Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 6 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 115

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: Live mängimise koht Pärnus.

    Eeskõnelejal õigus lahtioleku aegade suhtes. Ehk siis T-N 12.00 - 24.00, R,L 12.00 - 02.00 ja P 12.00 - 23.00.
    Teisipäevaks on olemas mai kuu turniiride kalender. Täna läheb actioniks finaallauas.

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 132

    Re: Live mängimise koht Pärnus.

    Astume ka ehk täna läbi, sest 23:30 peame nii või naa Jörgeniga linnas olema :) Selleks ajaks turniir tõenäoliselt läbi aga mõned joogid saab ikka teha :)

    Ja kui mai kuu turniiride ajad avalikuks tulevad, siis võiksid postitada need ka siia.

  3. #3

    Re: Live mängimise koht Pärnus.

    Kindlasti teen seda. Tänan, pakutud võimaluse eest.

  4. #4

    Re: Live mängimise koht Pärnus.

    Võitja on teada!

    All mängijate kohad ja kommentaarid mängu kohta:

    1 - Kardo Laev - "HeadsUp vastane mängis hästi, kuid mul vedas mänguga"
    2 - Alar Sellin - "Pokker on Pokker"
    3 - Janno Toht - "Kaart ei jooksnud - polnud minu päev"
    4 - Olavi Nahkur - "Liialt agressiivne mäng"
    5 - Majo Kolk - "Täielik ebaõnn!"
    6 - Ülar Sellin - "Kaart lihtsalt ei jooksnud - tugevate käte vastu ei saa"
    7 - Juri Adamenko - "River võitis minu komiku ning lõpetas minu mängu"
    8 - Robert Gololob - "Kaks suurt viga hävitasid mängu"

    Sellised kommentaarid seekord. Järgmise korrani!

  5. #5
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Live mängimise koht Pärnus.

    Väga lahe, et kõik toimib ja huvilisi jätkub ning kindlasti minupoolt Õnnitlused turniiri parimatele!!!

  6. #6

    Re: Live mängimise koht Pärnus.

    Oli väga meeldiv näha baaris ka "tõelisi pokkeri võhikuid" ;D

    Jääme teid tagasi ootama!

  7. #7
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Live mängimise koht Pärnus.

    Tsitaat Algselt postitas 2Paari
    Oli väga meeldiv näha baaris ka "tõelisi pokkeri võhikuid" ;D

    Jääme teid tagasi ootama!

    suured tänud!

    Ma anna meie sõltumatute ekspertide tiimi hinnangu ka:

    Pärnus igas urkas lakkununa pole tükk aega kohanud nii sõbralikku kollektiivi. 5+ Tõesti võib kõigile soovitada. kuna doomino ja mitte raha peale pokker ja purjus alias ei toitnud meeli andu_andule, mulle, rankale ja pauskale, siis lahke meespool ( oletan et omanik ) oli valmis ja väga kannatlik õpetama meile päkapikkude kraavikaevamise mängu, kus ma kaks ringi jutti sabotöör olin ja imo suurepäraselt toime tulin, kuigi me mingi tallinna paarikese neiu käest 2x kotte saime. Vahepeal pidime küll mirris loosil ära käima, kus sittagi ei hittinud, aga tagasi minnes oli õhkkond sama hea ja poleks nagu ära käinudki. Või käisime enne ära. Ma ei mäleta. Väga chill koht ja kui tekkis väike segadus arvega, siis ma pole kusagil kogenud nii sõbralikku ja klienti soosivat lahenduse pakkumist kliendile. Väga pro! + meil jäi laua seltskonna poolt lisamata, kuigi tahtsime (ausalt), et see roosas baaridaam on väga chill ja igatpidi sitaks ilus ka. No ausalt kah, võta kompliment vastu! Minu ärremärkusena, et ma ei salli seda, kui minuvanune töötaja mõnes asutuses kohtleb mind nagu mingit tähtsat tegelast või on niisama võlts. Minu suurim + selle koha puhul oligi see, et kõik tegelasd kes seal midagi opereerisid kohtlesid klienti kui võrdset ja väga mõnus ning SUNDIMATU õhkkond oli.. Igatahes testimistöö oli raske ja käisime strandis ära ja panime 6 paiku hommikul andu_andu sõbra ja Rankaga sauna mul kodus sooja ja Ranka magab siiamaani paljalt saunas diivani peal 3e rätiku all, aga ärge kartke, ta ei jää haigeks, ma katsin tal kurgu ja jalad kinni + sauna eesruumis on üsna soe. Aga seda ma võin kül öelda, et Rankast telefoniparandajat ei saa, sest tõesti, simkaardilugejat süldise kahvliga töökorda ei pane. Ma lähen ka magama.

  8. #8
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Live mängimise koht Pärnus.

    Sellised kommentaarid annavad kõige parema ülevaate ;D

    Kõva üritus oli nagu näha, ega vist ennem õhtut teist asja ei saa

  9. #9
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Live mängimise koht Pärnus.

    on midagi pakkuda, ma olen juba valmis, aga kui vaja peksan rankale ka kargu alla, ta lubas nagunii, et lähme ta õele külla, kes meile putru teeb

  10. #10
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 132

    Re: Live mängimise koht Pärnus.

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell

    suured tänud!

    Ma anna meie sõltumatute ekspertide tiimi hinnangu ka:

    Pärnus igas urkas lakkununa pole tükk aega kohanud nii sõbralikku kollektiivi. 5+ Tõesti võib kõigile soovitada. kuna doomino ja mitte raha peale pokker ja purjus alias ei toitnud meeli andu_andule, mulle, rankale ja pauskale, siis lahke meespool ( oletan et omanik ) oli valmis ja väga kannatlik õpetama meile päkapikkude kraavikaevamise mängu, kus ma kaks ringi jutti sabotöör olin ja imo suurepäraselt toime tulin, kuigi me mingi tallinna paarikese neiu käest 2x kotte saime. Vahepeal pidime küll mirris loosil ära käima, kus sittagi ei hittinud, aga tagasi minnes oli õhkkond sama hea ja poleks nagu ära käinudki. Või käisime enne ära. Ma ei mäleta. Väga chill koht ja kui tekkis väike segadus arvega, siis ma pole kusagil kogenud nii sõbralikku ja klienti soosivat lahenduse pakkumist kliendile. Väga pro! + meil jäi laua seltskonna poolt lisamata, kuigi tahtsime (ausalt), et see roosas baaridaam on väga chill ja igatpidi sitaks ilus ka. No ausalt kah, võta kompliment vastu! Minu ärremärkusena, et ma ei salli seda, kui minuvanune töötaja mõnes asutuses kohtleb mind nagu mingit tähtsat tegelast või on niisama võlts. Minu suurim + selle koha puhul oligi see, et kõik tegelasd kes seal midagi opereerisid kohtlesid klienti kui võrdset ja väga mõnus ning SUNDIMATU õhkkond oli.. Igatahes testimistöö oli raske ja käisime strandis ära ja panime 6 paiku hommikul andu_andu sõbra ja Rankaga sauna mul kodus sooja ja Ranka magab siiamaani paljalt saunas diivani peal 3e rätiku all, aga ärge kartke, ta ei jää haigeks, ma katsin tal kurgu ja jalad kinni + sauna eesruumis on üsna soe. Aga seda ma võin kül öelda, et Rankast telefoniparandajat ei saa, sest tõesti, simkaardilugejat süldise kahvliga töökorda ei pane. Ma lähen ka magama.
    Hästi öeldud :=) Sauna ja telefoniparandaja jama on raske kommenteerida, sest siis puudusid selged pildid :)

    Aga väga sheff baar, soovitan kõigile.

  11. #11

    Re: Live mängimise koht Pärnus.

    palju õnne pohmaka puhul :)

  12. #12

    Re: Live mängimise koht Pärnus.

    Siit 2Paari mai turniiride kalender.

    30 04 Triobet Live turniir kell 19 00
    2 05 Triobet Live turniir kell 19 00
    3 05 Triobeti meelelahutusturniir kell 17 00
    6 05 Triobeti meelelahutusturniir kell 17 00
    7 05 Triobeti Live turniir kell 19 00
    9 05 Triobeti Live turniir kell 19 00
    10 05 Triobeti meelelahutusturniir kell 17 00
    13 05 Triobeti meelelahutusturniir kell 17 00
    14 05 Triobeti Live turniir kell 19 00
    16 05 Triobeti Live turniir kell 19 00
    17 05 Triobeti meelelahutusturniir kell 17 00
    20 05 Triobeti meelelahutusturniir kell 17 00
    21 05 Triobeti Live turniir kell 19 00
    22 05 Naiste pokkeriturniir kell 19 00
    23 05 Triobeti Live turniir FINAALLAUD kell 19 00
    24 05 Triobeti meelelahutusturniir kell 17 00
    31 05 Triobeti meelelahutusturniir kell 17 00

  13. #13
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 132

    Re: Live mängimise koht Pärnus.

    Nagu ma aru saan, siis TrioBet Live turniirid on "alam-satelliit turniirid" ja iga TrioBet Live turniiri võitja saab 23.05 TrioBet Live finaali?

    Ja mis need TrioBeti meelelahutusturniirid endast kujutavad? Ja 22 Mai tundub huvitav turna olevat :)

  14. #14

    Re: Live mängimise koht Pärnus - Meelelahutusbaar, 2paari (www.2paari.ee)

    Meelelahutusturniirid on ühekordsed turniiird kus võitjale on auhinnaks Triobet valuecard.

    22 osas loodame, et ikka on nii palju julgeid tüdrukuid kes mängima tulevad. Hetkel vist 5 koos.

  15. #15
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Live mängimise koht Pärnus - Meelelahutusbaar, 2paari (www.2paari.ee)

    Millal see naiste turniir nüüd on ja kas wifi on ka kohapeal olemas?


  16. #16
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 132

    Re: Live mängimise koht Pärnus - Meelelahutusbaar, 2paari (www.2paari.ee)

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Millal see naiste turniir nüüd on ja kas wifi on ka kohapeal olemas?
    22. Mai, kell 19.00.

    Lisasin esimesse postitusse turniiride kava ning foorumi pealehele (nädal enne turniiri algust peaksid ilmuma) ala-sateliitide (TrioBet Live turniir), finaal-satelliidi (TrioBet Live FINAALLAUD) ja Naiste pokkeriturniiri meeldetuletused.

    Tahaks juhtida tähelepanu asjaolule, et 2paari kodulehel on väike kirjaviga:
    ...Triobet Live turniirile (70 EUR Freezout NLHol'em)... NLHol'em asemel peaks olema NL Hold'em. Samuti "Triobet" võiks olla suure B-ga, sest tegu on firmanimega ja kodulehel nad reklaamivad ka end TrioBetina. See on juba tähenärimine :)

  17. #17

    Re: Live mängimise koht Pärnus - Meelelahutusbaar, 2paari (www.2paari.ee)

    parandused sisse viidud - aitäh, ranka.
    wifit veel ei ole, ent kui see saaks takistuseks siia tulemast, siis saame anda näiteks oma arvuti kohapeal kasutamiseks

  18. #18

    Re: Live mängimise koht Pärnus - Meelelahutusbaar, 2paari (www.2paari.ee)

    Soovitaks teil ikka wifi sisse tuua, sest ilmselt oleks ka potentsiaalseid kliente, kes viidaks aega online pokkeriga ja õllega. :)

  19. #19
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Live mängimise koht Pärnus - Meelelahutusbaar, 2paari (www.2paari.ee)

    Tsitaat Algselt postitas masterpuppet
    Soovitaks teil ikka wifi sisse tuua, sest ilmselt oleks ka potentsiaalseid kliente, kes viidaks aega online pokkeriga ja õllega. :)
    Wifi kulub tänapäeval alati ära ;D

  20. #20

    Re: Live mängimise koht Pärnus - Meelelahutusbaar, 2paari (www.2paari.ee)

    sai siis täna jälle käidud, väga vinge koht ikka ei väsi kordamast.
    uus söök mis menüüs see samuti väga maitsev, kahjuks nime ei mäleta aga tasub proovida
    tegime poistega turniiri ja võit tuli ära jälle.


Lehekülg 3, kokku 6 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES