Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 20, kokku 43 EsimeneEsimene ... 10181920212230 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 381 kuni 400, kokku 855
  1. #381

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Junken Vaata postitust
    kui ma teeks seda selle nimel et kakelda, siis ma ei käiks sellises trennis, vaid mingis muus... obv???
    Mingis muus ehk iseenda peeglis imetlemises või naiste rajalt maha võtmises?

  2. #382
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Teeme koos trenni?!

    äkki hoopis kuskil võitluskunstide trennis?
    to fab, aga mis sa arvad et ma olen nii loll et enda praeguse kavaga, mis on mõeldud rohkem massi kasvatamiseks, hakkan jõunäitajate suurendamiseks mõeldud betti vastu võtma v :D siis ma lähen juba enda vana kava juurde tagasi, siis võiks ilusti teha

    E: kiivika lehelt midagi... ma ei ütle et ma selle järgi teen, aga neile kes ütlevad et nii palju harjutusi on vale... obv on ta ainult 3n aga siiski.

    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud Junken poolt : 08.12.12 at 00:35

  3. #383

    Re: Teeme koos trenni?!

    Kuule Kiivikal on aort nagu balti kett, loomulikult ta saab selliste kavade järgi möllata. Üksasi on lihase koormamine, lihasevalu näitab ära, millal uuesti saab valu anda, teine asi on igasugused ligamendid ja kõõlused, närvisüsteem, verevarustus, ainevahetus jne, mis tavainimese pole mingil juhul valmis 8 harjutust õlgadele vastu võtma.

  4. #384

    Re: Teeme koos trenni?!

    Kõik kes soovivad jõusaalis käima hakata või sellega juba tegelevad ja lisainfot siit teemast otsivad, siis ärge mitte mingil juhul ühtegi asja, mida junken välja mõtelda ja valmis trükkida suudab, uskuge.

  5. #385
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 090

    Re: Teeme koos trenni?!

    Panen siia diskussiooniks oma kava ka, päris algajatele ei soovita, aga sellega on 2 kuu areng olnud tunduvalt parem kui kunagi varem. Saadud sõbralt, koostatud M.Kalmuse poolt. Veidi minu poolt muudetud asju kah.

    Esimene päev

    RIND

    1. kangisurumine horisontaalpingil 4s. 8-10x
    2.Kaldpingil kangi surumine 2s. 10x
    3. Horisontaalpingil hantlitega lendamine 2s 12x (üle trenni plokil seiste trosside ristamine, ehk sama liigutus nagu teeks negatiivse nurga peal hentlitega lendamist)
    4.Ploki peal lendamine tagurpidi 3x8

    BIITS

    1. Istudes hantlitega vaheldumisi 3s. 12x
    2. Seistes kangiga 2s. 10-12x
    3. Istudes Scotti pingil KANGIGA 3s. 10-15x

    SÄÄR
    Püsti masinal 4x20 iga kord raskus suuremaks
    Säärepingil(istudes) 2-3x20





    Teine päeve SELG+TRAPETS

    SELG
    0.Jõutõmme-soojendus kergematega + tööseeria 4x8
    1.plokil laiahaardega kangi kukla taha tõmbed 4s. 6-12x või sama asi rippes kui masin puudub
    2. Hantlitõmbed küljelt 3s. 12 ühe käega
    3. Istudes ploki tõmbed laia haardega vastu kõhtu 2s. 10x kui masin puudub siis tee seda kangiga, keha ette kallutatult
    4. Istudes ploki tõmbed kitsa haardega vastu kõhtu 3s. 8-12x sama mis eelmine ainult kangist võta kinni alt haardega ja võimalikult kitsalt
    5. Istudes ploki tõmbed kitsa haardega ülevalt vastu rinda 3s. 12x kui masin puudub siis alt haardega , kitsalt rippes lõua tõmbed

    Harjutused varieeruvad tihti.

    TRAPETS

    1. Seistes kangiga õlgade tõsted 4s. 12x
    2. Istudes hantlitega sama asi 2s. 15x




    Kolmas pave ÕLG+TRIITSEPS

    ÕLG.
    0.Seistes kangiga 4x8
    1. Istudes seljatoega pingil kangi või hantlite surumine, kui surud kangi siis kindlasti eest 4s. 8-12x
    2. Ettekallutatult hantlite tõsted küljele ehk õla tagumine osa 4s. 12x. Seda soovitan teha seljaploki juures kus toetad põlved nendele patjadele kuhu selga tehes põlved alla paned. Nii on seljal kergem hoida ja harjutus on fikseeritum ja mõju parem, samuti saad kasutada suuremaid hantleid kui tavaliselt
    3. Seistes hantlitega lendamine 3s. 12x , üle nädala plokil sama
    4. seistes hantlite tõsted vaheldumis ette 2s. 15x, üle nädala plokil sama

    TRIITSEPS

    1. Selili prantsuse surumine kangiga, mitte otsaeest vaid pea tagant ( et saaksid kasutada suuremat raskust ) 3s. 8x
    2. Rööbaspuudel surumine lisaraskusega 3s. 6-12x
    3.plokipeal allatõmbed+plokil alt nööriga selja tagant ette tõmbed(nagu jalgpallis autimine)

    Neljas päev:

    JALG

    1.Kükid-soojendus + töö 4x8
    2.Väljaasted 3-4x12 mõlemale jalale või jalapress tuned järgi 3-5x8-15
    3.Reie eesmised 3x8-20
    4.Reie tagumised 3x8-20

    Iga kord 5-15 min soojendus jooks v ratas v sõudmine olenevalt trennist + pärast venitus ja kõht

  6. #386
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Tuul Vaata postitust
    Kõik kes soovivad jõusaalis käima hakata või sellega juba tegelevad ja lisainfot siit teemast otsivad, siis ärge mitte mingil juhul ühtegi asja, mida junken välja mõtelda ja valmis trükkida suudab, uskuge.
    inimene peab üldse päris segi olema kes siit üldse mingit infot tahab võtta :D kõik te olete siin suht tohlakad. Ainuke inimene kelle soovitusi ma kuulaks on vist Strawberry, ülejäänud te olete siin kõik sellised kes kuskilt guuglest mingit pealiskaudset infot leidnud ja arvate et just see on kõige jaoks õige :D

  7. #387
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Teeme koos trenni?!

    Keegi teist siin ei ole Kalmus, ega Kiivikas.

    Täielik delusion on teha trenni sama kava järgi, mida kasutavad mehed kes on 15+ aastat jõusaalis veetnud.
    Viimati muudetud Strawberry poolt : 08.12.12 at 07:39

  8. #388
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Junken Vaata postitust
    E: kiivika lehelt midagi... ma ei ütle et ma selle järgi teen, aga neile kes ütlevad et nii palju harjutusi on vale... obv on ta ainult 3n aga siiski.

    ( Click to show/hide )
    Sa sellest saad aru, et selle kava(ja kõikide teiste) all "3-4 harjutust lihasRÜHMALE" tähendab kokku õlale, mitte õla eraldi osadele?

    Seda tahaks ka küsida, et kui üks inimene saab õla täis 3 harjutusega ja sinul läheb 8 vaja, kas sinu lihasvastupidavus on nii palju võimekam või teine inimene oskab paremini pingutada?

    Kuna rind on suurem lihas ja koosneb vähemalt 4'st osast, kas sellele on vaja siis teha 10-11+ harjutust?

    Kui ma Kalmusele meili saadan, et sa oma teadmisi tema omade pähe jagad, kas ta siis on nõus kõige sellega, mida siiani rääkinud oled?
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 08.12.12 at 09:56

  9. #389
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Junken Vaata postitust
    inimene peab üldse päris segi olema kes siit üldse mingit infot tahab võtta :D kõik te olete siin suht tohlakad. Ainuke inimene kelle soovitusi ma kuulaks on vist Strawberry, ülejäänud te olete siin kõik sellised kes kuskilt guuglest mingit pealiskaudset infot leidnud ja arvate et just see on kõige jaoks õige :D
    Arvestades, mis jama sa siin kõhulihastest ajasid on ilmselt kõige targem inimestel kes mingit informatsiooni tahavad just sind mitte eriti tõsiselt võtta.

    EDIT: Ja jääb väga totter mulje sellest, kuidas sa siin räägid, et ma ei tea 2 harjutusega ei saa õlga treenida, sest seal on 3 lihast.

    Et selleks on vaja teha su 8 harjutust or something ja eraldi neid 3 lihast treenida... Põhimõtteliselt sa räägid proportsionaalsusest, aga samal ajal ajad mingit jura isolatsioon harjutustest ja ka kompleks harjutustest (igas suunas tugev)...
    Viimati muudetud Jäämees poolt : 08.12.12 at 11:33

  10. #390
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Teeme koos trenni?!

    igas suunas tugev ma mõtlen seda, et kui sa mõtled välja kõige ebardima harjutuse/liigutuse mis olla saab, milles sa oled näiteks kõige nõrgem, et ka selline liigutus areneks, mitte ainult mingi lõua tõmbamise liigutus.

    To spew, ma ei tee enda harjutusi nii et kõik harjutused 1 raskusega, ma panen esimese niimoodi peale et jaksan sellega teha 3x12 ära, kui lähen teise harjutuse peale, ilmselgelt ei jaksa enam niipalju teha kui eelmisega ja selletõttu panen sinna väiksema raskuse peale et jaksaks jälle 3x12 ja viimasega veel väiksem et saaks 3x12 mitte nii et panen kõigile sama raskuse et jaksaks krdi 9x12 laksida jutti.
    Pingutan alati viimase seeria failini ja hoian failis niikaua pinget peal kui jaksan, mis lõppeb tavaliselt lihasvaluga. Küll aga ei tunne ma peale trenne mingit lihasvalu, vaid lihased on lihtsalt läbi.

  11. #391
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Teeme koos trenni?!

    praktikas jõudsin siis kokku 8 päeva treenida, üks päev tegin rind+selg+jalad , teine õlad+käed , kokku siis mõlemat 4 korda
    täna käis poole trenni pealt klikk, särts kadus ära ja jätsin pooleli
    muidu taastuvad lihased küll ( panin isegi paar kilo raskustele juurde ), kuid vaimne pinge on liig
    sõin igal päeval 5000kcal, tuli see peamiselt kanarinnast, pruunist riisist, pähklitest ning proteiinipulbrist, ei suutnud rasvast sisse ajada
    numbreid ei tea, polnud treenereid kohal, kuid samas pole ka need tähtsad. muidu lihased on väga pingule tõmbunud, parem enesetunne on, kasu oli küll. kõvasti sain jõudu juurde, nüüd jaotan rahulikult kava nädala peale ära.

    kokkuvõttes tõmbas õigesse perspektiivi
    Viimati muudetud Jeebus poolt : 11.12.12 at 16:37

  12. #392
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Teeme koos trenni?!

    kui sul klikk käis, siis pigem keha ei pea vastu, vaimne jama on BS, sellest saab üle olla.

  13. #393
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Teeme koos trenni?!

    ma ütlesin, et särts kadus ära, ei tundnud midagi, lihtsalt tuimalt tegin kaks seeriat lõpuni.
    polnud fun enam.

  14. #394
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Teeme koos trenni?!

    siis oled küll suht weak enda eesmärkide täitmisel

  15. #395
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Teeme koos trenni?!

    Ära muretse, selliseid suure hurraga hullumeelseid ülekoormuskavasid teed kindlasti veel.
    5-10 aastat hiljem vaatad tagasi ja hoiad pead kinni.

    Edit:

    Soovitaks sul trenni füsioloogia teooriasse rohkem süveneda. Võta eksternina ülikoolis mõni kursus vms.

    Maksimaalse kasvu saavutamiseks ei pea ennast ribadeks treenima. Lihaste ribadeks laskmine pigem isegi aeglustab kasvu, sest taastumisperiood pikeneb ja sellega pikeneb ka aeg millal sa saad uuesti samu lihaseid treenida.
    Viimati muudetud Strawberry poolt : 11.12.12 at 16:52

  16. #396
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Teeme koos trenni?!

    tegelikult ma pealiskaudselt mõistan seda teoreetilist poolt, lihtsalt selline lähenemine pole minu jaoks.
    ma treenin siis, kui tuju tuleb ning täiega. see, et mul pole elus ühtegi vigastust olnud tõestab mulle, et ikkagi tajun seda, millal lõpetada.

  17. #397
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Soovitaks sul trenni füsioloogia teooriasse rohkem süveneda. Võta eksternina ülikoolis mõni kursus vms.
    harida võiks ennast küll aga ülikoolis on liiga pikad kursused, pigem mõni 1-2 päevane seminar, kui mõni tuleb ning tead ... anna aga teada, lähen kindlasti kohale

  18. #398
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Teeme koos trenni?!

    Jeebus sa tegid 2x päevas trenni ?
    Muidu kas iga päev tehes võib ka ületreenida ? Tehes 7x nädalas, millest 3x jõukas ja 4x tugev kardiotrenn. Vaikselt olen jaagupi võhmakava käima lükkanud, aga ei tahaks ainult 2x nädalas ka jõukas käia. Eks see on individuaalne ja sõltub treeningu koormusest. Lihtne ei ole. Peale korralikku jalkatrenni, teha järgmine päev 45min-1h 150~ pulsiga jooks on ikka päris raske raisk.

    Teatud nädalad tegema vb 6x. Nii ehk naa, ega osadel nädalatel iga päev ei saa käia (joomise või mõne muu ürituse tõttu).
    Viimati muudetud inward poolt : 11.12.12 at 17:38

  19. #399
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Teeme koos trenni?!

    inward, ma tegin jõusaalitrenni kella 12 paiku , niimoodi, et ma pärast roomasin minema ... ning siis käisin õhtuti nendes naiste joogades jms hingamis ning venitustrennides
    samas olid mul perfektsed tingimused, st. puhkasin ülejäänud aja + kasutasin Joint+ , vitamiinid , kreatiin , bcaa kombod

    kuna inimesed ei pressi endast igal korral maksimumi välja, siis ma leian, et iga päev rahulikult trenni teha saab vabalt, kui plaanid 3x jõusaali ning 4x kardiot, siis pigem muudaks selle 4x kardiot -> 3x kardio ning sul on olemas üks puhkepäev, mil võiks lihtsalt venitamas (naistekas) käia, need on täiega lahedad, idamaine muusika mängib + lõhnaküünlad : )

  20. #400
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Teeme koos trenni?!

    Kas ületreening on see, kui energianivoo enam ei taha taastuda peale trenni? St. et suure treenimisega ajad taga superkompensatsiooni, kuid kui liiga kaua hoiad ennast seisus, kus energia taastumine on pidevalt langevas trendis, et ei lase energianivool üle treeningu eelse taseme tõusta pikka aega, siis mingist hetkest enam organism ei suuda sellest välja tulla ja taastumine võtab kauem juba?

Lehekülg 20, kokku 43 EsimeneEsimene ... 10181920212230 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES