Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 53 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 1041
  1. #41
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas vennike Vaata postitust
    eddi siin üleval just kaitseb üliidiootse statemendiga nagu poleks kanepitarbijad vägivaldsed ja mida veel.

    a sa mõne krokodilli tarbinu käest nuga oled saanud ? ei ole - tähendab väga viisakas asi.
    lol. ma ei öelnud, et viisakas asi (otse vähemalt mitte, kaudselt võib tunduda küll). eelnevalt mainiti, et see segas siin ühte isikut, ma tahtsingi lihtsalt teada, et kuidas sind saab häirida, kui keegi suitsetab/kasvatab. kas sind see häirib? mind küll mitte ja põhjus väga lihtne - ta ei tekita sellega mulle ebamugavust ega sega mind. sama ka krokodilli kohta. seni, kuni see inimene oma tegemistega mu ellu einsatu siis mul täiesti savi, las tarbib seda krokodilli, kui tahab.

    nüûd situatsioon muutub aga erinevaks, kui keegi, kellest ma hoolin, peaks see isik olema. siis saab mu meelerahu häiritud, paneb mind mu sõbra tervisest muretsema, kuna ma ei soovi enda hoolivatavast ilma jääda ning et ta oma elu ära rikuks. aga kui mul on sõber, kes suitsetab rohelist, suudab enda kohustustega hakkama saada - palun väga, ma ei näe mingit probleemi, kuna tean, et see on võimatu, et ta end tapaks sellega. suitsetad end üledoosi lillest ja kõige suurem kannataja on suuretõenäosusega sinu külmkapp

    loodan, et sain enda mõtte ilusti lahti seletatud :-)

    Edit: lugege natuke seda uurimust, mida eelmine lk postitasin, kui teadmised küündivad ainult ühiskonna poolt peale surutud "faktidega"
    Viimati muudetud eddi poolt : 19.11.12 at 13:44

  2. #42
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    wtf is krokodill?
    Sisaldab endas terve mendelejevi tabelit ja enamgi veel. Legendi kohaselt krokodilli tarvitanu on insta sõltlane ja sureb 3-4 kuu jooksul. Õigemini mädaneb surnuks.

    http://m6ttekodu.wordpress.com/2011/...e-narkootikum/
    Mõned videod.

  3. #43
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    363

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    Kasvatab ja tarbib!
    Kui seadus on stiilis nagu ilma kummita pepuseksi kriminaliseerimine, siis ma ei mõista kuidas inimesed, kes tahavad elada vabas ühiskonnas saavad seda normaalseks pidada või isegi soosida.

    See, kas ta on kahjutum või sama kahjulik kui alkohol ei mängi ju rolli või kas sulle maitseb või ei.

  4. #44
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JaanusX avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Kodutu
    Postitusi
    392

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    wtf is krokodill?
    Desomorfiin hüüdnimega krokodill on nö koduste vahenditega tehtud heroiin...

    Hoiatan... väga kõhedust tekitav ja häiriv video
    ( Click to show/hide )


    PS.
    Otsustasin õiget videot tulemustest mis see narkootikum teeb siia siiski mitte panna... kes tahab otsigu youtubest ise...
    Viimati muudetud JaanusX poolt : 19.11.12 at 13:56

  5. #45
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
    Kui seadus on stiilis nagu ilma kummita pepuseksi kriminaliseerimine, siis ma ei mõista kuidas inimesed, kes tahavad elada vabas ühiskonnas saavad seda normaalseks pidada või isegi soosida.

    See, kas ta on kahjutum või sama kahjulik kui alkohol ei mängi ju rolli või kas sulle maitseb või ei.
    Enamus populatsioonist on loll kui saabas ja ei tohiks üldse omada nii palju otsustusõigust kui neil praegu on.
    See on ühiskonnale igati kasulik kui ennasthävitavad tegevused on võimalikult piiratud.

  6. #46
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    363

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Enamus populatsioonist on loll kui saabas ja ei tohiks üldse omada nii palju otsustusõigust kui neil praegu on.
    Tsitaat Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
    vabas ühiskonnas
    .

  7. #47
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
    vabas ühiskonnas
    Ainuke vaba ühiskond on anarhia.

  8. #48

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    That pretty much sums it up. Tahtsin ennemgi mainida, et need alkoholi pohmakad on muutunud võrreldes varasemaga. Sellised kuradi vaimsed pohmakad: kass, ärritatuvus, ebamäärane olek jne.
    see läheb üle. olen paljudega rääkinud ja kinnitatakse järgmist väidet:
    kui oled 15-22 on pohmakad väga kerged ja elad rahulikult üle. võid juua mitu päeva ja ei ole mingit probleemi.
    23-29 FML kui vastikud on pohmakad. jood palju harvemini.
    30 -(31, kuna rohkem pole samplet) pohmakad lähevad jälle kergemini. samas on lisandunud vilumust nende ärahoidmiseks ja rohkem on rõhk joomise kvaliteedil, kui kvantiteedil.

  9. #49
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Enamus populatsioonist on loll kui saabas ja ei tohiks üldse omada nii palju otsustusõigust kui neil praegu on.
    See on ühiskonnale igati kasulik kui ennasthävitavad tegevused on võimalikult piiratud.
    Tekitad endale illusiooni, kui arvad, et seadused selliseid inimesi piiravad... "mul pole enda mõistuse ja tervisega midagi teha, ööö süstiks hero, ah deem, seadus ei luba... )

    :P

    Lisan igaksjuhuks juurde, et keegi valesti aru ei saaks - muidugi peab see ikka keelatud olema, et kättesaadavus tapvatel ainetel oleks võimalikult keeruline v võimatu. aga no see ka ei takista selliseid inimezi (näide krokodill...)
    Viimati muudetud eddi poolt : 19.11.12 at 14:10

  10. #50

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas rahulik Vaata postitust
    Poppersi näol on tegemist amüülnitritiga, mida tarbitakse sissehingamise kaudu ja seetõttu mõjub koheselt ning kestab lühikest aega.Suhteliselt ebameeldiva lõhnaga ja toime samuti mõttetu imo.Nahale ei tasuks seda ajada, sest tekitab sellist ebameeldivat põletustunnet ning samuti mõjub halvasti immuunsüsteemile.Ühesõnaga pigem eemale hoida, sest see ''laks'' pole seda väärt.Amfetamiini derivaate kasutatakse üle maailma suhteliselt palju näiteks tähelepanu puudulikkuse ja hüperaktiivsuse häirete vastu(ADHD).Eestis minu teada mitte, siin kasutatakse alternatiive, kuid näiteks Austraalias on see väga levinud kooliõpilaste seas.
    eestis kasutatakse amfetamiini derivaate ka ADHD puhul, kuid see ei ole n.ö. esimene valik. USA-s ja aussies on a la adderall esimene asi, mis välja kirjutatakse kui lapsuke ütleb, et ei suuda hästi keskenduda.

  11. #51

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tundub, et mu väide oli veidi vale ning tõepoolest ka siin kirjutatakse amfetamiini derivaate sisaldavaid ravimeid välja.

  12. #52
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Ei ülista kanepit, kuid selle headest omadustest mööda vaadata ka ei saa (või no saab, aga seda nimetatakse juba eiramiseks).
    Ning loomulikult ma kaitsen ennast ja kõiki teisi, kes kanepit tarbivad ja kasvatavad, sest nad ei vääri kriminaalseid karistusi selle tegevuse eest.
    Samahästi võiks ranka kriminaliseerida kõik kaardimängudega seotud foorumid ja üleüldse kaardimängudest rääkimise ja lubada ainult enda foorumis nende üle arutleda.
    Teaduslikust seisukohast lähtudes ja praegust keeluseadust arvestades peaks ka õlle libistav pereisa või kes iganes endale kriminaalkaristuse saama, sest ta kahjustab sellega enda organismi ja põhjustab ümbritsevale keskkonnale/inimestele moraalset kahju ja on moraalselt õõnestav. Mõtle, mis tunne oleks, kui sa oma lemmik õlle joomise eest lähed aastateks kinni? Pruulid õlut/veini ja lähed kinni?
    Veel üks asi, mis häirib on see, et alles mõni aeg tagasi oli paljudes kohtades maailmas kanepi kohta faktiline info avaldamine keelatud. Kanepi kohta ei tohtinud tõtt rääkida ja see oli karistatav! Mis kuradi inimene see on, kes pooldab objektiivse info ja faktilise tõenduse, teadusliku lähenemise keelamist? See on sama tase, kui pidada maailma lapikuks ning hukka mõista kõik "ketserid", kes teisiti julgevad arvata, mõtelda. Praegune keeluseadus on oma tasemelt keskajas.

  13. #53
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    http://forumserver.twoplustwo.com/34...ction-1268964/

    Just päevakohane teema: markomaan(id) rääkimas.

  14. #54

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    http://forumserver.twoplustwo.com/34...ction-1268964/

    Just päevakohane teema: markomaan(id) rääkimas.


    Oxy kohta üks dokumentaal

    Huvitav vaatamine ka neile, kes sellist seriaali nagu Justified on näinud/vaatab.

  15. #55
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    üks küsimus teadjatele - miks eestis on kanepihind nii kõrge? igal pool mujal (st mis ma tean - lääne-euroopas ja ka mujal ida-euroopas) on ta kordades odavam. miks?

  16. #56
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Kas see hind just kordades odavam on mujal, kuid Eestis on küll hind lihtsalt idiootselt kõrgeks aetud. Prolly mängib siin suurt rolli eestlase kasumiahnus. Aastaid tagasi sai veel 150 eegu eest selle grammi kätte aga järk-järgult on hind sinna 20 euri kanti tõusnud (tho tihti saad grammi asemel pool või kolmveerand). Odavamalt ka müüa ei saa, siis tulevad suuremad müüjad tülitama, kõik ostavad nii et ei jäägi muud üle, kui maksta 20 euri. Suuremate kogustega ostes saab loomulikult alla, seda vast praktiseeritaksegi lääne-euroopas rohkem. Aga eestlasel üle grammi raha ju korraga anda pole :P
    Viimati muudetud Dnbftw poolt : 19.11.12 at 20:29

  17. #57
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Mida rohkem diilereid ja kasvatajaid kinni nabitakse, seda vähem jagajaid on ja seda suuremat turuosa vähesed järelejäänud kontrollivad ja seega saavad ka hinda dikteerida. Ja kui weed tuuakse kuskilt kaugelt välisriigist salaja, siis sellega kaasnevad ka igasugused kulud ning ongi hind kõrge. Kasvatajad jms isetegijad surutakse turult välja ning ellu jäävad need, kel on lihtsalt sittakanti palju kapitali, mida paigutada välismaise weedi massiliseks impordiks ja siin kõrge hinnaga jagamiseks. Kui sellega kaasneb ka mõningane ametnikepoolne katus, siis ongi bulletproof skeem koos.
    See siis kõik puhtteoreetilisel tasemel, ilma kellegile näpuga näitamata.

  18. #58
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    nii palju, kui ma olen kuulnud, siis kanepidiilerite puudus on tõsine teema, aastaid olen täheldanud mossis tuttavaid, kel pole nädalavahetusel söögiisu

  19. #59
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JaanusX avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Kodutu
    Postitusi
    392

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas SanderT Vaata postitust
    Ma sinu asemel selles nii kindel ei oleks, et kanistrijook ja disainerdroogid ühele ja samale kontingendile huvi pakuvad. Märksõnaks siis ostujõud. Salaviina tarvitavad reeglina inimesed, kes poes müüdavat endale lubada ei saa/taha. Pole mina veel kuulnud taarakorjajatest, kes warmduscheril veepudeliga lõuga laksutavad...
    Saad asjast valesti aru natuke... Tol ajal oli noorte seas salakas ikka väga levinud kuna just oli hakkanud viina hind tõusma ja salaka said 20-25eekuga pooliku kätte no questions asked. Tean kuna sai isegi tarbitud seda... a siis tuli see metanooli jama peale ja rahvas mitte ainult ei lõpetanud silmapilgselt salaka joomise vaid suisa viinast üleüldiselt hakkati hoiduma ning see oli just see aeg kus kommid ja anfi levik sai täis tuurid sisse.
    Ja kuna riigiasutus eriti ei hoomanud asja tõsidust ja tõkestamine oli nagu ta oli siis leviski kogu see värk metsiku kulutulena üle eesti. Asja tõsidusest saadi täiel määral alles hiljem aru ja isegi siis kulus veel väga palju aega ennem kui midagi tõsiselt ette võeti. Pöördepunktiks sai tol ajal kurikuulus 2004a Freedom Parade kus siis kogu eesti nägi kuhu on jõutud... seepärast see avalik üritus ka keelu sai.
    Alles siis võeti tõsised meetmed ette selle tõkestamiseks...

    ( Click to show/hide )

    Õigus sinna võib sattuda ka selliste ainete tarbimisel nagu LSD, seened, PCP ja igast muud hallutsinogeenid ja mitte ainult.
    Kui sul ikka psüühika sassis siis piisab vahest ka alkoholist...
    Mul on isegi korra Paracetamool tekitanud veidra paranoia ja psühhoosi hetke mis kestis ca tunnike vms:S
    Üldiselt ei soovita "hallukaid" üldse proovidagi kuna nendel on halb komme ka aastaid pärast tarvitamist tekitada täiesti lampi luulusid ja väga suur oht on ka pärast esimest tarvitamist saada püsiv sissekirjutus psühhiaatria kliinikusse. Eriti hull on see LSDga.
    Kunagi tänu sellele, et võõrväed eesti pinnal asusid leidus igalpool ka väikeseid kapsleid mis sisaldasid tareeni... üldjuhul oli see mõeldud radiatsiooni mürgituse vastu kuid meil tarbiti seda lihtsalt alko peale 1-2 tabletti.... mõju sama mis seente või pigem LSDga kus sa ei jaga maast ega ilmast midagi ja näed luulusid.
    Olen näinud kuidas ntx üks neiu pärast selle tarbimist mängis oma oksega ja joonistas sellega mingeid abstraktseid maale... teine mängis seina peal 3h telekamängu. Pidin isegi sõbra kord otsesest surma suust päästma kui ta jalutas talvisel ajal jääpeal otse lahtise vee poole ja ma sain talt kratist kinni tõesti viimasel hetkel... kui küsisin mis ta teeb siis vastas, et läheb mosset ostma (öösel kell 2) ja et ta ei anna mulle laenu jne.

    Eks suhtumine seadusega pahuksisse läinud inimese suhtes on ikka nii nagu ta on ning on seda läbi aegade olnud, kuid ma ei näe praeguses eestis mingit põhjust selle pärast pead norgu lasta.
    Millest me räägime kui Justiitsministri vend on süüdimõistetud suures koguses narkootilise aine käitlemises ja edasiandmises ja ta pole mitte ainus...

    ( Click to show/hide )

    Kõike tarbitakse mõistusega... ega siis niisama öelda, et alkohol on tarkade jook. Miskipärast on meil see mentaliteet, et kui midagi on siis peab ikka põhjani jooma,sööma tarbima.
    Kõiki ained st alkohol, narko jne tuleb tarbida mõistlikult ja et seda teha peab endale selgeks tegema kui palju ja miks ning mismoodi tarbida.
    Kui sa jood kõike läbi segi või piiri ei pea siis obv on sul tuumakas järgmine päev. Samamoodi on narkootikumidega peab teadma palju ja mis moodi... ntx ei ole mõtet üle 3 kommi tarbida kuna juba esimesed 2tki kasutavad enamus su kehas oleva serotoniini ja dopamiini varud ära ja taastumine võtab ca nädala või isegi rohkem.

    ( Click to show/hide )


    Kui Holland välja arvata ja nüüdseks ka Ameerika 2 osariiki siis miks soovitakse legaliseerida kanep ja miks on paljud narkootikumid ainult retsepti ravimid.... sest nad on mõeldud RAVI RAVI JA VEELKORD RAVI eesmärgil kuna arst suudab määrata optimaalse koguse mida sa võid tarbida ja selle eesmärk on sinu tervise parandamine.
    Ma ei näe ühtegi võimalust kuidas mistahes narkootikum tava käitluses oleks selleks mõeldud ja veel enam isegi retsepti ravimeid kuritarvitatakse.... kõik anti deprekad ja rahustid jne....
    Narkootikumid peavadki olema ebaseaduslikud FOREVER!!!
    Kui me juba alkoholiga ei suuda piiri pidada ja see on pika puuga esirinnas ainetest mis põhjustavad surmasid ja tervise kahjustusi.... kujutage ette olukorda kus narkootikumid legaliseeritakse!

  20. #60
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JaanusX avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Kodutu
    Postitusi
    392

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Mida rohkem diilereid ja kasvatajaid kinni nabitakse, seda vähem jagajaid on ja seda suuremat turuosa vähesed järelejäänud kontrollivad ja seega saavad ka hinda dikteerida. Ja kui weed tuuakse kuskilt kaugelt välisriigist salaja, siis sellega kaasnevad ka igasugused kulud ning ongi hind kõrge. Kasvatajad jms isetegijad surutakse turult välja ning ellu jäävad need, kel on lihtsalt sittakanti palju kapitali, mida paigutada välismaise weedi massiliseks impordiks ja siin kõrge hinnaga jagamiseks. Kui sellega kaasneb ka mõningane ametnikepoolne katus, siis ongi bulletproof skeem koos.
    See siis kõik puhtteoreetilisel tasemel, ilma kellegile näpuga näitamata.
    Ei ole teooria vaid 100% reaalsus...
    Üldiselt on kõigi narkootikumide hinnad kõrgemad... võibolla vaid fenta ja amfetamiini hind on enam vähem sama.
    Kunagi oli amf ja komm suht soodne... siis kui seda veel eesti pinnal toodeti. Kommi omahind oli ca 1.5 - 3 eek/tk (ja müüdi 100ga tk).
    Siiani toodetakse amfi ja komme ka kodumaa pinnal kuid oluliselt vähem kui varem samamoodi on kahanenud ka kanepi kasvatus... samas kasvanud metsikult GHB valmistamine.

Lehekülg 3, kokku 53 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES