Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 13, kokku 42 EsimeneEsimene ... 3111213141523 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 241 kuni 260, kokku 855

Hübriidvaade

  1. #1
    FPP Pro
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    NL50 Zoom
    Postitusi
    245

    Re: Teeme koos trenni?!

    Aga kui õhtul trenni ei tee, siis endiselt päeva suurim kogus süsivesikuid sisse? Ega sa neid süsikaid magades ka ju ei põleta (mingil määral küll, aga enamik jääb ju kasutamata)
    Lõunased ärakukkumised tekivad üldjuhul liialt suurtest portsjonitest (too much carbs). Kohati on sööklates ka poolene eine suur (4+ kartulit). Igat asja tuleb teha/süüa mõõdukalt - ka liigsuurtest pudrumägedest saad omale kena päästerõnga. Keskmisel inimesel ongi tükk tegu portioncontrolliga; toidukordade vahed lähevad liialt pikkadeks ja einelauas laaditakse end kenasti täis (crash).

  2. #2

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Potik Vaata postitust
    Aga kui õhtul trenni ei tee, siis endiselt päeva suurim kogus süsivesikuid sisse? Ega sa neid süsikaid magades ka ju ei põleta (mingil määral küll, aga enamik jääb ju kasutamata)
    Lõunased ärakukkumised tekivad üldjuhul liialt suurtest portsjonitest (too much carbs). Kohati on sööklates ka poolene eine suur (4+ kartulit). Igat asja tuleb teha/süüa mõõdukalt - ka liigsuurtest pudrumägedest saad omale kena päästerõnga. Keskmisel inimesel ongi tükk tegu portioncontrolliga; toidukordade vahed lähevad liialt pikkadeks ja einelauas laaditakse end kenasti täis (crash).
    Kui trennivaba päev, siis ei tarbi õhtul süsikaid - pole lihtsalt vajadust.

  3. #3
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: Teeme koos trenni?!

    Kas majonees on väga halb tõesti? Mul nagu lõuna ajal ei ole toidu peale vöga sooja kastme võimalust ja kuiva toitu ka ei suuda süüa.

    Ja kas toorjuustu/kohupiima süües peaks just maitsestamata variante sööma või pole sellel vahet?

  4. #4
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Romka Vaata postitust
    Kas majonees on väga halb tõesti?
    Ei ole.

  5. #5
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Teeme koos trenni?!

    Ainuke asi, mis majoneesiga on, on lihtsalt see, et võib olla väga kaloririkkas, muud midagi.

  6. #6
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Teeme koos trenni?!

    no nii, see on nüüd esimene kord, kui ma stabiilse toitumisega raskelt treenin, esmalt praegu kuu aega
    ei jäta ühtegi päeva vahele, igaks päevaks on planeeritud 5000 kcal (võimalik, et vajan rohkem), teen kaks trenni päevas : üks kardio/rühmatreening , teine raskustega (kava on muutuses, kõik oleneb taastumisest, püüan võimalikult optimaalselt tegutseda), uneaega 10h
    eks ma siis raporteerin, palju on võimalik lihast kuu ajaga juurde punnitada

  7. #7
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    no nii, see on nüüd esimene kord, kui ma stabiilse toitumisega raskelt treenin, esmalt praegu kuu aega
    ei jäta ühtegi päeva vahele, igaks päevaks on planeeritud 5000 kcal (võimalik, et vajan rohkem), teen kaks trenni päevas : üks kardio/rühmatreening , teine raskustega (kava on muutuses, kõik oleneb taastumisest, püüan võimalikult optimaalselt tegutseda), uneaega 10h
    eks ma siis raporteerin, palju on võimalik lihast kuu ajaga juurde punnitada
    14 trenni nädalas on rohkem kui olümpiasportlased teevad.

    Ülekoormuse üks esimesi tundemärke on nõrk pidev närvivalu liigestes.
    Sellise tempoga ma ennustan, et sina jõuad sinna 6.-10. päeval.

  8. #8
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    14 trenni nädalas on rohkem kui olümpiasportlased teevad.

    Ülekoormuse üks esimesi tundemärke on nõrk pidev närvivalu liigestes.
    Sellise tempoga ma ennustan, et sina jõuad sinna 6.-10. päeval.
    pooled on kerged kardiod, lisaks on mul taastujad ning liigestele kahed erinevad tabletid

    kevadel treenisin niimoodi kuu aega : kehakaal 74>82 , tol korral oli halvem toitumine
    ega kõik olenebki taastumisest, seetõttu ongi mu kava lahtine, püüan hästi palju venitada ning magada

  9. #9

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    no nii, see on nüüd esimene kord, kui ma stabiilse toitumisega raskelt treenin, esmalt praegu kuu aega
    ei jäta ühtegi päeva vahele, igaks päevaks on planeeritud 5000 kcal (võimalik, et vajan rohkem), teen kaks trenni päevas : üks kardio/rühmatreening , teine raskustega (kava on muutuses, kõik oleneb taastumisest, püüan võimalikult optimaalselt tegutseda), uneaega 10h
    eks ma siis raporteerin, palju on võimalik lihast kuu ajaga juurde punnitada
    Kui eesmärk on lihast juurde saada siis küll selline lähenemine minu arvates hea ei saa olla. Kui võtta juba see, et lihas areneb tegelikult puhkeajal ja sina ju lihastele eriti puhkust ei võimalda. Nädalas üks päev tuleks kindlasti puhata. Kui juba selline profisportlase mahus lähenemine siis peab ka taastumine olema vastav (massaaž jms)

  10. #10
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas mait47 Vaata postitust
    Kui eesmärk on lihast juurde saada siis küll selline lähenemine minu arvates hea ei saa olla. Kui võtta juba see, et lihas areneb tegelikult puhkeajal ja sina ju lihastele eriti puhkust ei võimalda. Nädalas üks päev tuleks kindlasti puhata. Kui juba selline profisportlase mahus lähenemine siis peab ka taastumine olema vastav (massaaž jms)
    lihas arenebki puhates aga keha kasvab suuremaks ainult siis, kui saab aru, et seda on vaja
    pikad rasked täieliku väsimuseni trennid murravadki selle barjääri
    ---
    taastumine on hästi planeeritud, spordimassaaž on must have tõesti

  11. #11
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    lihas arenebki puhates aga keha kasvab suuremaks ainult siis, kui saab aru, et seda on vaja
    pikad rasked täieliku väsimuseni trennid murravadki selle barjääri
    Treeningust tulenev lihaste hüpertroofiat tekitav hormoonvastus püsib kehas 48-72 tundi.
    Algajad saavutavad maksimaalse kasvukiiruse juba 3 trenniga nädalas.

    Nagu keegi eelpool juba mainis, lihas kasvab puhkuse ajal. 14 trenni nädalas pärsib oluliselt su arengut, halvematest tagajärgedest rääkimata.

  12. #12
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Treeningust tulenev lihaste hüpertroofiat tekitav hormoonvastus püsib kehas 48-72 tundi.
    Algajad saavutavad maksimaalse kasvukiiruse juba 3 trenniga nädalas.

    Nagu keegi eelpool juba mainis, lihas kasvab puhkuse ajal. 14 trenni nädalas pärsib oluliselt su arengut, halvematest tagajärgedest rääkimata.
    keha šokeerimine teeb imet, ma olen seda korra kogenud
    ja fyi mul pole ime kombel olnud kunagi ühtegi vigastust
    ning need aeroobikatrennid on kerged, kõik taandub ikkagi sellele ühele raskele trennile päevas, milleks olen ette valmistunud
    eks näis, kaua vastu pean aga praegu tundub 2 nädalat suht kindlana
    tulem on seda väärt

  13. #13
    FPP Pro
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    214

    Re: Teeme koos trenni?!

    Godspeed_EJ, kas sinust pilti ka näeb? Ja parameetrid, keharasv jne.? Tahaks lihtsalt teada, mis vormi on võimalik sellise teadmistepagasiga teha.

  14. #14

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Cremer Vaata postitust
    Godspeed_EJ, kas sinust pilti ka näeb? Ja parameetrid, keharasv jne.? Tahaks lihtsalt teada, mis vormi on võimalik sellise teadmistepagasiga teha.
    Vorm on elu parim. Rasva % ei oska öelda, pole seda kunagi mõõtnud. Jaanuar-veebruar plaanis terviseuuringu kompleks teha, siis olen targem.

    Torso pilte ei hakka netti riputama, pole nii edev mees.

  15. #15
    FPP Pro
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    214

    Re: Teeme koos trenni?!

    Hoia raha kokku, ma ütlen pildi järgi % ära :)

  16. #16

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Cremer Vaata postitust
    Hoia raha kokku, ma ütlen pildi järgi % ära :)
    Kui sa kõik need näitajad mulle pildid järgi ära ütled, siis on diil - EKG, vere kliiniline analüüs, spirograafia, keha rasvaprotsendi määramine, bkoormustest, laktaadi määramine (4-5), maksimaalse hapniku tarbimise test.

  17. #17

    Re: Teeme koos trenni?!

    Mida ja mis koguses oleks kõige kasulikum süüa peale õhtust (korvpalli)trenni (~20-21.30), kui plaan 1-2h pärast magama minna? Long run eesmärk ka kaalu veidi kärpida.

  18. #18
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas altzie Vaata postitust
    Mida ja mis koguses oleks kõige kasulikum süüa peale õhtust (korvpalli)trenni (~20-21.30), kui plaan 1-2h pärast magama minna? Long run eesmärk ka kaalu veidi kärpida.
    saate aru, need mida, kui palju, kuidas küsimused, need on kõik nii individuaalsed küsimused, et neile ei saagi vastata.

  19. #19
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: Teeme koos trenni?!

    Küsimus: kui hakkaks tegema PokkeriProde tervisepäevi. Näiteks ala 10km jooks, ujumine, rattasõit, suusatamine, miks mitte ka poks (?) seda alates kevadest. Panna koheselt paika aeg. Tegu oleks sõbraliku võistlusega.

  20. #20
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Küsimus: kui hakkaks tegema PokkeriProde tervisepäevi. Näiteks ala 10km jooks, ujumine, rattasõit, suusatamine, miks mitte ka poks (?) seda alates kevadest. Panna koheselt paika aeg. Tegu oleks sõbraliku võistlusega.
    + takistusraja läbimine
    + igasugused tiimimängud (sellised 4-5-liikmelised teamid)
    + pallivise
    + darts : )

Lehekülg 13, kokku 42 EsimeneEsimene ... 3111213141523 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES