ok, vbolla sai pisut üle reageeritud.
Oli mul samuti periood(17-18a), kus tegime sõperadega ca 2-3 kuud iga nv õit. Elu oli ilus ja nalja sai. Aga just sellise kogemuse pärast sain aru, et see on täielik bs. kõrvaltvaatajad juhtisid sellele tähelepanu ja õnneks oli oidu kuulda võtta.
Viimased aastad olen ca korra aastas teinud.
Hetkel tean, et ühe sõbra noorem vend(ca 20a) tegeleb ohtralt kimumisega. Tahaks näha, kus ta 3-4a pärast on. Praegu juba on tal mitte tõmmateski sellised poolvidused silmad peas. Noh igaüks teab ju neid savu-silmi.
Vandalarist. Mõnikord on mullegi jäänud mulje, et teda tümitatakse asjata ja tema luulud ei ole mulle korda läinud. Aga kui tõsimeeli kireda, et kanep peaks olema legaalne, siis ma ei suuda vait olla.
Vandalar, sinu füüsise kohta pole mul midagi öelda olnud. Lapsesaamise kohapealt pidasin silmas, et inimesel, kes koguaeg pilves on, peaks olema raskusi korraliku naise saamisel. Lisaks ei ole ta suuteline tagama lapsele korraliku elu, kasvatust ja koolitust. Kuidas sa seda suudaksidki, kui kogu aeg omas mullis olla? Lisaks pole minu teada veel vegeteerimise eest raha sülle viskama hakatud.
Sa ei peagi 24/7 rabama, nii et veri ninast väljas. Küll aga tuleb ennast niipalju liigutada, et oma perele ja lastele(!) inimväärne elu tagada, sest muidu on juures järjekordne perekond, kes on oma valikute tõttu(!) ühiskonnale koormaks.

Muruntau-le +1.