Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 39, kokku 53 EsimeneEsimene ... 29373839404149 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 761 kuni 780, kokku 1041
  1. #761
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Seadusemuudatuse ettepaneku tegi Uruguay vasakpoolne president José Mujica, kelle arvates kanepi seadusliku kasutamise võimaldamine kahandab narkokuritegevust.
    Suht captain obvious ikka. Teeme illegaalse asja legaalseks, siis on ju loogiline et narkokuritegevus väheneb.

  2. #762
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Suht captain obvious ikka. Teeme illegaalse asja legaalseks, siis on ju loogiline et narkokuritegevus väheneb.
    Proovi nüüd ise kah veidi loogilisemalt mõelda.

  3. #763
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Suht captain obvious ikka. Teeme illegaalse asja legaalseks, siis on ju loogiline et narkokuritegevus väheneb.
    Vahe mõne teise kuriteoks liigitatud teo legaliseerimise ja kanepi legaliseerimise vahel on see, et kanepi legaliseerimise puhul loksub teo ning tagajärje eest saadav karistus paika, ei ole enam proportsioonist väljas ning seaduse abil loodud must turg, mis eksisteerib ainuüksi tänu kunstlikult loodud keskkonnale, tänu seaduse keelule väheneb drastiliselt või täielikult. Päris captain obvious ikka ei ole, ei tulene see narkokuritegevuse vähenemine antud juhul otseselt formaalsetest asjaoludest ja ei toimu vaid paberil, vaid reaalsetest tulemustest, mida saavutatakse antud teo õige hindamisega ja teatud kontrolli saavutamisega turu mudeli üle.
    IMO päris hästi välja toodud ja selged seisukohad inimeselt, kes teab, mida räägib:
    http://www.upworthy.com/every-war-on...captain?c=ufb1
    Viimati muudetud Vandalar poolt : 11.12.13 at 15:47

  4. #764
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    taimes peaga tehtud väärtegude arv suureneb. cptn obv

  5. #765
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
    Jõudsin lõpuks ära vaadata ja tahtsin tänada jagamise eest. Kurb, aga hea vaatamine tõesti.

    Sarnane dokkfilm, mida soovitaks veel, on The House I Live In.
    Viimati muudetud rasmer poolt : 25.12.13 at 04:21

  6. #766

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Selles kanepivastases/poolses võitluses on üks juhtum, mis mul alati katuse sõitma ajab, kui ma sellele mõtlen. Weldon Angelose juhtum. See on vale nii mitmel tasandil, et ma ei suuda seda mõista. Lühidalt jäi ilma krim. karistuseta kahe lapse isa kanepimüümisega vahele, 350$ eest kokku ja sai 55 aastat reaalset karistus ilma parole võimaluseta. Pakuti veel kokkuleppemenetlusega algul 15a, sellega nõus ei olnud ja siis sai 40 veel lisaks. Praeguseks 10 aastat ära istunud ja veel 45 jäänud.

  7. #767

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Elu on ebaõiglane, selles pole kahtlust. Uut maailmakorda oleks vaja, et midagi muutuma hakkaks.

  8. #768
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Ameerika on retarded maa rohkem kui ühest küljest. Kui vaene oled, väänatakse sulle karistusi kurat teab kuidas.

  9. #769
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Selles kanepivastases/poolses võitluses on üks juhtum, mis mul alati katuse sõitma ajab, kui ma sellele mõtlen. Weldon Angelose juhtum. See on vale nii mitmel tasandil, et ma ei suuda seda mõista. Lühidalt jäi ilma krim. karistuseta kahe lapse isa kanepimüümisega vahele, 350$ eest kokku ja sai 55 aastat reaalset karistus ilma parole võimaluseta. Pakuti veel kokkuleppemenetlusega algul 15a, sellega nõus ei olnud ja siis sai 40 veel lisaks. Praeguseks 10 aastat ära istunud ja veel 45 jäänud.
    USA?

    Retarded jep, aga kaugeltki mitte kõige hullem... Tais lähed vb pläru tõmbamise eest kinni kui altkäemaksu ei maksa, Aafrikas gei oled saad eluaegse jne.

  10. #770

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    USA jah. Mujal maailmas pole veel alati demokraatia ja vabaduseni jõutud, seal kividega surnuksloopimisest jms saab ikka aru, aga demokraatia kantsis astutakse samm edasi(tagasi?) ja korraldatakse jällegi näidishukkamisi. Paneb mõtlema, kui õhuke see tsivilisatsioon ikka on.

  11. #771
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Kolm isikut said 2 küla varast kätte.
    Viisid metsa neid piinama ...Pärast piinamist jätsid ööseks nad metsa(kinni seotult)...Hommikul tulid piinajad tagasi sidusid ühe venna paljalt auto taha järgi lohisema mille tagajärjel isik suri.
    Karistus kõigile kolmele piinajale TINGIMISI.

    RIIK: EESTI.
    (EI mäleta juhtumit küll väga täpselt ,aga umbkaudu oli nii....Juhtum oli nii reporteris kui saladustes isegi)


    Usa antakse minu arvates kohati idiootselt karmilt, aga mõrvarid vägistajad pedofiilid saavad seal minu arvates küll õiglasema karistuse kui Eestis.

  12. #772
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    Usa antakse minu arvates kohati idiootselt karmilt, aga mõrvarid vägistajad pedofiilid saavad seal minu arvates küll õiglasema karistuse kui Eestis.
    Siin pole juttu olnud vägivaldsetest kuritegudest vaid narkootiliste ainete omamise või müümise eest saadavatest ränkrasketest karistustest, mis tulenevad kiiruga vastu võetud ja iganenud seadustest. Tihti peale on need seadused ka rassistlikud.

    Viimasel ajal on küll jää hakanud vaikselt liikuma, Obama andis just kaheksale kannatanule armu. http://www.theguardian.com/world/201...-crack-cocaine

  13. #773

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Ega keegi ei tea juhuslikult, kus saaks seda doki tõmmata või vaadata.Leidsin aint ühe torrenti mis pole 2 päeva jooksul ühtegi protsenti tõmmand.Esimene osa oli nagu üli hea,vb et parim dok ever mis näind olen.
    http://www.imdb.com/title/tt2820820/?ref_=fn_al_tt_2

  14. #774

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
    nice dok (Y)

  15. #775
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 342

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas PlanetRJ Vaata postitust
    Ega keegi ei tea juhuslikult, kus saaks seda doki tõmmata
    Mis see dok on? Uus narkootikum? Savu olen tõmmanud, doki veel mitte.

  16. #776

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    nice level.Tõsta ümber siis

  17. #777
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    http://www.e24.ee/2651042/usa-s-muud...i-dollari-eest

    USAs müüdi marihuaanat esimesel müügipäeval miljoni dollari eest

  18. #778

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Hea kommentaar oli, "organiseeritud kuritegevusel jäi selle päeva miljon saamata". Väga karm, kui nii mõelda.

  19. #779
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Peale otsese rahalise kasumi on seal veel palju muid tõikasid ka, mis on väga olulised, mis ühiskonnale kasu toovad või siis kahju ära hoiavad. Minu jaoks on legaliseerimise olulisim argument siiski ühiskondlik õiglus ja inimeste vabadus ja see, et riik selle pealt teenib on teisejärguline, kuid samas mitte vähe oluline, arvestades, et sellega kaasneb suurem avatus ja tõenäoliselt jääb isegi korruptsiooni või võimalusi korruptsiooniks mingil määral vähemaks jne.

  20. #780
    Grinder Kasutaja MartinGarcia avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    517

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    http://www.e24.ee/2651042/usa-s-muud...i-dollari-eest

    USAs müüdi marihuaanat esimesel müügipäeval miljoni dollari eest
    Jah, ma tean mis on Postimehe koduleht

Lehekülg 39, kokku 53 EsimeneEsimene ... 29373839404149 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES