Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 15, kokku 43 EsimeneEsimene ... 5131415161725 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 281 kuni 300, kokku 855
  1. #281
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    linki mis räägiks raskuste ja setide ja seeriate ja kordajate suhetest, millised mille jaoks.. a la kas 50kg ja 2 seti kus 5x rebida või a la 10kg 3 seti ja seerias 10-15x
    reeglina lähevad need asjad ikka niipidi et mida rohkem kordusi seerias seda vähem seeriaid, alal 6x6, 4x6, 3x12
    jõudu rohkem seeriaid vähem kordusi, massi 8-12 kordust seerias( ise teen 3 seeriat harjutus, 3 harjutust grupile) edasi juba vastupidavus,
    slow twitsching fiber lihastele tuleb kordusi rohkem teha et lihast täielikult koormata, ala kõht, käsivarred, sääremarjad kordusi vist massi kasvatamiseks oli 15-20 (või rohkem obv, kõht ntx, või siis raskusi peale) kui õigesti mäletan, võin selles osas ka eksida.

    Linki pole anda

  2. #282
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    lihas arenebki puhates aga keha kasvab suuremaks ainult siis, kui saab aru, et seda on vaja
    pikad rasked täieliku väsimuseni trennid murravadki selle barjääri
    Treeningust tulenev lihaste hüpertroofiat tekitav hormoonvastus püsib kehas 48-72 tundi.
    Algajad saavutavad maksimaalse kasvukiiruse juba 3 trenniga nädalas.

    Nagu keegi eelpool juba mainis, lihas kasvab puhkuse ajal. 14 trenni nädalas pärsib oluliselt su arengut, halvematest tagajärgedest rääkimata.

  3. #283
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Teeme koos trenni?!

    massi jaoks seerias kordusi vähemaks, raskusi juurde
    a la 1x10@10kg , siis 2x8@12kg , 1x6@14kg

    edit : massi jaoks jääb 4 seeriat väheks, alguses neli, siis 5-6 imo
    Viimati muudetud Jeebus poolt : 05.12.12 at 15:17

  4. #284
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Treeningust tulenev lihaste hüpertroofiat tekitav hormoonvastus püsib kehas 48-72 tundi.
    Algajad saavutavad maksimaalse kasvukiiruse juba 3 trenniga nädalas.

    Nagu keegi eelpool juba mainis, lihas kasvab puhkuse ajal. 14 trenni nädalas pärsib oluliselt su arengut, halvematest tagajärgedest rääkimata.
    keha šokeerimine teeb imet, ma olen seda korra kogenud
    ja fyi mul pole ime kombel olnud kunagi ühtegi vigastust
    ning need aeroobikatrennid on kerged, kõik taandub ikkagi sellele ühele raskele trennile päevas, milleks olen ette valmistunud
    eks näis, kaua vastu pean aga praegu tundub 2 nädalat suht kindlana
    tulem on seda väärt

  5. #285

    Re: Teeme koos trenni?!

    Üldjuhul peab ületreeningu igaüks ise ära proovima, ega teisi kuulda ei võeta tavaliselt. Sellist kava järgides saad haamri 100% hiljemalt 5-6 nädalaga, su keha läheb stressihormoone täis, mis loovad kataboolse keskonna e. lihas hakkab mõnusalt hävinema. Kui sul juba varasem kogemus olemas ja oskasid õigel ajal lõpetada, siis nii hull ei ole, väga tihti saab südameprobleemid kaasa hilisemaks eluks.

    Edit. See, et stressihormoonid sulle mõnusa fiilingu ja jõu tunde annavad, ei korva seda, mis nad samalajal su lihaste ja ainevahetusega teevad.

  6. #286
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Teeme koos trenni?!

    mina toimin selle järgi, kuidas enesetunne on. kui ikka liigesed on korras ning lihasvalu pole siis on kindlalt roheline tuli.
    imo täpselt samuti on settide vahel puhkamisega ning üleüldse puhkamisega, igaüks taastub erineva kiirusega.

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Edit. See, et stressihormoonid sulle mõnusa fiilingu ja jõu tunde annavad, ei korva seda, mis nad samalajal su lihaste ja ainevahetusega teevad.
    kõigil on oma mürk

  7. #287
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Teeme koos trenni?!

    kari hullumeelseid on siin koos, ütleks mina.

  8. #288
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Teeme koos trenni?!

    . vahet pole

  9. #289
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Junken Vaata postitust
    reeglina lähevad need asjad ikka niipidi et mida rohkem kordusi seerias seda vähem seeriaid, alal 6x6, 4x6, 3x12
    jõudu rohkem seeriaid vähem kordusi, massi 8-12 kordust seerias( ise teen 3 seeriat harjutus, 3 harjutust grupile) edasi juba vastupidavus,
    slow twitsching fiber lihastele tuleb kordusi rohkem teha et lihast täielikult koormata, ala kõht, käsivarred, sääremarjad kordusi vist massi kasvatamiseks oli 15-20 (või rohkem obv, kõht ntx, või siis raskusi peale) kui õigesti mäletan, võin selles osas ka eksida.

    Linki pole anda
    OK, ma ise sebin praegu ringtreeningut ikkagi sedasi, et 2 ringi, iga ring kõiki harjutusi 1x, 1 seerias 10 tõuget/tõmmet vms.. iga lihasgrupi jaoks enamasti kaks harjutust.. raskused on pigem väikesed..

    kui mu eesmärgiks on selline väike lihase kasvatamine ja pigem rohkem pekki põletada.. siis kas ma peaks ringide arvu suurendama/vähendama, seerias tõukeid suurendama/vähendama või raskusi suurendama/vähendama?
    Viimati muudetud Rage poolt : 05.12.12 at 15:06

  10. #290
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Teeme koos trenni?!

    p.s. tegelt võiks keegi asjatundjam rääkida pulsikelladest.. ma üha rohkem mõtlen, et tahaks kogu oma treeningu puhul jälgida kus ja kuidas mul pulsi rütm on.. tahaks mingit asisemat kella, mida saaks kasutada ka ujumises, millel oleks mingid lisaandurid ja mida saaks arvutiga ühendada ja oma treeningud ja graafikud jms sodi sisse laadida koos treeninkavade jms kraamiga... tänu siinsele topicule hakkasin mõtlema, et võibolla tõesti hetkel oma intensiivse trenniga koorman südant liiga palju.. käisin täna EKG'd tegemas ja arst ütles ilma küsimatagi, et näha on, et treenitud südamega tegemist ja et tõenäoliselt on mul võhma palju..
    Viimati muudetud Rage poolt : 05.12.12 at 15:19

  11. #291
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    OK, ma ise sebin praegu ringtreeningut ikkagi sedasi, et 2 ringi, iga ring kõiki harjutusi 1x, 1 seerias 10 tõuget/tõmmet vms.. iga lihasgrupi jaoks enamasti kaks harjutust.. raskused on pigem väikesed..

    kui mu eesmärgiks on selline väike lihase kasvatamine ja pigem rohkem pekki põletada.. siis kas ma peaks ringide arvu suurendama/vähendama, seerias tõukeid suurendama/vähendama või raskusi suurendama/vähendama?
    ei oska ringtreeningu kohta eriti rääkida, pole tegelenud

  12. #292
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Junken Vaata postitust
    jõudu rohkem seeriaid vähem kordusi, massi 8-12 kordust seerias( ise teen 3 seeriat harjutus, 3 harjutust grupile) edasi juba vastupidavus,
    räägi veel, kas sa oled ainult stabiilselt teinud 3 seeriat ning mis sa täheldanud oled

    mul on kombeks teha u. 5 seeriat 10>8>8>6>4 vms, tõstes iga seeria raskusi, siis kui olen nädala nii teinud, tõstan reppe, samad raskused, näiteks 14>12>10>10>8
    pärast seda tõstan algset raskust ja uuesti 10 8 8 6 4

  13. #293
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Teeme koos trenni?!

    stabiilselt tegin 4x6 4 kuud vist? vb oli 5 ja siis massi tuli enamvähem ja jõunäitajad rinnalt näiteks, alustasin 45kg lõpus 70kg-ga jne, mida sa teada tahtsid täpsemalt saada?

  14. #294

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    ( Click to show/hide )
    Vaatasin tähelepanelikumalt seda kava ja see on ajuvaba. Tõsiselt, jäta see ajuvabadus, kui su eesmärk on massi kasvatada.
    Võta mingi äraproovitud programm ette algajatele, näiteks "starting strenght" ja mass hakkab kohe tulema. Las need barbell curls ja leg curls jäävad teistele.

    Practical Programming Novice Program:
    Monday
    3x5 Squat
    3x5 Bench press / Press (Alternating)
    Chin-ups: 3 sets to failure or add weight if completing more than 15 reps

    Wednesday
    3x5 Squat
    3x5 Press / Bench Press (Alternating)
    1x5 Deadlift

    Friday
    3x5 Squat
    3x5 Bench Press / Press (Alternating)
    Pull-ups: 3 sets to failure or add weight if completing more than 15 reps

  15. #295
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    harjutada
    Mina kui gentleman sellise pettusega ei tegele

  16. #296
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Teeme koos trenni?!

    ( Click to show/hide )

    tõsi on, et bench press ja squats on basic massikava, nagu näed teen ma ka neid ju.
    kui ainult pressida ja squattida, on tulemuseks proportsioonist väljas kolge.
    väga paljud jõusaalivennad on proportsioonist väljas ... seda just tänu pidevale rinnalt pumpamisele, triitseps on liiga suur või midaiganes muud, igatahes silma hakkab.

  17. #297
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 0ttt avatar
    Liitus
    May 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    444

    Re: Teeme koos trenni?!

    Alaska kavale +1 ning pigem igat lihast üritades isoleerida saad ebaproportsionaalse keha. Baasharjutused hõlmavad väga paljusid lihaseid korraga ning seetõttu on ebaproportsionaalsus kaheldav.

  18. #298
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Teeme koos trenni?!

    Alaska kava on väga hea. Sellega peaks kõik algajad häid tulemusi saama.

  19. #299
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    tõsi on, et bench press ja squats on basic massikava, nagu näed teen ma ka neid ju.
    kui ainult pressida ja squattida, on tulemuseks proportsioonist väljas kolge.
    väga paljud jõusaalivennad on proportsioonist väljas ... seda just tänu pidevale rinnalt pumpamisele, triitseps on liiga suur või midaiganes muud, igatahes silma hakkab.
    Surumine, kükk, jõutõmme, lõuatõmme treenivad põhimõtteliselt ju kogu keha. Kuidas siis proportsioonist välja saab minna?

  20. #300
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Teeme koos trenni?!

    nojah, surumine, kükk, jõutõmme lõuatõmme, algajale võib olla hea aga kes natuke juba rohkem teinud selle jaoks suht mõttetu. Algajatele vahetaks välja lõuatõmbe plokil alla tõmbamisega rinnale, kuna tavaliselt algajad ei jaksa ÜLDSE lõuga tõmmata

Lehekülg 15, kokku 43 EsimeneEsimene ... 5131415161725 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 11 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 11 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES