Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 52, kokku 53 EsimeneEsimene ... 24250515253 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 021 kuni 1 040, kokku 1041
  1. #1021
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Mis näiteid ma tooma pean?

  2. #1022

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas sm112 Vaata postitust
    Aga selle asemel, et taktikat muuta, keeratakse asi üha rohkem ja rohkem persse. Tellitakse artikleid fentanüülisurmadest ja noorte spice'i üledoosidest, olles ise tekkinud olukorra peasüüdlane. Ehe pakazuha.
    ranka, palun pane mulle ban, enne kui ma lähen full "dnbtw" igas pp-de teemades.

    Olles Kaur Kender, siis:

    **** kuidas saad saab olla irl olemas selliseid idioote nagu seltsimees sm112. See teeb haiget. Millise kuradi uroodi mõttemaailmas on spice üledoosides süüdi keegi teine isik? **** faking taun tule maa peale. See, et sa ise oled kõige ilgem idioot, ei tähenda, et keegi teine on selles süüdi. Mine puci ja võta vastutust oma tegude eest! Ära ole idioot! Armasta oma naist ja last! Ära ole tropp, kes arvab, et fentanüüli süstimine on kellegi teise süü. Ei ole, Sa ise oled urod, kes ei suuda aru saada, et maailm ei alga, ega lõppe temaga. Sinu kuramuse hingevalu ei koti kedagi ning 95% maailmast on õnnelikumat Sinuta. Käitu nii, et see ei oleks nii!

    Perse, normaalne inimene, kes maksab makse, kasvatab oma lapsi ning on aktiivne ühiskonna liige, ei pea päevast päeva mõtlema sellele, et mingisugune kuradi hipi või maailmavalu enda najal tundev isik ei suuda taluda normaalsust. **** mine pane endale nöör kaela või hakka inimeseks.

    Karupoeg out, lootuses, et permanent bani sellest idiootsusest, mis siin toimub.

    edit: disclaimerina (tunnistades, et ei ole ise ka patuelust prii): olen elus teinud päris palju erinevaid aineid ning käitunud eriti tyrastunult erinevate all. Aga selle käitumise süü ning tagajärjed olen alati tunnistanud omana. Elusees ei ole olnud pähegi süüdistada mingit ühiskonda või mida iganes muud oma idiootuustes. Oodates ja lootes banile.
    Viimati muudetud karupoeg poolt : 30.11.14 at 02:42

  3. #1023
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Jõudsimegi elu mõtteni- makse maksta!

  4. #1024
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    lmao

  5. #1025

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    ...**** kuidas saad saab olla irl olemas selliseid idioote nagu seltsimees sm112...
    Päris teravad sõnad inimeselt, kes oma madalat intelligentsi ebaõnnestunult kaurkenderliku stiili taha üritab peita..

  6. #1026

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Imo ei ole Karupoja intelligents küll madal. Paljud poleks tema konditsioonis tõenäoliselt üle paari arusaamatu lause suutnud kirjutadagi. Samas ega ma muidugi ei tea ka täpselt, kui täis ta nende teatud keskööst hilisemate postituste kirjutamise ajal on.

  7. #1027
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    see nő "poliitikute enda huvi" asjas jutt tundub väheusutav. pigem on asi põlvkondades ja elukauguses. ega NL ajal kanepit väga liikunud ja kõiges aitas viin. vaher ise oli ju aateline korbivend - coolimad ja loomingulisemad vennad korpi ikka naljalt ei satu enam. jällegi rohkem eluvõõraste ylearuaateliste teema. kui elad sellist elu, et ei puutu kokku selle valdkonnaga, on esmane ja ka loogiline reaktsioon täielik keelamine...

  8. #1028

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    ....wall of text....
    Ega ilma asjata ei öelda, et alkohol on tarkade inimeste jook. Tõmba järgmine nädal end pilve ja vaata, kas tahad siis ka räuskama tulla. Alkohol sulle vist ikka väga ei sobi.

    Aga nagu sa varem oled märkinud, siis sa vähemalt alati vabandad oma "täiskuu ajal" tehtud postituste eest. See teeb kõik jälle heaks.

  9. #1029

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Mis näiteid ma tooma pean?
    No näiteks nõukogude ajal oli reisimine piiratud, geoloogid ei saanud himaalaja mägesid uurida, mõned ei saanud oma kanada sugulasi külastada, ärimehed ei saanud äri teha, kirjanikud ei saanud vabalt kirjutada, ajakirjanikud ei saanud ausalt kajastada, saad aru küll.

    Mis praeguse riigikorra puhul sinu vabadusi veel piirab? Tahad sa midagi elus saavutada, mis on võimatu tänu poliitikutele?

  10. #1030
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    No näiteks nõukogude ajal oli reisimine piiratud, geoloogid ei saanud himaalaja mägesid uurida, mõned ei saanud oma kanada sugulasi külastada, ärimehed ei saanud äri teha, kirjanikud ei saanud vabalt kirjutada, ajakirjanikud ei saanud ausalt kajastada, saad aru küll.

    Mis praeguse riigikorra puhul sinu vabadusi veel piirab? Tahad sa midagi elus saavutada, mis on võimatu tänu poliitikutele?
    Ma tahan ise kanepit kasvatada, sest see on nii kuradi kallis. See on küll keelatud, aga see on puhas formaalsus ja keeld kehtib ainult paberil- reaalselt see keeld ei funktsioneeri ja pole tõhus. Muud polegi- las poliitikud elavad edasi oma udus ja mõtlevad, et kõik on JOKK ja tore.
    Just sattusin ühe kuldse artikli peale, mis ühtib ka nende mõtetega, milleni ma pooleldi omal käel olen jõudnud, kuid keegi väga kuulata ei ole tahtnud: http://epl.delfi.ee/news/arvamus/mar...ta?id=70252441
    Viimati muudetud Vandalar poolt : 30.11.14 at 13:56

  11. #1031
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Kanep on su elus ikka suht esikohal, Vandalar? Muud huvitavat eriti maailmas pole?

  12. #1032
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas peete82 Vaata postitust
    Kanep on su elus ikka suht esikohal, Vandalar? Muud huvitavat eriti maailmas pole?
    Ära hüppa.

  13. #1033
    Grinder Kasutaja widescreen avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    est
    Postitusi
    579

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus


  14. #1034
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    363

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus


  15. #1035

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Ega ilma asjata ei öelda, et alkohol on tarkade inimeste jook. Tõmba järgmine nädal end pilve ja vaata, kas tahad siis ka räuskama tulla. Alkohol sulle vist ikka väga ei sobi.

    Aga nagu sa varem oled märkinud, siis sa vähemalt alati vabandad oma "täiskuu ajal" tehtud postituste eest. See teeb kõik jälle heaks.
    yolo

  16. #1036

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    yolo
    Hakkasid karsklaseks või läksid fentanüüli peale üle?

  17. #1037
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus


  18. #1038

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Indias ja LAV-is on kanep odavam kui meil odavaim tubakas?

  19. #1039
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    veits oleneb kvaliteedist ka, ma olen kuulnud et nt tais on korralik umbrohi võrreldes sellega mis meil ulme hinda maksab.

  20. #1040
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Indias ja LAV-is on kanep odavam kui meil odavaim tubakas?
    omal palju LAV-ist tuttavaid ja sellisest hinnast pole keegi r22kinud, v6ibolla 5$ gramm kyll, aga see hind lehe pealt ilmselt mingi umbrohu hind

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES