Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 26, kokku 43 EsimeneEsimene ... 16242526272836 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 501 kuni 520, kokku 855
  1. #501
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Teeme koos trenni?!

    http://forums.fitness.ee/index.php?/...15#entry360915
    Siin päris huvitav diskussioon teemal mitu korda päevas peaks sööma, õigemini 1-2 korda vs iga kolme tunni tagant söömine, et kumb õige, kumb vale.

  2. #502
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    http://forums.fitness.ee/index.php?/...15#entry360915
    Siin päris huvitav diskussioon teemal mitu korda päevas peaks sööma, õigemini 1-2 korda vs iga kolme tunni tagant söömine, et kumb õige, kumb vale.
    Värskeimad uuringud ütlevad, et vahet pole. Tähtis on hoopis, et regulaarselt sööksid.

    Kui sööd 3 korda päevas, siis söö iga päev 3 korda päevas (mitte 4, mitte 2) ja samal kellaajal.
    Kui sööd 6 korda päevas, siis söö iga päev 6 korda päevas.

    Kui on rütm olemas, siis keha kohendab hormoonregulatsiooni vastavalt sellele.

  3. #503

    Re: Teeme koos trenni?!

    Jällegi, mis on eesmärk. Minu eesmärk on näiteks viia keha sinnani, et ta ütleks mulle täpselt õigel hetkel, et nüüd on süüa vaja ja siis ma söön. Ilma igasuguseid kaloreid lugemata ja portsione kontrollimata. Seljuhul oleks ajuvaba süüa kindlatel kellaaegadel, kuna kõht võib vabalt täis olla. Nii peaks olema inimene ka aastatuhandete jooksul välja kujunenud, koopamehed vaevalt kella järgi lauda istusid, ikka isude järgi.

  4. #504
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Värskeimad uuringud ütlevad, et vahet pole. Tähtis on hoopis, et regulaarselt sööksid.

    Kui sööd 3 korda päevas, siis söö iga päev 3 korda päevas (mitte 4, mitte 2) ja samal kellaajal.
    Kui sööd 6 korda päevas, siis söö iga päev 6 korda päevas.

    Kui on rütm olemas, siis keha kohendab hormoonregulatsiooni vastavalt sellele.



    Ei taha nii.

  5. #505
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    http://forums.fitness.ee/index.php?/...15#entry360915
    Siin päris huvitav diskussioon teemal mitu korda päevas peaks sööma, õigemini 1-2 korda vs iga kolme tunni tagant söömine, et kumb õige, kumb vale.
    Wat.

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Jällegi, mis on eesmärk. Minu eesmärk on näiteks viia keha sinnani, et ta ütleks mulle täpselt õigel hetkel, et nüüd on süüa vaja ja siis ma söön. Ilma igasuguseid kaloreid lugemata ja portsione kontrollimata. Seljuhul oleks ajuvaba süüa kindlatel kellaaegadel, kuna kõht võib vabalt täis olla. Nii peaks olema inimene ka aastatuhandete jooksul välja kujunenud, koopamehed vaevalt kella järgi lauda istusid, ikka isude järgi.
    Kasutas valet sõnastust, aga mõte oli tegelikult õige. Kui ärgata samal ajal ja süüa sama koostisega toitu, siis kõht lähebki tühjaks samal kellaajal iga päev. Yes, no, maybe?
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 14.01.13 at 07:10

  6. #506

    Re: Teeme koos trenni?!

    Sada küll jah, kui on enamvähem kinda suurusega portsionid. Aga kui on eelmisel päeval olnud mingi suurem sööma, pidu või midagi, siis võiks organism nii terve olla, et järgmine päev sööki juurde ei küsigi.

  7. #507
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Teeme koos trenni?!

    Kui sul on söömisrütm välja kujunenud, siis tekib näljatunne ka minutipealt samal ajal iga päev.

  8. #508
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Sada küll jah, kui on enamvähem kinda suurusega portsionid. Aga kui on eelmisel päeval olnud mingi suurem sööma, pidu või midagi, siis võiks organism nii terve olla, et järgmine päev sööki juurde ei küsigi.


    Sain praegu tõenäoliselt valesti aru, aga järgmine päev ei söögi?

  9. #509

    Re: Teeme koos trenni?!

    Alaska mõtles vist seda, et kui eelmisel päeval oled näiteks õhtul söönud tavapärasest rohkem (sünnipäev, jõulud, pidu, etc) siis järgmine päev ei pea hakkama hommikul peekonit ja muna praadima lihtsalt sellepärast, et oled harjunud seda tegema, vaid tuleb kuulata oma keha.

    Minul see praktikas ka nii toimib. Näiteks laupäeval käisin naisega õhtul väljas söömas, sai söödud tavapärasest rohkem ja ka hilisemal kellaajal ning tänu sellele tundsin pühapäeva hommikul, et kõht täis ja ei näinud mingit põhjust/vajadust süüa. Eilse päeva esimene ja ainuke toidukord oligi alles 18 paiku õhtul ja rohkemaks polnud ka vajadust. Täna hommikul olin nö vanas rütmis tagasi.

  10. #510
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Alaska mõtles vist seda, et kui eelmisel päeval oled näiteks õhtul söönud tavapärasest rohkem (sünnipäev, jõulud, pidu, etc) siis järgmine päev ei pea hakkama hommikul peekonit ja muna praadima lihtsalt sellepärast, et oled harjunud seda tegema, vaid tuleb kuulata oma keha.

    Minul see praktikas ka nii toimib. Näiteks laupäeval käisin naisega õhtul väljas söömas, sai söödud tavapärasest rohkem ja ka hilisemal kellaajal ning tänu sellele tundsin pühapäeva hommikul, et kõht täis ja ei näinud mingit põhjust/vajadust süüa. Eilse päeva esimene ja ainuke toidukord oligi alles 18 paiku õhtul ja rohkemaks polnud ka vajadust. Täna hommikul olin nö vanas rütmis tagasi.
    Krt, see küll enda järgi võttes subjektiivne praegu, aga alla 5k kalori päevas süües küll järgmine hommik ärgates üle 2h söömata ei suuda olla. Kui teki all vegeteerida, siis venitab kauem ka, aga kui midagi asjaliku vaja teha on, siis ei lase küll nälg enam istuda ega astuda.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 14.01.13 at 10:49

  11. #511

    Re: Teeme koos trenni?!

    No päris päeva vast vahele ei jäta, aga juba praegu on nii, et kui hommikul väga näljas, siis keeran endale umbes 1500kcal korraga sisse (rasva ja valku põhiliselt) ja kui füüsiliselt ei liiguta, siis päris hilja õhtul tekib alles uuesti nälg.
    Kui ma sööks palju süsivesikuid, siis on kogu see teooria kadunud, siis sööks niipalju, kui kapist leidub. Rasvase toiduga seda muret pole. Paleo, Primal ja need teooriad siis põhiliselt, mida järgin.

  12. #512
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    No päris päeva vast vahele ei jäta, aga juba praegu on nii, et kui hommikul väga näljas, siis keeran endale umbes 1500kcal korraga sisse (rasva ja valku põhiliselt) ja kui füüsiliselt ei liiguta, siis päris hilja õhtul tekib alles uuesti nälg.
    Kui ma sööks palju süsivesikuid, siis on kogu see teooria kadunud, siis sööks niipalju, kui kapist leidub. Rasvase toiduga seda muret pole. Paleo, Primal ja need teooriad siis põhiliselt, mida järgin.
    Süsikate laadimise päevi ka teed ?

  13. #513

    Re: Teeme koos trenni?!

    Üldiselt ei tee, aga mul ei ole kah mingit ülikindlat kava, eks mõnda kuuspakki õlut või torti aegajalt võib ka niimoodi nimetada. Kui mingi kõrgema pulsiga aeroobne satub, siis vahest söön kartulit või tatart, aga üldiselt piisab ühest puuviljast päevas ja juurviljadest.

  14. #514
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Teeme koos trenni?!

    Elustamisaparaadid spordikompleksidesse

    Mulle meeldib see lõik kõige rohkem: Eestis on aastas ligikaudu 3000 äkksurma (Sipria 2006). Äkksurm võib tabada peaaegu igaüht. Sport tõstab äkksurma riski 2-3 korda. Meditsiinilise kontrolliga ei ole võimalik seda varem diagnoosida.

    Mõnusalt kontekstist välja rebitud statistika, et 2006. aasta seisuga on Eestis ligikaudu 3000 äkksurma, mis kõik on "kindlasti" seotud spordi tegemisega. Tõstab 2-3 korda ? WTF.

    Iseenesest tore uudis. Üsna standard, et selline aparaat suuremates spordikeskustes olemas on.
    Viimati muudetud inward poolt : 30.01.13 at 12:34

  15. #515
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: Teeme koos trenni?!

    LOL lugesin ka seda teksti ja jäi silma
    Elustamisaparaadid on paigaldatud järgmistesse spordikompleksidesse üle Eesti: Jõgeva Spordihoone Virtus (Jõgeva) ja Jõhvi Spordihalli (Jõhvi).

    Teen mõned korrad aastas Jõgeval Virtuses trenni ja niipalju kui olen näinud siis seal peale Jõgeva Tähe saalihokipundi pole teisi treenijaid ollagi, keda nad seal elustavad krt.

    Ei tea kas spordisaalides on äkksurma oht suurem kui ööklubides või on seal juba aparaadid olemas....alkohol ja pulbrid peaks tõstma seda riski oluliselt.

  16. #516
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Teeme koos trenni?!

    Kas sa tahaksid päästa ühe dope'i täistopitud klubilise või ühe sportlase?

  17. #517

    Re: Teeme koos trenni?!

    Ma päästaks mõlemad.

  18. #518
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Teeme koos trenni?!

    Ma arvan, et praktikas saaksid elustamisega siiski ainult elukutselised kiirabitöötajad hakkama. Saalivalvur Masha ei jõuaks täislastud püksegi piisavalt kiiresti ära vahetada kui midagi juhtub.

  19. #519
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Teeme koos trenni?!

    Arvad, et kiirabi jõuab nii kiiresti kohale, et veel midagi päästa? Ma pole küll ekspert, aga tundub, et selliste äkk juhtumite juures on iga minut kriitilise tähtsusega. Muidu vbl selleks ajaks kui kiirabi kohale jõuab ja sind elustama hakkab on sul aju juba vegetable.

  20. #520
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Arvad, et kiirabi jõuab nii kiiresti kohale, et veel midagi päästa? Ma pole küll ekspert, aga tundub, et selliste äkk juhtumite juures on iga minut kriitilise tähtsusega. Muidu vbl selleks ajaks kui kiirabi kohale jõuab ja sind elustama hakkab on sul aju juba vegetable.
    Jah, kui süda seiskub siis on umbes 5 minutit kuni ajukude hapnikupuuduses surema hakkab.

    Elustamine siiski ei ole niisama lihtne, et vajuta paar nuppu ja valmis. Seal on kümneid ja kümneid asju vaja teada, jälgida ja korraga teha. Tavainimesed ei saa sellega hakkama ainec.

    P.S. Sellest mida esmaabi kiirkursustel õpetatakse (autokool ntx) ei piisa.

Lehekülg 26, kokku 43 EsimeneEsimene ... 16242526272836 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES