Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 53 EsimeneEsimene ... 2345614 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 1041
  1. #61
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Colorados ja Washingtonis alles decriminalisatseeriti non-medical weedi omamine, see imho päris hea märk üle pika aja, kuigi see Eestit kahjuks ei puuduta.

  2. #62
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Üks aine, mis kindlasti seadusega reguleerimist vajaks on GBL. Seda saab praegusel hetkel täiesti legaalselt Internetist tellida, kuna tegemist on puhastusainega. Tarvitamisel on mõju täpselt sama nagu GHB puhul.

  3. #63
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JaanusX avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Kodutu
    Postitusi
    392

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Üks aine, mis kindlasti seadusega reguleerimist vajaks on GBL. Seda saab praegusel hetkel täiesti legaalselt Internetist tellida, kuna tegemist on puhastusainega. Tarvitamisel on mõju täpselt sama nagu GHB puhul.
    Aga telli ja siis pane stopper käima...

    ...kui kaua läheb kuniks võimud sisse vajuvad.
    Isegi juriidilise isikuna on sul silmad peal insta

  4. #64
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas JaanusX Vaata postitust
    Aga telli ja siis pane stopper käima...

    ...kui kaua läheb kuniks võimud sisse vajuvad.
    Isegi juriidilise isikuna on sul silmad peal insta
    Umbes 2 aastat tagasi oli juhtum kus minule teadmatult seda minu nimele telliti(sain asjast teada alles siis kui tellimus oli juba teele pandud). Kuigi mingit jama sellest ei tulnud, on kusagil andmebaasis minu nimel kindlasti mingi märge juures.

    Teistele ka õppetund siit, et ei tasu oma aadressit kõigile tuttavatele jagada.

  5. #65
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Kust selline teadmistepagas Jaanus ? Recreational user või oled kuskil võimuasutuses varem töödanud ?

  6. #66
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JaanusX avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Kodutu
    Postitusi
    392

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Kust selline teadmistepagas Jaanus ? Recreational user või oled kuskil võimuasutuses varem töödanud ?
    Sellest võime kunagi õlleklaasi taga rääkida...

  7. #67
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    see läheb üle. olen paljudega rääkinud ja kinnitatakse järgmist väidet:
    kui oled 15-22 on pohmakad väga kerged ja elad rahulikult üle. võid juua mitu päeva ja ei ole mingit probleemi.
    23-29 FML kui vastikud on pohmakad. jood palju harvemini.
    30 -(31, kuna rohkem pole samplet) pohmakad lähevad jälle kergemini. samas on lisandunud vilumust nende ärahoidmiseks ja rohkem on rõhk joomise kvaliteedil, kui kvantiteedil.
    nah, ma ka 31 ja iga korraga lähevad järjest hullemaks need aparaadid. Ainuke koht kus kannatab juua on niiske kliima - aasia ja kuigipalju vahemere ääres ka. Peab omale mingi õhuniisutaja koju ostma :D

    Ahjaa, ma ammu ei joo enam ühtegi värvilist asja. Tarbin ainult kvaliteetset viina või rummi.
    Viimati muudetud vennike poolt : 19.11.12 at 23:06

  8. #68
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Üks aine, mis kindlasti seadusega reguleerimist vajaks on GBL. Seda saab praegusel hetkel täiesti legaalselt Internetist tellida, kuna tegemist on puhastusainega. Tarvitamisel on mõju täpselt sama nagu GHB puhul.
    Hiljuti lisati ka see eestis narkootiliste ainete hulka

    http://www.postimees.ee/830224/korgi...ete-nimekirja/
    Viimati muudetud Ints poolt : 19.11.12 at 23:10

  9. #69
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JaanusX avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Kodutu
    Postitusi
    392

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas Ints Vaata postitust
    Hiljuti lisati ka see eestis narkootiliste ainete hulka

    http://www.postimees.ee/830224/korgi...ete-nimekirja/
    Lisatakse.... hetkel ametlikult seda seal ei ole...

    ja kui aus olla oleks see laus lollus seda tellida otse Eesti kuna naaber riikide selle alased seadused on hoopis teistsugused ning selle kui ka paljude teiste lähteainete transportimine eesti ei valmista tegelikkuses suuri probleeme.
    Viimati muudetud JaanusX poolt : 19.11.12 at 23:22

  10. #70
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Viimati olin kasutaja kanep.info foorumis ja seal iga kord, kui sai dekriminaliseerimise või legaliseerimise teema lahti tehtud, tuli kohe mõni tegelane kes hakkas seda vaikselt ja viisakalt maha tegema, et: "kuule tead, ma olen ise ka tossumees, aga vot legaliseerimine küll õige asi pole jne jne." Esiteks, kui sa oled tossumees, aga ise väidad, et oled legaliseerimise põhimõtteline vastane, siis sa ei ole lihtsalt õige kodanik- sa rikud tahtlikult seadust ja tahadki, et see nii jääks.
    Teiseks, kui sa ühest küljest väidad, et teed savu, kuid nii kui jutt läheb legaliseerimise peale ja sa hakkad blokkima, siis enamasti sa oled lihtsalt ment, kits. Iga mõistusega inimene ja savuvend peaks aru saama, et asi peaks olema lubatud ja sellisel moel, et tavainimene võiks oma nelja seina vahel seda muretult tarbida ja kasvatada.
    Nüüd on kanep.info millegipärast maas... Vbl domeeninimi aegus, vbl aga oli midagi muud.
    See, mismoodi inimesi kotitakse ja antakse paarile nö. mõnuainele eelis seaduse ees ja seda ilma põhjusliku seoseta on kriminaalne iseenesest. Mul on vastik vaadata poodi minnes, kui esimene asi, mis uksest sisse minnes ette jääb on tubakalett. Fking ajuvaba, vaadake mõnda dokki tubaka kohta, kus tuuakse välja, et 50% püsisuitsetajatest sureb suitsust põhjustatud haiguste, tüsistuste kätte. Poed on alkolette täis, kõik on lookas ja iga tohlakas võib ennast surnuks juua kui süda ainult ihkab. See kõik on toidupoes raisk- seal käivad väikesed nagad omale jäätist ostmas! See on väga tõsine asi ja ma ei saa aru, kuidas see võimalik on. Samas on uuringuid praegusest ajast ja ka varasemast, mis asetavad kanepi oluliselt madalamale oma tervistkahjustavuse ja riski poolest ühiskonnale kui seda on alko ja tubakas.
    Kogu see keelamise kammajaa on suuresti majandusliku eelise loomine teatud toodetele. Loomulikult, et vaba inimene tahab valida ning ise otsustada ning kui valikuks on ohutum ja talle sobivam taim, siis ta peab saama ka seda seaduslikult teha.
    Viimati muudetud Vandalar poolt : 20.11.12 at 01:02

  11. #71
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Viimati olin kasutaja kanep.info foorumis ja seal iga kord, kui sai dekriminaliseerimise või legaliseerimise teema lahti tehtud, tuli kohe mõni tegelane kes hakkas seda vaikselt ja viisakalt maha tegema, et: "kuule tead, ma olen ise ka tossumees, aga vot legaliseerimine küll õige asi pole jne jne." Esiteks, kui sa oled tossumees, aga ise väidad, et oled legaliseerimise põhimõtteline vastane, siis sa ei ole lihtsalt õige kodanik- sa rikud tahtlikult seadust ja tahadki, et see nii jääks.
    LSD on ka nt mõndadele inimestele recreational drugina hea, aga ma ei tahaks küll, et see legaliseeritakse.

    Tegelikult ma ei ole su "legalize cannabis" põhimõttele vastu ja usun, et järgneva 20a jooksul see juhtub ka, aga need äärmuslikud kanepi ülistajad käivad küll pinda. Tõenäoliselt alkohol on kahjulikum (ei tea, pole väga süvenenud), aga kanep päris kahjutu ju ka ei ole.

  12. #72
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    LSD on ka nt mõndadele inimestele recreational drugina hea, aga ma ei tahaks küll, et see legaliseeritakse.

    Tegelikult ma ei ole su "legalize cannabis" põhimõttele vastu ja usun, et järgneva 20a jooksul see juhtub ka, aga need äärmuslikud kanepi ülistajad käivad küll pinda. Tõenäoliselt alkohol on kahjulikum (ei tea, pole väga süvenenud), aga kanep päris kahjutu ju ka ei ole.
    Nõus loomulikult, et võib ka kahjulik olla. Aga ma usun ise, et see äärmuslik ülistamine on tihtipeale lihtsalt soov teadvustada selle taime olemasolu ja seaduse ebaõiglust. Pigem on nii, et kui legaliseerimine on toimunud, siis vaibub ka see kanepi "ülistajate" koor, sest pole vaja enam enda õiguste eest seista ja häält teha.
    Viimati muudetud Vandalar poolt : 20.11.12 at 02:13

  13. #73

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tükk aega mõtlesin kas midagi siia kirjutada või mitte. Isiklikult pooldaks ma kanepi legaliseerimist, kuna ta on ikkagi niivõrd populaarne ja selle hankimine ei valmista mitte mingit probleemi. Samas pooldaks ka kõikide muude narkootikumide legaliseerimist ja reguleerimist. Riigile oleks lihtsalt kergem, politsei ei peaks võitlema leviku vastu, saaks oma resursse ümber suunata muu kuritegevusega võitlemiseks. Hetkel nad minusilmis võitlevad sõda, mida nad elusees võita ei suuda. Narkootikumid olid, on ja jäävad. Aeg oleks tõesti uut lähenemist proovida, mida täpselt ei oska isegi öelda. Kangemate narkootikumide nagu heroiin, kokaiin jne legaliseerimine tundub küll natuke overkill, aga nende leviku vastu sama lähenemisega edasi võitlemine tundub ka jällegi mõttetu. Võib-olla legaliseerida ning hinnad kõrgena ikkagi hoida ja saadavad maksutulud omakorda suunata narkootikumide tarvitamise vastu võitlemiseks igasuguste sotsiaalprogrammide kaudu. Näiteks rohkem sõltlaste ravivõimalusi, rohkem ennetusprogramme, reklaamida veelgi rohkem kahjulikust jne.

    Kahjuks elusees ükski erakond hetkel ei teeks sellist poliitilist enesetappu, kuna üldsusele on ikkagi tambitud pähe aastakümneid juba narkootikumide kahjulikkusest, mis muidugi vastab tõele ja vägagi suur % elanikkonnast ei pooldaks legaliseerimist. Samas surutakse peale, et narkootikumide vastu peab ikka samamoodi jõu ja karistustega võitlema, et see on ikkagi õige viis. Missest, et illegaalsuse tõttu on alaealisel näiteks kanepit lihtsam hankida kui alkoholi/suitsu. Vähemalt minul endal oli nii. Legaalsetest müügipunktidest saaks reguleerida müüki kellaaegadega, vanuse kontrolliga jne. Tõesti tundub mulle vähemalt, et aeg oleks suureks muutuseks. Ma tean, et kindlasti paljud foorumiliikmed minuga ei nõustu, aga loodan, et leidub mõni kes saab mu mõttestki vähemalt aru.

    Ise olen tarvitanud ainult kanepit oma elus ja ma ei suitseta 24/7 peale. Samuti ei kanna fooliummütsi ega usu vandenõuteooriaid. Lihtsalt panin oma mõtted kirja. Vaielda ma ka ei viitsi kellegagi, jään oma arvamuse juurde, et praegune lähenemine ei tööta narkovastases võitluses. Ei ole vaatanud ühtegi propagnda filmi kanepi legaliseerimisest ja imelisest ravivõimest. Puhtalt minu isiklik arvamus.


    EDIT: suhteliselt kindel, et selle posti peale keegi kirjutab kuidas hakkaks kõik inimesed tänaval süstima ja kuritegevus kasvaks meeletult, aga mõelge, kui kergesti tegelt kõik narkarid kes hetkel süstla otsas saavad osta näiteks heroiini, fentanüüli või midagi iganes nad tarvitavad. Ei ole ju neil nii, et korra aastas saavad ja ülejäänud aja ootavad, millal jälle Eestisse midagi smuugeldatakse. Iga kord kui raha koos on uus doos käes. Ja lisaks mõelge, et kas teie hakkaks siis legaliseerimise tõttu otsekohe heroiini süstima? Vaevalt. Ma näen, et sotsiaaltöötajad saaksid paremini neile läheneda ja aidata abi otsida kui nn "diiler" oleks riik, kes tahaks, et narkootikumide tarvitamine väheneks, mitte organiseeritud kuritegevus kes lihtsalt tahab aina rohkem ja rohkem oma taskuid täita.
    Viimati muudetud mikk2468 poolt : 20.11.12 at 03:20

  14. #74
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Mikk su postitus on väga hea ja põhjalik. Kas kõik sellega nõustuvad või mitte on osaliselt ka maailmavaate küsimus, aga see osa

    Vaielda ma ka ei viitsi kellegagi, jään oma arvamuse juurde, et praegune lähenemine ei tööta narkovastases võitluses.
    on väga õige jah. Narkovastane sõda siiamaani on olnud ebaõnnestunud projekt. Lahendused on muidugi raske küsimus. Hea raport, kellel asja vastu suurem huvi.

    http://www.globalcommissionondrugs.o...rt_English.pdf

    Eesti keeles ka üks pealiskaudne arvamusartikkel:

    http://arvamus.postimees.ee/889404/m...nni-saba-kinni
    Viimati muudetud rasmer poolt : 20.11.12 at 03:30

  15. #75
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
    Tükk aega mõtlesin kas midagi siia kirjutada või mitte. Isiklikult pooldaks ma kanepi legaliseerimist, kuna ta on ikkagi niivõrd populaarne ja selle hankimine ei valmista mitte mingit probleemi. Samas pooldaks ka kõikide muude narkootikumide legaliseerimist ja reguleerimist. Riigile oleks lihtsalt kergem, politsei ei peaks võitlema leviku vastu, saaks oma resursse ümber suunata muu kuritegevusega võitlemiseks. Hetkel nad minusilmis võitlevad sõda, mida nad elusees võita ei suuda. Narkootikumid olid, on ja jäävad. Aeg oleks tõesti uut lähenemist proovida, mida täpselt ei oska isegi öelda. Kangemate narkootikumide nagu heroiin, kokaiin jne legaliseerimine tundub küll natuke overkill, aga nende leviku vastu sama lähenemisega edasi võitlemine tundub ka jällegi mõttetu. Võib-olla legaliseerida ning hinnad kõrgena ikkagi hoida ja saadavad maksutulud omakorda suunata narkootikumide tarvitamise vastu võitlemiseks igasuguste sotsiaalprogrammide kaudu. Näiteks rohkem sõltlaste ravivõimalusi, rohkem ennetusprogramme, reklaamida veelgi rohkem kahjulikust jne.

    Kahjuks elusees ükski erakond hetkel ei teeks sellist poliitilist enesetappu, kuna üldsusele on ikkagi tambitud pähe aastakümneid juba narkootikumide kahjulikkusest, mis muidugi vastab tõele ja vägagi suur % elanikkonnast ei pooldaks legaliseerimist. Samas surutakse peale, et narkootikumide vastu peab ikka samamoodi jõu ja karistustega võitlema, et see on ikkagi õige viis. Missest, et illegaalsuse tõttu on alaealisel näiteks kanepit lihtsam hankida kui alkoholi/suitsu. Vähemalt minul endal oli nii. Legaalsetest müügipunktidest saaks reguleerida müüki kellaaegadega, vanuse kontrolliga jne. Tõesti tundub mulle vähemalt, et aeg oleks suureks muutuseks. Ma tean, et kindlasti paljud foorumiliikmed minuga ei nõustu, aga loodan, et leidub mõni kes saab mu mõttestki vähemalt aru.

    Ise olen tarvitanud ainult kanepit oma elus ja ma ei suitseta 24/7 peale. Samuti ei kanna fooliummütsi ega usu vandenõuteooriaid. Lihtsalt panin oma mõtted kirja. Vaielda ma ka ei viitsi kellegagi, jään oma arvamuse juurde, et praegune lähenemine ei tööta narkovastases võitluses. Ei ole vaatanud ühtegi propagnda filmi kanepi legaliseerimisest ja imelisest ravivõimest. Puhtalt minu isiklik arvamus.

    EDIT: suhteliselt kindel, et selle posti peale keegi kirjutab kuidas hakkaks kõik inimesed tänaval süstima ja kuritegevus kasvaks meeletult, aga mõelge, kui kergesti tegelt kõik narkarid kes hetkel süstla otsas saavad osta näiteks heroiini, fentanüüli või midagi iganes nad tarvitavad. Ei ole ju neil nii, et korra aastas saavad ja ülejäänud aja ootavad, millal jälle Eestisse midagi smuugeldatakse. Iga kord kui raha koos on uus doos käes. Ja lisaks mõelge, et kas teie hakkaks siis legaliseerimise tõttu otsekohe heroiini süstima? Vaevalt. Ma näen, et sotsiaaltöötajad saaksid paremini neile lähendeda ja aidata abi otsida kui nn "diiler" oleks riik, kes tahaks, et narkootikumide tarvitamine väheneks, mitte organiseeritud kuritegevus kes lihtsalt tahab aina rohkem ja rohkem oma taskuid täita.
    Ei. Legaliseerimise efekt tuleb välja järgnevate põlvede jooksul, kui uued tooted ei ole enam ühiskonna võõrkehad vaid täiesti tavaline nähtus. Lisaks mina ja sina oskame mõelda, tema ei oska ehk maailmas on tohutult retarde.

    Ainuüksi süstla otsa sattumine on meie jaoks mõistmatu ja arusaamatu, eriti veel, kui see ebaseaduslik ning kättesaadavust on raskendantud. Mina küll puusalt tulistades ei oskaks öelda, kust ma saaks öösel kell 4:30 heroiini, isegi kui mul selleks tekiks soov. Reguleeritud ühiskonnas ma seda teaksin ja homsele mittemõtlevaid inimesi on palju, kes teevad seda mõttega, et proovin ainult korra.

    Andsin siin ennem oopiumisõltlase lingi 2p2-sse, kus on viited ka heroiniisõltlasele. Täpselt samamoodi: ta läks korra proovima ja enam ei saanudki sellest lahti.

    EDIT: Ma ei vaidle sulle vastu, aga ma ei kujuta mitte kuidagi ette, kuidas näiteks saaks kõik narko legaliseerida. Heroiin on hea näide. See peaks olema väga hästi, karmilt ja kindlalt reguleeritud, mis viib selleni, et ta ei ole siiski nii lihtsalt kättesaadav ja ma ei suuda mõelda, et miks peaks kaduma ära underground äri.

    See oleks sama, kui sa saaksid poest osta alkoholi aga peaksid selle tarbima ära koha peal. Kui aga saaks viia nii karmi tooteid välja ja osta suvalisest kioskist, siis ma tõesti arvan, et see ei töötaks niipea. Inimkond ei ole niipalju veel arenenud.

    Mõtle, kui heroiin oleks seaduslik juba viimased 300 aastat. Tehakse seda peol ja on suht "suvaline" droog ühiskonna mõistes, siis oleks see aja küsimus, kui sa ka ühekorra "prooviksid", aga nende puhul proovimine ei pruugi enam jääda proovimiseks vaid areneda väga tugevaks sõltuvuseks.

  16. #76
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Btw, miks Holland kanepi veidi vähem legaliseeritumaks (afaik) tegi? Nüüd ju mingi seadus, et ainult kohalikele müüakse vms.

  17. #77
    Grinder
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tln
    Postitusi
    547

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Btw, miks Holland kanepi veidi vähem legaliseeritumaks (afaik) tegi? Nüüd ju mingi seadus, et ainult kohalikele müüakse vms.
    see seadus saadeti kukele uuesti

  18. #78

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    ei ole mikuga nõus.

    lugesin ranka jutu diagonaalis üle ja olen samal arvamusel. legaliseerida ei saa sellepärast, et see ei muutuks ühiskonnas standardiks ja soositud tegevuseks.
    polistei narko vastu võitlemine on tegelikult eeskuju ühiskonna väärtushinnangute kujundamisel, kuna reaalselt suudetakse ju avastada vaid murdosa.

  19. #79

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Kas keegi oskab mingitele kindlatele faktidele/uuringutele välja tuua Holland vs muu euroopa arenenud riigid, kuidas on kanepi kasutamine kohalike seas (ei pea silmas turiste Hollandis)?
    On jäänud aastate tagant meelde mingi fakt, et Hollandis kasutavad kohalikud vähem kanepit kui mujal euroopas, kuid võib olla mõni suvaline tossupea väljamõeldis.

    (Olen ise nn. pühapäevasuitsetaja. Kuus korra, poole aastajooksul korra, nädalas 3korda, kuidas kunagi, muid keelatud narkootilisi aineid ei tarvita. Kokaiini paar korda proovinud, ei andnud mulle midagi erilist)

    Eelnevalt siin veel räägitud popperist ja olen mitme eelkõnelelejaga nõus, soovitan hoiduda sellest mürgist. Sai ka ise seda kunagi kasutatud koos kanepiga, kui olin igapäeva suitsetaja ja ruttu keeras organismi väga segi. Ei soovita kellegile.
    Peale üht korralikku kanepi/alko/poppersi tsükklit (ca nädal) veel 2-3päeva hiljem tulid tihti hood peale kus ei teinud reaalsusel ja ettekujutusel vahet, väga vastik tunne oli ja ei soovita kellegile, väga ohtlik võid väga valesid otsuseid teha(oleks ma deprekas olnud ei oleks mingi probleem olla kuskilt alla hüpata enesetapu eesmäregiga nt).

  20. #80
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JaanusX avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Kodutu
    Postitusi
    392

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    ( Click to show/hide )


    Polünarkomaania ehk siis erinevate ainete koos proovimine ja segamine on sama mis juua mitut erinevat alkoholi... kui sa ei tea mida sa teed siis on halb enesetunne garanteeritud ja halvimal juhul oled manalamees.

Lehekülg 4, kokku 53 EsimeneEsimene ... 2345614 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES