Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 21, kokku 53 EsimeneEsimene ... 11192021222331 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 401 kuni 420, kokku 1041
  1. #401
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Tavaline provokatiivne käitumine küsija poolt, vastaja on oma kodutöö hästi teinud ja ei allu sellele. Muidu pärast leiab oma pildi "High" kaanelt suure lause taustal "marihuaana on tervisele kasulik".

    Vandalar, kui sa mehega magad, kas sa eelistad all või peal olla? Lihtsalt vasta all, peal, või ma ei tea.
    Padu-homolt ma paremat näidet ei ootakski.

  2. #402

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Mulle jättis see tädike igatahes hästi väljaõpetatud papagoi mulje. Imo päris ulme, et isegi USA-s saab mingi kolkaülikooli bakakraadiga sellise ametikoha. Kuuleka käsutäitjana on ta muidugi 100% õiges kohas.

  3. #403
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Mulle jättis see tädike igatahes hästi väljaõpetatud papagoi mulje. Imo päris ulme, et isegi USA-s saab mingi kolkaülikooli bakakraadiga sellise ametikoha. Kuuleka käsutäitjana on ta muidugi 100% õiges kohas.
    Sai baka kraadi kätte ja kaks kätt taskus jalutas "sellisele" ametikohale või?

  4. #404
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus



    Vandalari peaks kosmosesse saatma nagu Laika

  5. #405

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust


    Vandalari peaks kosmosesse saatma nagu Laika
    :D laika irww

  6. #406
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    ( Click to show/hide )

    Tavai, rohkem selliseid postitusi. igast kogemusi, mida huvitav lugeda

  7. #407
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas eddi Vaata postitust
    ( Click to show/hide )

    Tavai, rohkem selliseid postitusi. igast kogemusi, mida huvitav lugeda
    Mulle meeldis see koht: "Sai rectreational useri raames proovitud paar kommi. (elu jooksul vb paar korda teinud ka). Ühesõnaga, tundub, et sattusin mingi lsd variandi peale."
    IMO never ever ei tehta nii, et sa ei tea, mis sind ootab, aga no hulljulgeid leidub.

  8. #408

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Mulle meeldis see koht: "Sai rectreational useri raames proovitud paar kommi. (elu jooksul vb paar korda teinud ka). Ühesõnaga, tundub, et sattusin mingi lsd variandi peale."
    IMO never ever ei tehta nii, et sa ei tea, mis sind ootab, aga no hulljulgeid leidub.
    Sulle peaks siin teemas tōesti banni panema, palun loe ka mis sitta sa kirjutad ning siis postita alles.

  9. #409
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas lissavassa Vaata postitust
    Sulle peaks siin teemas tōesti banni panema, palun loe ka mis sitta sa kirjutad ning siis postita alles.
    Kui sa absull aru ei saa, millest jutt käis, siis puust ja punaseks: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...250#post474250
    seal kirjutab üks vend seda lsd teemat ja mina väitsin, et tüüp on natuke hulljulge ja nii ei tehta reeglina, et ei tea, mis ainet tarbid. Mis sinu point oli?

  10. #410
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Mulle meeldis see koht: "Sai rectreational useri raames proovitud paar kommi. (elu jooksul vb paar korda teinud ka). Ühesõnaga, tundub, et sattusin mingi lsd variandi peale."
    IMO never ever ei tehta nii, et sa ei tea, mis sind ootab, aga no hulljulgeid leidub.
    IMO never ever ei käi keegi laborist läbi enne tarbimist, et kommide keemilist koostist testida.

    Sellepärast peadki endale ise savu kasvatama, et äkki FBI pritsis mingi luureainega üle enne kui Vasja selle sulle toimetas?

  11. #411

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus


  12. #412
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    IMO never ever ei käi keegi laborist läbi enne tarbimist, et kommide keemilist koostist testida.

    Sellepärast peadki endale ise savu kasvatama, et äkki FBI pritsis mingi luureainega üle enne kui Vasja selle sulle toimetas?
    Ära peale tee, tundub, et teemat ei suudeta lihtsalt viisakana hoida ja üritatakse iga hinna eest trollida.

  13. #413

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    http://www.ecstasydata.org/

    See hea leht saad valida mis koostisaine all tahad ringi veereda.

  14. #414
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Kas keegi eetri joomisega tegeleb ? Tavaline dietüüleeter.

    -olen mitmelt poolt kuulnud, et ainus asi, mis aitab haigestumisel külmetusse või grippi vm
    -arstimid minu puhul pigem ei toimi ja on kallid ka
    -eeter tervislik ja odavam, kui õigesti tarbida. Ei ole ainult vanainimestele
    -pean haiguse pikalt välja põdema (5-10 p tavaliselt)
    -kui ma vitamiine ei võta ja korralikult ei puhka, ei toitu (ei enneta), siis jään haigeks kui on "haigushooajad"

    -eetrit peab muidugi 2-3 päeva ette jooma, sest haisud on paar päeva juures
    -ja jalad pidi makaronideks tegema korraks, Fear n Loathing´ filmis on sama stseen tsirkuses, kes näinud on

    Tean, et mõned tütarlapsed ka joovad, kui rohud enam ei mõju (muidu mitte). Nii teevad ka mõned vanemad härrad. Häbeneda ei ole midagi.


    On see siis müüt või mitte ?


    Ise veel proovinud ei ole.

  15. #415
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas supernova66666 Vaata postitust
    http://www.ecstasydata.org/

    See hea leht saad valida mis koostisaine all tahad ringi veereda.
    Ehk siis saadad droogi sinna koos rahaga ja nad uurivad seda?
    Hea ärimudel, vähe sellest, et saadetakse tasuta mõnuaineid, makstakse peale ka veel, sulas :D
    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )

  16. #416
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas p0l1 Vaata postitust
    Kas keegi eetri joomisega tegeleb ? Tavaline dietüüleeter.

    -olen mitmelt poolt kuulnud, et ainus asi, mis aitab haigestumisel külmetusse või grippi vm
    -arstimid minu puhul pigem ei toimi ja on kallid ka
    -eeter tervislik ja odavam, kui õigesti tarbida. Ei ole ainult vanainimestele
    -pean haiguse pikalt välja põdema (5-10 p tavaliselt)
    -kui ma vitamiine ei võta ja korralikult ei puhka, ei toitu (ei enneta), siis jään haigeks kui on "haigushooajad"

    -eetrit peab muidugi 2-3 päeva ette jooma, sest haisud on paar päeva juures
    -ja jalad pidi makaronideks tegema korraks, Fear n Loathing´ filmis on sama stseen tsirkuses, kes näinud on

    Tean, et mõned tütarlapsed ka joovad, kui rohud enam ei mõju (muidu mitte). Nii teevad ka mõned vanemad härrad. Häbeneda ei ole midagi.


    On see siis müüt või mitte ?


    Ise veel proovinud ei ole.
    Ma tean ainult oma vanavanemaid seda tarbimast... Seda ka, siis tehti nii, et kui tuldi talvel külma käest tuppa tehti tassike teed ja pandi väike suts eetrit sinna sisse.

    Ise usuvad küll, et toimib, aga teaduslikult ei oska öelda.

  17. #417

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    lol, eile mõtlesin ise küsida, et kes eetrit joob.
    Mul sõber joob usinalt. Liitri kaupa ostab apteekist, ütleb, et tal võistluste jaoks spets auto mis lisana tarbib eetrit. Olen näinud kui pool liitrit ära joob õhtu jooksul. Baari siis obv ei minda:D ***** mis hais.
    Algul valatakse kotti ja hingatakse toru soojaks, siis läheb juba kallates. Ära vist võib surra kui midagi valesti läheb sellise kogusega.
    Btw sama jama, et nii kui tunneb, et gripp hakkab tulema, siis teeb väikse sessi eetrit. Minu jaoks oli hais liiga karm, et juua.

  18. #418

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas p0l1 Vaata postitust
    Kas keegi eetri joomisega tegeleb ? Tavaline dietüüleeter.
    Üks mu semu jõi :) terav poiss oli! Lõpetas Reaali ilusti, õppis 3 aastat psühholoogiat(kolmas aasta oli juba täitsa sassis tegi igapäev kivi + eeter). Tüüp oli täiesti sassis ja siis läks veel lambist keemiat õppima tartusse kuigi ise ei saanud enam mitte sittagi aru. Väga-vöga julm oli seda inimest kõrvalt vaadata, tegu oli äärmiselt nupuka tüübiga aga eeter nullis ta aju täielikult... aga ta ei tahtnud lõpetada kuna see oli nö tema drug. Üritas küll, läks hullarisse kolmeks kuuks... ravi sai nii, et kord kuus süst perse ja kui alkot ega muud narkot ei näppinud siis oleks saanud müüa ametiga hakkama. Muidu oli maxtase käru lükkaja. Isa on tal tunnustatud lektor. oi blää kui kahju mul sellest tüübist on, maailm oli avatud.



    Igatahes tegi see inimene 2 kuud tagasi enda piinadele lõpu. Appi võttis kaaliumtsüaniidi.


    PEACE MEES, OLE TUBLI, VALVA MEID !

  19. #419

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas p0l1 Vaata postitust
    Kas keegi eetri joomisega tegeleb ? Tavaline dietüüleeter.
    Üks mu semu jõi :) terav poiss oli! Lõpetas Reaali ilusti, õppis 3 aastat psühholoogiat(kolmas aasta oli juba täitsa sassis tegi igapäev kivi + eeter). Tüüp oli täiesti sassis ja siis läks veel lambist keemiat õppima tartusse kuna tasuta koht oli olmas kuigi ise ei saanud enam mitte sittagi aru(plaan oli amfetamiini ja muid aineid tootma hakata oma segi peaga). Väga-vöga julm oli seda inimest kõrvalt vaadata, tegu oli äärmiselt nupuka tüübiga aga eeter nullis ta aju täielikult... aga ta ei tahtnud lõpetada kuna see oli nö tema drug. Üritas küll, läks hullarisse kolmeks kuuks... ravi sai nii, et kord kuus süst perse ja kui alkot ega muud narkot ei näppinud siis oleks saanud müüa ametiga hakkama. Muidu oli maxtase käru lükkaja. Ta oleks ikka kaugele jõudnud, ma vähemalt arvan nii... kui poleks eetri otsa komistanud. Isa on tal tunnustatud lektor. oi blää kui kahju mul sellest tüübist on, maailm oli avatud.



    Igatahes tegi see inimene 2 kuud tagasi enda piinadele lõpu. Appi võttis kaaliumtsüaniidi.


    PEACE MEES!
    Viimati muudetud ebast poolt : 03.12.12 at 08:10

  20. #420
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
    Seda ka, siis tehti nii, et kui tuldi talvel külma käest tuppa tehti tassike teed ja pandi väike suts eetrit sinna sisse.
    Eeter läheb 35 kraadi juures keema ja aurustub ruttu ära, kuuma tee sisse pole mingit mõtet seda panna.
    Tuleb võtta pits eetrit ja külma vett. Hingad sisse ja hoiad hinge kinni. Kühveldad eetri ühe laksuga sisse, klõmakas vett otsa ja hingad välja. Midagi ei tohi peale süüa, sest siis saad mõnusat valu tunda kui gaasid välja ei pääse. Peale ei tohi juua ka midagi kuuma.

Lehekülg 21, kokku 53 EsimeneEsimene ... 11192021222331 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES