Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 6 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 115
  1. #21
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Live mängimise koht Pärnus.

    Need pärnu venelased käivad nendel trio pühapäevastel rebuy sotiku turnadel ka

  2. #22
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Live mängimise koht Pärnus.

    Väga hea, et Pärnus ka midagi toimub ja huvilis tekib järjest juurde ja juurde. Sibulate vastu mul ei ole midagi, inimene on inimene ja päikeseprillid on algajale suht head minuarvates, sest nendega ta tunneb ennast poole mugavamalt.

  3. #23

    Re: Live mängimise koht Pärnus.

    2Paari loomisel ja juhtimisel lähtume "No to racism" põhimõttest. Tore on näha, et pokkeri vasut huvi on. Tore on, et mängijaid on on erinevast vanusest, soost ja rahvusest. Kahju, et kellegil on probleemiks rahvus. Loodan väga, et see jääb ühesteks juhtudest. Kõigile teistele edu ja jõudu. Kohtumiseni!

  4. #24
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 082

    Re: Live mängimise koht Pärnus.

    Edaspidi mitte kasutada siin foorumis väljendit "sibulad" vene rahvusest/juurdega jms. isikute kohta!

    Ja tere tulemast foorumisse 2paari!


  5. #25

    Re: Live mängimise koht Pärnus.

    täna kell 7 lähen mängima sinnna, :P
    panime laua kinnni, kerge fun

  6. #26
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: Live mängimise koht Pärnus.

    Tsitaat Algselt postitas kollane
    täna kell 7 lähen mängima sinnna, :P
    panime laua kinnni, kerge fun
    Lähed kaardi freerollile või niisama sõpradega pelama?

  7. #27

    Re: Live mängimise koht Pärnus.

    Tsitaat Algselt postitas oitarvi
    Lähed kaardi freerollile või niisama sõpradega pelama?
    niisama

  8. #28

    Re: Live mängimise koht Pärnus.

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Edaspidi mitte kasutada siin foorumis väljendit "sibulad" vene rahvusest/juurdega jms. isikute kohta!

    Ja tere tulemast foorumisse 2paari!

    aga kui olidki sibulad mitte lihtsalt vene rahvusest Eesti kodanikud ?

  9. #29

    Re: Live mängimise koht Pärnus.

    Tsitaat Algselt postitas kivisaba
    aga kui olidki sibulad mitte lihtsalt vene rahvusest Eesti kodanikud ?

    was?

  10. #30

    Re: Live mängimise koht Pärnus.

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100

    was?
    no minu jaoks on suur vahe sees sibulad oleks need kotletti söövad vennad netireporteri videos aga kui olid toredad vene poisid kes eelistasid pokkerit mängida nokatsi ja pikseprillidega siis ei näe minagi põhjust neid sibulateks kutsuda

  11. #31
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 082

    Re: Live mängimise koht Pärnus.

    90% vene keelt kõnelevates isikutest, kellega olen mina kokkupuutunud on toredad inimesed - täpselt sama protsent kehtib ka eestlaste kohta, kellega ma olen kokkupuutunud. See, kui Teil see prose liiga väike on siis järelikult suhtlete valede inimestega või olete ise natuke teistsugune.

    Palun veel teist korda - lõpetame selle venelaste ja rassismi propageeriva teema ja läheme tagasi algsele teemale.

    Kollane ja ole nii kena, kui tagasi saabud, siis anna teada, kuidas koht oli. Ise tõenäoliselt hüppan laupäeval läbi.

  12. #32

    Re: Live mängimise koht Pärnus.

    käidud, oldud nähtud.
    igati rahule jäin, sai joodud ja nalja tehtud.
    tegime sõpradeg turka, võitsin ära loomulikult. ma ei oleks tohtinudki mitte võita .
    präegu kahetsen et bravosse ei läinud aga hommikul olen õnnelik, et viimast rahagi maha ei joonud.

    hea koht, järgmise korrani.

  13. #33
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Live mängimise koht Pärnus.

    Juhtusin ka täna sinna baari juhuslikult. Tulin trennist ja tahtsin paar sisseostetud vene venda maha panna, kes elasid seal lähedal, siis vaatan äkki, et sealt paistab see baar, millest siin jutt käib.

    Egas midagi lendasin sisse, et teeks väiksed söögid värgid ja vaataks mis kohaga tegu. Kahjuks seal baaris ei saagi veel süüa >:(, ainuke söök oli õllevorstid ja kuivant leib ;D Minujaoks on see jama, sest pole kõige suurem joomamees, rohkem söögimees ;D

    Pokkerilaudade taga elu käis (täna vist oli see triobet live turniir, kus finaallaud veel parajasti käis) kuna ma ise pokkerit mängida ei oska ;D, siis võtsin hoopis sealt male ja tegin paar malet (loomulikult võidsin ;D) ning lisaks telekast näitas veel hokit, mis oli ülikõva, vana hokifänn nagu ma olen. Ülikõva mäng oli Kanada vs Venemaa, kõik staarid olid kohal, selline andmine käis, mäng läks lisaajale, kus venelaste tegid arvulisest enamusest ära.

    Seltskond paistis väga sõbralik olevat (naisi baaris ei olnud, peale baaridaami vist ühtegi >:( , mis on väga kurb) ja igav seal kindlasti ei hakka, kes tahab mängib pokkerit, malet, mingeid x lauamänge jne. Samuti ka töötajad olid väga sõbralikud, arvatavasti ka omanik oli kohal, kes oli samuti ülisõbralik ja pakkus seal õlle kõrvale erinevaid lauamänge.

    Seega koht on vinge, ainuke suur miinus minuarvates praegu, et süüa ei saa ja raha laristada ei saa, sest pole midagi osta ;D Kindlasti alguse värk ja varsti on ka menüü suurem jne, mis peaks ju loogiliselt väga tähtis olema, sest lihtsalt freerolle ja lauamänge mängivad inimesed just väga palju raha sisse ei too.

    Eks kindlasti astun sealt veel läbi




  14. #34

    Re: Live mängimise koht Pärnus.

    Täna oli väike menüü läbimängimine ja võimalik et juba homsest on natuke tõsisemat ampsu ka saada. Hakklihakastmest ärge unistagegi, selleks on teised kohad ;D

  15. #35
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: Live mängimise koht Pärnus.

    Sattusin nädalavahetuseks Pärnu ja käisin täna sõbraga seal taganurgas HU PLO/HE/Razz tegemas õllede peale :D
    Üsna kino koht.

    Ma arvan, et homme kell 19 algavale meelelahutusturniirile vean ka end kohale ja kuna kell 20 on vaja sõpradega "muidu-lauda" taguda, siis ilmselt lükkan iga käega all-in või multitablen ;D ;D

  16. #36

    Re: Live mängimise koht Pärnus.

    Nüüdseks selge 8 finalisti. Eile liitus finaallauaga Janno. Laupäeval siis finaallaud. Toidust niipalju et jah tulemas on San Somka Burritosed.
    Naisterahvaste kohta nii palju, et kavatseme teha eraldi turniiri ka tüdrukutele. Meestel on hea võimalus publikuna kaasa elada ja mängijate peale raha laristada ;D

  17. #37
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: Live mängimise koht Pärnus.

    Tsitaat Algselt postitas 2Paari
    Naisterahvaste kohta nii palju, et kavatseme teha eraldi turniiri ka tüdrukutele. Meestel on hea võimalus publikuna kaasa elada ja mängijate peale raha laristada ;D
    Sidebettidega saab kõvasti äktsjonit

  18. #38
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Live mängimise koht Pärnus.

    Kaua see koht tavaliselt lahti on?

  19. #39
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 082

    Re: Live mängimise koht Pärnus.

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    Kaua see koht tavaliselt lahti on?
    Mul täpselt sama küsimus.

  20. #40
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: Live mängimise koht Pärnus.

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    Kaua see koht tavaliselt lahti on?
    T-N oli vist 12ni
    R-L oli vist 2ni.

    Võin eksida kah..

Lehekülg 2, kokku 6 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES