elada.
    mis? see on meelelahutus ju!

  17. #197

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    mis? see on meelelahutus ju!
    yep, aga kui iga päev meelt lahutada, siis ei ole aega, võimekust ja võimalust head/normaalset elujärge saavutada ja järglasi saada.

  18. #198

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    http://forte.delfi.ee/news/varia/kak....d?id=65318764

    ( Click to show/hide )


    Loodetavasti saab selle "legaliseerimise BS-i" osas lähiajal selguse majja.

  19. #199
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    ei oleks. aga tal oleks võimalus(imepisike) midagigi saavutada. See aeg kui ringi "tripid" ei ole sa võimeline suurt midagi ära tegema/saavutama ning kui seda aega liialt palju tuleb, siis ei olegi aega elada. Elad oma rohelises mullis ja sulle tundub et elu on ilus. Mida rohkem sa seal mullis oled, seda vähem tahad tegelikust elust osa võtta.
    Ma ei ütle, et ärge suitsetage. Olen isegi teinud ja vbolla teen kunagi veel. Aga selle propageerimine ja legaliseerimise pooldamine on idiootsus.

    Vbolla leian kontakti selle endise diileri ja hullumaja kliendiga(vist on peale pikka ravi adekvaatne) ja lasen tal oma kogemustest rääkida, kui ta nõus on.
    Asi on selles, et kõik inimesed, kes poti suitsetavad, ei ole automaatselt Vandalarid. Enamik Beavis & Buttheadi tüüpi stonereid on juba enne seda natuke udud olnud. Enamik mingil määral intelligentseid suitsetajaid teevad seda mõõdukalt, sest mõttetu on kogu oma aega pilves olemisele raisata ja nad saavad sellest aru. Pot ei ole kindlasti nii tugev droog, et selle kütkest vabaneda on üle mõistuse raske. Kes seda ei suuda, on lihtsalt nõrgad isendid(imho). Ma tean ka stonereid, kes peale aastaid suitsetamist on jätkuvalt ilmselt teravamad kui 99% siinseid foorumlasi, aga see ei tähenda, et sellest saab kohe üldistavaid järeldusi tegema hakata nagu sa negatiivsete näidetega üritad hetkel teha.

    Legaliseerimist saab ka mõistlikult pooldada, sest sellel on tõesti omad olulised positiivsed küljed, aga obv on negatiivsed ja lõppkokkuvõttes sellest ei saa asja. Parima variandina võiks ilmselt hakata koolides näitama videosid hiirte peal tehtud katsetest erinevates vanustes. Kui näidata mingeid suvalisi persesuitsetand indiviide, siis on kerge mõelda, et "minuga seda ei juhtu nkn, ma olen palju kõvem vend", sest see on osaliselt tõsi, väikese osaga juhtubki midagi ränka. Aga kui näed reaalselt, et 14-aastaselt suitsetama hakates on ajukahjustus kordades suurem tulema kui see kui ootad vähemalt 18. eluaastani(parem oleks obv 21, aga seda on natuke optimistlik loota), siis võib seda juba progressiks pidada. Selle kõige juures on kõige kurvem see, et see ei lähe üleüldise anti-propagandaga kuidagi kokku ja tõenäosus, et selline asi lähiaastatel juhtub, on komakohtades. Vb on üldse halb idee, aga see kuidas hetkel asjadele lähenetakse ei vii ka kuskile...

  20. #200
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    See on nii diip teema, et siin jääbki arutelu ilma kindla lõputa kestma... Üks ütleb ühte, teine teist ja nii see jääbki...
    Ise tean inimesi, kes ca 10 aastat igapäevaselt suitsetanud. Istuvad väga korralikel töökohtadel, teevad oma tööd väga hästi ja üldiselt oma eluga väga heal järjel (harjumuseks saanud, et peale tööd üks pingeid maandav joint näiteks). Mis ma tahan öelda - kui sa oled udu, siis sa jääd ka uduks suitsetades. Kui sul mõistus peas, suudad oma kohustusi stabiilselt täita, siis seda suudad sa ka teha, kui sa oled regulaarne pothead. Simple as that.

    Kõik on ikka sinu isikuomadustes kinni, kõikidele ei sobi see suitsetamine... See on nii individuaalne

Lehekülg 10, kokku 53 EsimeneEsimene ... 8910111220 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES