Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 45, kokku 53 EsimeneEsimene ... 354344454647 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 881 kuni 900, kokku 1041
  1. #881
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Ma olen vähemalt kolme erinevat antidepressanti võtnud ja kõiki ravi eesmärgil ja pikema perioodi jooksul. Ja tunne nende mõju all on tõesti üsna ebameeldiv olnud ja seda eriti alguses, kui võtma hakkad. Enamus neist, mida võtnud olen tegid ka üsna nõrgaks- ikka nii nõrgaks kohe, et igasugune raskem füüsiline tegevus käis justkui läbi une. Hambad hakkasid lagunema kiiremini, suu läks kuivaks, silmad olid valgustundlikud ja kuigi arstid pidevalt rõhutasid, et meheaule see ei mõju, siis IMO mõjus ikka väga karmilt.

  2. #882
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    ma olen 2 erinevat võtnud. esimese nimi oli elontril, mida algul võtsin 1 päevas ja hiljem 2, mitte midagi ei tundnud. Hiljem kirjutati Alventa, esimesed 2 nädalat on konkreetne amfetamiinilaks non-stop va. see et uni on ka koguaeg ja üleüldiselt sitt olla-võtsin mingi 5 kg alla, sest isu ei olnud ja koguaeg iiveldas. Ei mäleta, kas hiljem midagi paremaks läks.

  3. #883
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
    ma olen 2 erinevat võtnud. esimese nimi oli elontril, mida algul võtsin 1 päevas ja hiljem 2, mitte midagi ei tundnud. Hiljem kirjutati Alventa, esimesed 2 nädalat on konkreetne amfetamiinilaks non-stop va. see et uni on ka koguaeg ja üleüldiselt sitt olla-võtsin mingi 5 kg alla, sest isu ei olnud ja koguaeg iiveldas. Ei mäleta, kas hiljem midagi paremaks läks.
    Huh. Need viimased read kirjeldaksid justkui täpselt seda, mida ma viimased kuu aega olen tundnud. Küll aga olen antibiotse võtnud mitte AD-sid 5 veebruarist saadik, kuskil poole veebruari pealt algas see energiatulv, samas olen üliväsinud. Magan tunduvalt vähem kui varem. Vahet pole, mis kell magama minna, sest hommiku kell 7-8 on luugid lahti ja enam ei uinu. Hommikuti iiveldab päris korralikult ja peale suitsetamist on tunne, et nüüd tuleb kõik välja. Hammaste pesemine on hommikuti täiesti välistatud, sest tõmbab insta maomahlad üles. Suu tundub iga päev nagu oleks viimased nädal aega mõne droogi all lõugu lõksutanud, kange ja lõualuud kisuksid justkui krampi, samas on pidevalt pinge oimukohtades. Viieks sekundiks suudan ehk selle pinge maha võtta ja siis tunnen, kuidas jälle tuleb tagasi. Söögiisu on übersitt, söön korra päevas, sest rohkem lihtsalt ei taha. Iseenesest on tore selline energia, mis mul totaalselt puudus terve talve, aga tunnen, et keha on väsinud ja süda puperdab pidevalt sees.

    Antibiotsidest justkui loobuda ei sooviks, sest akne on tunduvalt vähenenud ja pm. moll näeb välja nagu parimatel aegadel. Mis mind aga on mõtlema pannud, on fakt, et retseptilehel soovitati loobuda piimatoodetest, millest ma olengi loobunud 90% ulatuses. Et kas aitavad mind nüüd tablad või hoopis see, et olen loobunud piimatoodetest :D

  4. #884

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Kui sul akne on, siis piimatoodetest loobumine on esimene asi, mida katsetada. Kui tulemus ei parane, siis alles teised viisid.

  5. #885
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Jeah, oleks keegi 5 aastat tagasi seda maininud :D Päris palju pappi aastatega selle jama alla matnud ja tulemus 0. Esialgu nahaarstile läksin siis tõmmati kõige hardcoremad tablad peale, isotretoiin vms aka Roaccutan. Näost koorus nahka ja mindset läks kolinal mäest alla. Paistab,et ravimitööstuse ainuke eesmärk on pappi kasseerida ja indiviidi tervisest on pohhui. Eks see ole juba vana tõde, aga vahepeal tuletavad meelde :P

  6. #886

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    olen ka roaccutani söönud, päris korralikult kuivatab ikka nahka. muid sinu kirjeldatud kõrvaltoimeid nagu ei täheldanud.

  7. #887
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Ma ei saa aru, miks te narkootikumide teemas aknest äkki rääkima hakkasite :D ?

  8. #888
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Sest vahet pole mis tablette võtta, kõrvalmõjud on täpselt samasugused kõigil? Pm minu loogika järgi jõuame sinna, et pills are shit ja tuleb roheline olla :)

  9. #889
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 687

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Ma ei saa aru, miks te narkootikumide teemas aknest äkki rääkima hakkasite :D ?
    Narko kahjustab nahka :D

  10. #890

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    olen väga uhke enda üle, sest pole põhimõtteliselt mitte ühtegi tableti peale tavalise valuvaigisti tarvitanud. 2 aastat roheline olnud ja enesetunne on alati hea. ainuke asi, mida olen tähendanud rohelisega on see, et mu mälu on nõrgenenud. samas sellist sõltuvus tunnet pole, nagu nikotiiniga. paljuski narkootikumidega seoses on suur roll inimese psüühikal ja vaimsel poole. kui oled vaimselt nõrk, siis ära tarvita midagi.

  11. #891
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Ega head droogid siis ainult tableti kujul ole :D

    Mälu nõrgeneb tõesti rohelisega, kuid imo on see pigem ajutine ja taastub pärast lõpetamist. Aga seda võib vaadelda ka nii, et popsutades sa lihtsalt ei salvesta mõttetut infot, mida sa arvad endal mitte vaja olevat :P

    Füüsilise sõltuvuse poole pealt ei oska öelda, vaimset sõltuvust tekitab kindlasti, eriti kui inimene stressav ja nõrga iseloomuga nagu sa väljagi tõid.

  12. #892
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    olen väga uhke enda üle, sest pole põhimõtteliselt mitte ühtegi suitsetatavat asja peale tavalise cracki tarvitanud. 2 aastat crack olnud ja enesetunne alati hea. ainuke asi, mida olen tähendanud crackiga on see, et mu hambad on nõrgenenud. samas sellist sõltuvus tunnet pole, nagu kanepiga. paljuski narkootikumidega seoses on suur roll inimese psüühikal ja vaimsel poole. kui oled vaimselt nõrk, siis ära tarvita midagi.

  13. #893
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    olen väga uhke enda üle, sest pole põhimõtteliselt mitte ühtegi suitsetatavat asja peale tavalise cracki tarvitanud. 2 aastat crack olnud ja enesetunne alati hea. ainuke asi, mida olen tähendanud crackiga on see, et mu hambad on nõrgenenud. samas sellist sõltuvus tunnet pole, nagu kanepiga. paljuski narkootikumidega seoses on suur roll inimese psüühikal ja vaimsel poole. kui oled vaimselt nõrk, siis ära tarvita midagi.
    ( Click to show/hide )

  14. #894
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    olen väga uhke enda üle, sest pole põhimõtteliselt mitte ühtegi suitsetatavat asja peale tavalise cracki tarvitanud. 2 aastat crack olnud ja enesetunne alati hea. ainuke asi, mida olen tähendanud crackiga on see, et mu hambad on nõrgenenud. samas sellist sõltuvus tunnet pole, nagu kanepiga. paljuski narkootikumidega seoses on suur roll inimese psüühikal ja vaimsel poole. kui oled vaimselt nõrk, siis ära tarvita midagi.
    ise süstin sest ei salli kui kokaiinitolm laual on, jääb hiire alla kinni ja ajab tilti.

  15. #895

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    codecci, why u troll me? või sain valesti aru ja oled just minuga nõus...?

    ja see mäluvärk, on vist tõesti nii, et mitte olulist informatsiooni ei taha endale meelde jätta.

  16. #896
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Sorry, ei midagi isiklikku, pole lihtsalt suurem asi kanepisõber :D

    Kui juba legaliseerimiseks läheb, siis võiks midagi huvitavat legaliseerida mitte mingit rohtu... Pfft.

  17. #897
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Mälu võib kehvemaks muutuda väga paljude muude asjaolude tõttu samuti, mitte ainult kanepi pärast. Ja kanepi tarvitamisega võib kaasneda just lühiajalise mälu halvenemine ja see on minu teada siiski suhteliselt tühine asi. Kui sa oled mingil tähtsal kohal ja pead kiirelt otsuseid vastu võtma vms siis vbl on parem mitte väga palju tarvitada ja oma mälu hoida tipp vormis, kuid mingile suvalisele keskmisele inimesele ei tähenda see natukene kehvem mälu midagi- see ei muuda midagi tema jaoks. Kui kraavikaevaja või kuskil tehases töötav inimene või kasvõi kunstnik aegajalt midagi ära unustab või on natuke hajameelsem kui tavaliselt, siis see ei muuda reeglina midagi.
    Kui ma IT-d õppisin ja tegin veel selle kõrvalt üsna palju trenni ja olin üsna suure pinge ja stressi all, siis ma ühel õhtul magama minnes avastasin, et ma ei suuda enda vanust ega nime meenutada :) ja seda ilma igasuguste droogideta- puhtalt stressist, koormusest, väsimusest. IMO on parem, kui ma olen nädalas mõned päevad natuke uimasem ja seeläbi puhkan ennast välja ja olen stressivabam, kui see, et ma rassin ennast pooleks ja kurnan ennast nii ära, et kaotan selle mälu nii ehk teisiti ära. Suure stressi all võib mõttevõime täiesti olematuks muutuda, uni kaob ära ja inimene ei ole oma võimete tipus. Kui aga kanep võimaldab sul selle tasakaalu leida ja on see, mis võimaldab sul mitte läbi põleda nagu rakett ja hoiab seeläbi sind puhanuna ja mõttevõime paremas konditsioonis, kui suure stressi ja koormuse all oleval inimesel, siis ma ei näe miks see peaks halb olema.
    Viimati muudetud Vandalar poolt : 28.03.14 at 16:22

  18. #898
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    olen väga uhke enda üle, sest pole põhimõtteliselt mitte ühtegi suitsetatavat asja peale tavalise cracki tarvitanud. 2 aastat crack olnud ja enesetunne alati hea. ainuke asi, mida olen tähendanud crackiga on see, et mu hambad on nõrgenenud. samas sellist sõltuvus tunnet pole, nagu kanepiga. paljuski narkootikumidega seoses on suur roll inimese psüühikal ja vaimsel poole. kui oled vaimselt nõrk, siis ära tarvita midagi.
    Ei teadnudki, et Eesti turul cracki pakutakse.

  19. #899

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    olen väga uhke enda üle, sest pole põhimõtteliselt mitte ühtegi suitsetatavat asja peale tavalise cracki tarvitanud. 2 aastat crack olnud ja enesetunne alati hea. ainuke asi, mida olen tähendanud crackiga on see, et mu hambad on nõrgenenud. samas sellist sõltuvus tunnet pole, nagu kanepiga. paljuski narkootikumidega seoses on suur roll inimese psüühikal ja vaimsel poole. kui oled vaimselt nõrk, siis ära tarvita midagi.
    Lol!

  20. #900
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    olen väga uhke enda üle, sest pole põhimõtteliselt mitte ühtegi suitsetatavat asja peale tavalise cracki tarvitanud. 2 aastat crack olnud ja enesetunne alati hea. ainuke asi, mida olen tähendanud crackiga on see, et mu hambad on nõrgenenud. samas sellist sõltuvus tunnet pole, nagu kanepiga. paljuski narkootikumidega seoses on suur roll inimese psüühikal ja vaimsel poole. kui oled vaimselt nõrk, siis ära tarvita midagi.
    ( Click to show/hide )

Lehekülg 45, kokku 53 EsimeneEsimene ... 354344454647 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES