Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 16, kokku 42 EsimeneEsimene ... 6141516171826 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 301 kuni 320, kokku 855

Hübriidvaade

  1. #1
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Teeme koos trenni?!

    pole õrna aimugi palju raske 1,5h-ne trenn kulutab aga täna õgisin ma natuke üle 5000kcal

  2. #2
    FPP Pro
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    NL50 Zoom
    Postitusi
    245

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    e: salatit lasen nüüd reaalselt : spinat , seller , greip , kurk , tomat , hiinakapsas , paprika , laim , ananass ... küll see ära tuleb
    Üllatav, et keegi teine polegi uurinud... Ju siis olen ainuke rumaluke, kes ei teadnudki, et salatiga musklit ehitatakse.
    Ja see, et oma õlale viga tegid. Kahju muidugi, aga... who didn't see that coming?

  3. #3
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Teeme koos trenni?!

    2 nädalaga 4 kilo :D WOW

  4. #4
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Teeme koos trenni?!

    Põhimõtteliselt võtab inimene aastas max 5kg lihast, kui oled noor, siis kuni 10kg.

  5. #5
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Teeme koos trenni?!

    ma võtsin kunagi sama moodi vist 6-7 kg kuu ajaga, tundub tehtav, lihtsalt süüa täiega ja treenida täiega
    aga noh eks aeg näitab

  6. #6
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    ma võtsin kunagi sama moodi vist 6-7 kg kuu ajaga, tundub tehtav, lihtsalt süüa täiega ja treenida täiega
    aga noh eks aeg näitab
    Kuuga ei ehita ükski kehaehitaja ilma steroidideta üle 2kg(ühekuulised erandid välja jättes) lihast juurde. Isegi see on üsna optimistlik number.

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    p.s. tegelt võiks keegi asjatundjam rääkida pulsikelladest.. ma üha rohkem mõtlen, et tahaks kogu oma treeningu puhul jälgida kus ja kuidas mul pulsi rütm on.. tahaks mingit asisemat kella, mida saaks kasutada ka ujumises, millel oleks mingid lisaandurid ja mida saaks arvutiga ühendada ja oma treeningud ja graafikud jms sodi sisse laadida koos treeninkavade jms kraamiga... tänu siinsele topicule hakkasin mõtlema, et võibolla tõesti hetkel oma intensiivse trenniga koorman südant liiga palju.. käisin täna EKG'd tegemas ja arst ütles ilma küsimatagi, et näha on, et treenitud südamega tegemist ja et tõenäoliselt on mul võhma palju..
    Ringtrenn ei koorma keskmisel inimesel midagi liigselt, ära selle pärast muretse. Selle järgi peaks kõik (pool)professionaalsed sportlased surnud olema.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 06.12.12 at 00:10

  7. #7

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Kuuga ei ehita ükski kehaehitaja ilma steroidideta üle 2kg(ühekuulised erandid välja jättes) lihast juurde. Isegi see on üsna optimistlik number.
    Jeebus on korduvalt öelnud, et tema saab. Pole mõtet vaielda.

  8. #8
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Jeebus, mis eesmärgil sa üldse sellist hullu lühiajaliselt paned? Kus sul kiire on?
    lihtsalt hüperaktiivne olen, ma olen varem ennast haigelt vormi ajanud, siis selle kuudega tagasi lebonud, siis uuesti.
    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Jeebus on korduvalt öelnud, et tema saab. Pole mõtet vaielda.
    ma ei midagi kindlat väitnud, ma mäletan omast kogemusest, et 6-7 kg kuuga juurde võtta on võimalik, ja tookord panin ma pigem 2 nädalat hullu, 2 nädalat tavalist trenni. pead ei anna aga rasva pealt see enamik küll tulla ei saanud.

    ---
    ma käin veel täna kaalu ja body fat % üle, et saada võimalikult täpne ülevaade
    Viimati muudetud Jeebus poolt : 06.12.12 at 09:02

  9. #9

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    ma ei midagi kindlat väitnud, ma mäletan omast kogemusest, et 6-7 kg kuuga juurde võtta on võimalik, ja tookord panin ma pigem 2 nädalat hullu, 2 nädalat tavalist trenni. pead ei anna aga rasva pealt see enamik küll tulla ei saanud.

    ---
    ma käin veel täna kaalu ja body fat % üle, et saada võimalikult täpne ülevaade
    Max 2kg lihast. Ülejäänud rasv + vesi.

    Muidugi on kaduvväike võimalus, et oled unicorn ja võtad 5kg puhast lihast kuus ilma roidideta. :)

    ( Click to show/hide )

  10. #10
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    lihtsalt hüperaktiivne olen, ma olen varem ennast haigelt vormi ajanud, siis selle kuudega tagasi lebonud, siis uuesti.

    ma ei midagi kindlat väitnud, ma mäletan omast kogemusest, et 6-7 kg kuuga juurde võtta on võimalik, ja tookord panin ma pigem 2 nädalat hullu, 2 nädalat tavalist trenni. pead ei anna aga rasva pealt see enamik küll tulla ei saanud.

    ---
    ma käin veel täna kaalu ja body fat % üle, et saada võimalikult täpne ülevaade
    miks sa sellist asja teed? kas ei oleks rohkem rahuldust pakkuv pidev mõõdukas liigutamine (a'la 2 korda nädalas kivipalli)?

  11. #11
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Teeme koos trenni?!

    aga selle treenimise koha pealt küll, ma ei saa aru mis siin super ajuvaba on :
    -lihased taastuvad ca 48-60h, mina olen füüsiliselt väga heas vormis ning vastupidav, seega on mul see aeg madalamas otsas
    -ma ei tee peale treenimise midagi füüsilist, olen konkreetselt voodis, läppar kõhu peal
    -venitustrennid, taastumispulbrid, liigestele tabletid, pidev proteiinisheik - conditions are perfect

  12. #12
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Teeme koos trenni?!

    Jäämees, võimalik, sest mul polnud täpset mõõtmist, sel korral ajan selle korda
    ma mäletan seda, et ma võtsin vist 7kg isegi kuuga ja seda, et mu nahk oli kõhu piirkonnas ülislim nagu 1-2mm näppude vahel

    igatahes vaatan, mis number siis ette tuleb, tühja kõhuga ilma tossudeta tuli täpselt 78 eile, kahe nädala pärast vaatan, mis saanud on, body fat % niikuinii langeb sellise tivoli peale.
    Viimati muudetud Jeebus poolt : 05.12.12 at 21:41

  13. #13
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Teeme koos trenni?!

    Kesknärvi süsteem võib taastuda palju kauem kui 48h

    6-7kg ei olnud never ever sul puhas lihas, kui sa just stereoide ei armasta süüa.

  14. #14
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Teeme koos trenni?!

    Jeebus, mis eesmärgil sa üldse sellist hullu lühiajaliselt paned? Kus sul kiire on?

  15. #15
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Teeme koos trenni?!

    ma vaatan, palju praegu 2 nädalaga tuleb aga eks see peabki suur number olema, sest sellist kava ei ole võimalik üle paari nädala järjest lasta
    siis liigun edasi jaotatud kavale ja näeb, palju kuuga tuleb
    ma ei taha biased numbrit, püüan samal kellaajal kaalu mõõta, muidu siin oli juba kolme päeva tagant kolme kilone muutus aga eks see oli tänu mu salatipäevale ja ringitrippimisele

  16. #16
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Teeme koos trenni?!

    +1 6-7kg lihast on võimatu, kuuga, nagu GJ ütles, suur osa rasva, vett. Üldiselt on väga raske puhast lihast kasvatada, alati tuleb rasva.

  17. #17
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Teeme koos trenni?!

    Vesi, rasv + veel võimalik organite ümber olev rasv...

    Ja kõige lõpuks lihas.

    2kg 1 kuuga puhast lihast ka ei usu naturaalselt.

  18. #18

    Re: Teeme koos trenni?!

    Lihas koosneb kah 75% ulatuses veest. Kulturististid, kes on end võistlusteks kuivaks ajanud, võivad isegi 20 kg juurde võtta peale võistlusi paari päevaga ja visuaalselt mingit väga hullu pekki ei paista. Kui Jeebus on nii kuiv, nagu siin pildipeal, siis juba mõni kreatiini sisaldav proteiinipulber võib selle 6-7 kg vett lisaks kinni hoida ja visuaalselt paistab, nagu oleks lihast ehitatud. See sama teema, kuidas naised dieetidega 10 kg kahe nädalaga maha võtavad.
    Trenniga lõhud lihaskiude, mis puhates peavad kokku (suuremaks) kasvama. See on ilma roidideta pikaajaline protsess.

    Õige trenn peab olema valitud selline, mida teed aastaid stabiilselt ja rõõmuga. Sa võid arvata, et need vahepealsed lebotamisperioodid on su vaba tahe, aga ma usun siiski, et su ekstreemi saanud keha kirjutab sulle need mõtted ette enda kaitsmiseks.

  19. #19
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: Teeme koos trenni?!

    4. aasta pärast on muidu Olümpiamängud jälle, peaksid jõudma küll tõestada foorumikaaslastele, et jõuad mingil alal sinna

  20. #20
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: Teeme koos trenni?!

    Hakkasin ka siis trenni tegema, mõtlesin, et teeks kohe koos videopäevikuga, et hakkaks salvestama treeninguid.

    Trenniks ise ninja-karatee ja jalaga pöörded(pöördelt löögid)... Tulevikus plaanis kindlasti ka mõõgad ja chakud osta...

    Ahjaa esialgu siis plaanis, või noh eesmärgiks võtan 10kg alla võtta ca jaanuari lõpuks, et mis arvate (hetkeseisu saab siis videost)

    Lisan siis esimese video ka treeningust:
    ( Click to show/hide )

Lehekülg 16, kokku 42 EsimeneEsimene ... 6141516171826 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES