Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 53 EsimeneEsimene 12341252 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 1041
  1. #21
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 073

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    aa ja ma ise tarbin alkot väga palju, väga palju. See tähendab, et mu arvamus ei ole kuidagi mõjutatud ja €30 0.5l rummipudeli eest välja käia ei ole palju. Maybe mu arvamus niipalju mõjutatud, et ma jõuan seda omale lubada, mine sa tea.

  2. #22
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 073

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Alkoholi kui lõõgastusvahendi tarbmine kodus ei tähenda automaatselt klubides käimist. Usun, et enamik inimesi tarbib alkot just kodus. Kas peale tööd teleka ees paar õlut või naisega veini või klaasike viskit. Mis iganes.
    See, et sa alkoholi võrdustad automaatselt peoga peatänaval on veidi meelevaldne.
    Ei vaidle vastu. Ma ütlen, et ma võin eksida aga ma väidan, et alkohol on liiga odav.

  3. #23
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kui mina veel kooliõpilane olin, see oli 8 aastat tagasi siis 50 krooni eest sai lauaka + mahla. Täpselt 50 oli! See näitab, et alkoholi aktsiis on tõusnud väga vähe ja minu arvates see ei ole normaalne.
    Hetkel on liviko poes lauaka hind umbes 72 krooni (4.75€) sinna mahl juurde, ütleme 1€ ja kogukulu 5.75 eurot, ehk u. 87 krooni.
    Kui mu arvutused mind ei peta, teeb see hinnatõususuks 74%.

  4. #24
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 073

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Hetkel on liviko poes lauaka hind umbes 72 krooni (4.75€) sinna mahl juurde, ütleme 1€ ja kogukulu 5.75 eurot, ehk u. 87 krooni.
    Kui mu arvutused mind ei peta, teeb see hinnatõususuks 74%.
    IMO ma vaidlen hetkel teemas, kus mul ei ole fakte ega tõestusi ja olen suht fish. Mulle ei meeldi vaielda ega huupi pakkuda. Ma isegi ei oska öelda, kas see 74% on väike, keskmine või suur tõus kaheksa aasta peale! Ma ütlesin, et alko on IMO liiga odav aga seegi ei pruugi olla objektiive arvamus.

    Seega ma taandun enne kui lolliks teen.

  5. #25
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Ei tea, endal on küll tunne, et julmalt ikka tõusnud.
    Vanasti sai 100.- eegiga solid võtt maha panna. Täna võib selle 6.50€ endale sisse istuda.

  6. #26
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    IMO ma vaidlen hetkel teemas, kus mul ei ole fakte ega tõestusi ja olen suht fish. Mulle ei meeldi vaielda ega huupi pakkuda. Ma isegi ei oska öelda, kas see 74% on väike, keskmine või suur tõus kaheksa aasta peale! Ma ütlesin, et alko on IMO liiga odav aga seegi ei pruugi olla objektiive arvamus.

    Seega ma taandun enne kui lolliks teen.
    Point on selles, et alko ON juba piisavalt kallis. Cmon, standard linnaskäik läheb €50-100, kui täis juua. Mediaankeskmine palk on miski €26-27 päevas... Ehk kui inimene teeb nii 4-5x kuus, siis läheb kuskil pool kuu palka pidutsemise alla - on see odav või?

  7. #27
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 073

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Point on selles, et alko ON juba piisavalt kallis. Cmon, standard linnaskäik läheb €50-100, kui täis juua. Mediaankeskmine palk on miski €26-27 päevas... Ehk kui inimene teeb nii 4-5x kuus, siis läheb kuskil pool kuu palka pidutsemise alla - on see odav või?
    Ma arvan tõesti, et ma vaidlesin vale koha peal ehk ma ei oska ennast panna inimese olukorda, kes saab mediaankeskmist.

    EDIT: Ehk kogu mu arvamus oli liiga esnesekeskne ja egoistlik.

  8. #28
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Ma tahaks selle "hullarisse" sattumisega seoses ütelda, et sinna võib sattuda ka muude asjade pärast kui kanep. Pluss veel see asjaolu, et siiamaani on pmst. igale kanepiga vahele jäänud või sellega kokku puutunud inimesele konkreetselt peale surutud või "soovitatud" kuskile ravile minna. Sellega saavutatakse kaks eesmärki:
    1)ravile läinud inimese toimikusse jääb kirje, mille pärast "ravile" mindi ning kui selleks on kanep kirja pandud, siis on ka ametlik statistika ka kohe olemas, millega on hea kõigi ees vehkida ja sellega kinnitada kanepi ohtlikkuse teooriat. Ehk ostke alkot ja kõike seda, mida apteegist kahe käega jagatakse usinalt edasi.
    2)Inimene, kes on kuskil "hullaris" istunud võib üsna kergelt kaotada usaldusväärsuse või respekti inimeste silmis ning sellega summutatakse ka usinamad hääled üsna kerge vaevaga ära.
    Suhtumine kanepi tarvitajasse ja selle eest karistatud inimesesse seaduse tasandil on meie Eestis selline nagu kunagi oli suhtumine neegerorja IMO. Teadus ütleb, et 2+2=4, riik ütleb, et 2+2=5 ja kogu lugu, nii lihtne ongi.

  9. #29
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    miilline see riigi suhtumine, siis peaks olema, kui sina (eks)kasvataja ja tarbijana ei saa arugi, et midagi valesti oleks teinud. Kõik teised on pahad.

  10. #30
    Jube Noob Kasutaja N1x0n avatar
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    155

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    miilline see riigi suhtumine, siis peaks olema, kui sina (eks)kasvataja ja tarbijana ei saa arugi, et midagi valesti oleks teinud. Kõik teised on pahad.
    A mida valesti üks kasvataja /tarbija teeb ?

  11. #31
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    ranka sa vaatad natuke liiga enda vaatenurgast seda alkoholi asja. Tegelikkuses on juba praegu näha, et inimesed ostavad odavamat ja väiksemates kogustes sööki, et saaks pudeli kõrvale. Kui alkoholi hinda tõsta veel rohkem ja veel kiiremini siis pudeli ja suitsuraha loetakse välja ning kui midagi peaks alles jääma siis ostetakse ka saia juurde.
    Praegu minuteada tõstetakse 5% aastas seda aktsiisi

  12. #32
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas N1x0n Vaata postitust
    A mida valesti üks kasvataja /tarbija teeb ?
    Kasvatab ja tarbib!

  13. #33
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    enne-vanasti sai omale igasugu jama sisse söödud-joodud-tõmmatud. Pohmakad läksid nii koledaks, et kadus igasugune isu ära. Mai tea kuidas normaalsed narkarid suudavad. Sama juhtub mul varsti alkoholiga ka. Lihtsalt raiuks ise omal pea maha või laseks ajud mööda seina laiali igal teisel laupäeva hommikul, kui kirves või püss käepärast oleks. Pole raisk väärt enam.

  14. #34

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Poppersi näol on tegemist amüülnitritiga, mida tarbitakse sissehingamise kaudu ja seetõttu mõjub koheselt ning kestab lühikest aega.Suhteliselt ebameeldiva lõhnaga ja toime samuti mõttetu imo.Nahale ei tasuks seda ajada, sest tekitab sellist ebameeldivat põletustunnet ning samuti mõjub halvasti immuunsüsteemile.Ühesõnaga pigem eemale hoida, sest see ''laks'' pole seda väärt.Amfetamiini derivaate kasutatakse üle maailma suhteliselt palju näiteks tähelepanu puudulikkuse ja hüperaktiivsuse häirete vastu(ADHD).Eestis minu teada mitte, siin kasutatakse alternatiive, kuid näiteks Austraalias on see väga levinud kooliõpilaste seas.

  15. #35
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas vennike Vaata postitust
    enne-vanasti sai omale igasugu jama sisse söödud-joodud-tõmmatud. Pohmakad läksid nii koledaks, et kadus igasugune isu ära. Mai tea kuidas normaalsed narkarid suudavad. Sama juhtub mul varsti alkoholiga ka. Lihtsalt raiuks ise omal pea maha või laseks ajud mööda seina laiali igal teisel laupäeva hommikul, kui kirves või püss käepärast oleks. Pole raisk väärt enam.
    That pretty much sums it up. Tahtsin ennemgi mainida, et need alkoholi pohmakad on muutunud võrreldes varasemaga. Sellised kuradi vaimsed pohmakad: kass, ärritatuvus, ebamäärane olek jne.
    Viimati muudetud inward poolt : 19.11.12 at 10:36

  16. #36

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    That pretty much sums it up. Tahtsin ennemgi mainida, et need alkoholi pohmakad on muutunud võrreldes varasemaga. Sellised kuradi vaimsed pohmakad: kass, ärritatuvus, ebamäärane olek jne.
    Ma olen alati öelnud, et noored peaksidki palju jooma ja pidutsema, kuna tervised tugevad ja üldjuhul on ka seltskonda, kellega juua. Sel hetkel, kui joomaseltskonnaks saab perekond ja pohmakad muutuvad nädalasteks kassimisteks, tuleks alkoholist loobuda.

  17. #37
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    Kasvatab ja tarbib!
    Ning kuidas selline asi sind segada saab :-)? Kas oled kunagi rohelist suitseranud venna käest peksa saanud? või äkki naabrid kasvatavad ja iga õhtu on räige läbu tantsivad kui hõimupealikud taime ümber?
    http://www.hot.ee/hempster/Kanep_kui_ravimtaim.htm
    Viimati muudetud eddi poolt : 19.11.12 at 11:13

  18. #38

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Ma pole küll väga palju kanepi tõmbajatega kokku puutunud, nii et see järeldus võib ka väär olla. Igatahes ka siinsete pooldajate jutust kõlab läbi, nagu kanep oleks üdini hea ja selle suitsetajad kuidagi rahulikumad, paremad inimesed, peetakse ennast eriliseks. Tagakiusamine pühitseb üritust veelgi ja nii võtabki kanep juba religioosseid mõõtmeid mõne (/paljude) jaoks. Teisest küljest ma ei tea ühtegi inimest, kelle jaoks alkoholi tarbimine midagi väga positiivset on. Imo need, kes peavad kuritegeliku ja destruktiivse tegevuse tõttu ennast kuidagi paremaks inimeseks peaksidki juba mainitud asutuse kunded olema.

  19. #39
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Ma pole küll väga palju kanepi tõmbajatega kokku puutunud, nii et see järeldus võib ka väär olla. Igatahes ka siinsete pooldajate jutust kõlab läbi, nagu kanep oleks üdini hea ja selle suitsetajad kuidagi rahulikumad, paremad inimesed, peetakse ennast eriliseks. Tagakiusamine pühitseb üritust veelgi ja nii võtabki kanep juba religioosseid mõõtmeid mõne (/paljude) jaoks. Teisest küljest ma ei tea ühtegi inimest, kelle jaoks alkoholi tarbimine midagi väga positiivset on. Imo need, kes peavad kuritegeliku ja destruktiivse tegevuse tõttu ennast kuidagi paremaks inimeseks peaksidki juba mainitud asutuse kunded olema.
    eddi siin üleval just kaitseb üliidiootse statemendiga nagu poleks kanepitarbijad vägivaldsed ja mida veel.

    a sa mõne krokodilli tarbinu käest nuga oled saanud ? ei ole - tähendab väga viisakas asi.

  20. #40

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    wtf is krokodill?

Lehekülg 2, kokku 53 EsimeneEsimene 12341252 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES