Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 24, kokku 43 EsimeneEsimene ... 14222324252634 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 461 kuni 480, kokku 855
  1. #461
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Ilmselged ületreeningu tunnused. Kui ärevus kallal, siis ära pulssi küll mõõda, kammid väga sassi ennast muidu.
    Seda ma ilmselgelt ju tegingi. Äärmiselt kummaline pool tundi oli igatahes. Nüüd olek okei õnneks. Peab hakkama neid glutamiine ja asju võtma igal juhul.

  2. #462
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Teeme koos trenni?!

    jep ikka rohkem keemiat vaja :D

  3. #463
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Junken Vaata postitust
    jep ikka rohkem keemiat vaja :D
    Eino ses mõttes muidugi, peaks rahulikumalt võtma. Ehhki ma ei arva, et tegemist täieliku ületreeninguga on seetõttu, et loetelust üks sümptom klapib. Praegu on mul okei olla. Pulss normaalne jne. Vb osade toidulisandite toel annab koormusi hoida, ja ennetada ületreeningut vms. Mind huvitab, millised sümptomid Alaskal olid, eriti alguses ?

    Isegi momendil on mul 15-20 pügala võrra madalam pulss kui mu kahel suitsetaval sõbral . Aga jah, võtan 2-3 vaba päeva vist küll.
    Viimati muudetud inward poolt : 29.12.12 at 22:01

  4. #464
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Teeme koos trenni?!

    Kui minul viimati ülekoormus oli, siis mul lõi küünarnukki kõdistava närvivalu, mis ära ei läinud. Lihasnõrkus ka, pudelist joomiseks pidi kahte kätt kasutama.

  5. #465

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Eino ses mõttes muidugi, peaks rahulikumalt võtma. Ehhki ma ei arva, et tegemist täieliku ületreeninguga on seetõttu, et loetelust üks sümptom klapib. Praegu on mul okei olla. Pulss normaalne jne. Vb osade toidulisandite toel annab koormusi hoida, ja ennetada ületreeningut vms. Mind huvitab, millised sümptomid Alaskal olid, eriti alguses ?
    See, et hetkel on hea olla, ei näita kahjuks midagi. Ärevus, kiire pulss, südamepekslemine - võid ühe sümptomi alla liigitada, aga see on juba TÕSINE sümptom. Ilmselgelt ületreeninud ja vähemalt nädala peaksid kõigist trennidest loobuma. Tean, et kõlab blablabla jutuna ja sisimas tahaksid ülehomme juba trenni minna, aga ma olen selle ise üle elanud ja soovitan tõsiselt puhata.

    don't be an exercise junkie.

  6. #466

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Mind huvitab, millised sümptomid Alaskal olid, eriti alguses ?
    Mu trenn oli umbes selline, et 1 päev jõusaal, teine päev ujumine 1,5h. Ei mäleta, kas puhkepäeva kah oli. Kõigepealt kadus trenniisu (pushisin edasi obv), siis uni, siis tuli ärevus ja paanika. Ärevus algas tavalisest südamekloppimisest, siis tuli surmahirm ja lõpus oli pool ajast selline pilt ees, nagu Frodol, kui ta sõrmuse oli sõrme pannud. Totaalne kehaväline kogemus.

  7. #467

    Re: Teeme koos trenni?!

    Siin ennist mainiti magusaid jooke. Kas nende hulka kuulub ka nt Isostar jms (nt Arctic)? Kui jah, siis kas trenni ajal tasub ainult vett lürpida või tuleks seda ise kuidagi soolade/mineraalidega kokku miksida? Kuidas?

    Mulle meeldib õhtuti mandariine nosida. Kuidas üldse selliste asjadega on - eriti just õhtuti? Mida tasuks? A'la pomeelo ja pirn hea, viinamari ja pohl paha vms? Päeval mida?

  8. #468
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Teeme koos trenni?!

    õhtu pigem siiski köögiviljade pärusmaa, puuviljades ikkagi suhkruid liiga palju õhtuseks näksiks.. aga parem ikka kui võileiba vms asja nosida...

  9. #469
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Teeme koos trenni?!

    Sain hiljuti sellist riistapuud proovida:



    http://fitshop.fitness.ee/46/0/readmore/501/Iron%20Gym/


    Täiesti legit. Ilma igasuguse puurimise ja lisakinnitusteta üks mugavamaid lõuatõmbamispulki mida ma olen näinud.

    Kes tahab kodus trenni teha, siis soovitan.

    Esmaspäev, Kolmapäev, Reede:
    3x max kätekõverdused
    3x max kükid
    3x max lõuatõmme

    Kätekõverdused vastavalt arengutasemele (max=15 ehk kui jaksad 3x15 teha siis teed raskemat versiooni):
    *tavalised
    *sügavad(rind vastu maad)
    *jalad tooli peale tõstetud (raskuskese langeb ette ja teeb raskemaks)
    *ühe käega kätekõverdusesd

    Kükid (max=15, kui jaksad 3x15 teha siis teed järgmist raskemat versiooni):
    *Sügavad (sügav kükk tähendab, et puus langeb põlvedest madalamale, võid peeglist külje pealt vaadata)
    *Kükist üleshüpped, nii kõrgele kui võimalik (kui on lagi sobiva kõrgusega, siis käega lae puudutamise võib orientiiriks võtta, et viilima ei hakka)
    *Ühe jalaga kükk (otsi youtubest videot tehnika kohta, pistol squat)

    Lõuatõmme 3x max (3x15 tasemeni jõudmine võtab ikka veits aega)

    Ez kava, saab kodus teha, võtab ~20 min aega, kõik suured lihasgrupid saavad tööd.

    Edit:
    Kätekõverduste progression video


    Lõuatõmbe progression video
    Viimati muudetud Strawberry poolt : 04.01.13 at 14:49

  10. #470
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Teeme koos trenni?!

    Kas sellel tüübil on rinna implantaadid või on need päris lihased?

  11. #471
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Kas sellel tüübil on rinna implantaadid või on need päris lihased?
    Peaksid päris olema, kuigi proportsioonist väljas on küll

  12. #472
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Teeme koos trenni?!

    Kuidas ma määran kaua ma peaks pausi tegema, ületreeningu korral ? Ilmselgelt individuaalne, aga kas peaks spordiarstiga konsulteerima või EKG koormustesti minema tegema ?

    Tegin 5 päeva pausi, aga no ei aita. Eile jõukas, täna intervall (170-180ga) ja 3h pärast trenni hakkas jälle ära kammima, lõi pulsi 90-100 peale + muutis ärevaks ja kehvaks oleku. Mitte küll nii hullusti kui laupäeval, aga no siiski. Päris üllatav, aastaid intensiivselt trenni teinud, nüüd selline jama.

  13. #473
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    326

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Kuidas ma määran kaua ma peaks pausi tegema, ületreeningu korral ? Ilmselgelt individuaalne, aga kas peaks spordiarstiga konsulteerima või EKG koormustesti minema tegema ?

    Tegin 5 päeva pausi, aga no ei aita. Eile jõukas, täna intervall (170-180ga) ja 3h pärast trenni hakkas jälle ära kammima, lõi pulsi 90-100 peale + muutis ärevaks ja kehvaks oleku. Mitte küll nii hullusti kui laupäeval, aga no siiski. Päris üllatav, aastaid intensiivselt trenni teinud, nüüd selline jama.
    Kuidas su toitumine üldse välja näeb?

  14. #474
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas IsandJoberst Vaata postitust
    Kuidas su toitumine üldse välja näeb?
    Enda arust tundub okei. Trenni päevadel kindlasti söön tihti, tervislikku ja külluslikku toitu. Kartulid, kana, sealiha, kala, kama, piim, jogurt, omlett, muna, toorsalatid, puuviljad jne. Hommikul pudru, võileivad. Toidulisandeid (MASS; Kreatiin, BCAA jms) näol ei tarbi küll. Kalori kalkulaatori järgi vajan 3.3k-3.9k kalorit päevas. Nii täpselt pole arvutanud, kas tuleb kõik kenasti kokku. Pohmas peaga trenni ei tee, ülejärgmisel päeval alles naasen.
    Viimati muudetud inward poolt : 04.01.13 at 21:05

  15. #475
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Enda arust tundub okei. Trenni päevadel kindlasti söön tihti, tervislikku ja külluslikku toitu. Kartulid, kana, sealiha, kala, kama, piim, jogurt, omlett, muna, toorsalatid, puuviljad jne. Hommikul pudru, võileivad. Toidulisandeid (MASS; Kreatiin, BCAA jms) näol ei tarbi küll. Kalori kalkulaatori järgi vajan 3.3k-3.9k kalorit päevas. Nii täpselt pole arvutanud, kas tuleb kõik kenasti kokku. Pohmas peaga trenni ei tee, ülejärgmisel päeval alles naasen.
    Nii rallit ei sõideta. Ma läksin ükskord huvi pärast tõelise pohmakaga jooksma ja peale mingit 800 meetrit oli pulss 180 peal ja süda tahtis kurgu kaudu välja tulla, selline tunne nagu hakkaks surema. See, et sa mõni päev peale pohmakat juba rasket trenni teed on fcking ridiculous. Nii võib surma saada IMO

  16. #476
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 329

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Nii rallit ei sõideta. Ma läksin ükskord huvi pärast tõelise pohmakaga jooksma ja peale mingit 800 meetrit oli pulss 180 peal ja süda tahtis kurgu kaudu välja tulla, selline tunne nagu hakkaks surema. See, et sa mõni päev peale pohmakat juba rasket trenni teed on fcking ridiculous. Nii võib surma saada IMO
    Aga kommenteerige pohmelliga ujumist. Ise olen käinud ja räigelt on meeldinud.

    E: pärast ujumist veel mullivannis, aurusaunas või/ja soome saunas.

  17. #477
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Teeme koos trenni?!

    (Soome) saun ei ole ka tegelikult pohmakaga hea, hakkab samamoodi südamele.

  18. #478
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Sain hiljuti sellist riistapuud proovida:



    http://fitshop.fitness.ee/46/0/readmore/501/Iron%20Gym/


    Täiesti legit. Ilma igasuguse puurimise ja lisakinnitusteta üks mugavamaid lõuatõmbamispulki mida ma olen näinud.

    Kes tahab kodus trenni teha, siis soovitan.

    Esmaspäev, Kolmapäev, Reede:
    3x max kätekõverdused
    3x max kükid
    3x max lõuatõmme

    Kätekõverdused vastavalt arengutasemele (max=15 ehk kui jaksad 3x15 teha siis teed raskemat versiooni):
    *tavalised
    *sügavad(rind vastu maad)
    *jalad tooli peale tõstetud (raskuskese langeb ette ja teeb raskemaks)
    *ühe käega kätekõverdusesd

    Kükid (max=15, kui jaksad 3x15 teha siis teed järgmist raskemat versiooni):
    *Sügavad (sügav kükk tähendab, et puus langeb põlvedest madalamale, võid peeglist külje pealt vaadata)
    *Kükist üleshüpped, nii kõrgele kui võimalik (kui on lagi sobiva kõrgusega, siis käega lae puudutamise võib orientiiriks võtta, et viilima ei hakka)
    *Ühe jalaga kükk (otsi youtubest videot tehnika kohta, pistol squat)

    Lõuatõmme 3x max (3x15 tasemeni jõudmine võtab ikka veits aega)

    Ez kava, saab kodus teha, võtab ~20 min aega, kõik suured lihasgrupid saavad tööd.

    Edit:
    Kätekõverduste progression video


    Lõuatõmbe progression video
    Ma ostsin selle, 5-st korterist ainult 1-l kus proovinud olen on sobivad uksepiidad selle kasutamiseks.

  19. #479
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: Teeme koos trenni?!

    Miks ei sobi siis?

  20. #480
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Teeme koos trenni?!

    Enamus uuemad uksepiidad on liiga õrnad ja ühes vanemas korteris liiga jämedad.

Lehekülg 24, kokku 43 EsimeneEsimene ... 14222324252634 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES