Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 11, kokku 53 EsimeneEsimene ... 91011121321 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 201 kuni 220, kokku 1041
  1. #201

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    olen nõus, et kui mõistus peas ja harva teha, siis pole midagi hullu.
    aga väita, et ju neil oli juba enne midagi viga, on vale.
    üks oli väga geniaalne tegelane, teine samuti täiesti ok tüüp. kumbki polnud ennem uudu ja mõlemad olid ülikoolideski edukad(kumbki ei lõpetanud imo aga kindel pole). seega oleneb inimesest ja ei saa öelda, et enne tarvitamist midagi kellelgi viga oleks.

  2. #202
    Grinder Kasutaja totaldonk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    914

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    i guess im lucky then :D

  3. #203
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas eddi Vaata postitust
    See on nii diip teema, et siin jääbki arutelu ilma kindla lõputa kestma... Üks ütleb ühte, teine teist ja nii see jääbki...
    Ise tean inimesi, kes ca 10 aastat igapäevaselt suitsetanud. Istuvad väga korralikel töökohtadel, teevad oma tööd väga hästi ja üldiselt oma eluga väga heal järjel (harjumuseks saanud, et peale tööd üks pingeid maandav joint näiteks). Mis ma tahan öelda - kui sa oled udu, siis sa jääd ka uduks suitsetades. Kui sul mõistus peas, suudad oma kohustusi stabiilselt täita, siis seda suudad sa ka teha, kui sa oled regulaarne pothead. Simple as that.

    Kõik on ikka sinu isikuomadustes kinni, kõikidele ei sobi see suitsetamine... See on nii individuaalne
    sa ütled, et ma olen udu??????
    :)

  4. #204

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    Jah, prioriteedid peavad paigas olemas ja keegi pole sind potheadiks kutsunud.
    Sul on tõenäoliselt hea töökoht, naine(vbolla lapsed)/meessõber(?), oma kodu, auto jms. Ma väidan, et ühel tõsisel potheadil, kes igapäevaselt kimub, ei saa neid asju kunagi olema.
    fair enough.

    Samas ma arvan, et Vandalarile pole mõtet siin nõiajahti pidada. Las suitsetab, kui tahab, mind see isiklikult ei häiri. Postitused on küsitava väärtusega, aga see selleks.
    Palju häirivam on minu jaoks, kui rahvavaenlane tuleb peale kolmandat bocki ja teeb oma tavapärased 3-4 täiesti debiilset ja sisutühja postitust.
    Kui nende kahe foorumiliikme põhjal teha üldistusi, siis tundub alkohol olevat inimese jaoks palju kahjulikum.

  5. #205

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    fair enough.

    Samas ma arvan, et Vandalarile pole mõtet siin nõiajahti pidada. Las suitsetab, kui tahab, mind see isiklikult ei häiri. Postitused on küsitava väärtusega, aga see selleks.
    Palju häirivam on minu jaoks, kui rahvavaenlane tuleb peale kolmandat bocki ja teeb oma tavapärased 3-4 täiesti debiilset ja sisutühja postitust.
    Kui nende kahe foorumiliikme põhjal teha üldistusi, siis tundub alkohol olevat inimese jaoks palju kahjulikum.
    aga siinkohal saab vahet teha. ühe puhul on aru saada, et on juua täis ja sa ei võta sel hetkel tema juttu tõsiselt.
    teine räägib oma jutte tõsine nägu peas ja mõtlebki nii. seda inimest ei saa mingil hetkel tõsiselt võtta.

  6. #206
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    aga siinkohal saab vahet teha. ühe puhul on aru saada, et on juua täis ja sa ei võta sel hetkel tema juttu tõsiselt.
    teine räägib oma jutte tõsine nägu peas ja mõtlebki nii. seda inimest ei saa mingil hetkel tõsiselt võtta.
    Lisaks üks surub oma temaatikat ja ideaale peale, teine niisama lällab.

  7. #207

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Väga terve mindsetiga inimese ja skisofreeniku või põhjajoonud pumpsi vahel on pikk vahemaa. Iga joint, õlu, triip ja komm, pizza, energiajook jne. liigutavad tarbijat seda teed mööda natuke edasi. Kuna see toimub enamusel meist nii aeglaselt, siis suudame kohaneda iga uue olukorraga ja ei mäleta enam nii hästi eelmist. Võibolla alles pikema aja järel vaatame, et kunagised ambitsioonid elus on asendunud eneseõigustuste ja teiste süüdistamisega, terav mõistus ja hea eneseväljendusoskus on asendunud teiste jutu kordamise ja minevikuheietustega, trimmis keha on asendunud lodeva pekiga, värskus ja eluenergia on asendunud unetuse ja hommikuste rögahoogudega ja kassimistega.
    Taustaks pidev enesele valetamine ja mingisuguse tuttava eeskujuks toomine, kes samasuguse elustiiliga 100 aastaseks on elanud. End kogemus on selline, peale aastast kommirallit varajases nooruses panin konkreetselt lahkumisavalduse lauale, sest 8-17 töö oli ajus nii mõtetuks muutunud. Eks mul on siiamaani lihtne ennast õigustada, aga kui mõelda, millise õhinaga ma seda tööd alguses tegema hakkasin ja kui kiiresti üles liikusin, siis ....

  8. #208
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    ( Click to show/hide )

    Kirjutan kahe käega alla. Võtab kogu selle teema ja eriti kanepiga seonduva hästi kokku. Rohkem polegi nagu midagi öelda. Alkoholi teemast võiks samamoodi pikemalt jaurata. Häirib, millise pailapsena ja normina seda ühiskonnas kujutatakse. Teeme paar õlle ja kõik on fine. S***agi, minu puhul võib see lõppeda kuradi 2-3 päevase tsükliga. See on ka vist ainus lembus/pahe, millest isiklikult võitu ei saa kuni elu lõpuni välja, aga no ega ei morjenda ka väga. Samas eks samamoodi taandub see sellele, kuidas selle lembuse kõrvalt oma eluga hakkama saadakse jne, et liigselt ei sega. Eks ma kõlan vb silmakirjalikult, aga lihtsalt see nö ühiskondlik või sotsiaalse grupi surve alkoholi tarbimisel on alati hästi suur ja õigustatud, sügavalt sisse kodeeritud meisse.

    Eks see ideaalne tasakaal taandub jälle sellele mõistlikule tarbimisele jne. Üldiselt lihtsalt, legaalsed uimastid nagu nikotiin ja alkohol teevad ikka kõvasti rohkem kurja kui mingi roheline piibutäis.

  9. #209

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Lisaks üks surub oma temaatikat ja ideaale peale, teine niisama lällab.
    Võimalik, kuigi ma pole kunagi isiklikult tundnud, et Vandalar midagi otseselt peale suruks või agiteeriks.

    Samas oletame, et ühel hetkel keelatakse alkoholi müük ära, tuleb uus kuiv seadus. Kui paljud kasutajad hakkaksid siis oma emapiimaga kaasa antud õigust taga ajama, et nad saaksid õlut ja viina edasi juua?

  10. #210
    Grinder Kasutaja totaldonk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    914

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    olen veidike üle 2a pmst igapäevaselt suitsetanud, suurimaks probleemiks vb hommikuti vara ärkamine, peale 11ndat jätsin kooli pooleli (siis hakkasin ka suitsetama), et pokkerit mängida, järgmine aasta läksin 12ndasse tagasi, olin juba veidike üle 1a suitsetanud iga päev ja kartsin veidi, kas saan hakkama. võta aga näpust, tulemused olid väga head, kohal käisin ainult siis kui olid tööd või midagi. eesti keele riigieksam läks perse, sain vaid 57punkti, kuid tean, et olen kõvasti parem. Proovieksamid kõik 75p vähemalt. Üleüldse, kui oleksin tahtnud paremat, oleksin vabalt saavutanud (üleüldiste hinnete osas. See aasta läksin uuesti kooli Tarkvara arendust õppima, küll mitte kõrgharidus. Erialaseid aineid pole veel eriti olnud aga hinded muidu siiani veel ikka tublid 4-5. And still tokin' :)

  11. #211
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    ei oleks. aga tal oleks võimalus(imepisike) midagigi saavutada. See aeg kui ringi "tripid" ei ole sa võimeline suurt midagi ära tegema/saavutama ning kui seda aega liialt palju tuleb, siis ei olegi aega elada. Elad oma rohelises mullis ja sulle tundub et elu on ilus. Mida rohkem sa seal mullis oled, seda vähem tahad tegelikust elust osa võtta.
    Ma ei ütle, et ärge suitsetage. Olen isegi teinud ja vbolla teen kunagi veel. Aga selle propageerimine ja legaliseerimise pooldamine on idiootsus.

    Vbolla leian kontakti selle endise diileri ja hullumaja kliendiga(vist on peale pikka ravi adekvaatne) ja lasen tal oma kogemustest rääkida, kui ta nõus on.
    Tegelik elu? Please explain, sest elu ongi tegelik ja see, et sina tahad hommikul kell 7 tööle minna, laene võtta, naisele kasuka ostmise nimel rabanduse saada ja sõpradega iga nädalavahetus sünnipäevi tähistada, ei tähenda, et minu valik ei oleks kuidagi vähem elu.
    Pealegi, ma võin julgelt ütelda, et ma olen väga heas vormis ja minu jõu näitajad olid nii ganja aegadel kui ka praegu tublisti üle keskmise. PS. Ühes postis ütled, et pothead ei saa järglaste tegemisega hakkama? Da fuck sul viga on mees, oled mingi spetsalist või, et nii julgelt sõna võtad? Tee kerge google ja uuri kui palju lapsi Bob Marley omale jõudis valmis treida ja uuri ka seda kui palju ta suitsetas kanepit.
    Viimati muudetud Vandalar poolt : 26.11.12 at 17:22

  12. #212

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Kas süüdimatu laste treimine peaks savupoisse heast küljest näitama? Või eesmärkide ja ambitsioonideta, ilma normaalse inimtegevuseta lihtsalt vegeteerimine? Valik on see kindlasti, aga ma seda positiivseks eeskujuks kindlasti ei peaks.

    Rabanduse saamine on teine äärmus, edukas olla saab ka vägagi vabalt ilma liigse pingutuseta.

  13. #213
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Loksutaja avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    HUNL+2 cards
    Postitusi
    448

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas eddi Vaata postitust
    Ise tean inimesi, kes ca 10 aastat igapäevaselt suitsetanud. Istuvad väga korralikel töökohtadel, teevad oma tööd väga hästi ja üldiselt oma eluga väga heal järjel (harjumuseks saanud, et peale tööd üks pingeid maandav joint näiteks).
    ilmselge liialdus või kellegil sõidab juba korrrrrrrrrrrrralikult

  14. #214

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    vsiu100 jättis küll väga halva mulje endast aga mida ma hälvikust pothead ikka tean. Vahet pole, et teen ise endale mitme nädalasi pause olen ikkagi elus feilinud, sest pokkerit mängin endiselt micros ja tööl käin soomes ehitmas.
    Enesetapu mõtted tulevad kohe pähe :(

  15. #215

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    Arvatavasti enam noortele kanepit ei müü ja oma kriminaalsed teod lõpetanud.
    On ta tõesti seda teinud?


    Muidu on aga liigagi palju ülemõtlemist, ehk teistsugusel arvamusel olekut võetakse automaatselt kui pealesurumist ja vahel koguni kui rünnakut enda arvamuse või isiku vastu.

  16. #216

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    see noortele oli vast liialdus, aga kasvatanud ta on ja selle eest ka karistada saanud (imo ei ole ta seda ka kunagi varjanud).

    Mu point oligi jah pigem see, et katsuks nüüd jääda mõistlikkuse ning topicu piiresse. praegu selline foorum vs vandalar madistamine, mis ei vii kuhugi. Tema arvamus on meile teada ning imo ei ole ta meile kellelegi seda peale surunud vaid lihtsalt oma vaateid kaitsnud ja so be it.

    ja paremuse poole pealt vaadates.... vähemalt ei taha ta astmelist tulumaksu

  17. #217

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    muuseas, tulles isikliku kogemuse juurde, siis üks periood viibisin pikemalt ca 5 kuud hawaiil. Ja no seal sai ikka kanepit tõmmatud küll rohkem kui peaks. Mäletan, et üks nädal läks 3 peale ligi 20g. Kuna see oli selline puhkuse aeg, siis vast võis lubada ning erilisi tagajärgi mu tervisele ei ole toonud (erinevalt alkoholist....)

    Ühesõnaga erilist sõltuvust küll ei tekkinud (kanep ongi tegelt oluliselt vähem sõltuvusttekitav kui nt nikotiin või alkohol), kuid n.ö. huvi paljude asjade vastu tol perioodil kadus küll. Trenni ei viitsinud teha, maailmas toimuv ei kottinud. Samas sealne elulaad toetab meeletult sellist käitumist, sest lets face it, sa elad paradiisis, paljad naised 24/7. Inimestel raha on ja elu on nagu lill. Ehk siis see, mille nimel valge mees rabab 24/7 (nt ranka toodud dalai laama jutt) on nende reaalsus.

  18. #218
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    kanjamehed võiks samamoodi nagu vikerkaaremehed ennast tagaplaanil hoida mitte tormata paraadile. Kõik oleks rahul ja elu läheks edasi. Aga ikka on vaja mõnda kuulutajat kes nõuab legaliseerimist ja vaidleb, kui keegi ütleb, et narko on paha.

  19. #219
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    sa ütled, et ma olen udu??????
    :)
    Haha, ei ütle. Said aru küll mis ma mõtlesin (?).

    Edit: kogu mu jutt põhines pikaajalises regulaarses suitsetamises, mitte see, et korra kuus teen või paar korda elus olen teinud.
    Viimati muudetud eddi poolt : 26.11.12 at 20:15

  20. #220
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus



    Oppa-oppa.

Lehekülg 11, kokku 53 EsimeneEsimene ... 91011121321 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES