Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 13, kokku 53 EsimeneEsimene ... 3111213141523 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 241 kuni 260, kokku 1041
  1. #241
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    mul polnudki probleemi tolmuahvi arvamusega, et vähem arenenud ühiskonnas mõjuks kanepi legaliseerimine negatiivsemalt, kui rohkem arenenud ühiskonnas. siiski on see arvamus, sest me ei saa seda mõju ainult nende faktide põhjal piisavalt objektiivselt hinnata.

    mis mind tõsiselt häiris, oli see, et korduvalt on siin teemas loodud väga piiratud informatsiooni põhjal pilves inimeste käitumistrende, igasuguseid väärtegusid või kuritegusid, mille põhjuseks arvatakse kanepit.

  2. #242
    Grinder Kasutaja totaldonk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    914

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    :D nõus Jeebusega.
    mul palju sõpru tuttavaid, kes suitsetavad, kes igapäevaselt, kes veidi vähem, kes mõni nv kuus aint jne.
    kõikidest nendest inimestest ma tean ainult üht, kellel on tekkinud psühhoos, mis on ka kõige suurem risk ilmselt suitsetades. ning see tuleneb geenidest.
    ma ei ole veel tähele pannud, et keegi mu sõpradest käituks nii nagu siin räägitakse :D
    ise arvan, et weed on minu jaoks hea erinevatel põhjustel. ja kui keegi ütleb, et ei ole siis ma oskan selle peale öelda ainult my life my decisions. i love weed - helps me sleep, relax and enjoy life.
    mul on isegi mitu tuttavat, kes on suitsetanud juba enda noorusest saadik, nüüdseks on 30+, neil on ilus naine, lapsed, elavad üsnagi jõukalt, kas nad siis mingid erandid v?

  3. #243
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Olen nõus Potsatajaga ning nõus totaldonkiga, ka mina kogesin, et kanepi olemasolul kahanes soov muude meelemürkide järele (eriti alkoholi) tunduvalt. Samuti kogesin, et mõju tervisele on mitmetes kordades vähem kahjulikum kui alkoholi või tubaka mõju. Samuti kogesin seda, et mul oli hea tuju, olin suhtlemisaldis ja sõbralik ning tundsin tõesti elust siirast rõõmu. Ma olen varem olnud uneprobleemidega ja ka deprekas on kallal olnud ning võin kinnitada, et kanep sõna otseses mõttes andis mu elule uue mõtte ja aitas edasi elada ja elust rõõmu tunda. Ma tunnen, et seadus teeb mulle liiga ja on ebaõiglane ja ma ei ole üksi. Ning ma ei ole kunagi soovinud kellegile kanepit peale sundida, ma lihtsalt vajasin kanepit, et ennast inimesena tunda- ma ei tahtnud antidepressante enam närida, sest tegin nendega üledoosi. Läks isiklikuks, aga midagi pole teha.

  4. #244

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
    dekriminaliseerida võiks vähemalt :) veits arulage imo kui popsutaja kasvatab omale taime ja selle pärast krim karistuse saab. arusaadav siis kui ta jagab seda mõne alaealisega. kuigi ise proovisin esimest korda 16 aastaselt ning 18 aastaselt olin pea 2,5 kuud alko tsüklis (minu ainuke), et iga õhtu viina ja päeval lahjemat peaparanduseks. siis üks õhtu tegin weedi ja insta quit jooming ja start smoking, still tokin :D
    päris huupi ei maksa lahmida, stonehead oma popsu eest ei saa krimkat!

    Eesti seaduste järgi vastutab inimene alates 14. eluaastast ise oma tegude eest.

    Narkootilise või psühhotroopse aine arsti ettekirjutuseta tarvitamist või väikeses koguses ebaseaduslikku valmistamist, omandamist või valdamist loetakse väärteoks. Selle eest karistatakse rahatrahviga kuni 200 trahviühikut või arestiga.

    Väärteost saab kriminaaltegu, kui leitud uimastikogusest piisab narkojoobe tekitamiseks kümnele inimesele. Sõltuvalt uimastist ja selle kvaliteedist võivad need kogused teinekord olla väga väikesed.

  5. #245

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Tahaks, kust saab?
    http://www.lennupiletid.ee/et/lennup...roneerimine/s2

  6. #246
    Grinder Kasutaja totaldonk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    914

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    lont, oled kursis, mis kogus tuleb ühe taime pealt kui kasvatad ? kas see pole mitte suur kogus?

    edit: pole ise kunagi ühtegi taime kasvatanud, aga ühelt taimelt tuleb weedi kindlasti rohkem kui 10le inimesele 1ks suitsetamiseks :D
    Viimati muudetud totaldonk poolt : 27.11.12 at 15:41

  7. #247

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas lont Vaata postitust
    päris huupi ei maksa lahmida, stonehead oma popsu eest ei saa krimkat!
    Loe uuesti, mida ta kirjutas!

    http://www.postimees.ee/467210/nelja...ele-karistuse/

  8. #248

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    kui sa suures koguses kasvatad, siis loogish et saad krimka! Väga õige

    Ma tõin seaduse näite et öelda et kui popsutaja endale kolme päeva noosi koju tassib, siis pole vaja ohkida et selle eest kohe krimka saab, ei saa!

    Aga kui sa oled ennast nii pilve tõmmanud, et ei saa aru kas sa kasvatad "omatarbeks" kogust või "suurt kogust" (seaduse silmis) siis noh, sorry aga nii loll annab olla!

  9. #249
    Grinder Kasutaja totaldonk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    914

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    omg what the fuck did i just read
    ja mina tõin näite sellest, kuidas popsutaja kasvatab omale enda tarbeks ühe taime, säästab sellega sadu eurosid. ühelt taimelt tuleb dno, 25g, mis seaduse silmis suur kogus, oleneb kui hästi kasvatada ja oleneb sordist, võib raudselt 100+ g ka tulla

  10. #250

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Olen teinud mõlemat, aga parimate elamuste ja emotsioonide saamiseks ei ole kumbagi vaja. Ka rahunemiseks või deprekast välja tulekuks pole kumbagi vaja. Nii et lõpetage palun narkootikumide ülistamine ära, see näitab ainult teie piiratust.

    See, et ma vahest ikka veel alkoholi päris suurtes kogustes tarbin näitab lihtsalt seda, et ma loll olen. Vähemalt julgen seda tunnistada

  11. #251

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    mul polnudki probleemi tolmuahvi arvamusega, et vähem arenenud ühiskonnas mõjuks kanepi legaliseerimine negatiivsemalt, kui rohkem arenenud ühiskonnas. siiski on see arvamus, sest me ei saa seda mõju ainult nende faktide põhjal piisavalt objektiivselt hinnata.

    mis mind tõsiselt häiris, oli see, et korduvalt on siin teemas loodud väga piiratud informatsiooni põhjal pilves inimeste käitumistrende, igasuguseid väärtegusid või kuritegusid, mille põhjuseks arvatakse kanepit.
    selle peale ütleb totaldonk, et ta on sinuga nõus ja toob pika arutelu, kuidas ta oma kogemustest oskab rääkida.

    ha ha ha ha ha. Mehed, kas te kuulate-vaatate ennast kõrvalt ka või?

    Ühelt poolt ütled, et teise isiklik kogemus on piiratud info ja nägemuse põhjal ning teisalt toote enda argumentide kaitseks välja enda kogemuse. milline nali...


    Btw minu ükski siinne arvamus ei ole tuginenud piiratud informatsioonile, arvatavasti on seda mul rohkem kui teistel siinsetel (ei pretendeeri üldtõele).

  12. #252

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
    omg what the fuck did i just read
    ja mina tõin näite sellest, kuidas popsutaja kasvatab omale enda tarbeks ühe taime, säästab sellega sadu eurosid. ühelt taimelt tuleb dno, 25g, mis seaduse silmis suur kogus, oleneb kui hästi kasvatada ja oleneb sordist, võib raudselt 100+ g ka tulla
    justnimelt OMG, antud juhul kasvatab keegi kasu teenimisel nagu sa ise kirjutad /säästab sellega sadu eurosid/!!!
    Selge krimka ju, mille üle me siin vaidleme või mida sa ajad?

    Seadus on tehtud väga õigesti ja just nii, et kes tahab väikses kogus proovida/tarbida saab väärteo, kes kasvatama hakkab saab krimka.
    Ja ajada juttu, et sa ei kujuta ette kui suureks mu taim kasvab, mida ma ausalt ainult endale kasvatasin! No kuule see on juba halenaljakas ju!

  13. #253

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Kas täielikud vastased peavad narkovastast sõda Eestis ja üleüldse maailmas õnnestunuks?

  14. #254

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    ning võin kinnitada, et kanep sõna otseses mõttes andis mu elule uue mõtte ja aitas edasi elada ja elust rõõmu tunda.


    http://meaitamesind.ee

  15. #255

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    selle peale ütleb totaldonk, et ta on sinuga nõus ja toob pika arutelu, kuidas ta oma kogemustest oskab rääkida.

    ha ha ha ha ha. Mehed, kas te kuulate-vaatate ennast kõrvalt ka või?

    Ühelt poolt ütled, et teise isiklik kogemus on piiratud info ja nägemuse põhjal ning teisalt toote enda argumentide kaitseks välja enda kogemuse. milline nali...


    Btw minu ükski siinne arvamus ei ole tuginenud piiratud informatsioonile, arvatavasti on seda mul rohkem kui teistel siinsetel (ei pretendeeri üldtõele).
    lol.... eriti uus konto?

  16. #256
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Loksutaja avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    HUNL+2 cards
    Postitusi
    448

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    lol.... eriti uus konto?
    oh, ma pole ainus

  17. #257
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    lol.... eriti uus konto?
    isegi mulle korraks tundus...

  18. #258

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Olen ka sama mõelnud, aga vaatasin esimest posti http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post436146

  19. #259

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    heh?

    No mängu ilu mõttes, küsin, millest selline arvamus?
    Pealegi olin kokkutulekul ja vaevalt ma eritina seal oleks saanud kaua figureerida : )

  20. #260
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas lont Vaata postitust
    justnimelt OMG, antud juhul kasvatab keegi kasu teenimisel nagu sa ise kirjutad /säästab sellega sadu eurosid/!!!
    Selge krimka ju, mille üle me siin vaidleme või mida sa ajad?

    Seadus on tehtud väga õigesti ja just nii, et kes tahab väikses kogus proovida/tarbida saab väärteo, kes kasvatama hakkab saab krimka.
    Ja ajada juttu, et sa ei kujuta ette kui suureks mu taim kasvab, mida ma ausalt ainult endale kasvatasin! No kuule see on juba halenaljakas ju!
    Kes tahab väikeses koguses proovida st. see tavakasutaja, kes diileri käest vahest mõne grammi ostab ja kuritegevuslikku majandustegevust turgutab saab veel kiita ka.

Lehekülg 13, kokku 53 EsimeneEsimene ... 3111213141523 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES