Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 28, kokku 43 EsimeneEsimene ... 18262728293038 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 541 kuni 560, kokku 855
  1. #541

    Re: Teeme koos trenni?!

    imo kui teed aeroobset ning pärast aeroobset kõhulihast nt peale, siis see veidi parandab. aga üldiselt on ikkagi rasvapõletuseks vaja aeroobset treeningut.

    (muidugi nendel teleshopivendadel on teistmoodi)

  2. #542

    Re: Teeme koos trenni?!

    eelmine aasta oli endal 20 jaanuar kaal ca 94. 30mai kaalusin 78. ehk 16kg alla 4 kuuga ning pikkuseks 185.

    Midagi erilist teha ei tulnud tegelikult. nädalas 3x aeroobset jooksu (ca 1h kord), 2x jõusaal. + parem toitumiskvaliteet ning vähem alkoholi.

    Aga see peab olema püsiv tegevus, muidu kellad. suvel lõpetasin ära, sest läksin tööle ning nüüd tagasi 86kg ja michelin küljes

  3. #543
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    no mu küsimus oli ikkagi, kas konkreetse piirkonna treenimine mõjutab rohkem seal olevat rasva või mitte
    ei

  4. #544
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Teeme koos trenni?!

    Päris hästi peaks HIT treening ka saledamaks tegema? Ei võta ilmatu palju aega ka kui õeti aru olen saanud.

  5. #545

    Re: Teeme koos trenni?!

    Rasva ei mõjuta, aga kehahoiakut parandab, mis visuaalselt vähendab küll rippuvat kõhtu.

  6. #546
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    ei
    ma olen peaaegu kindel, et olen vastupidist kuskilt kuulnud. Allikat ei viitsi hetkel otsida.

  7. #547
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    ma olen peaaegu kindel, et olen vastupidist kuskilt kuulnud. Allikat ei viitsi hetkel otsida.
    Rasva paikselt põletamine on ajutine. Hiljem keha ise tõstab kõik rasvavarud ümber, nii et igal pool oleks ühtlaselt (mis täpselt on keha arvates ühtlane sõltub geenidest).

    Seega big picture vastus on ikkagi ei, rasva ei saa ainult kindlast kohast põletada.

  8. #548
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    ma olen peaaegu kindel, et olen vastupidist kuskilt kuulnud. Allikat ei viitsi hetkel otsida.
    See ei ole võimalik ju. Rasv ei digimuutu lihaseks. Ma ise obv mingi ekspert pole, aga nii palju kui lugenud, siis see on põhilisi müüte üldse kaalulangetamise juures.

  9. #549
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Teeme koos trenni?!

    ''Spot fat reduction'' on müüt.

  10. #550
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tegelt? the fuck, ma olen aasta aega pekki kogunud et saaks lihaseks pumbata ja te tahate öelda, et ilmaasjata?

  11. #551
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Teeme koos trenni?!

    Saad panni peale pigistada vähemalt, kui kartuleid praed

  12. #552
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Teeme koos trenni?!

    Lasen välja imeda ja keedan seepi sellest, hea sokke pesta

  13. #553
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Teeme koos trenni?!

    ok gut.. ma tean väga hästi aeropobsest treeningust ja kuidas seda teha ja kuidas kaalu langetada jms.. võrreldes augustiga olen 11kg kergem.. lihtsalt visuaalselt mulle tundub et igalt poolt mujalt on asi paremaks läinud aint õllekõht mitte... sellest mu küsimus tingitud.. mõtlesin, et jõusaalis teen kõhulihaseid suht vähe, et äkitse peaks kõhulihaseid rohkem treenima, aga tundub, et vahet pole seega egas midagi.. vehin siis aeroobset edasi...

  14. #554

    Re: Teeme koos trenni?!

    Ma kirjutasin eile pika vastuse, kuidas aeroobsega põhiliselt lihast maha võtab, aga millegipärast kustutasin ära. Põhimõtteliselt on nii, et kui oled ülekaaluline mees, siis omad tegelikult üldiselt ka tavainimesest rohkem lihaseid. Kui nüüd kaalu kaotada rasva arvelt, siis võib päris hea visuaalse tulemuse saada. Kahjuks on see üsna pikaajaline protsess ja kaalunumber muutub aeglasemalt. Kui aeroobset vihtuma hakata, siis sulab lihas nagu kevadine lumi ja väga tihti on tulemuseks traditsiooniline skinny fat keha, isegi kui kaotatud on tohutu kogus kaalu.
    Et mitte kaotada lihast, tuleb süüa vähemalt 2g valku rasvavaba kehakaalu kohta, nii 200g on juba väga hea.
    Teiseks tuleks tõsta suuri raskuseid. Inimese lihaste suurus on adaptsioon keskonnale, kui vehkida madala raskusega ja pikad seeriad 6 harjutust lihasele, siis keha kohanemine on üldjuhul kasvatada lihast, mis peab vastu sellisele pikaajalisele vehkimisele. Ühesõnaga väike ja sitke lihas. Seda me enamus ei vaja, kui me just ehitajad või laotöölised ei ole.
    Et meie närvisüsteem suurte raskuste tõstmisega kohaneks, tuleks ettevaatlikult alustada ja korralikult puhata. Lisaks tuleks treenida südant.
    Või midagi sellist.

  15. #555
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    ok gut.. ma tean väga hästi aeropobsest treeningust ja kuidas seda teha ja kuidas kaalu langetada jms.. võrreldes augustiga olen 11kg kergem.. lihtsalt visuaalselt mulle tundub et igalt poolt mujalt on asi paremaks läinud aint õllekõht mitte... sellest mu küsimus tingitud.. mõtlesin, et jõusaalis teen kõhulihaseid suht vähe, et äkitse peaks kõhulihaseid rohkem treenima, aga tundub, et vahet pole seega egas midagi.. vehin siis aeroobset edasi...
    Kõht ongi lihtsalt viimane osa kust pekk ära kaob.

  16. #556
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tavaliselt läheb rasv kõigepealt distaalsetest kehaosadest nagu käed/jalad, siis kõht/rind ja lõpuks siseelundite vahelt.

    Tagasi tuleb vastupidises järjekorras, võib vabalt olla ka juhuseid kus ülikuiva kehaehitusega kulturist võtab 6-7 kilo juurde aga väliselt pekki nagu juurde ei tule.

  17. #557
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Teeme koos trenni?!

    ( Click to show/hide )




    Palju siis valku tuleks süüa kui lihast kasvatada tahan ? Ma olen nagu väiksemaid numbreid kuulnud kui see 2g.
    Ise üritan kaalust alla võtta (rasva arvelt obv) ja samal ajal lihast kasvatada, aga kui ma 200g+ valku päevas sisse hakkaks ajama, siis ilmselt tõuseks kaal ka, sest see kogus on kcalides nii suur ja 3x nädalas jõusaal on pmst mu ainus liigutamine hetkel. Või on kuskil mu mõtlemises viga ?

  18. #558

    Re: Teeme koos trenni?!

    200g on muidugi palju sisse süüa, aga siis on kindel, et lihas on toidetud. 800kcal siis. Keskimine mees vajab u 3000 kcal päevas, rasva võiks olla 1g kilo kohta, see siis u 900kcal ja ülejäänud 1300 siis sellest, kumb rohkem maitseb ja mis trenni tehakse, rasv või süsikas.

    Aga vaevalt sa väiksemaid numbreid kuulnud oled, kui 2g RASVAVABA kehakilo kohta, see on isegi suht väike number traditsioonilisi lihasekasvatamise teooriad arvestades. Arvestama peab seda, et ka siis, kui sixpack juba paistab, on kehas ikka 10% rasva, mis 80 kg mehe puhul teeb 8 kg. Niiet puhas mass 72, korrutame kahega, saame 144g valku, mis on suhteliselt sissesöödav kogus.

  19. #559
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    800kcal siis.
    Kust sina valku ammutad ?

    Selleks, et süüa 200g+ valku päevas ja jääda alla 3000kcal peabki ju aint kodujuustu ja kohupiima ja tunakonserve sööma, muud ei tohi.
    Viimati muudetud virukunn poolt : 09.02.13 at 14:55

  20. #560

    Re: Teeme koos trenni?!

    95% visuaalselt kuivi lihaseid omavaid meesterahvaid just seda päevad läbi söövadki. Kanarind kah juurde ja valgupulbrid. 5% paneb siis keemiat.

Lehekülg 28, kokku 43 EsimeneEsimene ... 18262728293038 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES