Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 53 1231151 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 1041
  1. #1
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JaanusX avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Kodutu
    Postitusi
    392

    Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Ütlen kohe alguses ära, et ma ei soovi selle teemaga reklaamida, soodustada ega ülistada mistahes narkootikume nii ebaseaduslikke kui seaduslikke.

    See teema on lihtsalt selleks, et teavitada inimesi asjadest nagu nad on.
    ...ja ärge arvake, et ma tean nendest asjadest kõike. Lihtsalt hea on kui on koht kus ka selliseid asju saaks arutada ja selgeks rääkida. Parem on ennem teada kui pärast kahetseda

    Toon huvitava ja lihtsa näite... avastasin ükskord, et mu lähedane inimene tarbib enda teadmata narkootikume.
    Inimene tellis endale netist dieedi pillid - täiesti legaalsed ja igaüks saab osta ja vist isegi eesti saab neid tellida ning mingeid probleeme ei ole. Mida nad siis sisaldavad - amfetamiini derivaate!
    Tegelikkuses on meie ümber väga palju aineid mida osad isegi tihedalt kasutavad - teadmata mida nad sisaldavad.

    Siit ka laia ringi küsimus - Kui paljud teist trenni tegemisel toidulisandeid kasutavad?

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 081

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Ma räägin ühe stoori, mida ma olen poole sõnaga maininud ja kunagi ka OT teemas 2 aastat tagasi rääkisin, kui küsiti, et kuidas ma suudan nii pikki sesse pohmakaga teha. Samamoodi ma ei reklaami ega provotseeri kedagi kasutama.

    Sex-shoppist saab vabalt popperist, mida müüakse "naha puhastajana" - ei tea miks, maybe seaduse pärast. Mõju kestab maksimum minut, reeglina mõnikümmend sekundit. Järgmine päev, kui oled alksi ja poppi pannud, siis pm sa oled nagu laip aga mõistus on kaine.

    Igasugune vaimne töö on nauding ja 10h pokkerit arvuti taga lasta ei ole probleem. Pm. ei tõusekski toolist, kui kusehäda vms. peale ei tuleks.

    Aga väga tugevalt tervist kahjustav kraam - eelkõige lõhub immuunsüsteemi ja seda ka esimesel kasutamisel. Nohud, köhad, kõik haigused on standard ja pärast kasutamist võid olla mitmeid päevi haige. Kindlasti rikub ka südant + ajuveresooni, kuna järgmisel päeval süda puperdab ja puusalt tulistades arvan, et kui seda jama kaua kasutada, siis infarkt või insult on aja küsimus.

  3. #3
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas JaanusX Vaata postitust
    Siit ka laia ringi küsimus - Kui paljud teist trenni tegemisel toidulisandeid kasutavad?
    mida sa täpsemalt silmas pead? mingisuguseid kahtlaseid tooteid või laialt levinud kraami?
    ootan huviga

  4. #4
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JaanusX avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Kodutu
    Postitusi
    392

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Poppersit müüakse sex shopides tegelt seksuaal stimulandina... Aga üldiselt on ta isegi sama mis küünelakki nuusutada kuna sisu praktiliselt sama. Seda nuusutatakse 5-10sek sisse ja siis põhimõtteliselt hetkega lööks nagu pomm pähe. Ta lõdvestab muskleid (ka vaginaal ja anaal, seepärast ka sekspoed seda müüvad).
    Võib tekkitada raskeid hingamis probleeme, vererõhu langust ja kohe kindlasti nõrgestab immuunsüsteemi nii, et jah külmetus ja muud asjad on kerged tulema... lisaks nahale sattudes põletab ning kui suhu satub on mürgistus oht suur.
    Kui tõesti kellegil on vajadus seda tarbida siis teadke, et kaine peaga ei ole soovitav... saate jubeda peavalu.

  5. #5
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JaanusX avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Kodutu
    Postitusi
    392

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    mida sa täpsemalt silmas pead?
    ootan huviga
    Ärge usaldage uusi tooteid pimesi... pigem vanu tuntuid ja enamlevinuid firmade tooteid.
    Paljud uued tooted mis turule tulevad on sellised mida algul kiidetakse jah taevani... aga nad sisaldavad steroide, erguteid ja väga tihti täiesti keelatuid... kuna algul kõik kes tarbivad vaatavadki, et ohhoo mis tulemused... hiljem kui müük suureneb vähendatakse või kaotatakse need ained sealt vaikselt.

  6. #6
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 081

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas JaanusX Vaata postitust
    Poppersit müüakse sex shopides tegelt seksuaal stimulandina... Aga üldiselt on ta isegi sama mis küünelakki nuusutada kuna sisu praktiliselt sama. Seda nuusutatakse 5-10sek sisse ja siis põhimõtteliselt hetkega lööks nagu pomm pähe. Ta lõdvestab muskleid (ka vaginaal ja anaal, seepärast ka sekspoed seda müüvad).
    Võib tekkitada raskeid hingamis probleeme, vererõhu langust ja kohe kindlasti nõrgestab immuunsüsteemi nii, et jah külmetus ja muud asjad on kerged tulema... lisaks nahale sattudes põletab ning kui suhu satub on mürgistus oht suur.
    Kui tõesti kellegil on vajadus seda tarbida siis teadke, et kaine peaga ei ole soovitav... saate jubeda peavalu.
    Jutt jummala õige.

  7. #7

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Poppers paneb hetkeks sellise paugu et ma ei usu et see saab mitte kahjulik olla. Pilt must hetkeks, üle keha kuumatunne ja pärast peavalu ning südame puperdus. Igatahes ei soovita seda kellegile. Suitsetage kanepit, kui tahtmine pea urri ajada aga alkohol ei imponeeri parasjagu. Oht psühhoosi sattuda on olemas aga see väga individuaalne ja räägitakse, et see soodumus on kaasa sündinud. Pikas perspektiivis kindlasti kasulikum, kui alkohol, muust keemiast rääkimata.

  8. #8
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 081

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Poppers paneb hetkeks sellise paugu et ma ei usu et see saab mitte kahjulik olla. Pilt must hetkeks, üle keha kuumatunne ja pärast peavalu ning südame puperdus. Igatahes ei soovita seda kellegile. Suitsetage kanepit, kui tahtmine pea urri ajada aga alkohol ei imponeeri parasjagu. Oht psühhoosi sattuda on olemas aga see väga individuaalne ja räägitakse, et see soodumus on kaasa sündinud. Pikas perspektiivis kindlasti kasulikum, kui alkohol, muust keemiast rääkimata.
    Üks vend, kes siin foorumis rääkis kaasasündinud kanepi psühoosi soodumustest ja ise tegi kanepit iga päev ning pm. propageeris lõpetas ise hullumajas. Sai küll välja, aga hetkel ma ei tea millega ta tegeleb - skype/msn ei ole teda enam pikalt näinud.

    EDIT: täspustuseks - ta ise rääkis, et tal ei ole seda soodumust :) Kui minu arvamust teada tahate, siis absoluutselt kõik - isegi alkohol on totaalne pask (lol, kes räägib) ja Eesti riigis on ikka väga madalad aktsiisid ja alkohind. See on ebanormaalne, et sa saad €10 eest end süsikooma juua.

    Riik muidugi magas maha toona Pärnu metanoolitragöödia ajal aktsiisi tõstsimise, kus isegi mitu korda kallim aktsiis ja viin ei ole tähendanud salaviina joomist.

  9. #9
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JaanusX avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Kodutu
    Postitusi
    392

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tolleaegne metanooli tragöödia soodustas ka üht teist asja ja mitte vähe. Narkootikumide eriti ecstasy ja amfetamiini levikut ja tarbimist. Ainuüksi Pärnu piires ntx oli 3-4 kohta kus valmistati amfetamiini.

    Lihtsam ja kohati isegi odavam oli osta üks komm alkoholi asemel. Mida paljud ka tegid... miks osta hunnik alkoholi kui järgmine päev pask olla jne selle asemel kui võtsid ühe pilli ja olid tunde üliheas meeleolus ja hommikul pohmakas oli palju talutavam.
    Mäletan kooli (!) disko õhtuid kus noored tegelesid pigem kommi kui alkoholi muretsemisega... ja selle kätte saamine oli ikka kohutavalt lihtne.
    Viimati muudetud JaanusX poolt : 19.11.12 at 00:05

  10. #10

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Eesti riigis on ikka väga madalad aktsiisid ja alkohind. See on ebanormaalne, et sa saad €10 eest end süsikooma juua.
    +1. See oleks koht, kust riik võiks koorida rohkem. Sama lugu tubakatoodetega.

  11. #11

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas JaanusX Vaata postitust
    Tolleaegne metanooli tragöödia soodustas ka üht teist asja ja mitte vähe. Narkootikumide eriti ecstasy ja amfetamiini levikut ja tarbimist. Ainuüksi Pärnu piires ntx oli 3-4 kohta kus valmistati amfetamiini.

    Lihtsam ja kohati isegi odavam oli osta üks komm alkoholi asemel. Mida paljud ka tegid... miks osta hunnik alkoholi kui järgmine päev pask olla jne selle asemel kui võtsid ühe pilli ja olid tunde üliheas meeleolus ja hommikul pohmakas oli palju talutavam.
    Mäletan kooli (!) disko õhtuid kus noored tegelesid pigem kommi kui alkoholi muretsemisega... ja selle kätte saamine oli ikka kohutavalt lihtne.
    Ma sinu asemel selles nii kindel ei oleks, et kanistrijook ja disainerdroogid ühele ja samale kontingendile huvi pakuvad. Märksõnaks siis ostujõud. Salaviina tarvitavad reeglina inimesed, kes poes müüdavat endale lubada ei saa/taha. Pole mina veel kuulnud taarakorjajatest, kes warmduscheril veepudeliga lõuga laksutavad...

  12. #12
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    +1. See oleks koht, kust riik võiks koorida rohkem. Sama lugu tubakatoodetega.
    Ei ole nõus eriti.
    Kui arvestada keskmise palga ja alkoholi ühiku hinna suhet, siis Eestis on see juba piisavalt kallis (nt Soomes, Rootsis, Saksamaal jne on palgad 3-4x kõrgemad, aga alko hind pole kaugeltki nii palju kordi kõrgem).
    Teiseks, nagu mainitud, hakkaks palju suurem osa rahvast narksi/salaviina vms sodi tarbima.

  13. #13

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Ise olen ka suhteliselt roheline inimene aga sellega ongi nii, et umbes 15% inimestele see ei pidavatki sobima. Organism lihtsalt ei kannata millegipärast ors. Mitu sõpra kes seda proovinud ja hakkavad isegi oksele jne. nagu oleks mingi allergia või midagi taime vastu.
    Midagi ei propageeri aga olen ka arvamusel, et kanep kindlasti parem lõõgastusvahend, kui alkohol.
    Muidugi iga asjaga peab olema mõistlik ja ettevaatlik.

  14. #14
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Kellegil krokodilli pohmakat on olnud?

  15. #15
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 081

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Ei ole nõus eriti.
    Kui arvestada keskmise palga ja alkoholi ühiku hinna suhet, siis Eestis on see juba piisavalt kallis (nt Soomes, Rootsis, Saksamaal jne on palgad 3-4x kõrgemad, aga alko hind pole kaugeltki nii palju kordi kõrgem).
    Teiseks, nagu mainitud, hakkaks palju suurem osa rahvast narksi/salaviina vms sodi tarbima.
    Pidutsemine ja alkoholi tarbmise kulutused ei hakka pudeli avamisega. S.t. kui rootsis on 4x suurem palk, pudel on 4x kallim siis ei ole seost. Jah asi on võrdne aga kallis fyte - kui tihti sa ostad pudeli ja jood selle üksinda ära? Sa teed selle sõpsidega põhjani ja siis jooksed peole, kus hakkavad kulud: takso, klubi piletid, peokestvus jne. Tahan näha Rootsis ühte klubi, mis asub peatänaval ja sissepääs on tasuta.

    EDIT:
    selle klubi nime vms. võiksid saata PM-iga või postitada siia. Alko hindadest ma ei oska klubis kommenteerida aga kahtlen, et sa €3 eest ühe õllegi saad. See on spekulatsioon ja võin eksida.

  16. #16
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Pidutsemine ja alkoholi tarbmise kulutused ei hakka pudeli avamisega. S.t. kui rootsis on 4x suurem palk, pudel on 4x kallim siis ei ole seost. Jah asi on võrdne aga kallis fyte - kui tihti sa ostad pudeli ja jood selle üksinda ära? Sa teed selle sõpsidega põhjani ja siis jooksed peole, kus hakkavad kulud: takso, klubi piletid, peokestvus jne. Tahan näha Rootsis ühte klubi, mis asub peatänaval ja sissepääs on tasuta.

    EDIT:
    selle klubi nime vms. võiksid saata PM-iga või postitada siia. Alko hindadest ma ei oska klubis kommenteerida aga kahtlen, et sa €3 eest ühe õllegi saad. See on spekulatsioon ja võin eksida.
    Mis see siia puutub? Kindlasti on klubipiletid & baarileti alko kallim, aga mitte nii palju kordi, kui seda on palk.
    Eestis on mingi standardse odava koksi hind baaris kõrgem kui keskmise eestlase tunnipalk, ja sa tahad veel kallimaks neid teha. Oled kursis sellega, kuidas USA üritas alkokeeldu rakendada eelmise sajandi hakul? Lõppes õnnelikult?

  17. #17
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 081

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Mis see siia puutub? Kindlasti on klubipiletid & baarileti alko kallim, aga mitte nii palju kordi, kui seda on palk.
    Eestis on mingi standardse odava koksi hind baaris kõrgem kui keskmise eestlase tunnipalk, ja sa tahad veel kallimaks neid teha. Oled kursis sellega, kuidas USA üritas alkokeeldu rakendada eelmise sajandi hakul? Lõppes õnnelikult?
    Ei ma ei ole kursis sellega ja ma ei väidagi, et tänasel päeval sellise palga juures hindu kergitada on riigile +EV. Makse saab samapalju aga lokkama hakkab põrandaalune viinaäri. Kas seda siis ise villimisega või näiteks Venemaalt üle piiri tuues korraliku aga ilma Eesti maksumärkideta viina. Aga ma väidan, et Eesti riik oleks võinud pärast metanoolitragöödiat natuke jõhkramat vinti keerata aktsiistõstmisega.

    Ilmselgelt seda ei saaks teha järgmine päev, või järgmine kuu aga aastake oleks paras olnud. Võib-olla ka keerati, ma ei ole sellega kursis aga minu arvates tänasel päeval on alkohol ikka megaodav võrreldes muude hindadega. Ei jää poest ostmata kellegil sai, leib, vorst, õlu ega pudel viina olenemata palgast.

  18. #18
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Viimaste aastatega on alkoholi hind tubli 30-40% küll tõusnud (inflatsiooni ei arvesta). Ma mäletan näiteks, et 2007 lõpp/2008 algus maksis poolene Laua viin umbes 50eek, aga nüüd maksab kusagil €4.5 kanti.

  19. #19
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 081

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Viimaste aastatega on alkoholi hind tubli 30-40% küll tõusnud (inflatsiooni ei arvesta). Ma mäletan näiteks, et 2007 lõpp/2008 algus maksis poolene Laua viin umbes 50eek, aga nüüd maksab kusagil €4.5 kanti.
    Kui mina veel kooliõpilane olin, see oli 8 aastat tagasi siis 50 krooni eest sai lauaka + mahla. Täpselt 50 oli! See näitab, et alkoholi aktsiis on tõusnud väga vähe ja minu arvates see ei ole normaalne.

  20. #20
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Sa teed selle sõpsidega põhjani ja siis jooksed peole, kus hakkavad kulud: takso, klubi piletid, peokestvus jne.
    Alkoholi kui lõõgastusvahendi tarbmine kodus ei tähenda automaatselt klubides käimist. Usun, et enamik inimesi tarbib alkot just kodus. Kas peale tööd teleka ees paar õlut või naisega veini või klaasike viskit. Mis iganes.
    See, et sa alkoholi võrdustad automaatselt peoga peatänaval on veidi meelevaldne.

Lehekülg 1, kokku 53 1231151 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES