Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 14, kokku 43 EsimeneEsimene ... 4121314151624 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 261 kuni 280, kokku 855
  1. #261

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Cremer Vaata postitust
    Godspeed_EJ, kas sinust pilti ka näeb? Ja parameetrid, keharasv jne.? Tahaks lihtsalt teada, mis vormi on võimalik sellise teadmistepagasiga teha.
    Vorm on elu parim. Rasva % ei oska öelda, pole seda kunagi mõõtnud. Jaanuar-veebruar plaanis terviseuuringu kompleks teha, siis olen targem.

    Torso pilte ei hakka netti riputama, pole nii edev mees.

  2. #262
    FPP Pro
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    214

    Re: Teeme koos trenni?!

    Hoia raha kokku, ma ütlen pildi järgi % ära :)

  3. #263

    Re: Teeme koos trenni?!

    Mida ja mis koguses oleks kõige kasulikum süüa peale õhtust (korvpalli)trenni (~20-21.30), kui plaan 1-2h pärast magama minna? Long run eesmärk ka kaalu veidi kärpida.

  4. #264

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Cremer Vaata postitust
    Hoia raha kokku, ma ütlen pildi järgi % ära :)
    Kui sa kõik need näitajad mulle pildid järgi ära ütled, siis on diil - EKG, vere kliiniline analüüs, spirograafia, keha rasvaprotsendi määramine, bkoormustest, laktaadi määramine (4-5), maksimaalse hapniku tarbimise test.

  5. #265
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas altzie Vaata postitust
    Mida ja mis koguses oleks kõige kasulikum süüa peale õhtust (korvpalli)trenni (~20-21.30), kui plaan 1-2h pärast magama minna? Long run eesmärk ka kaalu veidi kärpida.
    saate aru, need mida, kui palju, kuidas küsimused, need on kõik nii individuaalsed küsimused, et neile ei saagi vastata.

  6. #266
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 301

    Re: Teeme koos trenni?!

    Küsimus: kui hakkaks tegema PokkeriProde tervisepäevi. Näiteks ala 10km jooks, ujumine, rattasõit, suusatamine, miks mitte ka poks (?) seda alates kevadest. Panna koheselt paika aeg. Tegu oleks sõbraliku võistlusega.

  7. #267
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Teeme koos trenni?!

    n1 ranka. Kui vähegi aega siis kohal. Poks oleks overkill :)

  8. #268
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 301

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    n1 ranka. Kui vähegi aega siis kohal. Poks oleks overkill :)
    Kilkonna kostüümis küll mitte. Ei mõelnud brutaalset lol :)

  9. #269
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Teeme koos trenni?!

    teeme 3 erinevat gruppi kus võisteldakse. narkomehed, alkomehed ja söögipeded.

  10. #270
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: Teeme koos trenni?!

    Sellise asja peale viitsiks isegi kohale tulla (võitleks viimase koha eest obv) :)

  11. #271

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    no nii, see on nüüd esimene kord, kui ma stabiilse toitumisega raskelt treenin, esmalt praegu kuu aega
    ei jäta ühtegi päeva vahele, igaks päevaks on planeeritud 5000 kcal (võimalik, et vajan rohkem), teen kaks trenni päevas : üks kardio/rühmatreening , teine raskustega (kava on muutuses, kõik oleneb taastumisest, püüan võimalikult optimaalselt tegutseda), uneaega 10h
    eks ma siis raporteerin, palju on võimalik lihast kuu ajaga juurde punnitada
    Kui eesmärk on lihast juurde saada siis küll selline lähenemine minu arvates hea ei saa olla. Kui võtta juba see, et lihas areneb tegelikult puhkeajal ja sina ju lihastele eriti puhkust ei võimalda. Nädalas üks päev tuleks kindlasti puhata. Kui juba selline profisportlase mahus lähenemine siis peab ka taastumine olema vastav (massaaž jms)

  12. #272
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas mait47 Vaata postitust
    Kui eesmärk on lihast juurde saada siis küll selline lähenemine minu arvates hea ei saa olla. Kui võtta juba see, et lihas areneb tegelikult puhkeajal ja sina ju lihastele eriti puhkust ei võimalda. Nädalas üks päev tuleks kindlasti puhata. Kui juba selline profisportlase mahus lähenemine siis peab ka taastumine olema vastav (massaaž jms)
    lihas arenebki puhates aga keha kasvab suuremaks ainult siis, kui saab aru, et seda on vaja
    pikad rasked täieliku väsimuseni trennid murravadki selle barjääri
    ---
    taastumine on hästi planeeritud, spordimassaaž on must have tõesti

  13. #273
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Teeme koos trenni?!

    No Jeebuse kava on ilmselge overkill.

  14. #274
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Küsimus: kui hakkaks tegema PokkeriProde tervisepäevi. Näiteks ala 10km jooks, ujumine, rattasõit, suusatamine, miks mitte ka poks (?) seda alates kevadest. Panna koheselt paika aeg. Tegu oleks sõbraliku võistlusega.
    + takistusraja läbimine
    + igasugused tiimimängud (sellised 4-5-liikmelised teamid)
    + pallivise
    + darts : )

  15. #275
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    No Jeebuse kava on ilmselge overkill.
    kevadel seda proovides ma failisin pärast esimest nädalat, pidin lihasgrupp per weekile üle minema, kava oli alguses sama, mis praegu : treenin samu lihasgruppe üle päeva
    aga mul on motivatsioon praegu nii laes, et tunnen kaht nädalat vastupidavust küll
    peab sellest läbi murdma !
    ( Click to show/hide )

  16. #276
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 301

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas LuuK Vaata postitust
    Sellise asja peale viitsiks isegi kohale tulla (võitleks viimase koha eest obv) :)
    Üritus peaks paraleelselt toimuma nii Tartus, kui ka Tallinnas ja ehk ka väiksemates linnades ning stabiilselt. Näiteks alustada kevadel mai kuus ja nii iga kuu. Kõigil on 5 kuud enne aega harjutada ning saaks ka tulemusi jälgida, kui vaja. Raha ma ei tea, kas mõtet vahele panna, sest tegu peaks olema sõbraliku võistlusega. Võib-olla ainult nii, kes ei tule kohale, jääb bi-st ilma, et rohkem motiveerida.

  17. #277
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Teeme koos trenni?!

    Kas selline kava pigeb liiga intensiivne pole? Selline kava võiks olla pigem siis, kui trennis 2 korda nädalas käid, et kõik lihasgrupid saavad nädalas koormuse peale.
    Sõber, kes kulturismiga tegeles ja 6 korda nädalas trennis käis, keskendus igal päeval ühele lihasgrupile.

    Äkki oleks mõttekam see kava kaheks lüüa?

  18. #278
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Teeme koos trenni?!

    linki mis räägiks raskuste ja setide ja seeriate ja kordajate suhetest, millised mille jaoks.. a la kas 50kg ja 2 seti kus 5x rebida või a la 10kg 3 seti ja seerias 10-15x

  19. #279
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Teeme koos trenni?!

    samu lihasgruppe üle päeva- ära nüüd üle ka treeni, mõned lihasgrupid vajavad taastumiseks juba vähemalt 3 päeva

  20. #280
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Kas selline kava pigeb liiga intensiivne pole? Selline kava võiks olla pigem siis, kui trennis 2 korda nädalas käid, et kõik lihasgrupid saavad nädalas koormuse peale.
    Sõber, kes kulturismiga tegeles ja 6 korda nädalas trennis käis, keskendus igal päeval ühele lihasgrupile.

    Äkki oleks mõttekam see kava kaheks lüüa?
    mul on taoline kava olemas, backupina
    praegusel hetkel aga püüan ma nii optimaalselt treenida, kui võimalik
    hetk, millal ma enam planeeritud ajaga ära ei taastu, ei ole imo praegu nii täpselt prognoositav
    seni panen täiega, täna nautisin juba seda võrratut tunnet, kui lõpus hakkab pilt sõitma ning longid kuidagi minema

Lehekülg 14, kokku 43 EsimeneEsimene ... 4121314151624 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES