Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 41, kokku 53 EsimeneEsimene ... 31394041424351 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 801 kuni 820, kokku 1041
  1. #801

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Sa võid ju kirjutada, mida tahad. Loll on see, kes seda usub. Tahad normaalset argumenteeritud arutelu, siis pead viitama ka oma allikatele. Foorumi arutelu on muidugi väga hea ja lai mõiste, mis kuvab ka PP foorumi arutelude allakäiku viimaste aastate jooksul.

    Minu postitus oli pigem soovituslik, et keegi neid "fakte" tõepähe ei võtaks. Otsuse langetab igaüks ise.

  2. #802

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Ei tasu väga rääkida asjadest, mida ise pole kogenud. Ma usun ja loodan, et siin pole meist keegi adekvaatne selgitamaks heroiinist tulenevat pohmelli või võõrutusnähtusid.
    +1

    täpselt samamoodi ei tohiks ükski arst rääkida ravimite mõjust (nt vähiravimite) ilma, et ta ise on seda kogenud. Ja taipohh kui üks arst mõtleb anda infot nt keemiaravi tagajärgedest kui ta ise raviprotsessi läbinud ei ole...

    su mõttemaailm jookseb ikka väga imelikel radadel.

  3. #803

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    +1

    täpselt samamoodi ei tohiks ükski arst rääkida ravimite mõjust (nt vähiravimite) ilma, et ta ise on seda kogenud. Ja taipohh kui üks arst mõtleb anda infot nt keemiaravi tagajärgedest kui ta ise raviprotsessi läbinud ei ole...

    su mõttemaailm jookseb ikka väga imelikel radadel
    .
    +2

    kui ma lähen arsti juurde, siis ma tean, et inimene on saanud vastava erialase hariduse ning on pädev omas valdkonnas. kui foorumis kirjutab karupoeg või keegi teine kasutaja, siis ei saa kindel olla, kas inimene on ikka pädev antud teemas.

    tõesti imelik on siin asju lahti seletada, mis peaksid olema loogiliselt arusaadavad. mis teha.

  4. #804
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Minu postitus oli pigem soovituslik, et keegi neid "fakte" tõepähe ei võtaks. Otsuse langetab igaüks ise.
    Kui sa tead paremini või arvad, et ta eksib millegagi siis paranda teda.

    Sellise loogika järgi ei saaks ju foorumis pmst millestki rääkida, kui ise kogenud pole. Kindlasti ei pea selleks endine/praegune hero sõltlane olema, et öelda kas filmides on asjad liialdatud. Puhtalt internetis tuhlates on vabalt võimalik end sellise asjaga kurssi viia.

  5. #805

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    +2

    kui ma lähen arsti juurde, siis ma tean, et inimene on saanud vastava erialase hariduse ning on pädev omas valdkonnas. kui foorumis kirjutab karupoeg või keegi teine kasutaja, siis ei saa kindel olla, kas inimene on ikka pädev antud teemas.

    tõesti imelik on siin asju lahti seletada, mis peaksid olema loogiliselt arusaadavad. mis teha.
    olen saanud vastava eriala hariduse (see jutt on siit ka läbi käinud). Küll mitte nii pika kui arst omal erialal, kuid mingi tõeväärtus mu jutul on. Samuti olen varasemalt nii selles kui teistes teemades üsna (sulle sobivalt) tihti ka korrektselt viidanud allikale. Seega on eeldatav, et mingite teemade ajal on selge, et päris kelbast ma ei aja.

    p.s. kui sa juba soovid allikaid saada, siis arvatavasti ka tead, et allikast tähtsam on allika kredibiilsus. Kui sa vajad mingi asja kohta kindlat allikat, siis on väga suur tõenäosus, et sa ei ole ka piisavalt pädev hindama, kas antud allikas on kredibiilne.

    Iseasi on nüüd see, kas codecci esitatud küsimusele vastamine vajab APA style loetelu kasutatud kirjandusest. Tegemist ei ole eriti põhimõttelise, faktitundelise või vastuolulise väitega, mis peaks olema allika poolt toetatud.
    Viimati muudetud karupoeg poolt : 05.02.14 at 17:15

  6. #806
    Grinder Kasutaja ziimukaz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    741

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    ( Click to show/hide )

  7. #807

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Kui sa tead paremini või arvad, et ta eksib millegagi siis paranda teda.

    Sellise loogika järgi ei saaks ju foorumis pmst millestki rääkida, kui ise kogenud pole. Kindlasti ei pea selleks endine/praegune hero sõltlane olema, et öelda kas filmides on asjad liialdatud. Puhtalt internetis tuhlates on vabalt võimalik end sellise asjaga kurssi viia.
    loomulikult saab. me saame arutleda näiteks, kuidas maitseb saku originaal või kui pehme on kirde sai, sest enamus meist on seda proovinud. kahtlen, et heroiini on enamus meist proovinud rääkimaks teemal "suudavad funktsioneerida ja ei mõtle doosist".

    samamoodi ei saa ma rääkida, mis tunne on kaotada 100k flipp seniks kuni ma seda teinud pole. jah, arvatavasti rõve, aga that's it.

  8. #808

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    loomulikult saab. me saame arutleda näiteks, kuidas maitseb saku originaal või kui pehme on kirde sai, sest enamus meist on seda proovinud. kahtlen, et heroiini on enamus meist proovinud rääkimaks teemal "suudavad funktsioneerida ja ei mõtle doosist".

    samamoodi ei saa ma rääkida, mis tunne on kaotada 100k flipp seniks kuni ma seda teinud pole. jah, arvatavasti rõve, aga that's it.
    eksid.

  9. #809

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    me saame rääkida sõltuvushäiretest ja nendest tulenevatest probleemidest ilma, et me peaksime neid kogema.

    Sina arvatavasti ei saa, aga mina saan. Sina pead neid enne kogema, jah.

    edu tegemistes.

  10. #810
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Iga heroiini tarbija ei ole ju sõltlane (Hoffman juttude järgi tundub, et oli). Heroiinisõltlaste arv tarbijatest peaks olema küll kõige suurem, mingi 23-25%.

  11. #811

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas rasmer Vaata postitust
    Iga heroiini tarbija ei ole ju sõltlane (Hoffman juttude järgi tundub, et oli). Heroiinisõltlaste arv tarbijatest peaks olema küll kõige suurem, mingi 23-25%.
    anna veel infot/allikaid mis erinevate ainetega need numbrid on ja kuidas antud uuringus nt sõltlast defineeritud on?

    lihtsalt puhtast huvist

  12. #812
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
    anna veel infot/allikaid mis erinevate ainetega need numbrid on ja kuidas antud uuringus nt sõltlast defineeritud on?

    lihtsalt puhtast huvist
    Mul oli kuskil kirjalik allikas/raport numbrite kohta, aga ei leia praegu. :/
    Ainuke, mida praegu oskan pakkuda on Dr Sanjay Gupta's CNN Special "WEED", seal on välja toodud kanepi sõltlasi 9%, heroiin 23%, kokaiin 17% ja alkohol 15%. Kahjuks neil ka allika infot ei ole.
    Mingist ÜRO raportist leidsin üldised numbrid, aga eristuvalt ei paista:

    Number of people who inject drugs
    aged 15-64 years : 11-21 million persons

    Number of "problem drug users"
    aged 15-64 years : 16-38 million persons

    Number of people who have used drugs
    at least once in the past year aged
    15-64 years : 155-250 million persons

    Total number of people aged 15-64 years
    in 2008: 4,396 million persons

  13. #813

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    vale topic vms .. aga soovitage mingeid unerohte, mis reaalselt laseks magada .. mingi viimased 2 nädalat magan 2-3h öösel. üles tõustes silmalaud on nagu fcking tellised aga und ei ole .. reaalselt tilti ajab juba. vandalar, weedi ei taha ..
    Viimati muudetud leits poolt : 09.02.14 at 05:06

  14. #814
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    mine liiguta oma paksu perset paar tundi päevas. õhuta tuba, pane vahelduseks puhtad linad ja magad nagu laps. aga kuji see ka ei aita, siis võib tegu olla algava skisofreeniaga.

  15. #815

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    sul on noku asemel tussu v ? sure maha daun reaalselt

  16. #816

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    quit alkohol man

  17. #817
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    ma tahtsin sellega lihtsalt seda öelda, et enamus une probleeme tekivad sellest, et inimesed ei liiguta ennast piisavalt. tubane, arvuti taga eluviis, suvaline toitumine jne. paar tundi päevas värskes õhus liigutamist aitab kindlasti rohkem probleemi lahendada kui unerohtude kasutamine.

  18. #818

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    vale topic vms .. aga soovitage mingeid unerohte, mis reaalselt laseks magada .. mingi viimased 2 nädalat magan 2-3h öösel. üles tõustes silmalaud on nagu fcking tellised aga und ei ole .. reaalselt tilti ajab juba. vandalar, weedi ei taha ..
    http://esileht.unekliinik.ee/

    http://raviminfo.ee/apthkiri.php?apt...n=01&atc=N05C#

    Halcioni peale eriti ei loodaks, seega proovi ülejäänud kolme toimeainet.

  19. #819

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    naah neid "lihtsaid" olen söönd .. ei tule und .. ei kainena ega soodana

  20. #820

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Minu arust kasutati heroiini pohmelli puhul siukest droogi nagu suboxone, kuskil Ameerika dokumentaalis oli kliinik sõltastele, kus kasutati mingit muud ainet esimestel nädalatel, et ära hoida värinad ja muud jamad, aga vüin ka eksida.

Lehekülg 41, kokku 53 EsimeneEsimene ... 31394041424351 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES