Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 25, kokku 43 EsimeneEsimene ... 15232425262735 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 481 kuni 500, kokku 855
  1. #481

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Kuidas ma määran kaua ma peaks pausi tegema, ületreeningu korral ? Ilmselgelt individuaalne, aga kas peaks spordiarstiga konsulteerima või EKG koormustesti minema tegema ?

    Tegin 5 päeva pausi, aga no ei aita. Eile jõukas, täna intervall (170-180ga) ja 3h pärast trenni hakkas jälle ära kammima, lõi pulsi 90-100 peale + muutis ärevaks ja kehvaks oleku. Mitte küll nii hullusti kui laupäeval, aga no siiski. Päris üllatav, aastaid intensiivselt trenni teinud, nüüd selline jama.
    Mis kaine mõistus ütleb, kas peale ületreenimist on kohe mõtet hakata intervalle tegema? Sa oled oma organismi üle koormanud ja peale minimaalset pausi hakkad kohe uuesti rapsima.

    Nüüd tee jälle nädal (veel parem kui kaks) pausi ja kui uuesti trenni hakkad tegema, siis max pulss 140-150 ja intervallid võid unustada märtsini ära.

  2. #482
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: Teeme koos trenni?!

    Siis jääb ära. Mingit kolmandat varianti veel, puurima ei tahaks hakata?

  3. #483
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas LuuK Vaata postitust
    Siis jääb ära. Mingit kolmandat varianti veel, puurima ei tahaks hakata?
    Ei oska kommenteerida kuidas töötab aga http://www.popsport.ee/mod_shop_a8c8...inning-Bar_est

  4. #484
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas LuuK Vaata postitust
    Siis jääb ära. Mingit kolmandat varianti veel, puurima ei tahaks hakata?
    Tee pilti oma uksepiidast ja postita siia.

  5. #485
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Tee pilti oma uksepiidast ja postita siia.
    ei ole mõtet, mingi pressitud mass, 3-e 1mm paksu naelaga kipsplaadi küljes. surve läheks kipsi, peaks vist teada olema kui hästi see vastu peab.
    Peab vist selle ühe sirge pulgaga leppima, kahju, oleks tahtnud neid teisi harjutusi ka proovida.

  6. #486

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Romka Vaata postitust
    Ei oska kommenteerida kuidas töötab aga http://www.popsport.ee/mod_shop_a8c8...inning-Bar_est
    Mul on selline kodus. Töötab väga hästi. Max kandevõime oli 100kg vist. Töötab keermelati põhimõttel, keerad lahti pingesse ja pärast uuesti maha. Kui keegi plaanib osta, siis soovitan peale igat kasutamist kang kindlasti ka maha võtta - pikaks ajaks jääb pinge alla seisma, siis jätab lengile jäljed sisse.

  7. #487
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Teeme koos trenni?!

    Kas kellelgi on sellist asja olnud, et mingi närv vms jääb kuskile roiete vahele seljalt just. Krt mul mitu korda olnud viimase paari kuu jooksul ja peab ütlema, et ei ole just kõige meeldivam tunne. Ei teagi millest see tuleb. Vb lösutan vales asendis kohati arvuti ees vms.

  8. #488

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Kuidas ma määran kaua ma peaks pausi tegema, ületreeningu korral ? Ilmselgelt individuaalne, aga kas peaks spordiarstiga konsulteerima või EKG koormustesti minema tegema ?

    Tegin 5 päeva pausi, aga no ei aita. Eile jõukas, täna intervall (170-180ga) ja 3h pärast trenni hakkas jälle ära kammima, lõi pulsi 90-100 peale + muutis ärevaks ja kehvaks oleku. Mitte küll nii hullusti kui laupäeval, aga no siiski. Päris üllatav, aastaid intensiivselt trenni teinud, nüüd selline jama.
    Praegu on mingid lollakad haigused kah liikvel, päris hästi rikuvad vormi, ise ei saa arugi, et organismil kulub enamus energiat mingi viiruse tapmiseks ja trenni jaoks ei jagu.

  9. #489
    Julm Donk Kasutaja ussdoktor avatar
    Liitus
    Apr 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    76

    Re: Teeme koos trenni?!

    keegi tallinna piires ja sisetingimustes sellisel külmal ajal jalkat ei käi tagumas?

  10. #490
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Teeme koos trenni?!

    sõudeergomeeter näitab mingeid kulutatud kaloreid.. kui tõsiselt neid võtta saab.. arvestades, et ta vist arvestab mingit keskmist kehakaalu millest ma olen tugevasti priskem..

    enivei.. ma vaatasin et sõudekas ja ellips ja jooksulint jms asjad näitavad + harjutuste puhul pakun, et veidi väiksem rate kangidega.. kokku arvutasin et mul 1,5h jõukas läheb 800-1000kcal, on realistlik?

  11. #491
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    sõudeergomeeter näitab mingeid kulutatud kaloreid.. kui tõsiselt neid võtta saab.. arvestades, et ta vist arvestab mingit keskmist kehakaalu millest ma olen tugevasti priskem..

    enivei.. ma vaatasin et sõudekas ja ellips ja jooksulint jms asjad näitavad + harjutuste puhul pakun, et veidi väiksem rate kangidega.. kokku arvutasin et mul 1,5h jõukas läheb 800-1000kcal, on realistlik?
    ei, 1000 kcal on pool maratoni

    Edit: või noh, oleneb kui palju sa sellest ajast sõuad ja kui palju sellest ajast muid harjutusi teed
    Viimati muudetud Strawberry poolt : 09.01.13 at 15:19

  12. #492

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas ussdoktor Vaata postitust
    keegi tallinna piires ja sisetingimustes sellisel külmal ajal jalkat ei käi tagumas?
    Fc Pokkeriprode teema silmist mööda läinud? :) Hetkel ise veel haige ja see aasta pole veel trenni jõudnud aga peaks olema ikka vanaviisi K ja P kel 20:30 Männiku hallis(kunstmuru väljak mis kaetud teisaldatava presendi-ga vms). Arvan, et hetkel mängumeestest suht puudus ehk mine vaata täna nt ära, eks hiljem saab vaadata, et kas üldse ja mis plaanidega meil mängimist jätkad.
    Viimati muudetud veeretas poolt : 09.01.13 at 15:19 Põhjus: nägin et leidsid teema üles aga jutt sama :)

  13. #493
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    ei, 1000 kcal on pool maratoni

    Edit: või noh, oleneb kui palju sa sellest ajast sõuad ja kui palju sellest ajast muid harjutusi teed
    mm.. hetkel ma vaatasin veel netis ringi leidsin miski kaloripõletuse kalkulaatori.. seal panin siis sisse enda kaalu ja ellipsi ja 20min nagu ma seda tavaliselt teen.. sain vastuseks 430 kalorit (segadusse ajab see, et kas siis on kalorid või kilokalorid?)

    sõudeergomeetrit teen umbes nii 5km 20 minutiga, raskustasemega 8-10, 500m keskmine aeg tikub sinna 1.57m kanti.. ehk suhtkoht annan hagu.. masin ise enamasti näitab selle perioodi peale ~350 kalorit

  14. #494
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Teeme koos trenni?!

    Kui sa 40 minutit korraliku raskusega uhad, siis on isegi reaalne.

  15. #495
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Teeme koos trenni?!

    no ma teen soojenduseks 20min sõudekat ja hiljem peale trenni teen 20minutit ellipsit või jooksulindil mäkke tõusu.. seega ikkagi kipun arvama, et 800 on suht realistlik..

  16. #496

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    ei, 1000 kcal on pool maratoni
    Jah, kui sa oled 60kg meesterahvas, siis on selline number reaalne. Tutvusringkonnas palju sellised mehi?

    75-80kg mehe puhul jääb see 1500-1800 vahele.

  17. #497
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: Teeme koos trenni?!

    Kohukeste söömine? Y/N?

  18. #498

    Re: Teeme koos trenni?!

    Mis eesmärk on? Liiga palju suhkrut ja ega see rasv kah seal kõige kvaliteetsem alati pole, kui maiusena sööd siis ok, kui valku tahad saada lihase kasvuks, siis võta parem tavaline kohupiim ja pane magusaid marju hulka. Mida kallim kohuke, seda vähem saasta sisaldab üldiselt, need päris odavad on raudselt mingite maisiõli jääkidega tehtud.

  19. #499
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: Teeme koos trenni?!

    Hommikuti söömiseks mõtlen.

  20. #500
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Romka Vaata postitust
    Hommikuti söömiseks mõtlen.
    kiirelt veresuhkur üles ja sama kiirelt alla.. ei ole hea imho..

Lehekülg 25, kokku 43 EsimeneEsimene ... 15232425262735 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES