Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
Jeebus - kas sulle jäi midagi selgusetuks osast" samamoodi ei toimiks tõenäoliselt Hollandile sarnane osaline kanepi legaliseerimine. Ühiskond pole lihtsalt arenguga sealmail, et inimesed suudaks end ise piisavalt kontrollida ja mõistlikult käituda."
et selliseid viiteid tood? Eestit ei saa võrrelda Hollandiga.

Tohib küsida, kuidas sul muidu läheb? Teen samuti regulaarselt?
Eestit ei saagi võrrelda Hollandiga aga kasvõi see näide on juba palju etem põhinedes faktidele.
Kitsarinnaline spekuleerimine, mida kõike "narkojoobes tondid" teevad ja korda saadavad, ei jäta head muljet imo.

Ma kirjutasin lehekülg tagasi, et polnud 1,5a suisetanud. Küll aga suitsetasin ma vanuses 14-18 pea igal nädalavahetusel, kokku ca 300 korda. Nende kolmesaja korra jooksul pole ma kordagi näinud kedagi vägivaldses meeleolus ega pole ma samuti näinud hüperaktiivset agressiivset käitumist. Seetõttu ongi hämmastav, kuidas siin luuakse erinevaid versioone pilves inimestest, puhtalt spekuleerides/nähes kedagi kusagil arvatavasti pilves, või kes teab mis kombo on sisse aetud.

Mina ei poolda legaliseerimist. Küll aga ei näe ma mingisugust ohtu ühiskonnale, kui mingi osa inimestest tõmbavad korra kuus kanepit. Mina leian, et kanep on palju parem alternatiiv alkoholile, kui eesmärk on nädalavahetusel lõõgastuda. Mul on turvalisem tunne kohates õhtuti tänava peal pilves inimesi, kui alkoholijoobes. Pilves inimesed on ettearvatava käitumisega, nad on passiivsed ning rahulikud, vastupidiselt joobes kodanikele.