Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 1041

Hübriidvaade

  1. #1
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    +1
    Tuuleveskitega võitlus. Kes täpselt selle ahela tipus, nö. püramiidi tipus on ja sellest kasu lõikavad, et keeluseadust ei muudeta vastavalt vajadusele, funktsioonile? See on kõik raha pärast- ma võin pea anda, et see nii on. Võim on ses suhtes korrumpeerunud IMO. Poliitikas on liiga suur osakaal puhtal võimul, jõu ülekaalul, reklaamil, populaarsusel, emotsioonidel, rahal. Seda tuleb reguleerida enne, kui kogu populatsioon on sunnitud aksepteerima nt. raha ülemvõimu mõistuse, teaduse ees.

  2. #2

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    +1
    Tuuleveskitega võitlus. Kes täpselt selle ahela tipus, nö. püramiidi tipus on ja sellest kasu lõikavad, et keeluseadust ei muudeta vastavalt vajadusele, funktsioonile? See on kõik raha pärast- ma võin pea anda, et see nii on. Võim on ses suhtes korrumpeerunud IMO. Poliitikas on liiga suur osakaal puhtal võimul, jõu ülekaalul, reklaamil, populaarsusel, emotsioonidel, rahal. Seda tuleb reguleerida enne, kui kogu populatsioon on sunnitud aksepteerima nt. raha ülemvõimu mõistuse, teaduse ees.
    Too veel mõni näide, kus praegune poliitiline olukord sinu vabadusi piirab. Ma saan aru, et ta takistab sul popsu kasvatada ja tänaval tõmmata, aga veel mõni näide?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES