Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 49
  1. #21
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Rootsi ametivõimud käivitasid laiaulatusliku kampaania pokkerimängijate vastu

    Loogiline oleks, et kui võidad starsis 100k ja ft kaotad 100k siis netokasumina arvestatakse 0, aktsiatega vähemalt nii on.
    Maksustamine üldiselt bs sest mängu korraldaja maksab jube makse. BS ta poleks siis, kui mängukorraldaja mingi x-skeemidega üritab maskudest kõrvale hiilida. Samamoodi on portaalid toiduahelas sees ja maksuamet varem või hiljem hakkab pitsitama

  2. #22

    Re: Rootsi ametivõimud käivitasid laiaulatusliku kampaania pokkerimängijate vastu

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Pension pannakse kah jooksma või?
    Mul tekkis sama küsimus.

    Ja ma ei tea, kas ma olen ainuke, keda see uudis maximumtilti ajab, eriti see, et peab võitude pealt makse maksma.
    For fuck sakes, sama hästi võiks riik mingi kindla protsendiulatuses kaotused kinni maksta.

  3. #23

    Re: Rootsi ametivõimud käivitasid laiaulatusliku kampaania pokkerimängijate vastu

    inb4 aastal 2020 on EU seadused fucked ja pokkerimängijad kolivad Aasiasse, Macau kanti või Austraaliasse, Uus-Meremaale :)


    Igaxjuhuks: http://www.immigration.govt.nz/

  4. #24
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Rootsi ametivõimud käivitasid laiaulatusliku kampaania pokkerimängijate vastu

    üldjuhul on nii, et kui oled firma pankrotti ajanud siis riik sulle toetust ei maksa

  5. #25
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Rootsi ametivõimud käivitasid laiaulatusliku kampaania pokkerimängijate vastu

    sportlikust huvist hariks veel ennast selle koha pealt : kas mitteresidendid peavad ka % loovutama?

  6. #26
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Rootsi ametivõimud käivitasid laiaulatusliku kampaania pokkerimängijate vastu

    kui sa pole ennast ametlikult rootsi elanikuks registreerinud siis mitte. aga kui sa tahad mitteresidendina rootsile oma makse maksta, siis ma kardan et isegi sellisel juhul ei võta nad sinu makse vastu kui sa seal maksuameti eest ennast põlema panna lubad.

  7. #27
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Rootsi ametivõimud käivitasid laiaulatusliku kampaania pokkerimängijate vastu

    Tsitaat Algselt postitas JumalSander Vaata postitust
    Veidi valesti mäletasin.

    Kas temalt oleks reaalselt seda summat välja ka hakatud nõudma, kui ta Inglismaale ümber poleks kolinud?

  8. #28
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Rootsi ametivõimud käivitasid laiaulatusliku kampaania pokkerimängijate vastu

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    üldjuhul on nii, et kui oled firma pankrotti ajanud siis riik sulle toetust ei maksa
    Pokkerimängija ei ole mingi firma.

  9. #29
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 317

    Re: Rootsi ametivõimud käivitasid laiaulatusliku kampaania pokkerimängijate vastu

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Mul tekkis sama küsimus.

    Ja ma ei tea, kas ma olen ainuke, keda see uudis maximumtilti ajab, eriti see, et peab võitude pealt makse maksma.
    For fuck sakes, sama hästi võiks riik mingi kindla protsendiulatuses kaotused kinni maksta.
    Jeesas. Kui sa oled palgatööline ja saad palka siis teoreetiliselt võid sa sellega tuua paralleeli pokkerimängija võiduga ehk mõlemad said tulu ja maksavad ka makse.

    Nüüd kõige huvitavam osa. Too sama palgatööline oli merel kuus kuud ning palga pidi kätte saama kuue kuu pärast. Jõudis siis kodu sadamasse, palk ($10 000) nagu niuhti käes. Olgu võttis sõbralt kuu kuu jooksul $2000 võlgu aga ikka suures plussis ja mõtles, et maksab hiljem ära. Tõmbas baltijaamas tähistuseks nina täis aga kurat läks liiale ning ärkas hommikul kopli trammibeatuses. Kukrut pole, pappi pole aga -$2000 võlgu. $10 000 pealt krt juba maksud ka makstud, riik sentigi tagasi ei anna.

    HCC grindib kuus kuud, teenib ka $10 000. Tõmbab ka nina täis ja läks koomas peaga flippama, kaotas kõik $10 000 laudades ära ja kogutul $0. Ühtegi senti ei ole riigile maksnud ja mitte kumbki ei peaks riigilt midagi tagasi saama, kui ehk esimesel juhul palgatööline, kes reaalselt ka kopika riigile teenis.

    EDIT: ehk rääkisin aiaaugust aga makse makstakse KASUMI, mitte võitude pealt. Ehk: võidud-kaotused ja kui see on aasta lõikes plussis, siis maksad makse. Kui on miinuses, siis mitte.

  10. #30
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Rootsi ametivõimud käivitasid laiaulatusliku kampaania pokkerimängijate vastu

    Riik on siis umbes nagu "hea sõber", kes palgapäeval alati välja ilmub.

  11. #31

    Re: Rootsi ametivõimud käivitasid laiaulatusliku kampaania pokkerimängijate vastu

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    HCC grindib kuus kuud, teenib ka $10 000. Tõmbab ka nina täis ja läks koomas peaga flippama, kaotas kõik $10 000 laudades ära ja kogutul $0. Ühtegi senti ei ole riigile maksnud ja mitte kumbki ei peaks riigilt midagi tagasi saama, kui ehk esimesel juhul palgatööline, kes reaalselt ka kopika riigile teenis.

    EDIT: ehk rääkisin aiaaugust aga makse makstakse KASUMI, mitte võitude pealt. Ehk: võidud-kaotused ja kui see on aasta lõikes plussis, siis maksad makse. Kui on miinuses, siis mitte.
    Natuke valesti kirjeldad asja, iga riik on oma seadusega reguleerinud, millal ta makse võtab - kindlasti ei võta ta palgalt makse peale iga palgasaaja Balti jaama külastust. Maksustamine toimub juba palju varem, enne töötaja palga kättesaamist.

    Ja pokkerimängijat võrrelda palgatöölisega on ka natuke liig, üks on riigi silmes aus kodanik ja teine on hasartmängur, ehk üks viimaseid põhjakihte ühiskonnas.

  12. #32
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 317

    Re: Rootsi ametivõimud käivitasid laiaulatusliku kampaania pokkerimängijate vastu

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Natuke valesti kirjeldad asja, iga riik on oma seadusega reguleerinud, millal ta makse võtab - kindlasti ei võta ta palgalt makse peale iga palgasaaja Balti jaama külastust. Maksustamine toimub juba palju varem, enne töötaja palga kättesaamist.

    Ja pokkerimängijat võrrelda palgatöölisega on ka natuke liig, üks on riigi silmes aus kodanik ja teine on hasartmängur, ehk üks viimaseid põhjakihte ühiskonnas.
    Whatever. Point oli, et Rootsis maksustakse pokkerimängijaid aastase perioodi suhtes, kus lahutatakse võitudest maha kaotused. See tähendab maksustatakse tulu, mitte võite.

  13. #33

    Re: Rootsi ametivõimud käivitasid laiaulatusliku kampaania pokkerimängijate vastu

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Whatever. Point oli, et Rootsis maksustakse pokkerimängijaid aastase perioodi suhtes, kus lahutatakse võitudest maha kaotused. See tähendab maksustatakse tulu, mitte võite.
    Su esimene ja teine väide räägivad üksteisele vastu. 1. väites tood sa välja sealse olukorra, kus ütled, et maksustatakse kasum ehk tulude ja kulude vahe, kui mängija on muidugi kasumis mitte kahjumis. Teises lauses räägid sa vastupidist, kus ütled, et maksustatakse tulu, mis on loogika viga.

  14. #34
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 317

    Re: Rootsi ametivõimud käivitasid laiaulatusliku kampaania pokkerimängijate vastu

    Tsitaat Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
    Su esimene ja teine väide räägivad üksteisele vastu. 1. väites tood sa välja sealse olukorra, kus ütled, et maksustatakse kasum ehk tulude ja kulude vahe, kui mängija on muidugi kasumis mitte kahjumis. Teises lauses räägid sa vastupidist, kus ütled, et maksustatakse tulu, mis on loogika viga.
    Ma olen alati öelnud, et maksustatakse 1. aasta perioodil tulu ehk maksustakse ülejääv positiivne osa: võidud-kaotused. Ma ei viitsi siin nitpickida sõnade tulu ja kasum osa - ei mäleta kumb oli see, mis tasku läheb ja kumb see, millelt tuleb kulu maha lahutada.

  15. #35

    Re: Rootsi ametivõimud käivitasid laiaulatusliku kampaania pokkerimängijate vastu

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ma olen alati öelnud, et maksustatakse 1. aasta perioodil tulu ehk maksustakse ülejääv positiivne osa: võidud-kaotused. Ma ei viitsi siin nitpickida sõnade tulu ja kasum osa - ei mäleta kumb oli see, mis tasku läheb ja kumb see, millelt tuleb kulu maha lahutada.
    Ei tahtnud norida ega miskit. Lihtsalt öelda, et tulu ja kasum on erinevad asjad.

  16. #36
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 317

    Re: Rootsi ametivõimud käivitasid laiaulatusliku kampaania pokkerimängijate vastu

    Tsitaat Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
    Ei tahtnud norida ega miskit. Lihtsalt öelda, et tulu ja kasum on erinevad asjad.
    Jup. Olen sellega kursis, kunagi Priit tegi selgeks, aga siiani ajan sassi.

    OT-na küsin üle: Tulu on summa, millest ei ole maha arvestatud kulud ja kasum on tulu ja kulu vahe?

  17. #37

    Re: Rootsi ametivõimud käivitasid laiaulatusliku kampaania pokkerimängijate vastu

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Jup. Olen sellega kursis, kunagi Priit tegi selgeks, aga siiani ajan sassi.

    OT-na küsin üle: Tulu on summa, millest ei ole maha arvestatud kulud ja kasum on tulu ja kulu vahe?
    Täpselt nii on.

    OT: Olen lihtsalt lõpetan bakalaureusekraadi majandusteaduses Tartu Ülikoolis ja seetõttu jäi see silma ja mõtlesin oma teadmisi sinuga jagada.

  18. #38
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: Rootsi ametivõimud käivitasid laiaulatusliku kampaania pokkerimängijate vastu

    Rootsi maksuamet teeb kõva tööd. Hiljuti oli just mingi teema, kuidas rootsi maksuamet käskis Šveitsi jms pankadel avaldada rootslaste pangarveid ja siis läbi selle rootsi rikkurid pidid oma rahadelt makse maksma. Ei leia seda uudist praegu kahjuks.

    Siiski - http://www.e24.ee/1000118/rootsi-vot...ihtide-vahele/

  19. #39

    Re: Rootsi ametivõimud käivitasid laiaulatusliku kampaania pokkerimängijate vastu

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Ja pokkerimängijat võrrelda palgatöölisega on ka natuke liig, üks on riigi silmes aus kodanik ja teine on hasartmängur, ehk üks viimaseid põhjakihte ühiskonnas.
    Hmm, aga kas mitte enamik pokkeri entusiaste ei soovi, et nendesse suhtumine oleks ka nagu ausatesse kodanikesse?
    Slooganiga "Pokkerimängija makse ei maksa!" sinna just ei jõua...

  20. #40

    Re: Rootsi ametivõimud käivitasid laiaulatusliku kampaania pokkerimängijate vastu

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    inb4 aastal 2020 on EU seadused fucked ja pokkerimängijad kolivad Aasiasse, Macau kanti või Austraaliasse, Uus-Meremaale :)


    Igaxjuhuks: http://www.immigration.govt.nz/
    Aga kui sa (mitte isiklikult) riigile sentigi makse maksta ei taha, siis miks peaks riik sind siia üldse tahtma?
    Arsti juures käid? Kui maja läheb põlema, siis tahad et tuletõrje tuleks appi? Kui sind röövitakse, siis tahad et politsei sekkuks? Kui su vanematest saavad kunagi pensionärid, siis tahad et neil oleks inimväärne toetus ja soodustused? Kui lapsed saad, siis tahad et oleks olemas kool, ülikool, soodustused? Autoga tahad sõita korras teel? jne. Aga kes selle kinni peaks siis maksma sinu meelest?
    Kui aastaks 2020 saaks kõik freerollijad asendatud makse maksvate kodanikega võiks Eesti ka kungi Euroopa riigiks saada!

Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES